Барселона обіграла в Лондоні Челсі (0:1) і вийшла на півтора фута у фінал Ліги чемпіонів

Барселона повертається з Лондона з півтора фута у фіналі Ліги чемпіонів після перемоги над Челсі, якого вони обіграли у фіналі пару років тому. Вихідні мрії, які можуть завершитися цієї неділі новим титулом Ліги, те, що станеться, якщо Реал Мадрид не переможе Вільяреал. З усіма виграними іграми, 105 м’ячами «за» і лише 5 м’ячами «проти» в 25 суперечках, біла команда не може дозволити собі втратити жодного очка в п’яти іграх чемпіонату, що залишилися. Результати свідчать про те, що національні змагання занадто малі для «блаугранас», які шукають своєї справжньої стелі в Лізі чемпіонів.

Матчі жіночої Барселони нагадують мені мою чотирирічну доньку, коли вона приходить з пустотливою посмішкою і випалює: «У мене хороші новини і погані новини...». Бути в команді Джонатана Хіральдеса з «Барси» також має хорошу річ, оскільки ти знаєш, що він переможе, і погану річ, що ти втрачаєш емоції, які зазвичай є в кожній грі. У матчі з "Челсі" невизначеність з'явилася лише на чотири хвилини, стільки знадобилося Грему Гансену, щоб забити перший гол, до речі, справжній чудовий гол. Норвежець відбив м'яч у півзахист англійської команди, впритул до стрічки, просунувся, зосереджено і задовго до того, як дістатися до площі, виконав навіс лівою ногою, який переміг Бергера.

Англійці вийшли наввипередки, намагаючись залякати каталонців, але Хансен своїм голом був схожий на пікадора, який трохи приборкує бика. Перший шанс у "Челсі" з'явився лише на XNUMX-й хвилині. Удар Керра трохи відхилився від Паредеса, і Паньос його з деякими труднощами відбив. Попередження британців для Барселони, яка влаштовувала рахунок на користь, до чого вони звикли. Незадовго до цього гру довелося зупинити через незручності з боку Бергера. Воротар поклала руку їй на стегно, їй допомогли, але вона змогла продовжити.

Сем Керр, кошмар куль

«Челсі» наближався настільки, що на 24-й хвилині «Стемфорд Брідж» скористався голом, який арбітр не забарився скасувати через офсайд Сема Керра. Налякати, що приписує повідомлення, щоб Барселона не довіряла і прокинулася. Керр перетворився на кошмар куль. Через півгодини Бронза відбив удар австралійця, коли Паньос уже був побитий і порожні ворота. Останні хвилини першої частини були зіткненням стилів. У той час як «Барселона» досягала англійської зони за допомогою дотику та володіння м’ячем, «Челсі» постійно посилав довгі м’ячі, щойно відновлювалися, шукаючи контратаки. Перший акт завершився грою Хансена, яка не завершилася голом, хоча якби він забив, то через офсайд Гейзе він би не засвітився на табло.

Хороша стратегія, Емма Хейс вирішила ввести Лорен Джеймс замість Чанкович і скористатися швидкістю англійки, щоб вимагати Мапі Леон, яка в першій частині побачила спірну жовту картку за кілька сумнівних рук. Майстерність залишилася стабільною, але проблеми прийшли з іншого боку і у вигляді травми. Люсі Бронз була змушена попросити заміну (хв. 67) і помітно шкутильгала. Входить Марта Торрехон. П'ятьма хвилинами раніше Маріона Калдентей замінила Гейзе.

Високий тиск на Челсі, де дозвіл швидко відіграє м'яч. Барселона була добре, але дедалі неточнішою. 0-1 був чудовим результатом, щоб дивитися на думку наступних молодих гравців, але гравці Хіральдеса хотіли більшого. Ще один гол зробив би британське просування майже неможливим. Що було важливіше забити ще один гол чи не пропустити? Будь-який варіант був хорошим, обидва разом чудові. Удар головою у штангу від Марти Торрехон, незбагненно самотньої в зоні, після подачі кутового (хв. 82) був найкращим шансом у всьому другому таймі.

Шість змін за один раз, три від "Челсі" і три від "Барселони" в останні шість хвилин гри. Але врешті-решт рахунок не змінився, і перемога команди «Барса» залишає все для них, щоб потрапити до фіналу Ліги чемпіонів наступного четверга, де чекатимуть «Вольфсбург» або «Арсенал», які борються за інший півфінал.