Έλτσε ζωντανά σήμερα: αγώνας LaLiga, ημέρα 1

Η ομάδα της Ανδαλουσίας, με αρκετά νέα πρόσωπα στο δυναμικό της, ξεκινά τη σεζόν με στόχο να βελτιώσει τις σπουδαίες επιδόσεις που είχε ήδη πέρυσι. Τα ilicitanos έχουν επίσης ενισχυθεί καλά αυτό το καλοκαίρι.

Λήξη αγώνα, Ρεάλ Μπέτις 3, Έλτσε 0.90'+4' Τελικό δεύτερο μέρος, Ρεάλ Μπέτις 3, Έλτσε 0.90'+4' Ο Χουάν Μιράντα (Ρεάλ Μπέτις) έγινε φάουλ στην αμυντική ζώνη.90'+4'Φάουλ από Αλεχάντρο Αλφάρο (Έλτσε).

90'+3' Κόρνερ, Έλτσε. Κόρνερ εκτέλεσε ο Πολ Ακουόκου.90'+2' Σωστό σουτ κάτω από τα δοκάρια στο επίπεδο του εδάφους. Δεξιό σουτ Χουάνμι (Ρεάλ Μπέτις) από τα δεξιά από κοντά 90'+2' Σουτ από ψηλά και στο κέντρο του τέρματος. Ο Πολ Ακουόκου (Ρεάλ Μπέτις) σουτάρει με το δεξί πόδι έξω από τη μεγάλη περιοχή. 89′ Κίτρινη κάρτα στον Γιόχαν Μοχίκα (Έλτσε) για επικίνδυνο παιχνίδι.

89' Ο Ρόμπερ (Ρεάλ Μπέτις) δέχθηκε φάουλ στη δεξιά πτέρυγα. 89' Φάουλ από τον Γιόχαν Μοχίκα (Έλτσε). 88' Φάουλ από τον Λόρεν Μορόν (Ρεάλ Μπέτις). 88' Ο Ζοζάν (Έλτσε) δέχθηκε φάουλ στην περιοχή. αμυντικός.

87'Αλλαγή, Ρεάλ Μπέτις, Μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο ο Χουάν Μιράντα, αλλάζει ο Ρόντρι.87'Αλλαγή, Ρεάλ Μπέτις, μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο ο Πολ Ακουόκου, αντικαθιστώντας τον Γκουίντο Ροντρίγκες. 86' Ο Χουάνμι (Ρεάλ Μπέτις) δέχθηκε φάουλ στην αριστερή πτέρυγα. 86′ Φάουλ από τον Χέλιμπελτον Παλάσιος (Έλτσε).

84′ Ο Άλεξ Μορένο (Ρεάλ Μπέτις) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη 84′ Χάντμπολ από τον Ομάρ Μασκαρέλ (Έλτσε) 81′ Κίτρινη κάρτα στον Χοσάν (Έλτσε) για επικίνδυνο παιχνίδι. ) έχει δεχθεί φάουλ στο απέναντι πεδίο.

81′ Φάουλ του Χοσάν (Έλτσε).79′ Ο Χουάνμι (Ρεάλ Μπέτις) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη. 79′ Φάουλ του Αλεχάντρο Αλφάρο (Έλτσε).79′ Αλλαγή στη Ρεάλ Μπέτις, ο Φραν Ντελγκάδο μπαίνει στο γήπεδο αντικαθιστώντας τον Αϊτόρ Ρούμπαλ. .

79'Αλλαγή, Ρεάλ Μπέτις. Ο Λόρεν Μορόν μπαίνει στο γήπεδο για να αντικαταστήσει τον Μπόρχα Ιγκλέσιας.78' Ο Χουάνμι (Ρεάλ Μπέτις) έλαβε την κίτρινη κάρτα για επικίνδυνο παιχνίδι.78' Ο Χουάνμι (Ρεάλ Μπέτις) δέχθηκε φάουλ. έκανε φάουλ στη δεξιά πτέρυγα.

77' Η δράση σταμάτησε κάτω από μπαστούνια στο επίπεδο του εδάφους. Ο Μπόρχα Ιγκλέσιας (Ρεάλ Μπέτις) με δεξί σουτ από τη δεξιά πλευρά της περιοχής. Με τη βοήθεια του Guido Rodríguez.76'Αλλαγή στην Έλτσε, ο Alejandro Alfaro μπήκε στον αγωνιστικό χώρο για να αντικαταστήσει τον Gerard Gumbau.75'Αστοχο σουτ του Germán Pezzella (Ρεάλ Μπέτις) με το δεξί σουτ από το κέντρο της περιοχής που έφυγε πολύ ψηλά. Ασίστ του Ρόμπερ με σέντρα στην περιοχή μετά από κόρνερ 75' Κόρνερ, Ρεάλ Μπέτις. Κόρνερ από τον Gerard Gumbau.

75' Αποκρούστηκε απόπειρα Μπόρχα Ιγκλέσιας (Ρεάλ Μπέτις) αριστερό σουτ από το κέντρο της περιοχής 75' Απόκρουση από το χαμηλό δοκάρι. Ο Άλεξ Μορένο (Ρεάλ Μπέτις) με αριστερό σουτ από την αριστερή πλευρά της μεγάλης περιοχής. Ασίστ από τον Róber.73'Corner, Ρεάλ Μπέτις. Κόρνερ εκτέλεσε ο Εζεκιέλ Πόνσε.73' Προσπάθεια μπλόκαρε Ο Άλεξ Μορένο (Ρεάλ Μπέτις) με αριστερό σουτ έξω από την περιοχή. Με τη βοήθεια του Ροντρίγκο.

73′ Κόρνερ, Ρεάλ Μπέτις. Κόρνερ από τον Εζεκιέλ Πόνσε.72'Κόρνερ, Ρεάλ Μπέτις. Κόρνερ εκτέλεσε ο Helibelton Palacios.72'Απόπειρα άστοχη. Κεφαλιά Edgar González (Ρεάλ Μπέτις) από τη δεξιά πλευρά από κόρνερ αστόχησε.72'Αστοχία προσπάθεια. Κεφαλιά Borja Iglesias (Ρεάλ Μπέτις) από το κέντρο της περιοχής η μπάλα είναι έχασε από τη δεξιά πλευρά του τέρματος. Ασίστ του Ρόμπερ με σέντρα στην περιοχή μετά από κόρνερ.

72′ Κόρνερ, Ρεάλ Μπέτις. Κόρνερ του Χοσάν.72′ Κόρνερ, Ρεάλ Μπέτις. Κόρνερ του Ντιέγκο Γκονζάλες. 69′ Οφσάιντ, Ρεάλ Μπέτις. Ο Álex Moreno δοκίμασε μια πλάγια μπάλα, αλλά ο Χουάνμι έπεσε οφσάιντ 68' Κόρνερ, Έλτσε. Κόρνερ από τον Álex Moreno.

67'Φάουλ του Χουάνμι (Ρεάλ Μπέτις).67'Ο Χέλιμπελτον Παλάσιος (Έλτσε) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη.65'Αλλαγή, Έλτσε, ο Χοσάν μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο, αντικαθιστά τον Πέρε Μίλα.65'Αλλαγή, ο Έλτσε, μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο. Ο Ezequiel Ponce στη θέση του Roger Martí.

64'Αλλαγή, Ρεάλ Μπέτις, ο Ρόμπερ μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο αντικαθιστώντας τον Ναμπίλ Φεκίρ.64'Κίτρινη κάρτα στον Ρότζερ Μάρτι (Έλτσε).62'Απόπειρα άστοχη. Ο Αϊτόρ Ρουϊμπάλ (Ρεάλ Μπέτις) με δεξί σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή και έφυγε. υψηλός. Με τη βοήθεια του Alex Moreno. 60'Γκοοοοολ! Ρεάλ Μπέτις 3, Έλτσε 0. Χουάνμι (Ρεάλ Μπέτις) σουτ με το αριστερό πόδι από την αριστερή πλευρά του γηπέδου.

59′ Σουτ απέρριψε ο Ναμπίλ Φεκίρ (Ρεάλ Μπέτις) αριστερό σουτ από την αριστερή πλευρά της περιοχής. Ο Ναμπίλ Φεκίρ δοκίμασε μια πλάγια μπάλα, αλλά ο Χουάνμι έπεσε οφσάιντ 53' Προσπάθεια μπλόκαρε (Έλτσε) σουτ με το δεξί από 30 μέτρα.

53′ Κόρνερ, Έλτσε. Κόρνερ εκτέλεσε ο Germán Pezzella.52'Ο Borja Iglesias (Ρεάλ Μπέτις) δέχεται φάουλ στην αμυντική ζώνη.52'Φάουλ του Ντιέγκο Γκονζάλες (Έλτσε).50'Η Ρεάλ Μπέτις είναι οφσάιντ. Ο Έντγκαρ Γκονζάλες δοκίμασε μια μεσαία μπάλα, αλλά ο Μπόρχα Ιγκλέσιας πιάνεται οφσάιντ.

49′ Σουτ όρθιο χαμηλά αριστερά. Κεφαλιά Tete Morente (Έλτσε) από τη δεξιά πλευρά της περιοχής. Ασίστ από τον Johan Mojica με σέντρα στην περιοχή.47'Φάουλ του Germán Pezzella (Ρεάλ Μπέτις).47'Ο Gerard Gumbau (Elche) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη.46'Ο Nabil Fekir (Ρεάλ Μπέτις) δέχθηκε φάουλ στο αμυντική ζώνη. απέναντι πεδίο.

46'Φάουλ του Ομάρ Μασκαρέλ (Έλτσε) Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου Ρεάλ Μπέτις 2, Έλτσε 0.45'Αλλαγή στην Έλτσε, ο Ντιέγκο Γκονζάλες μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο για να αντικαταστήσει τον Ένζο Ρόκο.45'+4'Ο Φιντέλ (Έλτσε) δέχθηκε κίτρινη κάρτα .

45' Αλλαγή στην Έλτσε, ο Τέτε Μορέντε μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο για να αντικαταστήσει τον Φιντέλ. Ο Φιντέλ έβγαλε μια μεσαία μπάλα αλλά ο Πέρε Μίλα ήταν σε θέση οφσάιντ. 45'+3' Κόρνερ, Έλτσε. Κόρνερ από τον Έντγκαρ Γκονζάλες.

45'Φάουλ από τον Έντσο Ρόκο (Έλτσε).45'Ο Μπόρχα Ιγκλέσιας (Ρεάλ Μπέτις) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη.44'Φάουλ του Γουίλιαμ Καρβάλιο (Ρεάλ Μπέτις).44'Ο Πέρε Μίλα (Έλτσε) δέχτηκε φάουλ στην άμυνα. ζώνη. την αμυντική ζώνη.

43′ Κόρνερ, Ρεάλ Μπέτις. Κόρνερ από τον Έντγκαρ Μπάντια. 43′ Σουτ όρθιο ψηλά και μέσα από το κέντρο του τέρματος. Ο Ναμπίλ Φεκίρ (Ρεάλ Μπέτις) με αριστερό σουτ από μακρινή απόσταση στα δεξιά.42'Ο Ρόντρι (Ρεάλ Μπέτις) δέχεται φάουλ στο δεξί άκρο.42'Φάουλ του Γιόχαν Μοχίκα (Έλτσε).

41′ Οφσάιντ, Έλτσε. Ο Ρότζερ Μαρτί δοκίμασε μια πλάγια μπάλα, αλλά ο Φιντέλ πιάνεται οφσάιντ.41'Φάουλ του Γκερμάν Πεζέλα (Ρεάλ Μπέτις).41'Ο Ρότζερ Μάρτι (Έλτσε) δέχεται ένα φάουλ στην αμυντική ζώνη.39'Γκοοοοοοοοοοοοολ! Ρεάλ Μπέτις 2, Έλτσε 0. Ο Χουάνμι (Ρεάλ Μπέτις) σουτάρει με το δεξί από το κέντρο της μεγάλης περιοχής.

32′ Κόρνερ, Ρεάλ Μπέτις. Κόρνερ εκτέλεσε ο Johan Mojica. 30' Ο Gerard Gumbau (Έλτσε) έλαβε την κίτρινη κάρτα για ένα επικίνδυνο παιχνίδι. 30' Ο Guido Rodríguez (Ρεάλ Μπέτις) δέχθηκε φάουλ στη δεξιά πτέρυγα. 30'Φάουλ του Gerard Gumbau (Elche) .

28'Γκοοοοοολ! Ρεάλ Μπέτις 1, Έλτσε 0. Μπόρχα Ιγκλέσιας (Ρεάλ Μπέτις) με το δεξί σουτ από πολύ κοντά.27'Φάουλ του Ναμπίλ Φεκίρ (Ρεάλ Μπέτις).27'Ο Έντσο Ρόκο (Έλτσε) δέχεται φάουλ στην αμυντική ζώνη.26' Οφσάιντ, Ρεάλ Μπέτις. Ο Guido Rodríguez δοκίμασε μια μεσαία μπάλα, αλλά ο Nabil Fekir πιάστηκε οφσάιντ.

26' Φάουλ στον Ομάρ Μασκαρέλ (Έλτσε) στην αμυντική ζώνη. 25' Φάουλ στον Μπόρχα Ιγκλέσιας (Ρεάλ Μπέτις) στην αριστερή πτέρυγα. 25' Φάουλ του Έντσο Ρόκο (Έλτσε).23' Σουτ του Γιόχαν Μοχίκα απέκρουσε (Έλτσε) Αριστερό σουτ από την αριστερή πλευρά της περιοχής. Η βοήθεια του Φιντέλ.

22'Κίτρινη κάρτα για επικίνδυνο παιχνίδι στον Aitor Ruibal (Ρεάλ Μπέτις).22'Φάουλ του Aitor Ruibal (Ρεάλ Μπέτις).22'Ο Φιντέλ (Έλτσε) δέχθηκε φάουλ στην αριστερή πτέρυγα.21'Οφσάιντ, RealBetis . Ο Ρόντρι δέχτηκε μια μεσαία μπάλα αλλά ο Χουάνμι πιάστηκε οφσάιντ.

20' Ο Γουίλιαμ Καρβάλιο (Ρεάλ Μπέτις) δέχεται φάουλ στο ημίχρονο του αντιπάλου.20' Φάουλ του Ρότζερ Μάρτι (Έλτσε). 19' Προσπάθεια μπλόκαρε. Ο Ναμπίλ Φεκίρ (Ρεάλ Μπέτις) με αριστερό σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή.16' Πέρε Μίλα (Έλτσε ) έχει δεχθεί κίτρινη κάρτα.

16'Ο Τζον Ντόναλντ (Έλτσε) δέχθηκε κόκκινη κάρτα.16'Ο Άιτορ Ρουϊμπάλ (Ρεάλ Μπέτις) δέχθηκε φάουλ στο αντίπαλο ημίχρονο.16'Ο Τζον Ντόναλντ (Έλτσε) έκανε φάουλ.15'Οφσάιντ, Έλτσε. Ο Πέδρο Μπίγκας προσπάθησε να περάσει από τη μπάλα, αλλά ο Πέρε Μίλα πιάστηκε οφσάιντ.

15'Φάουλ από τον Έντγκαρ Γκονζάλες (Ρεάλ Μπέτις).15'Ο Πέρε Μίλα (Έλτσε) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη.10'Ο Έντγκαρ Γκονζάλες (Ρεάλ Μπέτις) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη.10'Φάουλ του Ρότζερ Μαρτί (Έλτσε).

9'Ο Ναμπίλ Φεκίρ (Ρεάλ Μπέτις) χάνει στην αμυντική ζώνη.9'Φάουλ του Ζεράρ Γκουμπάου (Έλτσε).8'Ο Έντγκαρ Γκονζάλες (Ρεάλ Μπέτις) χάνει στην αμυντική ζώνη.8'Φάουλ του Ρότζερ Μάρτι (Έλτσε).

4'Ο Ναμπίλ Φεκίρ (Ρεάλ Μπέτις) έλαβε την κίτρινη κάρτα για ένα επικίνδυνο παιχνίδι.4'Φάουλ του Ναμπίλ Φεκίρ (Ρεάλ Μπέτις).4'Ο Πέδρο Μπίγκας (Έλτσε) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη.3'Μπόρχα Ιγκλέσιας (Ρεάλ Μπέτις) δέχθηκε φάουλ στο δεξί άκρο.

3'Φάουλ του Έντσο Ρόκο (Έλτσε).2'Αστοχία προσπάθειας Ρόντρι (Ρεάλ Μπέτις) με αριστερό σουτ από τη δεξιά πλευρά της περιοχής. Έναρξη πρώτου ημιχρόνου Επιβεβαιώθηκαν οι ενδεκάδες και από τις δύο ομάδες. Οι πρωταγωνιστές πηδούν στο γήπεδο για να ξεκινήσουν τις ασκήσεις προθέρμανσης