Huesca ζωντανά σήμερα: αγώνας LaLiga Smartbank, αγωνιστική 6η

Τέλος αγώνα, Ντεπορτίβο Αλαβές 2, Ουέσκα 1.90'+4' Λήξη δευτέρου ημιχρόνου, Ντεπορτίβο Αλαβές 2, Ουέσκα 1.90'+4' Οφσάιντ, Ντεπορτίβο Αλαβές. Ο Rubén Duarte δοκίμασε μια μακρινή πάσα αλλά ο Taichi Hara πιάστηκε σε θέση οφσάιντ 90'+4' Προσπάθεια μπλόκαρε ο Toni Moya (Ντεπορτίβο Αλαβές) με δεξί σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή.

90'+3' Ο Όσκαρ Σιέλβα (Ουέσκα) έλαβε την κίτρινη κάρτα για επικίνδυνο παιχνίδι. 90'+3'Φάουλ του Πάμπλο Τομέο (Ουέσκα). 90'+3' Ο Ταΐτσι Χάρα (Ντεπορτίβο Αλαβές) δέχθηκε φάουλ στο αντίπαλος γηπέδου.89'Αστοχία από τον Ταΐτσι Χαρά (Ντεπορτίβο Αλαβές) με σουτ από το κέντρο της περιοχής που άστοχο στη δεξιά πλευρά της εστίας. Ασίστ του Ρουμπέν Ντουάρτε με τη σέντρα στη μεγάλη περιοχή.

87′ Κόρνερ, Ντεπορτίβο Αλαβές. Κόρνερ από τον Gerard Valentín.86'Αλλαγή για την Deportivo Alavés. Ο Javi Lopez αντικαθιστά τον Abderrahman Rebbach.85'Φάουλ από τον Pablo Tomeo (Huesca).85'Ο Abderrahman Rebbach (Deportivo Alavés) δέχθηκε φάουλ στην αριστερή πλευρά.

84′ Απόπειρα απόκρουσης του Χουάν Κάρλος Ρεάλ (Ουέσκα) με δεξί σουτ έξω από την περιοχή. Με τη βοήθεια του Oscar Sielva.82′ Ο Αντρέι Ράτιου (Ουέσκα) χάνει.82′ Ο Τόνι Μόγια (Ντεπορτίβο Αλαβές) αστοχεί στην αμυντική ζώνη.82′ Ο Χουάν Κάρλος Ρεάλ (Ουέσκα) αστοχεί στην αμυντική ζώνη.

82'Φάουλ του Carlos Benavídez (Ντεπορτίβο Αλαβές).78'Κίτρινη κάρτα στον Ντέιβιντ Τιμόρ (Ουέσκα) για επικίνδυνο φάουλ.78'Φάουλ του Ντέιβιντ Τιμόρ (Ουέσκα).78'Ο Τζέισον (Ντεπορτίβο Αλαβές) δέχθηκε φάουλ την αμυντική ζώνη.

78'Αλλαγή στην Ουέσκα, ο José Ángel Carrillo μπαίνει στο γήπεδο για τον Daniel Escriche.77'Κίτρινη κάρτα στον Rubén Duarte (Deportivo Alavés) για επικίνδυνο φάουλ.77'Faul του Rubén Duarte (Deportivo Alavés).77'Kevin. Ο ( Ουέσκα) δέχθηκε φάουλ στο απέναντι γήπεδο.

76' Προσπάθεια άστοχη από τον Πάμπλο Τομέο (Ουέσκα) με το δεξί σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή που φεύγει ψηλά και άουτ προς τα δεξιά. 75' Προσπάθεια άστοχη από τον Κέβιν Κάρλος (Ουέσκα) με κεφαλιά από το κέντρο της μεγάλης περιοχής που αστοχεί στο αριστερό. Με τη βοήθεια του Χουάν Κάρλος Ρεάλ με σέντρα στην περιοχή.72'Αλλαγή για τη Ντεπορτίβο Αλαβές, ο Τόνι Μόγια μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο, αντικαθιστώντας τον Σάλβα Σεβίλλη.72'Αλλαγή για τη Ντεπορτίβο Αλαβές, ο Ταΐτσι Χάρα μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο, στη θέση του Μιγκέλ Ντε λα Φουέντε.

71'Φάουλ του Κέβιν Κάρλος (Ουέσκα).71'Ο Ρουμπέν Ντουάρτε (Ντεπορτίβο Αλαβές) έγινε φάουλ στην αμυντική ζώνη.68'Φάουλ του Τζέισον (Ντεπορτίβο Αλαβές).68'Ο Φλόριαν Μιγκέλ (Ουέσκα) έγινε φάουλ στην αμυντική ζώνη. αμυντική ζώνη.

67'Φάουλ του Χουάν Κάρλος Ρεάλ (Ουέσκα) 67' Ο Ναουέλ Τενάλια (Ντεπορτίβο Αλαβές) δέχτηκε φάουλ στο δεξί άκρο.66'Γκοοοοολ! Ντεπορτίβο Αλαβές 2, Ουέσκα 1. Ο Óscar Sielva (Ουέσκα) σουτάρει με το αριστερό πόδι έξω από την περιοχή.

63'Αλλαγή για την Ντεπορτίβο Αλαβές. Ο Νίκολα Μάρας μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο αντικαθιστώντας τον Αμπντελκαμπίρ Αμπκάρ λόγω τραυματισμού.62'Αστοχία προσπάθειας από τον Φλοριάν Μιγκέλ (Ουέσκα) με κεφαλιά από το κέντρο της περιοχής μετά από κόρνερ.62'Κόρνερ, Ουέσκα . Κόρνερ από τον Carlos Benavídez. 61' Αλλαγή στην Ουέσκα, ο Κέβιν Κάρλος μπήκε στον αγωνιστικό χώρο για να αντικαταστήσει τον Αμπουμπακαρί Καντέ.

59′ Κόρνερ, Ουέσκα. Κόρνερ εκτέλεσε ο Αντόνιο Σιβέρα 59′ Σουτ σταμάτησε ψηλά και μέσα από το κέντρο του τέρματος. Κεφαλιά Daniel Escriche (Huesca) από κενή περιοχή από τη δεξιά πλευρά του πλαισίου. Με τη βοήθεια του Ζεράρ Βαλεντίν.57'Ο Μιγκέλ Ντε λα Φουέντε (Ντεπορτίβο Αλαβές) δέχτηκε ένα φάουλ στο αντίθετο γήπεδο.57'Φάουλ του Ζερεμί Μπλάσκο (Ουέσκα).

57' Προσπάθεια άστοχη από τον Florian Miguel (Ουέσκα) με αριστερό σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή που φεύγει πολύ ψηλά.55'Φάουλ από τον Abdelkabir Abqar (Deportivo Alavés).55' Ο Aboubakary Kanté (Ουέσκα) δέχτηκε φάουλ στο αντίθετο γήπεδο .55 Φάουλ του Ναχουέλ Τενάλια (Ντεπορτίβο Αλαβές).

55' Ο Ντάνιελ Εσκρίχε (Ουέσκα) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη. 52' Γκοοοοολ! Ντεπορτίβο Αλαβές 2, Ουέσκα 0. Ο Ναουέλ Τενάλια (Ντεπορτίβο Αλαβές) σουτάρει με το δεξί πόδι από το δεξί από το κόρνερ μετά από κόρνερ 51' Κόρνερ, Ντεπορτίβο Αλαβές. Κόρνερ εκτέλεσε ο Αντρέι Ράτιου 49′ Προσπάθεια άστοχη από τον Ναχουέλ Τενάλια (Ντεπορτίβο Αλαβές) με κεφαλιά από πολύ κεκλιμένη γωνία από τα δεξιά που φεύγει ψηλά και πλάγιασε προς τα δεξιά. Ασίστ του Μιγκέλ Ντε λα Φουέντε με σέντρα μέσα στη μεγάλη περιοχή.

48'Φάουλ από τον Xeber Alkain (Ντεπορτίβο Αλαβές).48'Ο Ντέιβιντ Τιμόρ (Ουέσκα) δέχθηκε φάουλ στην αριστερή πλευρά.48'Ο Μιγκέλ Ντε λα Φουέντε (Ντεπορτίβο Αλαβές) έγινε φάουλ στην αμυντική ζώνη.48'Φάουλ του Τζέρεμι Μπλάσκο ( Huesca).

47'Φάουλ του Jon Guridi (Ντεπορτίβο Αλαβές).47'Ο Oscar Sielva (Ουέσκα) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη.46'Κόρνερ, Ουέσκα. Κόρνερ από τον Abdelkabir Abqar. Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου Ντεπορτίβο Αλαβές 1, Ουέσκα 0.

45′ Αλλαγή στην Ουέσκα, ο Πάμπλο Τομέο μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο για τον Κέντο Χασιμότο. 45′ Αλλαγή στην Ουέσκα, ο Όσκαρ Σιέλβα μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο για τον Χόρχε Πουλίδο. 45'+5′ Λήξη πρώτου ημιχρόνου, Ντεπορτίβο Αλαβές 1, Ουέσκα 0.45'+3' Φάουλ του Κάρλος Μπεναβίντεθ (Ντεπορτίβο Αλαβές).

45'+3' Ο Αμπουμπακάρι Καντέ (Ουέσκα) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη. 45' Κόρνερ, Ουέσκα. Κόρνερ από τον Rubén Duarte.42'Γκοοοοολ! Ντεπορτίβο Αλαβές 1, Ουέσκα 0. Ο Χέμπερ Αλκάιν (Ντεπορτίβο Αλαβές) σουτάρει με το δεξί από το κέντρο της περιοχής μετά από κόρνερ 41' Κόρνερ, Ντεπορτίβο Αλαβές. Κόρνερ από τον Florian Miguel.

41' Ο Abderrahman Rebbach (Ντεπορτίβο Αλαβές) δέχθηκε φάουλ στην αριστερή πλευρά. 41' Φάουλ του Αντρέι Ράτιου (Ουέσκα).37' Οφσάιντ, Ντεπορτίβο Αλαβές. Ο Carlos Benavídez δοκίμασε μια πάσα αλλά ο Miguel De la Fuente βρέθηκε σε θέση οφσάιντ. Ο Μιγκέλ Ντε λα Φουέντε (Ντεπορτίβο Αλαβές) σουτάρει με το δεξί από το κέντρο της περιοχής.

36' Προσπάθεια άστοχη.. Ο Florian Miguel (Ουέσκα) με αριστερό σουτ από την αριστερή πλευρά της μεγάλης περιοχής που φεύγει ψηλά και άουτ προς τα δεξιά. 35' Προσπάθεια σωτήρια χαμηλά προς τα αριστερά. Ο Abderrahman Rebbach (Ντεπορτίβο Αλαβές) με το δεξί σουτ από την αριστερή πλευρά της περιοχής. Ασίστ από τον Rubén Duarte.33'Φάουλ του Xeber Alkain (Deportivo Alavés).33'Ο Florian Miguel (Huesca) δέχθηκε ένα φάουλ στην αριστερή πλευρά.

29′ Ο Σάλβα Σεβίλλη (Ντεπορτίβο Αλαβές) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη. 29′ Χάνει ο Αντρέι Ράτιου (Ουέσκα).

28' Προσπάθεια άστοχη. Nahuel Tenaglia (Ντεπορτίβο Αλαβές) με το δεξί σουτ από τη δεξιά πλευρά της περιοχής 24' Προσπάθεια άστοχη. Ο Abderrahman Rebbach (Ντεπορτίβο Αλαβές) με αριστερό σουτ από το κέντρο της μεγάλης περιοχής. 21' Αλλαγή για Ουέσκα, Ζεράρ Ο Βαλεντίν ήρθε στη θέση του Σερζ Σόκο λόγω τραυματισμού. 20' Προσπάθεια άστοχη, ο Κάρλος Μπεναβίντεθ (Ντεπορτίβο Αλαβές) με δεξί σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή.

16' Σουτ με το δεξί σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή, αποκρούστηκε από τον Αμπντεραχμάν Ρέμμπαχ (Ντεπορτίβο Αλαβές). Ασίστ από τον Σάλβα Σεβίλλη.14' Προσπάθεια άστοχη Σουτ του Χουάν Κάρλος Ρεάλ (Ουέσκα) με το δεξί από τη δεξιά πλευρά της μεγάλης περιοχής είναι πολύ ψηλά. Ασίστ του Αντρέι Ράτιου. 14' Σουτ από την αριστερή γωνία. Ο Σερζ Σόκο (Ουέσκα) με το αριστερό σουτ από τη δεξιά πλευρά της μεγάλης περιοχής. Ασίστ από τον Αντρέι Ράτιου.12'Κόρνερ, Ντεπορτίβο Αλαβές. Κόρνερ από τον Andrés Fernández.

12′ Το σουτ σταμάτησε χαμηλά στα αριστερά. Ο Αμπντεραχμάν Ρεμπάχ (Ντεπορτίβο Αλαβές) σουτάρει με το δεξί από το κέντρο της περιοχής. Με τη βοήθεια του Jon Guridi.10'Ο Miguel De la Fuente (Ντεπορτίβο Αλαβές) έγινε φάουλ στην αμυντική ζώνη.10'Ο Jorge Pulido (Huesca) έγινε φάουλ.9'Ο Jon Guridi (Deportivo Alavés) έγινε φάουλ στην αμυντική ζώνη .

7' Προσπάθεια άστοχη Ο Abderrahman Rebbach (Ντεπορτίβο Αλαβές) με το δεξί σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή φεύγει ψηλά και άουτ προς τα δεξιά. Βοήθεια από τον Rubén Duarte.4'Corner, Deportivo Alavés. Κόρνερ από τον Σερζ Σόκο 4' Κόρνερ, Ντεπορτίβο Αλαβές. Κόρνερ από τον Jérémy Blasco 2'Φάουλ από τον Nahuel Tenaglia (Ντεπορτίβο Αλαβές).

2' Ο Ντέιβιντ Τιμόρ (Ουέσκα) δέχθηκε φάουλ στην αριστερή πτέρυγα. Με ασίστ του Αμπουμπακαρί Καντέ. 1′ Ο Σάλβα Σεβίλλη (Ντεπορτίβο Αλαβές) δέχθηκε φάουλ στην αμυντική ζώνη. 1′ Φάουλ του Αντρέι Ράτιου (Ουέσκα).

Αρχίζει το πρώτο μέρος. Οι ευθυγραμμίσεις επιβεβαιώθηκαν και από τις δύο ομάδες. Οι πρωταγωνιστές πηδούν στο γήπεδο για να ξεκινήσουν τις ασκήσεις προθέρμανσης