Holandia – Katar na żywo dzisiaj: mecz Mistrzostw Świata w Katarze, grupa A

ikonaKoniec meczu, Holandia 2, Katar 0,90'+7′ikonaOstatnie okrążenie, Holandia 2, Katar 0,90'+4′ikonaRzut wolny: Wout Weghorst (Holandia). 90'+4'ikonaMusaab Khidir (Katar) został sfaulowany w strefie obronnej.

90'+2'Steven Berghuis (Holandia) trafia w słupek, strzał lewą nogą z prawej strony pola karnego.90′ikonaRzut wolny: Teun Koopmeiners (Holandia). 90′ikonaAkram Afif (Katar) został ukarany faulem w polu karnym. 89′ikonaFaul Jurriën Timber (Holandia).

89 'ikonaMohammed Muntari (Katar) został ukarany faulem w polu karnym. 88′ikonaPróba niecelna Pedro Miguel (Katar) strzał prawą nogą zza pola karnego nie trafia w lewą stronę. Wspomagany przez Akrama Afif.87′ikonaFaul Wouta Weghorsta (Holandia). 87′ikonaAbdelkarim Hassan (Katar) został sfaulowany w strefie obronnej.

87 'ikonaZmiana w Holandii, Kenneth Taylor wchodzi na boisko i zastępuje Frenkiego de Jong.85'ikonaZmiana w Katarze, Musaab Khidir wszedł na boisko, by zastąpić Ismaeela Mohammada.85′ikonaZmiana w Katarze, Ahmed Alaa wszedł na boisko i zastąpił Abdulaziza Hatema.85′ikonaSpalony, Holandia. Teun Koopmeiners wpadł prosto, ale Wout Weghorst został złapany na spalonym.

83 'ikonaZmiana w Hollanda, Wout Weghorst wszedł na boisko, aby zastąpić Cody'ego Gakpo.83′ikonaZmiana za Hollandę, Teun Koopmeiners wszedł na boisko i zastąpił Marten de Roon.82′ikonaVirgil van Dijk (Holandia) został ukarany faulem w strefie obronnej. 82′ikonaFaul: Mohammed Muntari (Katar).

77 'ikonaZatrzymany strzał. Abdulaziz Hatem (Katar) strzela prawą nogą zza pola karnego. 74'ikonaNarożnik, Holandia. Rzut rożny wykonany przez Meshaala Barshama. 73′ikonaNarożnik, Holandia. Rzut rożny wykonany przez Boualema Khoukhi.73′ikonaFaul Jurriën Timber (Holandia).

73 'ikonaMohammed Muntari (Katar) został sfaulowany na prawym skrzydle. Weryfikacja VAR w 69 minucie: bramka Holandii (Steven Berghuis). GRAM ODWOŁANY w 68 minucie przez VAR: Steven Berghuis (Holandia) strzelił gola, ale po weryfikacji VAR bramka nie trafia do bramki znacznik 68 ′ikonaPiłka ręką – Cody Gakpo (Holandia).

67 'ikonaFaul Vincenta Janssena (Holandia). 67'ikonaBoualem Khoukhi (Katar) został sfaulowany w strefie obronnej.66'ikonaZmiana w Hollanda, Vincent Janssen wszedł na boisko, by zastąpić Memphisa Depaya.66'ikonaZmiana w Holandii, Steven Berghuis wszedł na boisko, zastępując Davy'ego Klaassena.

64 'ikonaZmiana w Katarze, Ali Asad wchodzi na boisko, zastępując Hassana Al Haydosa z powodu kontuzji.64′ikonaZmiana w Katarze, Mohammed Muntari wszedł na boisko i zastąpił Almoeza Ali.64′ikonaZmiana w Katarze, Karim Boudiaf wszedł na boisko i zastąpił Assima Madibo.62′ikonaJurriën Timber (Holandia) został sfaulowany w strefie obronnej.

62 'ikonaFaul Hassana Al Haydosa (Katar). 61'ikonaFaul Daleya Blinda (Holandia). 61'ikonaIsmaeel Mohammad (Katar) został sfaulowany w strefie obronnej.57′ikonaFaul Hassana Al Haydosa (Katar).

57 'ikonaDavy Klaassen (Holandia) został sfaulowany w strefie obronnej.55′ikonaFaul Jurriëna Timbera (Holandia). 55'ikonaAkram Afif (Katar) został ukarany faulem w polu karnym. 52′ikonaŻółtą kartkę otrzymał Nathan Aké (Holandia) za niebezpieczny faul.

52 'ikonaFaul: Nathan Aké (Holandia). 51'ikonaJurriën Timber (Holandia) został sfaulowany w strefie obronnej.52′ikonaIsmaeel Mohammad (Katar) został sfaulowany w strefie obronnej.51′ikonaFaul Hassana Al Haydosa (Katar).

49 'ikonaGooooool! Holandia 2, Katar 0. Frenkie de Jong (Holandia) strzela prawą nogą z bardzo bliskiej odległości. 49′ikonaZatrzymany strzał. Memphis Depay (Holandia) strzela prawą nogą z bardzo bliskiej odległości. 46'ikonaFaul Denzela Dumfriesa (Holandia). 46'ikonaAkram Afif (Katar) został sfaulowany na lewym skrzydle.

ikonaPoczątek drugiej połowy Holandia 1, Katar 0.45'+4'ikonaFinał pierwszy mecz, Holandia 1, Katar 0,45'+3'ikonaPróba niecelna. Memphis Depay (Holandia) strzał prawą nogą zza pola karnego. 44'ikonaJurriën Timber (Holandia) został sfaulowany w strefie obronnej.

44 'ikonaFaul Abdulaziza Hatema (Katar). 41′ikonaSpalony, Holandia. Marten de Roon próbował podania prostopadłego, ale Cody Gakpo był na pozycji spalonej. 39′ikonaFaul Assima Madibo (Katar). 39'ikonaMemphis Depay (Holandia) został ukarany faulem w polu karnym.

37 'ikonaDenzel Dumfries (Holandia) został ukarany faulem w strefie obronnej.37′ikonaFaul Homama Ahmeda (Katar). 34′ikonaFaul Marten de Roon (Holandia). 34′ikonaBoualem Khoukhi (Katar) jest faulowany w polu karnym.

32 'ikonaFaul Denzela Dumfriesa (Holandia). 32'ikonaHomam Ahmed (Katar) otrzymał faul w strefie obronnej. 28′ikonaFaul Jurriëna Timbera (Holandia). 29'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Ismaeel Mohammad (Katar) strzał prawą nogą zza pola karnego.

28 'ikonaHomam Ahmed (Katar) otrzymał faul w strefie obronnej. 26′ikonaGooooool! Holandia 1, Katar 0. Cody Gakpo (Holandia) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. 26′ikonaPróba zablokowana Memphis Depay (Holandia) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego. Asysta Daley Blind. 25′ikonaPróba niecelna Abdelkarim Hassan (Katar) strzał prawą nogą ze środka pola karnego jest za wysoko. Wspomagany przez Akrama Afifa z dośrodkowaniem w pole karne po rzucie rożnym.

24 'ikonaNarożnik, Katar. Rzut rożny wykonany przez Virgila van Dijka. 23′ikonaNarożnik, Katar. Rzut rożny wykonany przez Jurriëna Timbera. 21′ikonaFaul Denzela Dumfriesa (Holandia). 21'ikonaHomam Ahmed (Katar) został sfaulowany w strefie obronnej.

19 'ikonaPiłka ręczna: Homam Ahmed (Katar). 19′ikonaPróba chybiona. Davy Klaassen (Holandia) główką ze środka pola karnego, która chybia z lewej strony. Asysta Cody'ego Gakpo z dośrodkowaniem w pole karne po rzucie rożnym. 18'ikonaNarożnik, Holandia. Rzut rożny wykonany przez Abdelkarima Hassana. 18′ikonaPedro Miguel (Katar) został sfaulowany w strefie obronnej.

18 'ikonaRzut wolny: Memphis Depay (Holandia). 16'ikonaSpalony, Holandia. Memphis Depay próbował podania prostopadłego, ale Cody Gakpo był na pozycji spalonej. 16'ikonaNarożnik, Holandia. Rzut rożny wykonany przez Hassana Al Haydosa. 14′ikonaPróba niecelna Memphis Depay (Holandia) strzał prawą nogą ze środka pola karnego jest za wysoko. Asysta Davy Klaassen.

14 'ikonaPróba zablokowana Frenkie de Jong (Holandia) strzał prawą nogą zza pola karnego. Wspomagany przez Memphisa Depay.13′ikonaJurriën Timber (Holandia) został ukarany faulem w polu karnym. 13'ikonaRzut wolny: Abdelkarim Hassan (Katar). 13′ikonaSpalony, Holandia. Jurriën Timber zrobił głęboki krok, ale Memphis Depay został złapany na pozycji spalonej.

12 'ikonaPróba niecelna Cody Gakpo (Holandia) strzał lewą nogą ze środka pola karnego.11′ikonaFaul Denzela Dumfriesa (Holandia). 11'ikonaAkram Afif (Katar) został sfaulowany w strefie obronnej.9′ikonaFaul: Daley Blind (Holandia).

9 'ikonaIsmaeel Mohammad (Katar) otrzymał faul na prawym skrzydle.8′ikonaFaul Davy'ego Klaassena (Holandia). 8′ikonaHomam Ahmed (Katar) otrzymał faul w strefie obronnej. 7′ikonaPróba zablokowana Cody Gakpo (Holandia) strzał prawą nogą zza pola karnego. Asysta Frenkie de Jong.

4 'ikonaPróba niecelna Daley Blind (Holandia) strzał prawą nogą z trudnego kąta z lewej strony.4'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Daley Blind (Holandia) strzela prawą nogą z lewej. Wspomagany przez Davy'ego Klaassena.3′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Hassan Al Haydos (Katar) strzela prawą nogą zza pola karnego.3'ikonaSpalony, Holandia. Virgil van Dijk zrobił głęboki krok, ale Denzel Dumfries został złapany na pozycji spalonej.

1 'ikonaPróba chybiona Memphis Depay (Holandia) strzał prawą nogą z szerokiego kąta z prawej nie trafia w prawą. Asysta Virgila van Dijka po podaniu prostopadłym.ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę