Популярні перегони приходять у Консуегра, Лос-Навальморалес і Консуегра

Ця функція лише для передплатників

абонент

Як епілог великої кількості різдвяних перегонів, які відбулися протягом цих вихідних, сьогодні у вихідний понеділок в регіоні було проведено чотири заліки. У 19-му випуску Carrera del Aceite в Лос-Навальморалес прогноз виправдався, і перемоги здобули Абдеррахман Аферді та Соня Лабрадо, які вклали рекорди 14:45 та 18:17 хвилин відповідно на 5 кілометрів дистанції. маршрут. Подіум серед чоловіків завершили Давид Де ла Крус і Маркос Валеро з результатами 15:22 і 15:30 відповідно. У жінок також лідирували Росіо Фернандес і Маріола Ернандес, які зупинили годинник на 18:25 і 18:38 хвилин відповідно. Завершили сторіччя випробування спортсменів.

З іншого боку, Адріан Вілья та Хобіна Родрігес перемогли на XXIV San Silvestre Villasecana, у Villaseca de La Sagra. Другим і третім на фініші були Хайме Діас Лопес і Адріан Хадрі, а серед жінок були Яра Морено і Соня Ернандес. Фінішували місто 158 спортсменів.

Що стосується різдвяної гонки «Аптека» Consuegra, запальничками стали Хесус Хіменес і Сара Алькасар. Чоловічий подіум завершили Альфредо Родрігес та Антоніо Ісмаель Морено, а жіночий – Хема Фернандес та Беатріс Оліварес. Забіг протяжністю 6 кілометрів завершився за участю 184 спортсменів-ентузіастів.