Регламент Ради (ЄС) 2023/194 від 30 січня 2023 р




Юридичний консультант

резюме

Закон 31/2022 від 23 грудня про Загальний державний бюджет на 2023 рік у своїй статті 71 змінює розділ 4 статті 107 консолідованого тексту Закону про місцеве казначейство, затвердженого Королівським законодавчим указом 2/2004, від 5 березня та встановлює з моменту набрання ним чинності нові граничні розміри коефіцієнтів, що застосовуються до вартості землі на момент нарахування, відповідно до періоду формування приросту вартості.

Стаття 8 та Єдине додаткове положення чинного податкового розпорядження № 5, що регулює податок на збільшення вартості міської землі, що діє в Мотрільській міській раді, встановлює застосовні коефіцієнти та що зміни або оновлення, внесені Генеральним Закон про державний бюджет або інша норма правового статусу, яка впливає на будь-який елемент цього податку, буде автоматично застосовуватися в рамках цього Указу.

На підставі цього повний текст статті 8 цього податкового розпорядження, зміненого LPGE за серпень 2023 року, який матиме економічні та адміністративні наслідки з 1 січня 2023 року, опубліковано нижче для загального ознайомлення.

ФІСКАЛЬНИЙ ОРДИНГ № 5 РЕГУЛЮВАННЯ ПОДАТКУ НА ЗБІЛЬШЕННЯ ВАРТОСТІ МІСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ.

Стаття 8. Розрахунок бази оподаткування

1. База оподаткування цим податком становитиме результат множення вартості землі на момент нарахування на коефіцієнт, що відповідає періоду утворення відповідно до коефіцієнтів, передбачених 107.4 ЗНО. що регулює місцеве казначейство, затверджене Королівським законодавчим указом 2/2004 від 5 березня.

2. Для визначення вартості землі в операціях, що оподатковуються, дотримуватимуться таких правил:

  • a) При передачі землі, навіть якщо вона має міський характер або інтегрована в нерухоме майно з особливими характеристиками:
    Вартість землі на момент нарахування буде такою, на яку впливає певний податок на нерухоме майно.
    Якщо вартість землі в податку на нерухоме майно є результатом представлення вартості, яке не відображає зміни планування, схвалені після затвердження зазначеного представлення, вона буде попередньо розрахована за вартістю, встановленою на той час і згодом зробленою .
    Остаточний розрахунок із вартістю землі, отриманою після процедури колективної оцінки, визначеної інструкцією, відноситься до дати нарахування.
    Якщо земельна ділянка не має визначеної кадастрової вартості на момент нарахування, цей Суб’єкт може сплачувати податок при визначенні кадастрової вартості з посиланням на зазначену вартість на момент нарахування.
  • b) При передачі нерухомого майна, в якому є земля та будівництво:
    Цінністю землі на момент нарахування буде вартість землі, яка виходить із застосування пропорції, що тверезо представляє загальну кадастрову вартість.
  • c) У створенні та передачі речових прав користування, що обмежують домен:
    Вартість землі на момент нарахування буде такою, яка представляє вартість прав, розраховану за правилами податку на спадкову власність та документально підтверджених правових актів, на вартість землі для цілей землекористування передачі, тобто від вартості, яку він визначив для цілей податку на нерухоме майно та, зокрема, наступних приписів:
    • УЗУФРУКТ
      Розуміється, що вартість узуфрукту та тимчасового земельного права пропорційна вартості землі за ставкою 2% за кожний період одного року, але не перевищує 70%.
      У разі довічного узуфрукту вартість, за оцінками, дорівнює 70 відсоткам загальної вартості активів, якщо узуфруктуарію менше двадцяти років, зменшуючись зі збільшенням віку на 100 відсоток менше для кожного або більше з мінімальний ліміт 1 на 100 від загальної вартості.
      Узуфрукт, створений на користь юридичної особи, якщо він встановлений на період більше ніж тридцять років або на невизначений період часу, буде розглядатися для цілей оподаткування як передача повного права власності, що підлягає вирішенню.
    • КОРИСТУВАННЯ І КІМНАТА
      Вартість речових прав користування та проживання є результатом застосування 75% вартості землі, на яку воно накладено, відповідно до правил оцінки тимчасового або довічного узуфрукту, залежно від обставин. бути.
    • ГОЛА ВЛАСНІСТЬ
      Вартість права власності має бути встановлена ​​відповідно до різниці між вартістю узуфрукту, користування чи проживання та загальною вартістю землі. У довічних узуфруктах, які, в той же час, є тимчасовими, чисте володіння буде оцінюватися шляхом застосування, з попередніх правил, тих, які приписують йому меншу цінність.
      У узуфрукті, згаданому в пунктах 2 і 3, чиста власність повинна оцінюватися відповідно до віку наймолодшого зі встановлених узуфруктуарів.
  • d) У конституції або передачі права піднімати поверхи на будівлі чи на землі, або права здійснювати будівництво під землею без натяку на існування речового права на поверхню:
    Вартість землі на момент нарахування буде такою, яка представляє пропорційність, встановлену в акті передачі, або, якщо цього немає, такою, яка встановлює пропорцію між поверхнею насаджень або надр і загальною поверхнею, яка була забудована, від вартості землі для цілей передачі землі, тобто від вартості, яку вона визначила для цілей оподаткування податком на нерухоме майно.
  • e) У випадках примусового відчуження:
    Вартість землі на момент нарахування буде меншою з двох величин: відсоток землі від суми оцінки та вартість землі для цілей передачі землі, тобто від вартості, яка має певний вплив податку на нерухоме майно.

3. Коли кадастрова вартість змінюється внаслідок загального процесу колективної оцінки, вона береться як вартість землі або її частини, яка відповідає правилам, що містяться в попередньому розділі, це важливо, що це є результатом застосування зменшення 40 відсотків до нових кадастрових цінностей.

Зменшення, передбачене цим розділом, не поширюється на випадки, коли кадастрова вартість, отримана в результаті процедури загальної колективної оцінки, є нижчою від тих, що діяли раніше.

Знижена кадастрова вартість у жодному разі не може бути меншою за кадастрову вартість землі до проведення процедури колективної оцінки.

Зазначене зменшення застосовуватиметься до кожного з перших п’яти років набрання чинності новою кадастровою вартістю.

4. Після визначення вартості землі до неї застосовується коефіцієнт, що відповідає періоду генерації.

Періодом генерації збільшення вартості буде кількість років, протягом яких було виявлено зазначене збільшення; ті, що генеруються протягом періоду понад 20 років, вважаються генерованими, у будь-якому випадку, після 20 років.

При обчисленні кількості років, що минули, будуть узяті повні роки без урахування часток року.

У разі, якщо генераційний період менше одного року, річний коефіцієнт розподілятиметься з урахуванням кількості повних місяців, тобто без урахування часток місяця.

У випадках непідпорядкування, якщо інше не передбачено законом, для розрахунку періоду генерації збільшення вартості, виявленого в подальшій передачі землі, буде взято дату придбання для цілей положень у попередньому абзаці той, у якому відбулося попереднє нарахування податку.

Стаття 107.4 Консолідованого тексту закону про місцеве казначейство, схваленого Королівським законодавчим указом 2/2004 від 5 березня, встановлює максимальні коефіцієнти, що застосовуються за період генерації.

5. Ця міська рада повинна застосовувати максимальні коефіцієнти, встановлені державними нормативами для кожного генераційного періоду:

ПЕРІОД ГЕНЕРАЦІЇ / МАКСИМАЛЬНИЙ КОЕФІЦІЄНТ, ЗАСТОСОВНИЙ МІСЬКА РАДА МОТРІЛЯ Менше 1 року0,151 років0,152 років0,143 років0,154 років0,175 років0,186 років0,197 років0,188 років0,159 років0,1210 років0,1011 років0,0912 років 0 років 0912 років0913 років0.0914 років0.0915 років0.1016 років0.1317 років0.1718 років0.2319 Дорівнює або перевищує 0.29 років20

Для цих цілей ці коефіцієнти автоматично оновлюються та автоматично змінюються відповідно до змін, внесених до них державними постановами, що мають силу Закону, або іншими постановами, що видаються з цією метою щороку.

6. Якщо зацікавлена ​​сторона виявить, що імпорт збільшення вартості є меншим, ніж імпорт бази оподаткування, визначеної відповідно до об'єктивного методу, вона повинна вимагати від цієї адміністрації застосувати розрахунок бази оподаткування на реальних даних.

Щоб дотримуватися цих речей, скористайтеся правилами оцінки, які містяться в статті 104.5 Консолідованого тексту Закону про місцеве казначейство, затвердженого Королівським законодавчим указом 2/2004 від 5 березня, і таку документацію необхідно надати цій мерії:

Правила придбання та передачі майна.

Декларація про податок на спадщину та дарування Вартість землі на обидві дати буде більшою з:

  • a) той, який міститься в назві, що документує операцію; У обтяжливих передачах будьте такими, як зазначено в публічних актах.
    У разі прибуткової трансмісії будьте тим, хто задекларований у податку на спадщину та дарування.
  • b) Перевірено, у відповідних випадках, податковою адміністрацією.

Вартість землі не повинна враховувати витрати або податки, що стягуються з таких операцій.

Мотріль, 19 січня 2023 р.-
Радник з питань економіки та фінансів,
Підпис: Ніколас Х. Наварро Діас.