Ірландія обіграла Францію в поєдинку гігантів регбі

Стадіон «Ель-Авіва» був переповнений перед найкращою грою сезону. Перший і другий номери світу (Ірландія та Франція) зіткнулися одна з одною з потрійною метою: залишити прямого суперника на шляху до шести націй; визначте, хто є домінуючою командою у світі регбі (наразі це місце в рейтингу посіли «зелені») і, зробивши середньостроковий прогноз, подивіться варіанти кожної з них на Чемпіонат світу, який пройде у французькій країні в вересень . Що ж, у всіх аспектах зелень вийшла тріумфальною.

Тисячі вболівальників, присутніх у Дубліні, і мільйони, які стежили за найкращим матчем у північній півкулі по телевізору, насолоджувалися чудовим матчем. Дві команди боролися на максимумі в гонитві за перемогою через те, що XV del Gallo вичерпалися в другому періоді, в якому вони змогли додати лише три очки. Раніше вони заволоділи ініціативою в перші двадцять хвилин сутички (12-13), тоді Атоніо був вилучений у «без кошика», і вони втратили ініціативу. Саме тоді місцеві жителі відчули запах крові і завдяки тесту Портера та двом ударам Секстона вийшли на перерву з перевагою (22-16).

Смарагдова партія продовжилася в рестарті, тому що, незважаючи на швидкість, яку надрукував Дюрант на своїх підопічних, люди Фаррелла знали, як зберігати спокій. Вони сиділи навпочіпки, чекаючи можливостей, які не забаряться. Оскільки Бірн був стійким у своїх ударах, гол Рінгроуза за дев’ять хвилин до кінця залишив усе видиме для судження (32-19). Разом із кваліфікантами Кінана, Лоу та Портера він дав їм додатковий бонусний бал, що дає їм статус тимчасових лідерів турніру. І, що найприємніше, вони вже вивели суперника з середини.

Шотландія сяє яскраво

У цьому випуску Six Nations з першого дня є несподіваний гість: Шотландія. Минулого тижня команда Грегора Таунсенда відзначилася перемогою над Англією вдома, а тепер підтвердила свою форму, перемігши Уельс у своєму рідному місті Меррейфілд (35-7). Ці дві перемоги разом із бонусними очками, здобутими в обох, ставлять його на перше місце в турнірі, чого не пам’ятає найстарший із цього місця (з 1996 року він не вигравав перших двох ігор і з 2000 року він не вигравав турнір).

Попереду ще довгий шлях, але ви вже повинні розраховувати на те, що блюз з повним правом дасть їм свої можливості. Він був влучним у кидках і прикрив невдалий перший тайм місцевої зірки Ван дер Мерве. Але як тільки настала друга частина (13-7), все змінилося.

Крило південноафриканського походження відновило свою минулу кар'єру, і дракони були вишиті, особливо коли вони постраждали від тимчасового вигнання Вільямса (20-7) на 52-й хвилині.Звідти Cardo XV грав місце. Рассел розподіляв гру за своїм бажанням і передачами ззаду чи ударами в руки заохочував спроби своїх товаришів по команді. Таким чином, вони підійшли до кінця гри з абсолютним домінуванням (п'ять балів), залишивши валлійців на нуль у цьому періоді. Все попередження для навігаторів