Реал Авілес – Гіхуело, перерваний расистськими вигуками

Матч, який проходив цієї неділі між «Реал Авілес» і «Гіхуело», що відповідає Групі I Другої Федерації, був перерваний на кілька хвилин на прохання арбітра Альваро Хункала Морейри через расистські вигуки на адресу воротаря гостей. другий іде геть. «Ми рішуче засуджуємо будь-які дії з ознаками расизму або будь-які конкретні дії, ми надаємо владі можливість встановити винних», — оголосив астурійський клуб у заяві, опублікованій наприкінці зустрічі.

Як зазначив арбітр у протоколі гри на «Роман Суарес Пуерта», яка завершилася перемогою команди «Саламанка» (0-2), «на 71-й хвилині гри після втрати часу голкіпером гостей , сектор уболівальників, які заохочували інтереси Real Avilés Industrial, сказав, що воротар піде на голос: «у-у-у-у».

Почувши расистські вигуки на адресу воротаря Домініканської збірної Йохана Гусмана, арбітр викликав делегата на полі, і астурійський клуб зробив оголошення через систему оповіщення стадіону. «Матч продовжувався без повторення цих інцидентів і продовжувався в звичайному режимі», - додав Юнкал Морейра в протоколі.

Після матчу, в якому голи Карамело та Коке привели до тріумфу команди зі свинячого супу, кілька гравців CD Guijuelo висловили свою підтримку Йохану Гусману через повідомлення у своїх соціальних мережах.

Астурійський клуб не забарився засудити події, зафіксовані на його стадіоні, і вибачився перед воротарем Гіхуело через заяву. «Від Real Avilés Industrial CF ми хочемо рішуче засудити расистські образи на адресу воротаря Йохана Сніка Гусмана, перед яким ми хочемо вибачитися за цей нестерпний епізод. З боку Клубу ми не будемо терпіти будь-які дії з ознаками насильства, расизму, ксенофобії чи будь-яких принизливих дій.

«Ми не повинні забувати, що спорт має об’єднувати і що повага є цінністю, яка не підлягає обговоренню в спорті та житті, тому ми не хочемо, щоб ця акція залишилася безкарною. Ми надаємо наші послуги органам влади для ідентифікації відповідальних людей, оскільки ми не заперечуємо, що жодна особа не ховається за синьо-білими кольорами, щоб виливати таку образу. Нульова толерантність», – додали у всьому Князівстві.