Хайме Діас і Ноелія Гутьєррес знімають «El Rosconazo» Куерви

Хайме Діас і Ноелія Гутьєррес стали переможцями цього недільного ранку в 11-му випуску семикілометрової гонки Сан-Антон «Ель-Росконасо» в Куерва-сюр. Часи переможців – 23:21 та 28:37 хвилин відповідно. Чоловічий подіум поповнили Рамон Гальего та Віктор Іглесіас, а Жобіна Родрігес і Патрісія Альгуасіль поступляться жіночому. Як цікаву дату варто відзначити участь тореадора з Барбатеньо Хосе Антоніо Каналеса Рівери, який посів 43 місце в загальному заліку з результатом 31:43 хвилини, що є хорошим показником для його 48-річного хлопця. Цим забігом завершуються різдвяні легкоатлетичні змагання в провінції Толедо.

Так само Мігель Анхель Касадо та Лола Гаррідо зазнали поразки на V марафоні Альмагро з часом 2:45:26 та 3:44:40 годин відповідно. Зі свого боку, Хосе Антоніо Ернандес і Марія Анхелес Маган виграли XIV Популярні гонки Вільяльгордо-дель-Хукар, перше місце на Популярних гонках Ради провінції Альбасете 2023.

У X Carrera Ritmos Populares у Вільярта-де-Сан-Хуан продавцями були Хосе Лусерон і Ана Ізабель Мендоза. Другим і третім стали Хесус Баутіста Мартін і Круз Анхель Іск'єрдо. У жінок Марія Вікторія Гарсія-Вакеро та Росіо Наварро. Нарешті, Луїс Лоренте та Джемма Аренас стали переможцями I Trail Quesos Don Apolonio у Малагоні. На короткому шляху переважали Мігель Анхель Ромеро та Іветта Арранц.

Нарешті, Абдеррахман Аферді та Алісія Берзоза виграли перший випуск кросу La Roda, який вважається чемпіонатом Кастилії-Ла-Манчі з кросу. Чоловічий подіум завершують Фернандо Гонсалес-Мохіно та Брахім Урсаді, але жіночий подіум також утримають Соня Лабрадо та Марія дель Росаріо Гарсія-Червігон. Титул регіонального чемпіона дістався Гонсалесу-Мохіно, оскільки Аферді не був іспанцем. У короткому кросі перемогли Егіде Ндувімана та Ана Белен Бернальте.