Конте і Тухель посварилися

Мігель Віперіно

В Англії жодна гра не є тривіальною, і лондонське дербі також не може бути тривіальною. Челсі-Тоттенхем, Кейн-Хаверц, Конте-Тухель. Поєдинок обіцяв напругу, але побачене на полі закінчилося пожежею.

Після запаморочливого старту "Челсі" позначився на табло завдяки комбінації двох нових підписань. Кукурелла подав кутовий, а Кулібалі з льоту побив у кутовий. Поєдинок був важким, багато фолів, помилок і жовтих карток. Все вибухнуло в другому таймі, коли на 68-й хвилині, після того як Хойб'єрг зрівняв рахунок низом здалеку, він обіграв Менді і влаштував божевілля на лавках. Під час святкування Конте підійшов до обох Тухелів, вигукуючи йому в обличчя гол, і одразу після цього вони почали штовхати один одного. Жовтий для обох. «Кругла» карта.

Також за п'ятнадцять хвилин до кінця «Челсі» знову включився завдяки майстерно виграній контрі Хамеса. Усі погляди були спрямовані на лави: але Тухель, гирі, який біг по бічній лінії з піднятими кулаками, не роздмухував вогню боротьби.

Однак кінцівка матчу таїла в собі жахи. На 95-й хвилині Гаррі Кейн використав чудовий кутовий удар Перішича, який ударом головою встановив остаточний рахунок – 2:2. — не стрималася Казка. Він обійняв своїх гравців і крикнув у бік лавки «Челсі». Скажіть, що потиснув руку німцю, а він не відпускає, не відпускає його. Це виглядало як сценічне шоу, але це англійська ліга. Італієць штовхнув його і просив поваги, а німець нагадав дивитися йому в очі. Рефері все вирішив найпростішими картками свого життя, червоними для обох.