Las Palmas dzisiaj na żywo: głośne zwycięstwo (0-4) Wysp Kanaryjskich u siebie

Koniec meczu, Málaga CF 0, Las Palmas 4.90'+4'Druga połowa kończy się, Málaga CF 0, Las Palmas 4.90'+1'Loren Zúñiga (Málaga CF) fauluje w połowie przeciwnika.90'+1 „Foul Erica Curbelo (Las Palmas).

90'Benito Ramírez (Las Palmas) został sfaulowany w strefie obronnej.90'Ful Jonás Ramalho (Málaga CF).90'Próba obroniona w lewym dolnym rogu. Rubén Castro (Málaga CF) strzela prawą nogą z poza pola karnego 88'Ful by Fabio González (Las Palmas).

88'Jonás Ramalho (Málaga CF) został sfaulowany w strefie obronnej.87'Gooooo! Málaga CF 0, Las Palmas 4. Marvin Park (Las Palmas) strzał prawą nogą z trudnego kąta w prawo 86'Spalony, Málaga CF. Fran Villalba spróbował podania, ale Rubén Yáñez został złapany na spalonym 85'Álvaro Lemos (Las Palmas) sfaulowany.

85′ Aleix Febas (Málaga CF) przegrywa w defensywie 85′ Marvin Park (Las Palmas) przegrywa na prawym skrzydle 85′ Faul Víctora Olmo (Málaga CF) 84′ Fabio González (Las Palmas) otrzymał rzut karny Faul na prawym skrzydle.

84′ Faul Ramóna Enríqueza (Malaga CF) 82′ Zmiana w Las Palmas, Marvin Park wchodzi na boisko za Alberto Moleiro 81′ lvaro Lemos (Las Palmas) fauluje w strefie defensywnej 81′ Faul Aleixa Febasa (Malaga CF).

80′ Omenuke Mfulu (Las Palmas) fauluje w strefie defensywnej.80′ Faul Fran Sol (Málaga CF).78′ Alberto Moleiro (Las Palmas) fauluje w odwrotnej połowie.78′ Faul Fran Villalba (Malaga CF).

77'Ful Víctor Olmo (Málaga CF).77'Enzo Loiodice (Las Palmas) został sfaulowany w połowie przeciwnika.76'Rzut obroniony. Loren Zúñiga (Málaga CF) trafia głową ze środka pola karnego 76' Strzał w lewym dolnym rogu. Loren Zúñiga (Málaga CF) strzela prawą nogą ze środka pola. Wspomagany przez Aleixa Febasa.

76'Próba chybiona.Aleix Febas (Málaga CF) strzał prawą nogą zza pola karnego był bardzo blisko lewego słupka, ale był lekko szeroki. Wspomagany przez Fran Sol.75'Zmiana w Las Palmas, Fabio González wszedł na boisko, aby zastąpić Álvaro Jiméneza.73'Rzut obroniony blisko prawej strony bramki. Álvaro Jiménez (Las Palmas) strzelił lewą nogą spoza pola karnego. Asysta: Álvaro Lemos.73'Próba zablokowana Enzo Loiodice (Las Palmas) strzał lewą nogą spoza pola karnego. Wspomagany przez Alvaro Lemos.

70'Goooooal! Málaga 0, Las Palmas 3. Álvaro Jiménez (Las Palmas) strzela prawą nogą ze środka pola 69′ Zmiana na Málaga, Loren Zúñiga wchodzi na boisko za Álex Gallar Ramón Enríquez za Genaro Rodrígueza. 69′ Unai Bustinza (Málaga CF) został faulowany w strefie defensywnej.

69'Ful Benito Ramíreza (Las Palmas) 68'Próba zablokowana Benito Ramírez (Las Palmas) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego. Wspomagany przez Alberto Moleiro. 67'Spalony, Las Palmas. Álvaro Vallés spróbował podania, ale Marc Cardona został złapany na spalonym. 65'Próba chybiona Álvaro Jiménez (Las Palmas) lewą nogą strzał spoza pola karnego bardzo blisko lewego słupka, ale lekko zaboczny. Wspomagany przez Benito Ramireza.

64'Ful Fran Sol (Málaga CF).64'Eric Curbelo (Las Palmas) sfaulowany w strefie defensywnej.62'Zmiana, Las Palmas. Eric Curbelo zastąpił Sidnei.62'Zmiana, Las Palmas , Benito Ramírez weszli pole, które zastąpi Óscara Pinchiego.

61' Akcja zatrzymała się pod kijami na poziomie gruntu. Fran Sol (Málaga CF) strzela prawą nogą z prawej strony pudła. Wspomagany przez Aleix Febas.58'Ful popełniony przez Fran Sol (FC Malaga).58'Omenuke Mfulu (Las Palmas) został sfaulowany w strefie defensywnej.57'Zmiana, CF Malaga, Fran Villalba zastąpił Luisa Muñoza.

56'Gooooo! Málaga 0, Las Palmas 2. Marc Cardona (Las Palmas) strzał lewą nogą ze środka pola karnego.54'Ful Juande (Málaga CF).54'Marc Cardona (Las Palmas) faulowany na prawym skrzydle.53 Próba chybiona. Wspomagany przez Alvaro Jimeneza.

Narożnik 51′, Malaga CF. Rzut wykonany przez Saúla Coco.50'Próba chybiona. Álex Gallar (Málaga CF) strzał lewą nogą z prawej strony pola karnego.48'Spalony, Las Palmas. Sidnei próbuje piłkę prostopadłą, ale Marc Cardona zostaje złapany na spalonym. 47′ Genaro Rodríguez (Málaga CF) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczny mecz.

47′ Faul Genaro Rodríguez (Málaga CF) 47′ Alberto Moleiro (Las Palmas) został faulowany w strefie obronnej Lewy drążek, ale lekko niecelny 45' Zmiana w Málaga CF, Fran Sol wszedł na boisko zastępując Jozabed.

45'Zmiana w Las Palmas, lvaro Lemos wchodzi na boisko zastępując Álexa Suareza. Rozpoczyna się druga połowa Málaga CF 0, Las Palmas 1.45'+3'Pierwsza połowa się kończy, Málaga CF 0, Las Palmas 1.45'+1'Sergi Cardona (Las Palmas) został sfaulowany w strefie defensywnej.

45'+1'Ful Luisa Muñoza (Málaga CF) 45'Strzał obronił tylko miażdżąc lewy górny róg. Rubén Castro (Málaga CF) główką ze środka pola karnego. Wspomagany przez Alexa Gallara. 44′ Gol! Málaga CF 0, Las Palmas 1. Óscar Pinchi (Las Palmas) strzela strzałem ze środka pola 43'Juanfran (Málaga CF) ukarany żółtą kartką.

40 min Próba chybiona Marc Cardona (Las Palmas) strzelił prawą nogą spoza pola, które jest zbyt wysokie. Asystowana przez Álvaro Jiméneza.37'Spalony, Málaga CF. Aleix Febas spróbował piłkę, ale Rubén Castro został złapany na spalonym 37' Próba zablokowana Enzo Loiodice (Las Palmas) strzał lewą nogą spoza pola karnego 37' Omenuke Mfulu (Las Palmas) jest sfaulowany na przeciwległym polu.

33'Próba zablokowana.Marc Cardona (Las Palmas) strzał prawą nogą z bliskiej odległości z prawej strony.37'Ful Jozabed (Málaga CF).33'Próba obroniona prawą stroną bramki. Alberto Moleiro (Las Palmas) strzelił prawą nogą z bardzo trudnego kąta z prawej strony. Asysta: Álvaro Jiménez.33'Próba zablokowana Álvaro Jiménez (Las Palmas) strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego. Wspomagany przez Oscara Pinchi.

32′ Rubén Castro (Málaga CF) został sfaulowany w strefie defensywnej 32' Faul Sergi Cardona (Las Palmas) 32' Rzut rożny, Las Palmas. Rzut rożny wykonany przez Jonás Ramalho 32' Próba zablokowana Sergi Cardona (Las Palmas) strzał lewą nogą spoza pola karnego. Wspomagany przez Enzo Loiodice.

28′ Spalony, Malaga CF. Luis Muñoz spróbował podania, ale Rubén Castro został złapany na spalonym.26'Álvaro Jiménez (Las Palmas) został sfaulowany na prawym skrzydle.26'Ful Genaro Rodrígueza (Málaga CF).25'Álex Suárez (Las Palmas) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczną grę.

Faul 25′ Álex Suárez (Las Palmas) Faul 25′ Aleix Febas (Málaga CF) został faulowany w strefie defensywnej. Wspomagany przez Marca Cardona. 23 ′ Faul Enzo Loiodice (Las Palmas).

23'Aleix Febas (Málaga CF) fauluje lewe skrzydło.20'Próba zablokowana.Aleix Febas (Málaga CF) strzał lewą nogą spoza pola karnego.18'Ful Enzo Loiodice (Las Palmas).18′ Aleix Febas (Málaga CF) został sfaulowany w strefie obronnej.

18 Strzał z prawej strony bramki. Alberto Moleiro (Las Palmas) strzał lewą nogą spoza pola karnego.16'Enzo Loiodice (Las Palmas) jest sfaulowany w strefie obronnej.16'Ful Genaro Rodrígueza (Málaga CF).15'Spalony, Málaga. Juande spróbował głębokiego podania, ale Víctor Olmo został złapany na spalonym.

14'Próba zablokowana Aleix Febas (Málaga CF) strzał prawą nogą spoza pola karnego jest zablokowany. Asystowana przez Jozabed.13'Enzo Loiodice (Las Palmas) został sfaulowany w strefie obronnej.13'Luis Muñoz (Málaga CF) faul.11'Zmiana w Málaga CF Jonás Ramalho wchodzi na boisko za Estebana Burgos z powodu kontuzji

8' Próba niecelna Saúl Coco (Las Palmas) strzał prawą nogą ze środka pola karnego tylko nie trafia w poprzeczkę. Wspomagany przez Álvaro Jiménez po dośrodkowaniu w pole karne po rzucie rożnym 7'Corner, Las Palmas. Róg wykonany przez Estebana Burgosa. Narożnik 7 ', Las Palmas. Róg wykonany przez Estebana Burgos.4'Foul przez Óscara Pinchi (Las Palmas).

4'Unai Bustinza (Málaga CF) został sfaulowany w strefie defensywnej 4'Las Palmas jest na spalonym. Alberto Moleiro próbuje piłkę, ale Marc Cardona jest złapany na spalonym 3' Faul Jozabed (Málaga CF) 3' Omenuke Mfulu (Las Palmas) sfaulowany w strefie obronnej.

1′ Faul Álex Suárez (Las Palmas) 1′ Aleix Febas (Málaga CF) został faulowany w strefie defensywnej. Bohaterowie wyskakują na boisko, aby rozpocząć ćwiczenia rozgrzewkowe