Указ від 13 лютого No 2022/10, яким засн




Юридичний консультант

резюме

Указом Президента № 3/2022 від 8 лютого про реорганізацію обласної адміністрації було змінено назви та повноваження різних міністерств, зроблено новий розподіл повноважень між зачепленими департаментами обласної адміністрації.

Отже, для сприяння розвитку покладених на нього завдань і повноважень доцільно створити розпорядчі органи Міністерства президентства, туризму, культури і спорту.

Відповідно до положень статей 22.16 Закону 6/2004 від 28 грудня Статуту Президента та Ради керуючих регіону Мурсія та 14.1 Закону 7/2004 від грудня 28, Організація та правовий режим державного управління автономного співтовариства регіону Мурсія, за пропозицією президента автономного співтовариства регіону Мурсія та після обговорення Радою керуючих на її сесії 10 грудня лютого 2022 рік,

Доступні:

Стаття 1

Міністерство президентства, туризму, культури і спорту є Департаментом автономного співтовариства регіону Мурсія, відповідальним за пропозицію, розробку та виконання Генеральних директорів Ради уряду в таких матеріалах: туризм; культура; молодість; депортований; відносини з обласною асамблеєю; юридичні консультації та координація юридичних служб різних міністерств, представництво та захист в судах автономної спільноти; асоціації, фонди та професійні коледжі без шкоди для повноважень, які у цих питаннях покладено на інші міністерства; реєстрація об'єднань; здійснення функцій та виконання дій, що відповідають обласній адміністрації з питань виборів, відповідно до чинного виборчого законодавства; кількість нотаріусів, реєстраторів власності та торгівлі для площ, розташованих на території регіону Мурсія; та участь у встановленні відповідних їм розмежувань; просування та координація стратегій підтримки жертв тероризму, а також повноваження, надані різним міністерствам чинним законодавством про жертв тероризму.

Так само, до цього міністерства належать координаційні та консультативні повноваження з питань інституційної комунікації, включаючи цифрову присутність та розвиток належної практики цифрового спілкування через соціальні мережі та інші технології обласної адміністрації. Аналогічно, він здійснюватиме повноваження з питань інституційної реклами, сформульовані через рекламні контракти, розповсюдження реклами та створення реклами Генеральної адміністрації автономного співтовариства регіону Мурсія, а також координацію, дозвіл та нагляд за цим у громадськості. пов'язані або залежні від нього органи, а також, можливо, інші, що діють.

Він також здійснюватиме повноваження у питаннях інституційних відносин, публічних та корида шоу; пропаганда культури кориди; протокол; управління необхідними кредитами на протокольні та представницькі послуги Президентства та його органів безпосередньої підтримки; регіональні дослідження та дослідження; а також місцева адміністрація.

Керівник Департаменту призначається Секретарем Керівної Ради та Головою Комісії Генеральних секретарів; координація процесу передачі повноважень держави та умови представника Ради Уряду в Раді речників регіональних зборів.

Стаття 2

1. Для виконання повноважень, що йому відповідають, Міністерство президентства, туризму, культури і спорту за вказівкою власника утворюється в такі органи управління:

1.1. Генеральний секретар.

  • – заступник секретаря.
  • – координаційний підрозділ служби у званні заступника головного управління.

1.2. Управління юридичних послуг, керівник якого матиме ранг, прирівняний до Генерального секретаря.

  • – Консультативний штаб у ранзі заступника генерального директора.
  • – Судовий штаб у званні заступника Головного управління.

1.3. Головне управління місцевої адміністрації.

1.4. Головне управління інституційних комунікацій.

1.5. Головне управління конкурентоспроможності та якості туризму.

1.6 Головне управління культурної спадщини.

  • – Головне управління культурної спадщини.

1.7 Головне управління у справах молоді.

1.8 Головне управління спорту.

2. Офіційний бюлетень автономного організму регіону Мурсія, Інститут туризму регіону Мурсія, Державний бізнес-суб'єкт, Інститут культурної індустрії та мистецтв регіону Мурсія та Торгове суспільство Регіон Мурсії. , САУ

3. У разі вакантності, відсутності або хвороби керівника будь-якого органу управління чи приєднаного до нього державного органу Директор може призначити з-поміж інших його заміну.

Стаття 3

Генеральний секретар виконує функції, покладені на нього статтею 17 Закону 7/2004 від 28 грудня про організацію та правовий режим державного управління автономного співтовариства регіону Мурсія.

Крім того, він також передбачає просування та координацію стратегії підтримки жертв тероризму в регіоні Мурсія, окрім повноважень, наданих різним міністерствам чинним законодавством з цього питання; асоціації, фонди та професійні коледжі без шкоди для повноважень, які у цих питаннях покладено на інші міністерства; реєстрація асоціацій.

Так само голова Генерального секретаріату отримав Секретаріат Керівної ради.

Стаття 4

Директорат юридичних послуг виконуватиме функції, покладені на нього Законом 4/2004 від 22 жовтня про правову допомогу автономного співтовариства регіону Мурсія та іншими відповідними нормативними актами, а також координацію юридичних служб різні ради.

Стаття 5

Головне управління місцевого самоврядування здійснює свою компетенцію з питань місцевого самоврядування, надання допомоги та юридичної, економічної та технічної співпраці місцевим суб'єктам, місцевої підтримки в боротьбі з депопуляцією сільських територій; Публічні шоу та корида та пропаганда культури кориди.

Стаття 6

Головне управління інституційної комунікації бере на себе повноваження щодо координації та консультацій щодо комунікаційних матеріалів та інституційного іміджу, включаючи цифрову присутність та розвиток належної практики цифрового спілкування через соціальні мережі та інші технологічні засоби обласної адміністрації. Аналогічно, він здійснюватиме повноваження з питань інституційної реклами, сформульовані через рекламні контракти, розповсюдження реклами та створення реклами Генеральної адміністрації автономного співтовариства регіону Мурсія, а також координацію, дозвіл та нагляд за цим у державні органи, пов'язані з ним або залежні від нього, а також, можливо, інші, що діють.

Стаття 7

Головне управління конкурентоспроможності та якості туризму бере на себе повноваження щодо модернізації туристичних закладів та послуг у співпраці з муніципалітетами області; координація системи туристичної якості в пунктах призначення (SICTED) та іспанської системи якості туристів (SCTE-Q для туристичної якості) в регіоні Мурсія; знання туризму зосереджено на місцевих ринках регіону Мурсія; туристичний імпульс шляхом покращення повітряного сполучення в регіоні Мурсія; спрямування та управління європейськими проектами, пов’язаними з туризмом та діалогом із Всесвітньою туристичною організацією (UNWTO).

Стаття 8

Головне управління культурної спадщини бере на себе компетенцію з питань охорони, популяризації, доступу та поширення культурної спадщини історичного, мистецького та музеографічного, монументального, археологічного, архітектурного, промислового, наукового та етнографічного характеру, що становить інтерес для Спільноти, без шкоди. до компетенції держави захищати їх від експорту та розкрадання; архіви та документальна спадщина; бібліотек, газетних архівів і бібліографічної спадщини, а також пропаганда народного читання та книги.

Стаття 9

Головне управління у справах молоді бере на себе повноваження, покладені на Департамент у справах молоді, а також заохочення, стимулювання та розвиток дій, спрямованих на молодь в оточенні, встановлених Законом № 6/2007 від 4 квітня про молодь. Регіон Мурсія.

Стаття 10

Головне управління спорту здійснюватиме покладені на Департамент повноваження з питань депортованих.

Стаття 11

Віце-секретаріат, Генеральні піддиректориї та інші асоційовані підрозділи, пов’язані з попередніми статтями, виконуватимуть, на додаток до сфери діяльності, повноваження, викладені відповідно у статтях 20 та 21 Закону 7/2004 від 28 грудня , організації та правового режиму державного управління автономного співтовариства регіону Мурсія.

перехідні положення

Primera

До затвердження указу, яким буде розроблено органічну структуру Міністерства президентства, туризму, культури і спорту, об’єднані в нього органи та адміністративні одиниці продовжуватимуть виконувати функції, покладені на них відповідними указами, у частині не виступайте проти цього.

друга

Органічний режим і режим оплати праці персоналу, який виконує зазначені функції, триватиме без епізодів до тих пір, поки нормативні процедури не переліцензують своєчасні зміни бюджетного характеру, незалежно від тимчасового виконання функцій, які можуть бути тимчасово покладені на них.

Міністр економіки, фінансів та цифрового адміністрування приступить, у цьому випадку, до затвердження тих змін у посадах, які є прямим наслідком реорганізації обласної адміністрації, здійсненої Указом Президента № 3/2022, починаючи з 8 лютого.

Унікальне принизливе положення

Положення рівного та нижчого рангу щодо органів управління, які виступають проти положень цього Указу, скасовуються.

заключні положення

Primera

Для Урядової ради чи Міністерства економіки, фінансів та цифрового адміністрування, відповідно, вона диктуватиме, скільки положень та організаційно-бюджетних дій необхідно для розробки та виконання цього указу.

друга

Цей указ набуде чинності в той же день після його опублікування в «Офіційному віснику регіону Мурсія».