Королівський указ 96/2022 від 1 лютого, який змінює ст

Трудовий снз

Резюме

Розділ II розділу I Зведеного тексту Закону про зайнятість, затвердженого Королівським законодавчим указом 3/2015 від 23 жовтня, регулює Державну державну службу зайнятості (OA), визначаючи, серед інших аспектів, її характер та правову організацію. і навички

1 серпня 2008 року було затверджено Королівський указ 1383/2008 від 1 серпня, яким затверджується організаційна структура та інституційна участь Державної державної служби зайнятості (OA), яка у своїх статтях 7-13 містить перелік компетенцій, які різні Генеральні піддирекції мають для досягнення своїх цілей.

Після оцінки функціонування загальних дирекцій за поточного розподілу повноважень зручно оптимізувати рівень виконання бюджету органу, розглядаючи можливості покращення, виявлені в окремих сферах, таких як активна зайнятість або витрати на товари та послуги. та інвестиції.

У цьому сенсі необхідно мати інструменти, що дозволяють з точки зору управління економікою вдосконалювати рішення про витрати, які мають прийматися, а також раціоналізувати управління бюджетними асигнуваннями в органі, спрощуючи внутрішні процедури та прискорюючи обробка процедур управління витратами.

Усе це викликає необхідність перегляду організаційної структури Державної державної служби зайнятості (ОА), яка реорганізує повноваження різних генеральних підвідділів.

З іншого боку, набрання чинності п’ятою додатковою нормою Закону 30/2015 від 9 вересня, яка регулює систему професійної підготовки для працевлаштування на робочому місці, визначає, що колишній Тристоронній фонд підготовки до працевлаштування перейменовується на Державний Foundation for Training for Employment, тому доцільно оновити вищезгадану назву в цих умовах.

Нарешті, серія розділів різних статей і положень стандарту адаптована для того, щоб зібрати поточну назву певних стандартів, а також відповідати чинній структурі міністерства.

Цей королівський указ відповідає принципам належного регулювання, що містяться у статті 129 Закону 39/2015 від 1 жовтня про загальну адміністративну процедуру державних адміністрацій; принципи необхідності, ефективності, пропорційності, правової визначеності, прозорості та ефективності.

Зокрема, він відповідає принципам необхідності та ефективності, оскільки нормативна поправка, яку він містить, необхідна для досягнення цілей пропорційності Державної державної служби зайнятості, оскільки містить необхідне регулювання для задоволення потреб, які вона прагне. встановлено, що не існує іншого менш обмежувального або менш обмежувального для його одержувачів міри ефективності, оскільки нормативна ініціатива уникає непотрібних або додаткових адміністративних тягарів і раціоналізує у своєму застосуванні управління державними ресурсами.

Крім того, він також дотримується принципу правової визначеності в тій мірі, в якій структурні зміни спрямовані на більш ефективну та ефективну роботу Генеральної державної адміністрації для виконання покладених на неї функцій.

Нарешті, він також відповідає принципу прозорості, оскільки стандарт чітко визначає його призначення, а його звіт про аналіз нормативного впливу, доступний для громадськості, пропонує повне пояснення його змісту.

При його обробці були припинені процедури громадських консультацій, слухань та інформування громадськості, оскільки це організаційне правило, яке регулює часткові аспекти і не має суттєвого впливу на господарську діяльність, а також не накладає відповідних зобов’язань на одержувачів.

Так, за поданням Міністра фінансів та державного управління та Міністра праці та соціальної економіки та після обговорення Радою Міністрів на засіданні 1 лютого 2022 р.

Я МАЮ:

Зміна єдиної статті до Королівського указу 1383/2008 від 1 серпня про затвердження організаційної структури та інституційної участі Державної державної служби зайнятості О.А.

Королівський указ 1383/2008 від 1 серпня, що затверджує організаційну структуру та інституційну участь Державної державної служби зайнятості, О.А., викладено у такій редакції:

  • Перше. Розділ 1 викласти у такій редакції:

    Стаття 1 Характер, правосуб'єктність і назва

    1. Державна державна служба зайнятості є автономним органом до органів, передбачених главою III розділу II Закону від 40 жовтня 2015/1 «Про правовий режим державного сектору», до складу Мінпраці та соціальної економіки. через державного секретаря з питань зайнятості та соціальної економіки.

    2. Державна державна служба зайнятості є юридичною особою та дієздатністю для досягнення поставлених цілей та керується положеннями Зведеного тексту Закону про зайнятість, затвердженого Королівським законодавчим указом 3/2015 від 23 грудня, Законом 40/. 2015 р. від 1 жовтня XNUMX р. про правовий режим державного сектору та в інших положеннях, що застосовуються до автономних органів державного управління.

    3. Найменування автономного органу – Державна державна служба зайнятості ОА

    LE0000337640_20220203Перейти до призначеного стандарту

  • Від них. Початковий абзац статті 2, а також g) змінено в такій редакції: LE0000337640_20220203Перейти до призначеного стандарту
  • Три. Букву б) статті 7.1 викласти в такій редакції:

    б) Визначити потреби в нових інвестиціях та заміні робіт, утриманні залежностей Державної служби зайнятості, ОА; внутрішній режим; та загальна реєстрація та реєстрація.

    LE0000337640_20220203Перейти до призначеного стандарту

  • Чотири. До статті 6 додано новий розділ 9 такого змісту:

    6. Скласти план потреб у матеріальних коштах, а також їх розподіл і розподіл.

    LE0000337640_20220203Перейти до призначеного стандарту

  • п'ять. 8 статтю 13 викласти в такій редакції:

    8. Відповідна координація щодо Державного фонду професійної підготовки.

    LE0000337640_20220203Перейти до призначеного стандарту

  • шість. У друге додаткове положення внесено зміни в такій редакції:

    Друге додаткове положення Інституційна участь в органах Національної системи зайнятості

    У рамках, визначених зведеним текстом Закону про зайнятість, затвердженого Королівським законодавчим декретом 3/2015 від 23 жовтня, Державна державна служба зайнятості братиме участь в інституційних органах Національної системи зайнятості, зокрема в Генеральній раді. Національної системи зайнятості та Національної навчальної комісії з питань зайнятості, а також в інших органах, що створюються та потребують їхньої участі, на регіональному, провінційному, регіональному чи місцевому рівні.

    LE0000337640_20220203Перейти до призначеного стандарту

  • вересень Перше заключне положення змінено, яке тепер має таку редакцію: LE0000337640_20220203Перейти до призначеного стандарту
  • вісім. Друге заключне положення змінено, яке тепер має наступну редакцію:

    Друге заключне положення Авторизація нормативних змін

    Міністр праці та соціальної економіки уповноважений диктувати стільки правил, скільки необхідно для розробки та виконання положень цього королівського указу.

    LE0000337640_20220203Перейти до призначеного стандарту

Єдине додаткове положення Немає збільшення державних витрат

Затвердження цього королівського указу не передбачатиме збільшення державних видатків, підвищення зарплат, субсидій чи інших витрат на персонал, що обслуговує державний сектор.

Єдине заключне положення Набуття чинності

Цей королівський указ набере чинності наступного дня після його опублікування в «Офіційному державному віснику».