Наказ 2/2023 консультаційної компанії з енергетичного переходу, сектори




Юридичний консультант

резюме

Закон 11/2019 від 8 березня про волонтерську діяльність на Балеарських островах має на меті регулювати, визнавати, оприлюднювати, просувати, заохочувати та захищати волонтерську діяльність у всіх сферах, таких як участь у волонтерських програмах, розроблених волонтерськими організаціями.

З метою виявлення волонтерських організацій на Балеарських островах і можливості планувати та розробляти політику сприяння та підтримки волонтерів відповідно до реальності стаття 27 цього Закону передбачає проведення перепису волонтерських організацій, а стаття 22 .a) доручає його створення уряду Балеарських островів. З цієї причини Указом 28/2022 від 25 липня було створено Перепис волонтерських організацій Балеарських островів (CEVIB).

Таким чином, цей перепис передбачається як інструмент реклами для волонтерських організацій і є першочерговим кроком для сприяння участі в державній політиці.

Другий розділ статті 27 Закону 11/2019 встановлює, що компетентний радник з питань волонтерства повинен регулювати шляхом наказу умови та порядок доступу до цього Перепису, за умови, що він буде відтворений таким же, як і в другому розділ статті 3 Указу 28/2022 від 25 липня.

Підготовка цього наказу відповідає принципам належного регулювання, встановленим у статті 49.1 Закону 1/2019 від 31 січня Уряду Балеарських островів. Таким чином, цей наказ відповідає принципам необхідності та ефективності, враховуючи те, що стаття 27 Закону 11/2019 від 8 березня про волонтерство на Балеарських островах встановлює, що з точки зору умов і процедури доступу до перепису, вони повинні регулюватися наказом. Він також відповідає принципу пропорційності, оскільки містить суттєве регулювання для задоволення виявленої потреби та гарантує принцип правової визначеності його одержувачів у тій мірі, в якій Наказ узгоджується з нормативною базою. Крім того, він відповідає принципу прозорості, враховуючи те, що процедури слухання та інформування громадськості були дотримані, а мета була чітко визначена. Нарешті, проектований стандарт також відповідає принципам ефективності, якості та спрощення, враховуючи, що адміністративні витрати були виправдані під час обробки процедури та можуть бути компенсовані за умови, що політика просування, передбачена Законом про волонтерство, сформульована Балеарські острови.

Для цього, використовуючи повноваження, надані мені статтею 46.2 Закону 1/2019 від 31 січня Уряду Балеарських островів, і відповідно до Консультативної ради Балеарських островів, я видаю наступне

ЗАМОВЛЕННЯ

Стаття 1 Об'єкт

Метою цього наказу є регулювання умов і процедури доступу до Перепису добровільних організацій Балеарських островів (CEVIB).

Стаття 2 суб'єктивна сфера застосування

Цей наказ поширюється на:

  • 1. Волонтерські організації, які відповідають вимогам, встановленим у частині 1 статті 14 Закону 11/2019, і які здійснюють волонтерські програми на Балеарських островах.
  • 2. Волонтерські організації другого рівня територіальної сфери дії на Балеарських островах, визнані в статті 14.3 Закону 11/2019.

Стаття 3 Заявка на реєстрацію в CEVIB

1. Волонтерські організації повинні розпочати процес реєстрації в CEVIB за допомогою процедури, наданої в електронному офісі адміністрації автономного співтовариства Балеарських островів.

2. Тому необхідно подати електронну заяву.

3. Так само вони повинні додати:

  • a) Відповідальна декларація, яка підтверджує дотримання обов’язків, встановлених у статті 15.2 Закону 11/2019.
  • b) Копія полісу та квитанція про останню оплату страхового полісу, що покриває ризики та нещасні випадки, на які волонтери можуть зазнати під час виконання своїх волонтерських дій, включаючи можливі цивільні відповідальності перед третіми особами.

4. Волонтерські організації другого рівня, якщо вони не мають волонтерів, не будуть додавати документи, згадані в третьому розділі цієї статті.

Стаття 4 Обробка

1. Генеральний директор, відповідальний за добровільні питання, повинен проаналізувати подану документацію та провести необхідні перевірки відповідно до положень Закону 39/2015 від 1 жовтня про загальну адміністративну процедуру державних адміністрацій.

2. Зокрема, загальне керівництво має перевірити ex officio реєстрацію суб’єкта господарювання в одному з таких реєстрів відповідно до чинних норм:

  • a) Реєстр асоціацій Балеарських островів.
  • б) Єдиний реєстр фундаментів Балеарських островів.
  • c) Реєстр спортивних організацій Балеарських островів.
  • г) Реєстр релігійних організацій Міністерства юстиції.
  • д) Національний реєстр асоціацій Міністерства внутрішніх справ.
  • f) Будь-який інший компетентний.

3. Процедура реєстрації завершується постановою керівника загального управління, яка матиме мінімальний зміст:

  • a) Дати ідентифікації суб’єкта.
  • b) Орієнтований номер і розділ реєстрації в Перепису.
  • в) галузевий і географічний розмах дії.

4. Процедура реєстрації повинна бути вирішена та повідомлена протягом максимум трьох місяців з дати подання заяви. Якщо після закінчення цього періоду чітке рішення не було повідомлено, запит має бути заслуханий оцінений.

Стаття 5 Обов'язки зареєстрованих суб'єктів

1. Організації, зареєстровані в CEVIB, повинні надавати повну, правдиву та точну інформацію, а також повідомляти протягом максимум одного місяця про будь-які зміни, які впливають на ідентифікаційні дані організації.

2. Так само протягом першого кварталу кожного року суб’єкти повинні ратифікувати або повідомити про зміни наданих даних відповідно до процедури оновлення даних Електронного офісу. Крім того, суб’єкти господарювання, які мають штат волонтерів, повинні надати підтвердження оплати поточного страхового полісу протягом цього періоду.

3. Генеральний директор, відповідальний за волонтерську діяльність, має право перевіряти за посадою достовірність наданих суб’єктами даних.

4. Відсутність повідомлення даних, передбачених у попередніх розділах, може бути підставою для передачі анулювання реєстрації в Переписі відповідно до статті 7 цього Порядку.

Стаття 6 Наслідки реєстрації

Реєстрація в CEVIB є обов’язковою та надає можливість отримати допомогу та брати участь у заходах із сприяння волонтерським діям, контрактам і угодам з урядом Балеарських островів, а також можливість брати участь у його дорадчих органах.

Стаття 7 Підстави анулювання

1. Процедура анулювання реєстрації суб’єкта господарювання в CEVIB може бути розпочата за заявою сторони або за посадою відповідно до Закону 39/2015.

2. Підставами для анулювання реєстрації будуть:

  • а) шляхом припинення або розпуску суб’єкта господарювання.
  • б) за припинення відповідності вимогам, встановленим для реєстрації, або за втрату статусу волонтерської організації відповідно до вимог статті 14 Закону 11/2019.
  • c) Ратифікувати або повідомляти про зміни зареєстрованих даних.

3. Суб’єкти, реєстрацію яких було скасовано в CEVIB, можуть повторно подати заяву на реєстрацію, якщо вони відповідають вимогам.

ДОДАТКОВІ ПОЛОЖЕННЯ

Перше додаткове положення Адміністративне спрощення

З метою спрощення адміністративного тягаря необхідно встановити механізми співпраці та координації між компетентним загальним керівництвом та іншими органами або державними адміністраціями, відповідно до статті 53 Закону 39/2015, для здійснення перевірки реєстрації в державних реєстрах.

Друге додаткове положення Зміст написів

Особа, відповідальна за компетентного консультанта з питань волонтерства, уповноважена встановлювати за допомогою резолюції, яка має бути опублікована в Офіційному віснику Балеарських островів, мінімальний вміст даних, які повинні бути включені до кожної реєстрації.

Єдине заключне положення Набуття чинності

Цей наказ набуде чинності наступного дня після його публікації в Офіційному віснику Балеарських островів.