Закон 24/2022 від 25 листопада для ефективного визнання




Трудовий снз

  • Медіація в юридично-лабораторній сфері

    Медіація в юридично-лабораторній сфері

    Книги

    Від 31,62 євро

    (з ПДВ)

    Дізнатися більше.

  • 2022 Трудове стажування для юристів

    2022 Трудове стажування для юристів

    Книги

    Від 86,94 €

    (з ПДВ)

    Дізнатися більше.

  • Статуя трудящих. Коментар і юриспруденція (4-е видання)

    Статуя трудящих. Коментар і юриспруденція (4-е видання)

    Книги

    Від 176,85 €

    (з ПДВ)

    Дізнатися більше.

  • Нова пенсія, державна та приватна, після останніх реформ

    Нова пенсія, державна та приватна, після останніх реформ

    Книги

    Від 53,35 €

    (з ПДВ)

    Дізнатися більше.

  • Робочий час, перерви та оплачувана відпустка

    Робочий час, перерви та оплачувана відпустка

    Книги

    Від 30,63 €

    (з ПДВ)

    Дізнатися більше.

  • Людський капітал Приватний сектор

    Людський капітал Приватний сектор

    Журнали та журнали

    282,88 €

    (з ПДВ)

    Дізнатися більше.

  • Кодекс праці та соціального страхування

    Кодекс праці та соціального страхування

    Коди

    Від 26,68 €

    (з ПДВ)

    Дізнатися більше.

  • ALL Social (Підписка)

    ALL Social (Підписка)

    оновлювані роботи

    Від 183,77 €

    (з ПДВ)

    Дізнатися більше.

резюме

ФІЛІП VI КОРОЛЬ ІСПАНІЇ

Всім, хто бачить це і пробує.

Знайте: що Генеральні кортеси схвалили, і я прибув санкціонувати наступний закон:

преамбула

Закон 21/2021 від 28 грудня, що гарантує купівельну спроможність пенсій та інших фінансових заходів для посилення стабільності та соціальності державної пенсійної системи, у змінах, які впливають на Загальний закон про соціальне забезпечення, консолідований текст, затверджений Королівським законодавчим указом 8/2015 від 30 жовтня (далі LGSS) визнає обчислення обов’язкових соціальних послуг для жінок з обмеженням в один рік з метою акредитації мінімального періоду ефективного внеску, необхідного для доступу до раннього виходу на пенсію з причин, не пов’язаних з працівника та дострокового виходу на пенсію за бажанням відповідної особи (статті 207.1, літера c) і 208.1, літера b), відповідно, LGSS).

Завдяки такому визнанню соціальній службі жінок надаються такі ж наслідки, як LGSS, і вона встановлює для надання обов’язкової військової служби та конституційної соціальної служби для доступу до раннього виходу на пенсію.

Так само із зазначеними змінами до букви Закону включено те, що вже вирішено судовою практикою. У зв’язку з цим нагадуємо, що Соціальна палата Верховного Суду у своїй постанові STS 338/2020 від 6 лютого, виданій у зверненні щодо уніфікації доктрини, вже визнає розрахунок днів надання соціальних послуг Жінка з метою досягнення мінімального страхового стажу для отримання дострокової пенсії. І це виправляє серйозне порушення, яке для жінок, позбавлених цієї пільги, призвело до необхідності подавати позов проти Національного інституту соціального забезпечення, щоб досягти цього, не завжди успішно, що завдає шкоди принципу правової визначеності, закріпленому в статті 9.3 нашого конституційного тексту.

Однак цей законодавчий прогрес щодо дострокового виходу на пенсію щодо принципу рівного ставлення до чоловіків і жінок не знаходить відповідності в статті 215.2, буква d) LGSS, яка продовжується без урахування часу соціального обслуговування жінок при розрахунку роки, необхідні для отримання доступу до часткової пенсії, коли вона включає час проходження військової служби або замінної соціальної допомоги, обставина, яка ставить жінки в гірші права, ніж чоловіки, на доступ до цієї печі

Це правда, як зазначає STS 338/2020, що сумісне тлумачення статей LGSS, переглянутих із принципом недискримінації за статтю, включеним у статтю 14 Конституції, з якого випливає принцип рівного ставлення та можливості між жінками та чоловіками, що інформує та об’єднує тлумачення та застосування правових норм (стаття 4 Основного закону 3/2007 від 22 березня про ефективну рівність жінок і чоловіків), мало призвести до того, що час Надання соціальних послуг жінками можна порівняти з часом військової служби або альтернативної соціальної служби, яку виконують чоловіки для цілей розрахунку доступу до пенсії, але не менш вірно, що воно не діяло з тією самою захисною метою, і це, хоча ті самі нотатки за період активної роботи, надані державі, погоджуються на зазначені виплати, на користь і за наказом останнього, юридично виключені з внеску. n (Fj 2 STS 338/2020).

Саме ця непрацездатність призвела до того, що Закон 21/2021, зібраний раніше, потребує зміни статей, що стосуються дострокового виходу на пенсію, щоб надати соціальній службі жінок ті самі наслідки, що й обов’язкова військова служба або замінна соціальна допомога , ліквідовано lis pendence.

Безсумнівно, причина того, що це визнання впливу часу, проведеного жінками на соціальній службі, не включено до акредитації років для доступу до часткового виходу на пенсію, полягає в тому, що реформа, проведена Законом 21/2021, не має на меті змінити це, а завчасно вихід на пенсію.

Таким чином, відповідно до широкого спектру національних і міжнародних законів, які вимагають рівного ставлення до жінок і чоловіків, як і з огляду на Рекомендацію 17 відомого коментаря Пакту Толедо, нещодавно затвердженого, що стосується жінок і соціального забезпечення, що це призводить до прийняття структурних заходів для досягнення вирівняного пенсійного забезпечення жінок і чоловіків, таких як ефективність принципу трансверсальності при розробці будь-якої норми чи політики з метою уникнення негативного гендерного впливу, це Закон надає час, витрачений на надання жіночій соціальній службі такого ж впливу на доступ до часткового виходу на пенсію, як і на доступ до раннього виходу на пенсію.

Єдина стаття Зміна переглянутого тексту Загального закону про соціальне забезпечення, затвердженого Королівським законодавчим указом 8/2015 від 30 жовтня

А. Перший пункт d) розділу 2 статті 215 переглянутого тексту Загального закону про соціальне забезпечення, затвердженого Королівським законодавчим указом 8/2015 від 30 жовтня, змінено таким чином:

  • d) Підтвердження періоду сплати внесків у тридцять три роки на дату події, яка спричинила частковий вихід на пенсію, без урахування пропорційної частини надзвичайних виплат для цих цілей. Для цих виняткових цілей розраховуватиметься лише період обов’язкової військової служби або альтернативної соціальної служби, або обов’язкової соціальної служби для жінок, але не більше одного року.

LE0000561511_20221126Перейдіть до Пошкодженої норми

Позаду. Літера f) розділу 6 четвертого перехідного положення переглянутого тексту Загального закону про соціальне забезпечення, затвердженого Королівським законодавчим указом 8/2015 від 30 жовтня, змінюється таким чином:

  • f) Тридцять три роки періоду сплати внесків зараховується на дату події, яка спричинила частковий вихід на пенсію, без урахування для цих цілей відповідної пропорційної частини надзвичайних виплат. Для цих виключних цілей обчислюється лише період обов’язкової військової служби або альтернативної соціальної служби, або обов’язкової соціальної служби для жінок з максимальним обмеженням в один рік.
    У випадку людей зі ступенем інвалідності, що дорівнює або перевищує 33 відсотки, необхідний період сплати внесків становитиме двадцять п’ять років.

LE0000561511_20221126Перейдіть до Пошкодженої норми

Єдине нормативне положення про скасування

Будь-які положення рівного чи нижчого рангу, які суперечать положенням цього закону, цим скасовуються.

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Перше заключне положення Зміна тридцять восьмого додаткового положення Консолідованого тексту Загального закону про соціальне забезпечення, затвердженого Королівським законодавчим указом 8/2015 від 30 жовтня

Ми додаємо другий розділ до тридцять восьмого додаткового положення консолідованого тексту Загального закону про соціальне забезпечення, затвердженого Королівським законодавчим указом 8/2015 від 30 жовтня, який звучить так:

Тридцять восьме додаткове положення Витрати на проживання та витрати та бонуси за відстань для подорожуючих музикантів

А. У базі внесків до загального режиму соціального страхування музикантів, які підлягають особливим трудовим відносинам артистів на публічних виставах, що регулюються Королівським указом 1435/1985 від 1 серпня, коли вони бажають виконувати виступи за контрактами менш ніж на п’ять днів. , витрати на утримання та витрати, а також премії за відстань за переміщення осіб із їхнього дому до міста, де проводиться шоу, розраховуються на тих самих умовах, що встановлені для понять, регламентованих у пунктах a) і b) статті 147.2 цього закон.

Позаду. У випадку, якщо до набрання чинності Законом 14/2021 від 11 жовтня, яким Королівський указ вносить зміни до Закону 17/2020 від 5 травня, який затверджує заходи підтримки культурного сектору та податкового характеру для подолання економічних і соціальних наслідків COVID-2019, заборгованість буде анульовано, якщо не минуло більше 5 років з дати видачу акта інспекції праці та соціального захисту населення.

LE0000561511_20221126Перейдіть до Пошкодженої норми

Остаточна розпорядження друга назва компетенції

Цей закон видається на підставі статті 149.1.17. Конституції Іспанії, яка наділяє державу виключною компетенцією в питаннях економічного режиму соціального забезпечення.

Третє заключне положення Набуття чинності

Цей закон набирає чинності з дня його опублікування в «Державному віснику».

Таким чином,

Я наказую всім іспанцям, окремим особам і владі, дотримуватися цього закону і забезпечити його дотримання.