Наказ IGD/460/2022 від 17 травня про створення Управління




Юридичний консультант

резюме

Закон 39/2015 від 1 жовтня про Загальну адміністративну процедуру державних адміністрацій встановлює у своїй статті 12, що державні адміністрації повинні гарантувати, що зацікавлені особи можуть взаємодіяти з адміністрацією за допомогою електронних засобів, а в статті 13 визнається, що право людей на допомогу у використанні електронних засобів у їхніх відносинах з державними адміністраціями. Крім того, стаття 14 встановлює, що фізичні особи можуть у будь-який час вибрати, чи спілкуватися вони з державними адміністраціями для здійснення своїх прав і обов’язків за допомогою електронних засобів чи ні, за винятком випадків, коли вони зобов’язані спілкуватися електронним способом. Державні адміністрації. Згідно з цим положенням, стаття 16 встановлює, що документи, з якими зацікавлені особи звертаються до органів публічної адміністрації, можуть бути представлені, серед іншого, у відділах допомоги з питань реєстрації у форматі, який подано в особистим способом повинні бути оцифровані офісом допомоги в записному матеріалі для включення в електронний адміністративний файл.

На розвиток цих положень стаття 4 Правил діяльності та функціонування державного сектору за допомогою електронних засобів, затверджених Королівським указом 203/2021 від 30 березня, передбачає серед каналів допомоги для доступу до електронних послуг офіси допомоги як презентаційний канал. Так само стаття 40 встановлює, що відділи допомоги при реєстрації мають характер адміністративного органу відповідно до положень статті 5 Закону 40/2015 від 1 жовтня, і що їх створення, зміна або припинення буде здійснюватися відповідно до відповідно до положень статті 59.2 Закону 40/2015 від 1 жовтня «Про правовий режим державного сектора». Згідно зі згаданою статтею органи нижче рівня Генерального піддиректорату створюються, видозмінюються та ліквідовуються наказом керівника відповідного міністерства за попередньою згодою голови Міністерства фінансів та публічної адміністрації, чиї повноваження наразі відповідають Міністерству казначейства та Громадська функція.

Королівським указом 2/2020 від 12 січня, згідно з яким міністерські департаменти реструктуризовано, створено Міністерство рівності, зазначено, що це відповідає зазначеному департаменту пропозицію та реалізацію політики уряду щодо рівності та політики, спрямованої на те, щоб зробити реальну та ефективну рівність між жінками та чоловіками та викорінення всіх форм дискримінації.

На підставі вищесказаного цим наказом було створено офіс допомоги у справах діловодства Міністерства рівності, таким чином, щоб зацікавлені особи могли отримати допомогу у використанні електронних засобів.

Відповідно до статті 129 Закону 39/2015 від 1 жовтня, цей наказ відповідає принципам необхідності та ефективності, оскільки він є найбільш відповідним інструментом для гарантування досягнення загальних інтересів, які він переслідує, таких як гарантія прав громадян у відносинах з Адміністрацією. Крім того, він адаптований до принципу пропорційності, містить суттєве регулювання для задоволення потреб, які необхідно охопити, без накладення обмежувальних заходів щодо прав, додаткових платежів або зобов’язань для одержувачів. Зрештою, принцип правової визначеності гарантується за умови, що регуляторна ініціатива була виключена у спосіб, який узгоджується з рештою правової системи для створення стабільної, передбачуваної, інтегрованої, чіткої та визначеної нормативної бази, яка полегшує її реалізацію. розуміння і, як наслідок, дії та прийняття рішень людьми та компаніями. Відповідно до принципу прозорості, обробка цього положення відповідає всім обов’язковим процедурам і консультаціям і почне діяти з моменту його публікації. Коротше кажучи, в силу принципу ефективності цей наказ сприяє вдосконаленню та раціоналізації управління державними ресурсами.

На підставі цього, попереднього дозволу міністра фінансів та державного управління, забезпечується:

Стаття 1 Об'єкт

Метою цього наказу є створення офісу допомоги для архівів Міністерства рівності, розташованого за адресою Calle Alcalá, номер 37, у Мадриді.

Стаття 2 Характер та ієрархічна залежність

Управління реєстрації актів цивільного стану вважатиметься адміністративним органом, інтегрованим в організаційну структуру Міністерства рівності, ієрархічно залежним від Підсекретаріату, і буде частиною мережі відділів реєстрації актів цивільного стану Генеральної державної адміністрації.

Стаття 3 Функції

Офіс реєстраційної допомоги виконуватиме функції, передбачені Законом 39/2015 від 1 жовтня про загальну адміністративну процедуру державних адміністрацій, включаючи, зокрема, таке:

  • a) Переведення в цифровий формат заявок, письмових документів і повідомлень на папері, які подані або отримані в офісі та адресовані будь-якому органу, державному органу чи установі будь-якої державної адміністрації, а також їх внесення до загального електронного реєстру або електронного реєстру кожній організації відповідно.

    Вихідні записи, зроблені відповідно до положень статті 16.1 Закону 39/2015 від 1 жовтня, також можуть бути відмічені у зазначеному реєстрі.

  • b) Видача відповідної квитанції, яка засвідчує дату та час подання заяв, повідомлень і документів, наданих зацікавленими особами.
  • c) Надсилання автентичних електронних копій після оцифрування зазначеного оригінального документа або автентичної копії, представленої зацікавленими сторонами, яка буде включена до адміністративного офісу через вказаний офіс у відповідному електронному реєстраторі.
  • d) Допомога та інформація щодо ідентифікації та електронного підпису для подання запитів, письмових документів і повідомлень електронними засобами в процесах і процедурах для надання дозволу.
  • e) Ідентифікація електронного підпису зацікавленої сторони, коли вона не зобов’язана пов’язувати електронні засоби з Адміністрацією, в адміністративних процедурах для авторизації. У цих випадках уповноважена службова особа використовуватиме систему підпису, якою вона оснащена, і зацікавлена ​​особа повинна дати свою чітку згоду на цю дію, яка має бути зафіксована у випадках розбіжностей або судового розгляду.
  • f) Практика сповіщення в межах аптеки, коли зацікавлена ​​особа або її представник спонтанно з’являється в аптеці та вимагає зв’язку або особистого повідомлення в цей час.

    Повідомлення зацікавленим особам ідентифікаційного коду організації, державного органу чи юридичної особи, якій адресовано запит, письмо чи повідомлення.

  • g) Початок розгляду особистого повноваження apud acta в терміни, передбачені статтею 6 Закону 39/2015 від 1 жовтня.
  • h) Будь-які інші функції, покладені на них законом або нормативним актом.

Стаття 4 Дні та години роботи

Управління реєстрації актів цивільного стану Міністерства рівності адаптується до категорії відділень із загальним графіком роботи, передбачених Постановою від 4 листопада 2003 року Державного секретаря з питань державного управління, для якої він оприлюднює перелік власних відділів реєстрації актів цивільного стану та узгоджених з Генеральною адміністрацією держави та її державними органами, а також встановлено дні та години роботи.

Єдине додаткове забезпечення Немає збільшення державних витрат

Застосування цього наказу не призведе до збільшення державних видатків, а заходи, передбачені ним, здійснюватимуться за рахунок звичайних бюджетних асигнувань.

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Перше заключне положення Інструкції з виконання

Керівник Підсекретаріату з питань рівності може видати необхідні вказівки щодо виконання та застосування цього наказу.

Друге заключне положення Введення в дію Офісу

Початок роботи Офісу допомоги у справах діловодства Міністерства рівності відбудеться за резолюцією особи, відповідальної за заступника секретаря, тоді він почне виконувати свої функції.

Третє заключне положення Набуття чинності

Цей наказ набирає чинності наступного дня після його опублікування в «Офіційному державному віснику».