Ghana na żywo dzisiaj: mecz Mistrzostw Świata w Katarze, grupa H

ikonaKoniec meczu, Portugalia 3, Ghana 2,90'+11'ikonaOstatnie okrążenie, Portugalia 3, Ghana 2,90'+8'ikonaPróba niecelna Osman Bukari (Ghana) strzał prawą nogą z dużej odległości z lewej strony nie trafia w poprzeczkę. Asysta Jordan Ayew. 90'+7'ikonaGonçalo Ramos (Portugalia) został sfaulowany na lewym skrzydle.

90'+7′ikonaFaul Daniela Amarteya (Ghana) 90'+6'ikonaPróba zablokowana przez Rafaela Leão (Portugalia) strzał prawą nogą zza pola karnego.90'+5′ikonaBruno Fernandes (Portugalia) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczne zagranie.90'+5′ikonaFaulowany przez Bruno Fernandesa (Portugalia).

90'+5′ikonaOsman Bukari (Ghana) otrzymał faul na prawym skrzydle.90'+4′ikonaBruno Fernandes (Portugalia) otrzymał faul na lewym skrzydle.90'+4′ikonaRzut wolny: Osman Bukari (Ghana). 90'+2′ikonaZmiana w Ghanie, Antoine Semenyo wszedł za Alexandra Djiku.

90'+2′ikonaZmiana w Ghanie, Daniel-Kofi Kyereh wszedł za Salisa Abdula Samed.90'+2'ikonaPróba chybiona Mohammed Salisu (Ghana) główką ze środka pola karnego, która chybia z lewej strony. Z asystą Thomasa Parteya.90'+1′ikonaDanilo Pereira (Portugalia) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczne zagranie.90'+1′ikonaŻółtą kartkę otrzymał Iñaki Williams (Ghana).

90 'ikonaFaul Danilo Pereiry (Portugalia).90′ikonaIñaki Williams (Ghana) otrzymał faul w strefie obronnej.89′ikonaGooooool! Portugalia 3, Ghana 2. Osman Bukari (Ghana) główką ze środka pola karnego 88′ikonaZmiana w Portugalii, Gonçalo Ramos wszedł na boisko zastępując Cristiano Ronaldo.

88 'ikonaZmiana w Portugalii, João Mário wszedł na boisko, aby zastąpić João Félix.88′ikonaZmiana w Portugalii, João Palhinha wszedł na boisko i zastąpił Bernardo Silvę. 83′ikonaSpalony, Portugalia. João Félix otrzymał podanie prostopadłe, ale Cristiano Ronaldo był na pozycji spalonej. 82′ikonaFaul: Rafael Leão (Portugalia).

82 'ikonaDaniel Amartey (Ghana) został ukarany faulem w strefie obronnej. 80′ikonaGooooool! Portugal 3, Ghana 1. Rafael Leão (Portugalia) strzela prawą nogą z lewej strony pola karnego po kontrataku.78'ikonaGooooool! Portugalia 2, Ghana 1. João Félix (Portugalia) strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego. 77′ikonaZmiana w Portugalii, Rafael Leão wszedł na boisko, zastępując Rúbena Nevesa.

77 'ikonaZmiana w Ghanie, Jordan Ayew wszedł za André Ayew. 77′ikonaZmiana w Ghanie, Osman Bukari wszedł na boisko, aby zastąpić Mohammeda Kudusa.73′ikonaGooooool! Portugalia 1, Ghana 1. André Ayew (Ghana) strzela prawą nogą z bardzo bliskiej odległości. 72′ikonaZatrzymany strzał. Mohammed Kudus (Ghana) strzał lewą nogą zza pola karnego.

70 'ikonaJoão Félix (Portugalia) otrzymał faul w strefie obronnej.70′ikonaRzut wolny: Tariq Lamptey (Ghana). 69'ikonaPróba niecelna. Thomas Partey (Ghana) strzał prawą nogą zza pola karnego.67'ikonaPróba zablokowana.Iñaki Williams (Ghana) strzał prawą nogą zza pola karnego. Wspomagany przez Abdula Rahmana Babę.

66 'ikonaZmiana w Ghanie, Tariq Lamptey wszedł na boisko, zastępując Alidu Seidu.65′ikonaGooooool! Portugalia 1, Ghana 0. Cristiano Ronaldo (Portugalia) zdobył rzut karny w przegranej. 62′ Rzut karny faworyzowany przez Portugalię. Cristiano Ronaldo poniósł porażkę w polu karnym. 62′

61 'ikonaFaul Rúbena Diasa (Portugalia). 61'ikonaIñaki Williams (Ghana) otrzymał faul w strefie obronnej.57′ikonaAlidu Seidu (Ghana) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczne zagranie.57′ikonaJoão Félix (Portugalia) otrzymał faul na lewym skrzydle.

57 'ikonaRzut wolny: Alidu Seidu (Ghana). 56'ikonaZmiana w Portugalii, William Carvalho wchodzi na boisko, zastępując Otávio z powodu kontuzji. ​​55′ikonaNiecelny strzał Mohammed Kudus (Ghana) strzał lewą nogą zza pola karnego.54′ikonaFaul Octavio (Portugalia).

54 'ikonaAndré Ayew (Ghana) został sfaulowany w strefie obronnej. 54′ikonaNiecelny strzał Alidu Seidu (Ghana), strzał lewą nogą zza pola karnego, bardzo blisko prawego słupka, ale po rzucie rożnym minął lekko obok bramki.53′ikonaNarożnik, Ghana. Rzut rożny wykonany przez João Cancelo.52′ikonaCristiano Ronaldo (Portugalia) został sfaulowany na lewym skrzydle.

52 'ikonaRzut wolny: Alidu Seidu (Ghana). 52'ikonaBruno Fernandes (Portugalia) został sfaulowany w strefie obronnej. 52′ikonaRzut wolny: Abdul Rahman Baba (Ghana). 50′ikonaGame Out, Ghana. Abdul Rahman Baba zrobił głęboki krok, ale André Ayew został złapany na pozycji spalonej.

49 'ikonaAndré Ayew (Ghana) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczne zagranie. 49′ikonaOtávio (Portugalia) otrzymał faul w strefie obronnej. 49′ikonaFaul André Ayew (Ghana). 48′ikonaFaul Octavio (Portugalia).

48 'ikonaAlidu Seidu (Ghana) został sfaulowany w strefie obronnej.46'ikonaNarożnik, Portugalia. Rzut rożny wykonany przez Thomasa Parteya.ikonaPoczątek drugiej połowy Portugalia 0, Ghana 0.45'+3'ikonaKoniec pierwszej połowy, Portugalia 0, Ghana 0.

45'+1′ikonaFaul João Félix (Portugalia) 45'+1'ikonaAlidu Seidu (Ghana) został sfaulowany w strefie obronnej.45'ikonaMohammed Kudus (Ghana) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczne zagranie. 45′ikonaJoão Cancelo (Portugalia) został sfaulowany w strefie obronnej.

45 'ikonaRzut wolny: Mohammed Kudus (Ghana). 45′ikonaPróba niecelna. Otávio (Portugalia) strzał prawą nogą z szerokiego kąta z prawej. 44′ikonaFaul Otávio (Portugalia). 44′ikonaMohammed Kudus (Ghana) został sfaulowany w strefie obronnej.

43 'ikonaBruno Fernandes (Portugalia) otrzymał faul na prawym skrzydle. 43′ikonaRzut wolny: Mohammed Salisu (Ghana). 42′ikonaAlidu Seidu (Ghana) został sfaulowany w strefie obronnej.42'ikonaFaulował João Félix (Portugalia).

42 'ikonaPróba zablokowana Cristiano Ronaldo (Portugalia) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego. Asysta Raphaëla Guerreiro.38′ikonaDanilo Pereira (Portugalia) otrzymał faul w strefie obronnej. 38′ikonaRzut wolny: Mohammed Salisu (Ghana). 38′ikonaNarożnik, Ghana. Rzut rożny wykonany przez Bruno Fernandesa.

36 'ikonaNarożnik, Ghana. Rzut rożny wykonany przez Rúbena Diasa.36′ikonaZatrzymany strzał. Otávio (Portugalia) strzela prawą nogą zza pola karnego. 34'ikonaFaul André Ayew (Ghana). 34′ikonaOtávio (Portugalia) został sfaulowany w strefie obronnej.

33 'ikonaNarożnik, Portugalia. Rzut rożny wykonany przez André Ayew.32′ikonaCristiano Ronaldo (Portugalia) otrzymał faul na prawym skrzydle. 32′ikonaRzut wolny: Abdul Rahman Baba (Ghana). 32′ikonaJoão Félix (Portugalia) został sfaulowany w strefie obronnej.

32 'ikonaFaul Daniela Amarteya (Ghana). 31′ikonaFaul Cristiano Ronaldo (Portugalia). 31′ikonaAlexander Djiku (Ghana) został sfaulowany w strefie obronnej.30′ikonaBruno Fernandes (Portugalia) został ukarany faulem w polu karnym.

30 'ikonaFaul Salisa Abdula Sameda (Ghana). 28′ikonaPróba niecelna João Félix (Portugalia) strzał lewą nogą ze środka pola karnego jest za wysoko. Asysta Bernardo Silva. 27′ikonaFaul Iñakiego Williamsa (Ghana). 27′ikonaDanilo Pereira (Portugalia) został sfaulowany w strefie obronnej.

25 'ikonaFaul João Félixa (Portugalia). 25′ikonaAlidu Seidu (Ghana) został sfaulowany w strefie obronnej.24'ikonaFaul Rúbena Nevesa (Portugalia). 24′ikonaAndré Ayew (Ghana) został sfaulowany w strefie obronnej.

20 'ikonaRaphaël Guerreiro (Portugalia) otrzymał faul na lewym skrzydle.20'ikonaRzut wolny: Alidu Seidu (Ghana). 15'ikonaFaul Rúbena Nevesa (Portugalia). 15′ikonaAndré Ayew (Ghana) został sfaulowany w strefie obronnej.

13 'ikonaPróba niecelna Cristiano Ronaldo (Portugalia) główka z prawej strony siatki chybia w prawą stronę. Wspomagany przez Raphaëla Guerreiro po dośrodkowaniu w pole karne po rzucie rożnym. 13'ikonaNarożnik, Portugalia. Rzut rożny wykonany przez Daniela Amarteya. 11′ikonaFaul Thomasa Parteya (Ghana). 11′ikonaOtávio (Portugalia) został sfaulowany w strefie obronnej.

10 'ikonaZatrzymany strzał. Cristiano Ronaldo (Portugalia) strzela prawą nogą ze środka pola karnego.6'ikonaPróba zablokowana przez Rúben Neves (Portugalia) strzał prawą nogą zza pola karnego. 5'ikonaPróba niecelna Otávio (Portugalia) strzał prawą nogą zza pola karnego nie trafia w lewą stronę po rzucie rożnym.4′ikonaNarożnik, Portugalia. Narożnik wykonany przez Alidu Seidu.

3 'ikonaJoão Cancelo (Portugalia) otrzymał faul w strefie obronnej.3′ikonaRzut wolny: Abdul Rahman Baba (Ghana). 2′ikonaFaul Cristiano Ronaldo (Portugalia). 2′ikonaAbdul Rahman Baba (Ghana) został sfaulowany na lewym skrzydle.

ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę