Valencia trpi, a premaga Girono na prvencu v ligi

Gennaro Gattuso je bil na uradni tekmi na klopi Valencie, ekipe, ki je doživela turbulentno poletje in ima veliko žrtev v primerjavi z zasedbo iz prejšnje sezone. Nasproti bo stala Girona, ekipa, ki se vrača med elito španskega nogometa

Konec tekme, Valencia 1, Girona 0.90'+7' Konec drugega polčasa, Valencia 1, Girona 0.90'+7'Prekršek Cristiana Stuanija (Girona).90'+7'Hugo Guillamón (Valencia) je prejel prekršek obrambno cono.

90'+6′ Ofsajd, Valencia. Nico González je poskusil s podajo, toda Maximiliano Gómez je bil ujet v ofsajdu.90'+5'Yangel Herrera (Girona) je bil storjen prekršek na nasprotnikovi polovici.90'+5'Yunus Musah (Valencia) prekršek.90'+4'Poskus zgrešen Valentín Castellanos (Girona) strel z glavo s sredine kazenskega prostora po kotu.

90'+4' kot, Girona. Kot je izvedel Toni Lato.90'+3'Cristhian Stuani (Girona) je prejel prekršek v obrambnem območju.90'+3'Hugo Guillamón (Valencia) prekršek.90'+2'Zgrešen poskus. Maximiliano Gómez (Valencia ) ) strel z desno nogo izven območja, ki gre previsoko iz neposrednega prostega strela.

90'+1'Napaka Aleixa Garcíe (Girona).90'+1'Yunus Musah (Valencia) je prejel prekršek na nasprotnikovi polovici.90'Napaka Aleixa Garcíe (Girona).90'Hugo Guillamón (Valencia) je prejel prekršek prekršek prekršek v nasprotnem polju.

88'Cristhian Stuani (Girona) je prejel prekršek na levem krilu.88'Prekršek Mouctarja Diakhabyja (Valencia).87'Prekršek Santiaga Buena (Girona).87'Maximiliano Gómez (Valencia) je prejel prekršek v prostoru obrambno.

85'Aleix García (Girona) je prejel prekršek v obrambnem območju. 85'Hugo Guillamón (Valencia) stori prekrške. 82'Menjava v Gironi, Arnau Martinez zamenja Yan Couto. 81'Thierry Correia (Valencia) je prejel prekršek v obrambi območje.

81'Napaka Cristiana Stuanija (Girona).78'Poskus blokiran.Maximiliano Gómez (Valencia) strel z desne noge z leve strani kazenskega prostora.76'Juanpe (Girona) je bil storjen prekršek v obrambnem območju.76' Napaka Maximiliana Gómez (Valencia).

75'Napaka Huga Guillamóna (Valencia).75'Yangel Herrera (Girona) je prejel prekršek v obrambnem območju.74'Menjava, Girona, Yangel Herrera vstopi na igrišče in zamenja Ramóna Terratsa.74'Menjava, Valencia, vstopi v igrišče polje Maximiliano Gómez namesto Samuela Lina.

73'Sprememba v Valencii, Toni Lato vstopi na igrišče namesto Jesúsa Vázqueza. 73'Zamenjava v Valencii, Nico González vstopi v igrišče namesto Samuja Castilleja.71'Kot, Girona. Giorgi Mamardashvili je izvedel kot. Aleix García (Girona) strel z desne noge izven kazenskega prostora.

69'Jesús Vázquez (Valencia) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre. 69' Prekršek Jesúsa Vázqueza (Valencia). 69' Oscar Ureña (Girona) je bil storjen prekršek na polovici nasprotnika. 66' Strel zgrešen. Rodrigo Riquelme ( Girona) strel z levico izven kazenskega prostora.

64 ′ Cristhian Mosquera (Valencia) je z glavo zgrešil strel s sredine kazenskega prostora, ki je šel previsoko. Po podaji Huga Guillamóna po podaji iz kota. 64 ′ Dimitri Foulquier (Valencia) je zavrnil strel z glavo s sredine kazenskega prostora. Pomagal Samu Castillejo s križem v območje. Kot 63′, Valencia. Iz kota je izvedel Santiago Bueno. 63′ Menjava pri Valencii, Dimitri Foulquier je vstopil na igrišče namesto Carlosa Solerja.

62 ′ Menjava v Gironi, Miguel Gutiérrez vstopi na igrišče namesto Valeryja Fernándeza. 62 ′ Menjava v Gironi, Cristhian Stuani vstopi v polje namesto Davida Lópeza. 61 ′ Menjava v Gironi, Oscar Ureña vstopi na igrišče namesto Samuja Sáiza. 61′ Samu Castillejo (Valencia) je zavrnil strel, ki je streljal z leve z leve strani prostora. Pomaga Samuel Lino.

60' Zgrešen poskus. Samu Castillejo (Valencia) je streljal z leve noge iz sredine prostora zelo blizu desne vratnice, a je šel rahlo mimo vrat. Podaja Samuel Lino.59'Thierry Correia (Valencia) je prejel prekršek v obrambnem območju.59'Prekršek Samu Sáiz (Girona).56'Thierry Correia (Valencia) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre.

56'Prekršek Thierryja Correie (Valencia).56'Samu Sáiz (Girona) je prejel prekršek na nasprotnikovi polovici.53'Menjava v Valencii, Cristhian Mosquera zamenja Huga Duro.52'Eray Cömert (Valencia) je prejel rdeči karton .

51'VAR Odločitev: Eray Cömert (Valencia) razveljavljen rdeči karton. 51'Eray Cömert (Valencia) prekršek. 51'Valentín Castellanos (Girona) je prejel prekršek na polovici nasprotnika. 50'Zgrešen poskus Carlosa Solerja (Valencia) z desno od zunaj območja, ki gre previsoko. Pomoč Huga Dura.

48'Hugo Duro (Valencia) je prejel prekršek v obrambnem območju.48'Prekršek Santiaga Buena (Girona).48'Hugo Duro (Valencia) je prejel prekršek v obrambnem območju.48'Prekršek Santiaga Buena (Girona) ) ) ).

46′ Prekršek Yunusa Musaha (Valencia) 46′ Prekršek na nasprotnem polju je prejel Ramón Terrats (Girona).

45'+4'Thierry Correia (Valencia) je prejel prekršek na desnem krilu.45'+4'Prekršek Aleixa Garcíe (Girona).45'+3'Prekršek Thierryja Correie (Valencia).45'+3′ Valery Fernández (Girona) je bil storjen prekršek na levem krilu.

45'+1'Goooool! Valencia 1, Girona 0. Enajstmetrovko je zadel Carlos Soler (Valencia) z desno nogo na desni strani vrat. 45 ′ Storil je Valery Fernández (Girona) z roko znotraj kazenskega prostora. 45 ′ Samu Castillejo (Valencia) je zavrnil strel z levico izven kazenskega prostora.

44'Ramón Terrats (Girona) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre.44'Eray Cömert (Valencia) je prejel prekršek na nasprotnikovi polovici.44'Samu Sáiz (Girona) je bil storjen prekršek. (Valencia) je streljal z desne izven prostora, ki gre visoko in se odmika v desno. Pomaga Hugo Guillamon.

40′ Kot, Valencia. Kot, izvedel David López 40' Samu Castillejo (Valencia) je strel blokiral, strel z leve noge izven kazenskega prostora 38' Jesús Vázquez (Valencia) je strel blokiral, strel z desne noge z leve strani kazenskega prostora 39′ Poskus zgrešen. Hugo Duro (Valencia) z levo nogo z leve strani kazenskega prostora gre tik mimo zgornjega levega kota. Pomoč Carlos Soler.

38′ Yunus Musah (Valencia) je strel zavrnil z desne noge s centra. 38′ Kot, Valencia. Kot je izvedel Rodrigo Riquelme. 36′ Strel je ustavljen. Carlos Soler (Valencia) je streljal z desno nogo izven kazenskega prostora 35' Hugo Guillamón (Valencia) je bil storjen prekršek na polovici nasprotnika.

35'Prekršek, ki ga je storil Aleix García (Girona).28'Prekršek, ki ga je storil Samu Castillejo (Valencia).28'Samu Sáiz (Girona) je prejel prekršek v obrambnem območju. 24'Kot, Valencia. Kot izvedel David López.

23'Samuel Lino (Valencia) zgreši v obrambnem območju 23'Yan Couto (Girona) stori prekršek 20'David López (Girona) zgreši v obrambnem območju.Valencia) strel z desne noge izven kazenskega prostora, ki zgreši levo. Pomaga Hugo Guillamon.

17′ Ofsajd, Girona. Juanpe je poskusil s podajo, toda Valentín Castellanos je bil ujet v ofsajdu.16'Valentín Castellanos (Girona) je bil storjen prekršek v obrambnem območju.16'Mouctar Diakhaby (Valencia) je storil prekršek.15'David López (Girona) je prejel prekršek v obrambna cona.

15'Prekršek, ki ga je storil Carlos Soler (Valencia). 14' Yan Couto (Girona) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre. 14' Prekršek, ki ga je storil Yan Couto (Girona). 14' Carlos Soler (Valencia) je prejel prekršek obrambna cona.

14' Poskus blokiran. Yan Couto (Girona) je streljal z desne noge izven kazenskega prostora. Pomaga Valery Fernández.13'Corner, Girona. Iz kota je izvedel Mouctar Diakhaby.13'Poskus blokiral Valentín Castellanos (Girona), strel z desne noge z desne strani kazenskega prostora.12'Napaka Yunusa Musaha (Valencia).

12′ Aleix García (Girona) je prejel prekršek v obrambnem območju. 12′ Jesús Vázquez (Valencia) je strel zavrnil z levico izven kazenskega prostora. .7'Napaka Yunusa Musaha (Valencia).

6' Thierry Correia (Valencia) je bil storjen prekršek na polovici nasprotnika. Samu Sáiz je naredil globok korak, a Rodrigo Riquelme je bil ujet v ofsajdu. 5'Kot, Girona. Eray Cömert je izvedel kot. 4' Rodrigo Riquelme (Girona) je prejel prekršek na nasprotnem polju.

3'Prekršek Mouctarja Diakhabyja (Valencia).2'Valentín Castellanos (Girona) je prejel prekršek v obrambnem območju.2'Prekršek Eraya Cömerta (Valencia). Začel se je prvi polčas.

Potrjeni postavi obeh ekip. Protagonista skočita na igrišče, da začneta z ogrevalnimi vajami