Наказ TES/392/2022 від 29 квітня, яким внесено зміни




Трудовий снз

резюме

Наказ ESS/763/2016 від 5 квітня, яким встановлюються нормативні засади надання субвенції для фінансування ремонту приміщень та обладнання служб зайнятості з персоналом державної державної служби зайнятості (далі – ДСПЗ), встановлюється нормативно-правові основи для надання субсидій Державною публічною службою зайнятості автономним спільнотам, для оновлення бюро зайнятості з персоналом SEPE.

Управління субсидіями, яке регулюється вищезазначеним наказом, мало демонструє необхідність змінити певні технічні аспекти його регулювання, пристосуватись до пильної норми. Вважалося, що зміни, які зараз вносяться, щоб зробити управління більш гнучким, полегшивши процедуру концесії та, отже, розробку проектів реабілітації або ремонтних робіт, які надаються в рамках неї, які призводять до досягнення мети субсидій, що є більшість умов праці персоналу SEPE та догляду за користувачами.

Зміни, які відбуваються, складаються з нової редакції статті 2.2 Наказу ESS/763/2016 від 5 квітня щодо акредитації бенефіціарів цих субсидій шляхом відповідальної заяви про відсутність вторгнень у жодну з причини виключення, передбачені статтею 13.2 Закону 38/2003 від 17 листопада, Загальні субсидії.

У цьому сенсі заява про відповідальність не вимагатиметься у випадках, передбачених статтею 13.2.e) Закону 38/2003 від 17 листопада. Зокрема, для акредитації не вимагається вимога, пов’язана з дотриманням останніх податкових зобов’язань або щодо соціального забезпечення. Беручи до уваги, що адміністрації надано повноваження безпосередньо вимагати та отримувати відповідні сертифікати для цих цілей, відповідно до статті 28.2 Закону 39/2015 від 1 жовтня Загального адміністративного порядку державних адміністрацій.

Проте декларація про відповідальність за решту обставин, встановлених вищезгаданою статтею 13.2 Закону 38/2003 від 17 листопада, зберігається.

Таким чином, йдеться про часткову зміну технічного характеру вищезазначеного наказу, який вважається необхідним негайно затвердити для його застосування в поточному році.

Наказ відповідає принципам належного регулювання, необхідності, ефективності, пропорційності, правової визначеності, прозорості та ефективності, передбаченим статтею 129 Закону 39/2015 від 1 жовтня.

Що стосується принципів необхідності та ефективності, то вони виконуються в середовищі, в якому норма призводить до найбільш зазначеного інструменту для досягнення зацікавлених сторін, яких вони переслідують, враховуючи необхідність адаптації процедури до чинних правил. Приведення наказу до цих принципів випливає із захисту загальних інтересів, матеріалізованих у необхідності впорядкування процедур надання цих субсидій для покращення умов праці працівників служб зайнятості та умов уваги до користувачів їх.

Відповідно до принципу пропорційності, слід зазначити, що наказ встановлює суттєве регулювання для задоволення потреби часткової зміни, для його вдосконалення, певні техніки управління наданням субсидій SEPE, у Наказі ESS/763/ 2016 , з 5 квітня.

З іншого боку, дотримується принцип правової визначеності, оскільки порядок узгоджується з рештою правової системи за сферою її застосування, і зокрема з адміністративним законодавством.

Так само було враховано принцип прозорості, чітко визначено мету та сферу застосування в преамбулі наказу.

З іншого боку, норма відповідає принципам ефективності, оскільки вона спрямована на правильне використання державних ресурсів, оптимізуючи процес управління оформленням субсидій.

У процесі підготовки цього наказу він надав інформацію Департаменту державної адвокатури та Уповноваженому втручанню загального втручання державної адміністрації в SEPE, відповідно до положень статті 17.1 Закону 38/2003, як від 17 листопада.

Так само, у процесі підготовки цього наказу, він був поінформований Галузевою конференцією з питань зайнятості та праці та Генеральною радою національної системи зайнятості.

На підставі цього, за попередньою згодою Міністра фінансів та державного управління, доступні:

Єдина стаття Внесення змін до наказу ESS/763/2016 від 5 квітня, який посилює нормативну базу надання грантів, призначених для фінансування ремонту приміщень та обладнання служб зайнятості з персоналом Державної державної служби зайнятості

Частину 2 статті 2 наказу ESS/763/2016 від 5 квітня викласти в такій редакції:

2. Автономні громади, які подають запит, повинні довести відповідно до відповідного заклику та шляхом відповідальної заяви, що вони не причетні до жодної з обставин, передбачених у статті 13.2 Закону 38/2003 від 17 листопада, Загальні субсидії, за винятком припущень, передбачених у розділі 2. e) зазначеної статті, які стосуються вимоги бути в курсі податкових зобов’язань та соціального страхування, що підтверджуватиметься за допомогою довідки, виданої компетентним органом, зібраної Державна служба зайнятості для кожної автономної громади, яка подає запит.

LE0000575180_20220506Перейдіть до Пошкодженої норми

Єдине перехідне положення Режим застосування

Положення частини першої статті застосовуватимуться до запитів, які подані з дня набрання чинності наказом.

Єдине заключне положення Набуття чинності

Цей наказ набирає чинності наступного дня після його опублікування в «Офіційному державному віснику».