Μπούργκος ζωντανά σήμερα: αγώνας LaLiga Smartbank, αγωνιστική 6η

Λήξη αγώνα, CD Λεγκανές 0, Μπούργκος 0,90'+8' Λήξη δευτέρου ημιχρόνου, CD Λεγκανές 0, Μπούργκος 0,90'+7' Οφσάιντ, Μπούργκος. Ο Χοσέ Αντόνιο Κάρο δοκίμασε μια μεσαία μπάλα, αλλά ο Χουάν Αρτόλα πιάνεται οφσάιντ. 90'+7' Ο Γκρεγκόριο Σιέρα (Μπούργκος) δέχεται φάουλ στην άμυνα.

90'+7'Φάουλ του Jorge Sáenz (CD Leganés).90'+6' Προσπάθεια αποκρούστηκε. Ο Jorge Sáenz (CD Leganés) με αριστερό σουτ από το κέντρο της μεγάλης περιοχής. 90'+5' Ο Josema (CD Leganés) δέχεται ένα φάουλ στην αριστερή πτέρυγα 90'+5'Φάουλ του Χουάν Ερνάντες (Μπούργκος).

90'+4' Προσπάθεια άστοχη Ο Χουάν Μουνιόζ (CD Leganés) με το δεξί σουτ από το κέντρο της μεγάλης περιοχής αστοχεί προς τα αριστερά. Ασίστ από τον Jorge Miramón με σέντρα στη μεγάλη περιοχή μετά από φάουλ. 90'+4' Ο Piotr Parzyszek (CD Leganés) δέχτηκε φάουλ στη δεξιά πτέρυγα. 90'+4'Φάουλ του Gregorio Sierra (Burgos).90' + 3'Φάουλ από τον Πιότρ Πάρζισεκ (CD Leganés).

90'+3' Ο Γκρεγκόριο Σιέρα (Μπούργκος) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη. 90'+3' Κόρνερ, CD Λεγανές. Κόρνερ εκτέλεσε ο Χοσέ Αντόνιο Κάρο. 90'+3' Ένα σουτ αποκρούστηκε μόλις άγγιξε την πάνω αριστερή γωνία. Κεφαλιά Dani Raba (CD Leganés) από το κέντρο της μεγάλης περιοχής. Ασίστ από τον Allan-Roméo Nyom με σέντρα στην περιοχή.

90'+1'Φάουλ από τον Dani Raba (CD Leganés).90'+1'Ο Saúl Berjón (Burgos) δέχεται φάουλ στην αμυντική ζώνη.89'Αστοχία απόπειρας Juan Hernández (Burgos) με αριστερό σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή βρώμικο περιοχή που αγγίζει το οριζόντιο δοκάρι. Ασίστ του Χουάν Αρτόλα με κεφαλιά 88' Κόρνερ, CD Λεγανές. Γωνία από τον Aitor Córdoba.

88' Κόρνερ, CD Λεγανές. Κόρνερ από τον Ραούλ Ναβάρο 87' Ο Ντάνι Ράμπα (CD Leganés) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη 87' Φάουλ του Σαούλ Μπερχόν (Μπούργκος) 86' Αλλαγή στο Μπούργκος, ο Σαούλ Μπερζόν μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο, στη θέση του Χεσούς Αρέσο.

86′ Οφσάιντ, CD Λεγανές. Ο Χοσέμα προσπάθησε να περάσει τη μπάλα, αλλά ο Πιότρ Πάρζισεκ πιάστηκε σε οφσάιντ.85' Προσπάθεια μπλόκαρε. Ο Dani Raba (CD Leganés) με αριστερό σουτ από το κέντρο της μεγάλης περιοχής.85' Προσπάθεια αποκρούστηκε. Ο Juan Muñoz (CD Leganés) σουτάρει με το δεξί πόδι έξω από τη μεγάλη περιοχή. 84′ Απόπειρα απόρριψης του Χουάν Μουνιόζ (CD Leganés) σουτ με το δεξί έξω από την περιοχή. Ασίστ του Piotr Parzyszek με κεφαλιά.

83' Προσπάθεια άστοχη. Ο Γκρεγκόριο Σιέρα (Μπούργκος) με αριστερό σουτ από πάνω από 30 μέτρα.81'Φάουλ του Χουάν Μουνιόζ (CD Leganés).81' Ο Φραν Γκαρθία (Μπούργκος) δέχεται φάουλ στην αριστερή πτέρυγα.81'Εκτός αγώνα, CD Leganés. Ο Jorge Sáenz προσπάθησε να περάσει τη μπάλα, αλλά ο Allan-Roméo Nyom πιάστηκε οφσάιντ.

80'Αλλαγή στη CD Λεγκανές, ο Ναΐμ Γκαρθία μπήκε στον αγωνιστικό χώρο για τον Ίκερ Ουνταμπαρένα.80'Αλλαγή στη CD Λεγκανές, ο Χουάν Μουνιόζ μπήκε στον αγωνιστικό χώρο για τον Χοσέ Αρνάις.79' Ο Ντάνι Ράμπα (CD Λεγκανές) δέχθηκε φάουλ στη δεξιά πτέρυγα .79 Φάουλ του Μιγκέλ Άνχελ Ατιέντσα (Μπούργκος).

78' Ο Χοσέμα (CD Λεγκανές) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη. 78' Φάουλ του Χουάν Αρτόλα (Μπούργκος). 75' Φάουλ του Ίκερ Ουνταμπαρένα (CD Λεγκανές). αμυντική ζώνη.

75' Ο José Arnáiz (CD Leganés) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη. 75' Ο Juan Artola (Burgos) είναι φάουλ. 74' Ο Miki Muñoz (Burgos) έχει φάουλ. 73' Ο Iker Undabarrena (CD Leganés) έχει φάουλ ζώνη.

73′ Σουτ απέρριψε ο Χουάν Ερνάντες (Μπούργκος) αριστερό σουτ έξω από την περιοχή. Με τη βοήθεια του Miki Muñoz.71'Ο José Arnáiz (CD Leganés) δέχθηκε φάουλ στην αριστερή πτέρυγα.71'Φάουλ του Raúl Navarro (Burgos).71'Αλλαγή για τον Burgos. Ο Juan Artola μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο, στη θέση του Álex Bermejo.

71'Αλλαγή στο Μπούργκος, ο Miki Muñoz μπήκε στο γήπεδο αντικαθιστώντας τον Mourad. 70' Ο Iker Undabarrena (CD Leganés) εκτέλεσε φάουλ. 70' Ο Raúl Navarro (Burgos) δέχθηκε φάουλ στο αντίπαλο ημίχρονο.68' Ο Dani Raba (CD Leganés) έκανε φάουλ στη δεξιά πτέρυγα.

68'Φάουλ του Φραν Γκαρθία (Μπούργκος).67'Φάουλ του Πιότρ Παρζίσεκ (CD Leganés).67'Ο Ουνάι Ελγκεζαμπάλ (Μπούργκος) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη.66'Αλλαγή, CD Leganés, ο Josema μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο αντικαθιστώντας τον Riza Ντουρμίσι λόγω τραυματισμού.

62' Ο Άλεξ Μπερμέχο (Μπούργκος) έλαβε την κίτρινη κάρτα για επικίνδυνο παιχνίδι.62' Ο Ρουμπέν Πάρντο (CD Leganés) δέχθηκε ένα φάουλ στην αμυντική ζώνη. 62' Φάουλ του Άλεξ Μπερμέχο (Μπούργκος).61'Αλλαγή στο CD Leganés , Ο Ντάνι Ράμπα μπήκε στον αγωνιστικό χώρο για να αντικαταστήσει τον Φέντε Βίκο.

61' Αλλαγή στη CD Leganés, ο Piotr Parzyszek μπήκε στον αγωνιστικό χώρο για τον Yacine Qasmi. 60' Προσπάθεια άστοχη Κεφαλιά Gaku Shibasaki (CD Leganés) από το κέντρο της περιοχής 59' Φάουλ του Jorge Miramón (CD Leganés) 59' Ο Miguel Ángel Atienza (Μπούργκος) δέχεται φάουλ στην αριστερή πτέρυγα.

59'Αλλαγή στο Μπούργκος, ο Ραούλ Ναβάρο μπαίνει στο γήπεδο για τον Πάμπλο Βαλκάρτσε.58'Αλλαγή στο Μπούργκος, ο Χουάν Ερνάντες μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο για τον Γκασπάρ Κάμπος.57' Ο Ίκερ Ουνταμπαρένα (CD Leganés) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη.57'Φάουλ από τον Alex Bermejo (Burgos).

55' Ο Jorge Sáenz (CD Leganés) δέχθηκε ένα φάουλ στην αμυντική ζώνη. 55'Faul από τον Mourad (Burgos).55'Faul από τον Jorge Sáenz (CD Leganés).55'Ο Gregorio Sierra (Burgos) δέχθηκε ένα φάουλ στο αμυντική ζώνη.

54' Κόρνερ, CD Λεγανές. Κόρνερ από τον Unai Elgezabal. 54' Σουτ του José Arnáiz (CD Leganés) με το δεξί έξω από την περιοχή αποκρούστηκε. 48' Ο Fede Vico (CD Leganés) δέχθηκε την κίτρινη κάρτα για επικίνδυνο παιχνίδι. 48' Φάουλ του Fede Vico ( CD Leganes).

48' Φάουλ στον Πάμπλο Βαλκάρσε (Μπούργκος) στην αμυντική ζώνη.47' Προσπάθεια αποκρούστηκε Ο Ρουμπέν Πάρντο (CD Leganés) με δεξί σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή. Με τη βοήθεια του Riza Durmisi Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου CD Leganés 0, Burgos 0.45'+4' Τέλος πρώτου ημιχρόνου, CD Leganés 0, Burgos 0.

45'+4'Σουτ σουτ. Ο Γκασπάρ Κάμπος (Μπούργκος) σουτάρει με το δεξί του πόδι έξω από την περιοχή.45'+3' Ο Yacine Qasmi (CD Leganés) δέχεται φάουλ στην αμυντική ζώνη.45'+3'Φάουλ του Aitor Córdoba (Burgos).43'Φάουλ του Yacine Qasmi (CD Leganes).

43′ Ο Γκρεγκόριο Σιέρα (Μπούργκος) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη. Ασίστ από τον Riza Durmisi με σέντρα στη μεγάλη περιοχή.39'Ο Yacine Qasmi (CD Leganés) δέχτηκε φάουλ στο δεξί άκρο.39'Φάουλ του Gregorio Sierra (Burgos).

38' Η δράση σταμάτησε κάτω από μπαστούνια στο επίπεδο του εδάφους. Κεφαλιά Ουνάι Ελγκεζαμπάλ (Μπούργκος) από το κέντρο της περιοχής. Ασίστ από τον Álex Bermejo με σέντρα στη μεγάλη περιοχή 37' Φάουλ από τον Riza Durmisi (CD Leganés) 37' Ο Mourad (Burgos) δέχθηκε φάουλ στο δεξί άκρο 36' Φάουλ του José Arnáiz (CD Leganés).

36' Ο Πάμπλο Βαλκάρτσε (Μπούργκος) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη. 33' Ο Χοσέ Αρνάις (CD Leganés) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη. 33'Φάουλ του Μουράντ (Μπούργκος).32'Φάουλ του Ρίζα Ντουρμίσι (CD Λεγκανές).

32' Ο Γκασπάρ Κάμπος (Μπούργκος) δέχθηκε φάουλ στον απέναντι αγωνιστικό χώρο. 26' Κόρνερ, Μπούργκος. Κόρνερ από τον Dani Jiménez. 26′ Όρθιο σουτ. Ο Pablo Valcarce (Burgos) σουτάρει με το δεξί του πόδι από κοντά από το δεξί πλάγιο 24' Ο Yacine Qasmi (CD Leganés) δέχεται φάουλ στην αριστερή πτέρυγα.

24'Φάουλ του Aitor Córdoba (Burgos).23'Αστοχία προσπάθειας Jorge Miramón (CD Leganés) με το δεξί σουτ από το κέντρο της μεγάλης περιοχής.16'Ο Φέντε Βίκο (CD Leganés) είναι φάουλ στην αμυντική ζώνη.16' Φάουλ του Φραν Γκαρσία (Μπούργκος).

14' Προσπάθεια άστοχη Σουτ του Álex Bermejo (Burgos) με δεξί πόδι έξω από τη μεγάλη περιοχή, περνάει λίγο από την πάνω δεξιά γωνία. Ασίστ από τον Gaspar Campos.13'Αστοχία προσπάθειας. Κεφαλιά Allan-Roméo Nyom (CD Leganés) από το κέντρο της μεγάλης περιοχής μετά από φάουλ. 12' Ο Gaku Shibasaki (CD Leganés) δέχεται φάουλ στο μισό του αντιπάλου.12'Φάουλ του Miguel Ángel Atienza (Μπούργκος).

12'Φάουλ από τον Fede Vico (CD Leganés).12'Ο Miguel Ángel Atienza (Μπούργκος) έγινε φάουλ στην αμυντική ζώνη. 7'Οφσάιντ, Μπούργκος. Ο Χεσούς Αρέσο προσπάθησε να περάσει τη μπάλα αλλά ο Μουράντ πιάστηκε οφσάιντ. Με τη βοήθεια του Jorge Miramon.

5'Ο Yacine Qasmi (CD Leganés) δέχθηκε φάουλ στην αριστερή πτέρυγα.5'Φάουλ από τον Aitor Córdoba (Burgos).3'Ο Iker Undabarrena (CD Leganés) δέχθηκε ένα φάουλ στην αμυντική ζώνη. (Μπούργος).

1'Ο Riza Durmisi (CD Leganés) δέχεται φάουλ στην αμυντική ζώνη.1'Φάουλ του Gaspar Campos (Burgos).1'Απόπειρα αποκρούστηκε Σουτ του Álex Bermejo (Burgos) με το δεξί πόδι έξω από τη μεγάλη περιοχή αποκρούστηκε. Με τη βοήθεια του Φραν Γκαρθία Έναρξη πρώτου ημιχρόνου.

Επιβεβαιωμένα line up και στις δύο ομάδες. Οι πρωταγωνιστές πηδούν στο γήπεδο για να ξεκινήσουν τις ασκήσεις προθέρμανσης