Угода Керівної Ради від 22 березня 2023 р




Юридичний консультант

резюме

Комплексна стратегія безпеки Мадридського співтовариства, яка називається ESICAM179, сформульована з наміром створити еталонну структуру та координувати різні ініціативи у сфері безпеки та навчання, які приписує Мадридське співтовариство, зв’язуючи та координуючи їх між собою. Крім узгодженості повноважень усіх державних адміністрацій, розташованих у Співтоваристві Мадрида, щодо безпеки та її різних сфер, необхідно мати структуру співпраці та співпраці, яка є корисною та ефективною, оскільки в той же час вона дозволяє адаптуватися до нових потреб.

Минуло більше двох років з моменту затвердження Стратегії через Угоду від 29 грудня 2020 року Керівної ради, яка затверджує Всеосяжну стратегію безпеки в Мадридському співтоваристві. На півдорозі виконання та в результаті реалізації заходів, що містяться в ньому, були відкриті можливості для адміністрацій і реалізувати спочатку закладені об’єкти більш повним, розробленим способом і відповідно до очікувань державних адміністрацій, яким це спрямований.

Зокрема, захід 6 ESICAM179, який пропонує створення Муніципального координаційного центру (CECOM), до якого мав бути включений проект 112 окупації, продемонстрував, як інструмент координації та взаємозв’язку з муніципалітетами регіону, який має більшу проекцію, ніж спочатку окреслено.

Таким чином було розглянуто можливість змінити початкову конфігурацію заходу, включивши Сили державної безпеки та Корпус як учасників, які сприяють його більшій ефективності, які завдяки своїм повноваженням можуть створити більшу синергію.

Спочатку також нічого не було сказано про Мадридську міську раду, оскільки традиційно, через її розмір, історію та власний статус великого міста та столиці Іспанії, вона не була включена до багатьох ініціатив, які пропагувала Мадридська громада. , як у випадку зі спеціальними бригадами безпеки (BESCAM). Він також не входить до сфери дії Програми підтримки місцевої політики, затвердженої Угодою від 29 грудня 2020 року Керівної ради, яка виконує захід 6 ESICAM179. Проте в ній беруть участь як ратуші, так і сама громада Мадрида, враховуючи, що конкретне включення до Стратегії та відмінність від решти мерій приносить велику користь CECOM та муніципальному ресторану.

Також було визнано за необхідне змінити участь волонтерських груп цивільного захисту, спочатку запланованих для активації планів цивільного захисту. Тепер він пропонує інтегрувати волонтерів до CECOM на постійній та постійній основі для підтримки регулярної роботи цих груп.

Спочатку цей захід було налаштовано на муніципалітети Мадридського співтовариства, які створили групу волонтерів цивільного захисту або місцеву поліцію, таким чином виключивши муніципалітети, які не мали жодного з двох. В останні роки кілька ратуш з меншим населенням, які не створили місцеву поліцію, показали, що можливість брати участь у CECOM за відсутності місцевої поліції стане великою підтримкою для безпеки їхніх муніципалітетів. З цієї причини розширюється сфера дії.

Під час адміністративної обробки цієї Угоди було запропоновано та вилучено гендерний звіт відповідно до статті 19 Основного закону 3/2007 від 22 березня для ефективної рівності жінок і чоловіків, у якому запитувалося про нейтральний вплив. Крім того, було запропоновано повідомити Генеральну дирекцію бюджетів, для якої вона запитує, що зміна стратегії не передбачає жодних витрат, так що дії, які включені до модифікації вищезгаданої стратегії, як правило, фінансуються з доступність бюджету розділу 11 Президентства, юстиції та внутрішніх справ, встановлена ​​в законах про бюджет кожного року.

Проект модифікації шарів був поширений загальними технічними секретами для формулювання зауважень, які вважаються доречними.

Згідно зі статтею 1.3.c) 4. Указу 191/2021 від 3 серпня Керівної ради, який встановлює органічну структуру міністра президентства, юстиції та внутрішніх справ, у зв’язку зі статтею 21.1 .f) той самий нормативний текст, розробка Всеосяжної стратегії безпеки в Мадридській спільноті 2021 2024 відповідає міністру президентства, юстиції та внутрішніх справ.

Враховуючи масштаби вищезазначеної стратегії, яка стосується всієї території Мадридського співтовариства, оскільки її застосування впливає на координацію місцевих поліцейських сил співтовариства, її затвердження та подальші зміни відповідають Раді керуючих.

На підставі цього, за ініціативою міністра Президентства, юстиції та внутрішніх справ, а також після обговорення Керівною радою на засіданні 22 березня 2023 р.

ПОГОДЖЕНИЙ

перший

Про внесення змін до Заходу 6 Комплексної стратегії безпеки Мадридського співтовариства на 2021–2024 роки

Схвалено модифікацію Заходу № 6 Комплексної стратегії безпеки в Мадридській спільноті на 2021–2024 роки під назвою ESICAM179, яка буде викладена у додатку.

Понеділок

efectos

Ця Угода набирає чинності на наступний день після її публікації в ОФІЦІЙНОМУ ГАЗЕТЕ СПІЛЬНОТИ МАДРИДУ.

ДОДАТОК

КОМПЛЕКСНА СТРАТЕГІЯ БЕЗПЕКИ В СПІЛЬНОТІ МАДРИД НА 2021-2024 РОКИ, НАЗИВАНА ESICAM179 VIII. ЗАХІД № 6: СТВОРЕННЯ МІСЬКОГО КООРДИНАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ (МЦКО). РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ 112 ЗАНЯТТЯ 1. Мета

Створення постійного Муніципального координаційного центру (CECOM), у якому вони можуть підтримувати дії місцевої поліції та волонтерів Цивільного захисту з муніципалітетів, є якісним стрибком в інтеграції служб безпеки та екстрених служб у нашому регіоні.

Цей захід пов’язаний зі стратегічними цілями міжвідомчої координації, сприяючи координації військ місцевої поліції між собою, з іншими надзвичайними силами Співтовариства Мадрида, а також військами сил безпеки та органами стан.

Його місцем розташування буде оперативна кімната центру екстреної допомоги Madrid112, у якому з цією інтеграцією будуть представники трьох адміністрацій в одному центрі.

Фізична та технологічна інтеграція, яка дає змогу покращити реагування всіх регіональних, муніципальних та державних служб у вирішенні надзвичайних ситуацій та скарг щодо громадської безпеки.

CECOM може співпрацювати у власності та управлінні муніципальними системами відеоспостереження, які мають дозвіл.

У цьому CECOM він створений як центр керівництва та координації Групи безпеки та Групи матеріально-технічного забезпечення в активації планів цивільного захисту, які реагують на катастрофи чи великі надзвичайні ситуації, а також у випадках ризику, що охоплює різні муніципальні умови .

CECOM, у свою чергу, стане операційною базою офісу допомоги окупантам, де відповідатимуть на безкоштовний телефонний номер 900, з якого можна буде координувати реагування різних адміністрацій у ситуаціях окупації, наприклад, консультації для постраждалих.

2. Сфера застосування

2.1. Одержувачі:

Захід буде спрямований на всі муніципалітети Мадридського співтовариства.

2.2. Бюджет:

CECOM складатиметься з власного персоналу громади Мадрида, волонтерів цивільного захисту з різних мерій та місцевих офіцерів поліції громади Мадрида.

Сили державної безпеки та корпуси можуть брати участь у CECOM, не будучи одержувачами, щоб відповідати меті заходу.

Витрати, отримані від розробки заходу, порівнюються з частинами бюджету Головного управління безпеки, цивільного захисту та навчання.

У разі включення до складу сил безпеки та цивільного захисту це буде здійснюватися таким чином:

  • 1. Включення місцевих офіцерів поліції до CECOM муніципалітетів, які отримають Програму підтримки місцевої поліції Спільноти Мадрида на 2021–2024 роки, здійснюватиметься за однією з її осей і буде спрямовано до наступних меж: :
    • a) Економічна компенсація за інтеграцію агентів, максимальна сума імпорту становить 1.000.000 40.000 XNUMX євро на рік із максимальною ставкою XNUMX XNUMX євро на рік на інтегрованого агента.
    • b) Максимальна кількість агентів, які можуть бути інтегровані таким чином, становитиме двадцять п’ять військовослужбовців.
  • 2. Умови створення муніципальної поліції Мадрида та участі, де це доцільно, державних сил безпеки та корпусу, будуть встановлені в угодах, які підписуються з огляду на її унікальність як для економічних, так і для адміністративних цілей.
  • 3. Включення волонтерів Цивільного захисту з тих муніципалітетів, які мають зазначені групи, створені в угодах, які підписуються з цією метою; однак це може не отримати фінансової компенсації, оскільки це добровільна та альтруїстична співпраця.
  • 3 Розвиток

Організація виникла через модифікацію чинного Протоколу Муніципального Координаційного Центру (CECOM).

Частина медіа, пов’язана з інтеграцією операції та включенням місцевої політики, буде розроблена, по-перше, як початок Програми підтримки місцевої політики Мадридського співтовариства, а по-друге, через угоди, що регулюють її правовий режим.

Частина заходів, пов’язана з інтеграцією операції та включенням агентів муніципальної поліції Мадрида, незалежно від професійної категорії, здійснюється через відповідну угоду.

Участь сил і корпусів державної безпеки буде розвиватися за домовленістю.

Так само об’єднання волонтерів Цивільного захисту здійснюється шляхом укладення договору.

За наявності засобів і місця CECOM буде розміщено в кімнаті в будівлі Madrid 112. Зазначена кімната буде обладнана комп’ютерними та комунікаційними системами, необхідними для взаємозв’язку інформаційних систем і доступу до Мадридської системи управління надзвичайними ситуаціями. 112 (SIGE) як доступ до авторизованих камер відеоспостереження.

Необхідна інтеграція буде здійснена з місцевими центрами обслуговування сповіщень поліції, особливо з центром обслуговування міської ради Мадрида.

Особа, яка представляє CECOM, має приєднатися до зустрічей координаційного порядку денного ASEM112, щоб проаналізувати дії охоронця та визначити правильність чи ні процедур і протоколів, які мають бути передані Керівному комітету ASEM112 для покращення або коригування тих, які необхідні для реалізувати для покращення координації. На згаданій щоденній зустрічі обговорюються попередження про погоду, активація екстрених літаків, перевезення небезпечних вантажів тощо. для майбутньої години.

Він матиме три оперативні пости, які можуть мати цілодобове охоплення, і які будуть охоплюватися персоналом Мадридської громади, місцевими поліцейськими з різних місцевих поліцейських підрозділів Мадридської спільноти, а також техніками та волонтерами Цивільного захисту.

CECOM органічно та функціонально залежить від Головного управління безпеки, цивільного захисту та навчання, від якого залежить оперативний керівник.