Наказ TES/393/2022 від 29 квітня, яким внесено зміни




Юридичний консультант

резюме

План відновлення, трансформації та стійкості, затверджений Угодою Ради міністрів від 27 квітня 2021 року, є інструментом, за допомогою якого сформульовано використання коштів Європейського інструменту відновлення (ЄС наступного покоління), центральним елементом якого є Механізм відновлення та стійкості, створений Регламентом (ЄС) 2021/241 Європейського Парламенту та Ради від 12 лютого 2021 року, який встановлює Механізм відновлення та стійкості. Інструменти виконання фінансових ресурсів вищезазначеного Фонду здійснюються відповідно до положень Рішення Ради щодо затвердження оцінки Плану відновлення та стійкості Іспанії (Рішення Ради про виконання – CID), від 13 липня 2021 року.

Проекти, включені до Плану міста, дозволяють змінити виробничу модель для відновлення економіки після пандемії, викликаної COVID-19, і, крім того, перейти до більш стійкої структури, яка успішно протистоїть іншим можливим кризам або викликам у майбутнього через нормативні зміни та виконання запланованих інвестицій у різні його компоненти.

Серед цих інвестицій буде інвестиція C23.I1, Зайнятість молоді, в рамках Компонента 23 Плану, Нова державна політика для динамічного, стійкого та інклюзивного ринку праці, очолювана Міністерством праці та соціальної економіки, і в пріоритеті якої ініціативи брала участь Державна державна служба зайнятості.

Ця інвестиція C23.I1 включає виконання Програми TndEM в установах державного сектору. Для розроблення та виконання цієї Програми затверджено наказ TES/1153/2021 від 24 жовтня, яким встановлюються засади надання державних субсидій, призначених для фінансування Програми TndEM суб’єктам державного сектору, чергування навчання з працевлаштуванням у рамках Плану відновлення, трансформації та стійкості.

Відповідно до положень Плану відновлення, трансформації та стійкості, наказ TES/1153/2021 від 24 жовтня регулює програму TndEM за моделлю Workshop Schools, тобто програми навчання державних кадрів, які представляють метод чергування навчання з працевлаштування для некваліфікованої молоді, що передбачає навчання молодих людей віком до 30 років за професіями, пов’язаними з екологічним переходом і зеленою економікою, оцифруванням послуг, соціальною згуртованістю, боротьбою з депопуляцією та місцевим сільським і сталим розвитком, які зміцнюють територіальні згуртованість.

Відповідно до вищезазначеного Порядку, органи, агентства та інші суб’єкти державного сектору, визначені у статті 2 Закону 47/2003 від 26 листопада, Закон про загальний бюджет, можуть бути суб’єктами-замовниками проектів TndEM. Однак комерційні Школи-майстерні, які є орієнтиром для регулювання цих проектів, можуть сприяти як вищезазначені державні установи, так і асоціації, фонди та інші некомерційні організації. Як передбачено статтею 2 скасованого наказу Міністерства праці та соціальних питань від 14 листопада 2001 р., який регулює програму шкіл-майстерень і центрів торгівлі та відділів просування та розвитку та базується на нормативній базі для надання державних субсидій цим програмам, а також положення статті 32 Королівського указу 818/2021 від 28 вересня, яка регулює загальні програми активації для працевлаштування Національної системи зайнятості, в якій регулюються експериментальні програми працевлаштування та навчання, які замінює програми Школи Майстерні. Усі вони є державними навчальними програмами працевлаштування.

З огляду на це обмеження, вважається за необхідне розширити за допомогою цього наказу можливих суб’єктів, які просувають проекти Програми TndEM, відповідно до регламенту шкіл-майстерень, щоб врахувати більшу кількість проектів і заходів, які мають бути здійснені. назовні. Для цього необхідно внести зміни до наказу ТЕС/1153/2021 від 24 жовтня.

Це розпорядження стало результатом застосування правил, які пришвидшують і роблять більш гнучким обробку грантів, які можуть фінансуватися за рахунок європейських фондів, включених до Королівського указу-закону 36/2020 від 30 грудня, який затверджує термінові заходи для модернізації державного управління а також для виконання Плану відновлення, трансформації та стійкості.

Цей наказ відповідає принципам належного регулювання, необхідності, ефективності, пропорційності, правової визначеності, прозорості та ефективності, передбаченим статтею 129 Закону 39/2015 від 1 жовтня про загальну адміністративну процедуру державних адміністрацій.

Він відповідає принципам необхідності та ефективності, його прийняття є виправданим для адаптації бенефіціарів Програми TndEM до загальної моделі типу навчальних програм державного працевлаштування, до яких вони включені. Він також відповідає принципу пропорційності, вимагаючи правила з тим же рангом, що й Наказ TES/1153/2021 від 24 жовтня, тому цей наказ є відповідним каналом для зміни нормативної бази Програми та включення Регламенту, необхідного для очікування за потребу покривати.

З іншого боку, це також відповідає принципу правової визначеності, оскільки воно узгоджується з правовою системою в цілому, шляхом стандартизації бенефіціарів Програми TndEM з державними програмами навчання працевлаштування такого ж типу. Порядок чітко визначає свою мету, задовільно як принцип прозорості.

Нарешті, із застосуванням принципу ефективності наказ обмежується внесенням змін до певної частини наказу TES/1153/2021 від 24 жовтня, він не змінює критерії управління, тому він не накладає додаткових зборів і оптимізує управління державних ресурсів, дозволяючи його застосовувати більшій кількості можливих бенефіціарів, поважаючи управління та цілі Програми TndEM.

Відповідно до положень статті 17.1 Закону 38/2003 від 17 листопада «Загальні субсидії» та статті 61.2 Королівського указу-закону 36/2020 від 30 грудня державний прокурор опублікував звіт у департаменті, наприклад Уповноважене втручання загального втручання державної адміністрації в державну службу зайнятості.

В силу наявних:

Окрема стаття Внесення змін до наказу TES/1153/2021 від 24 жовтня, що встановлює нормативні основи надання державних субсидій, призначених для фінансування Програми TndEM в суб’єктах державного бюджетного сектору, чергування навчання з працевлаштуванням, у межах рамках Плану відновлення, трансформації та стійкості

Частиною 1 статті 4 Наказу TES/1153/2021 від 24 жовтня, який встановлює основи надання державних субсидій, спрямованих на фінансування Програми TndEM в суб’єктах державного бюджетного сектору, на навчання поперемінно з працевлаштуванням, у межах структура Плану відновлення, трансформації та стійкості записана таким чином:

1. Органи, агентства та інші суб’єкти державного сектору, визначені в статті 2 Закону 47/2003 від 26 листопада про Загальний бюджет, а також асоціації, фонди та інші неприбуткові організації, які сприяли проектам Програма TndEM.

У всіх випадках об’єкт субсидії не може охоплювати посади структурного характеру, незалежно від того, чи буде це в межах робочих відносин, персоналу чи іншої форми організації людських ресурсів, які передбачені в різних державних адміністраціях і є чи ні. обладнаний імовірно.

LE0000710378_20220506Перейдіть до Пошкодженої норми

Друге заключне положення Набуття чинності

Цей наказ набирає чинності наступного дня після його опублікування в «Офіційному державному віснику».