Porcinos je razočaral Agüerov odličen debi v kraljevi ligi

Po uspešnem drugem dnevu in prejšnji 'Borrasca Gerard', ki je temeljila na napovedih in glasbenih šalah (Shakira, Casio, Twingo...), je kraljeva liga prižgala luči za nov šov. Tretji teden turnirja se je začel s spremembo predpisov in dvema tekmama kot veliko spodbudo: prva je pokazala boj dveh doslej nerešljivih za vodstvo: Saiyans FC ali Ultimate Móstoles sta videla prekinitev svojega niza po dve zaporedni zmagi, pri čemer bi TheGrefgova ekipa končno zmagala.

Drugo križišče, z zvonovi in ​​z najvišjim vrhom občinstva, je med Porcinos in Kunisports začinil nastop 'Jokerja', na koncu 'Kun' Agüera, ki je izzval najzvestejše in zapolnil pripravo na tekmo z negotovost srečanje; za tekmeca pa seveda: Ibai Llanos, veliki prijatelj nekdanjega argentinskega nogometaša, s katerim sta se objela pred spopadi. Zmago bi odnesel v enajstmetrovkah Porcinosa, se na ta način povzpel na lestvici, zagrenil vrnitev v dežele 'Kun' in okrepil svoj status kandidata za naslov.

A to ni bilo edino, kar se je začelo v nedeljo, izveste, kaj se je zgodilo in kako se je končala razvrstitev po šestih tekmah tretjega dne.

Jordanija 3

Jimantes FC 3 – 5 1k FC

Dvoboj, ki je začel ta vznemirljivi tretji dan, je pustil Jijantesa kot prvega velikega na razpredelnici. Nikakor jim ni lahko, saj ne morejo računati na svojega začetnega vratarja ali svojega največjega igralca 12: Ibaija Gómeza. Za nameček pa so se pomerili še s sovoditeljem razpredelnice, ki jim je odločno vzbujal kandidaturo za naslov.

Vse to se odraža v rezultatu prvega dela z absolutno prevlado in priložnostmi za 1K. Nogomet je stanje duha in ekipa, ki ji predseduje Iker Casillas, je uspela izkoristiti nova pravila, ki so na igrišču postavila 4×4, kar je bilo odločilno pri razsoditvi tekme (0-4).

Drugi polčas nam je zapustil vsaj enega od zadetkov tekmovanja. S svojega polja je postavil Alberta Buena na 1-5 v zelo bolečem 'kdo je imel, obdržal' za ekipo Jijantes, ki se začenja potapljati na lestvici.

igralec 12

Jijantes je tretji dan poklical Pituja Comadevalla, nekdanjega nogometaša in trenutnega delegata AFE (Združenje španskih nogometnih igralcev).

Medtem ko je 1K FC ponovno štel za ta tretji dan z Albertom Bueno, ki igra za Algeciras Club de Fútbol.

tajno orožje

V 37. minuti so Jijantesovi izbranci izkoristili dvojni gol.

V 39. minuti je 1K FC izvlekel svoje skrivno orožje za dvojni gol, enako, kot ga je uporabil Jijantes.

cilji

Jijantes FC: 1-4 Jonathan Soriano. 22′. 3-5 Lluís 40 'dvojni gol po črki.

1K FC: 0-1 Maca (pp). 4'. 0-2 Alberto Bueno. šestnajst'. 0-3 Alberto Bueno. dvajset'. 20-0 Roman Alegre. enaindvajset'. 4-21 Alberto Bueno. 1′.

Jordanija 3

Barcelona Ray (0) 2 – 2 (3) XBUYER TEAM

Druga tekma se je srečala s potrebno ekipo XBUYER TEAM proti Rayu de Barceloni, ​​​​ki je nosil svoj novi dres in želel ponoviti občutke prejšnjega dne. Zdelo se je, da je Ise vodil igro z dobrimi in edinimi priložnostmi za rumene, toda Capi je ohranil tisto iz 'lige vratarjev', Bañuls pa je pred odmorom poskrbel za neslutenih 0-1.

Po nadaljevanju je sledila vaja preživetja za goste, ki so znali hitro odgovoriti na izenačenje Álexa (1:1) po odličnem golu Fouada iz voleja (1:2). Rumeni karton, uporaba skrivnega orožja in pojav VAR-a so tekmo pripeljali do enajstmetrovk (2:2), vendar je bil dan bratov Buyer in v prvem krogu so dosegli bistveno zmago.

igralec 12

Že tretji dan zapored je Rayo de Barcelona imel Didaca Vilà, nekdanjega igralca RCD Espanyola.

V 36. minuti je Rayo de Barcelona izvlekel dvominutno kazensko orožje in pustil Xbuyerjevo ekipo s petimi igralci na igrišču.

V 41. minuti je ekipa XBUYER TEAM dobila skrivno orožje, ki je vsebovalo dvojni gol.

cilji

Strela Barcelone: ​​1-1 Álex. 24′. 2-2 Marc Pélaz. 40' EKIPA XBUYER: 0-1 Joel Banuls. 18′. 1-2 Fouad El Amrani. 26′.

enajstmetrovka

Strela Barcelone: ​​0-0 spodletelo Marcu Pelazu. Mario Reyes je izgubil z 0-1. 0-2 Francky ne uspe. XBUYER TEAM: 0-1 Fran Cortés. 0-2 Carlos Castro. 0-3 Joan Poch.

Jordanija 3

Saiyans FC 5 – 1 Ultimate Mostoles

Tretja ligaška tekma in prvi večji dvoboj za vodstvo. Oba favorita, oba neporažena. TheGrefg proti DjMariio. Velika igra dneva.

Vendar ne po pričakovanjih bi moralo biti dobro. In ni bilo. Začel je s plašnimi Saiyani, opazil je izgubo svetovnega prvaka, kot je Capdevilla, in vedel, kako prenašati majhna stažiranja Juanme in Rogerja pri Ultimate. Zadetek Tema ob robu odmora je obetal prelom dotlej hladne in prenapete tekme (1:0).

Spodbujen z zadetkom je pregnal Saiyanov strah in po lepem zadetku Gia Ferinuja (2:0) povečal račun. Vse do konca, ko so zaradi poguma Ultimateja prispeli zadetki, ki so postavili preglomazen rezultat za videno na igrišču (5:1).

igralec 12

Saiyanci so izgubo nekdanjega igralca Joana Capdeville pokrili s klicem Cristiana Saldañe.

Medtem se je v Ultimate Móstoles, potem ko je izpustil drugi dan, vrnil Sergio García, nekdanji napadalec FC. Barcelona.

Ob 1. minuti 40 je Saiyans FC uporabil skrivno orožje, ki je vsebovalo običajno kazen v korist.

V 36. minuti je Ultimate Móstoles s sredine igrišča izvlekel skrivno orožje, v katerem je bila kazen.

cilji

Saiyan: 1-0 Bojim se. 18′, 2-0 Gio Ferinu. 36′. 3-1 Campu 40 ′ gol za skrivno orožje. 4-1 Saldana. 41′. 5-1 Gio Ferinu, 42'.

Ultimate Mostoles: 2-1 Juanma. 36′ Gol iz enajstmetrovke za skrivno orožje.

Jordanija 3

Kunisports (2) 2 – 2 (3) Porcinos FC

Ob 19. uri se je začela velika tekma dneva, ki je bila pričakovana. Ob cirkuški glasbi in oblečen v klovna se je 'Joker' pojavil na veselje gledalcev in vseh tistih, ki so v zadnjih urah ugibali o njegovi identiteti.

Dvom je bil kmalu razblinjen: maskirani moški ni mogel biti nič drugega kot 'Kun' Agüero, specialist za presenečanje, ki je na največjem vrhuncu gledanosti v zgodovini Kraljeve lige privabil več kot milijon gledalcev.

Čisto nogometno je bil Kunisports videti navdušen nad argentinskim debijem in Porcinos je to izkoristil: najprej z odličnim golom Huga Fraileja in kmalu zatem s podaljšanjem razdalje z uporabo skrivnega orožja (0-2). Nekaj ​​utrinkov Agüera v težkem prvem polčasu za njegovo ekipo.

Po odmoru je Kunisports stopil v igro z golom Guerrera (1:2) in z upanjem čakal na končno 'Agüerov šov': Argentinec je z natančnim strelom z levico ob podpori Lea izenačil dvoboj. Messi in 'Topo Gigio' v Ibaijevem obrazu in tekmo poslala v enajstmetrovke. Zmaga, končno, za Porcino.

igralec 12

Kunisports je poklical 'Kun' Agüera, ki je po psevdonimu 'Joker' na dan vzbudil veliko zanimanja.

Medtem je ekipa, ki ji predseduje Ibai Llanos, ponovila s Hugom Frailejem, igralcem, ki trenutno igra za Alcorcón.

V 22. minuti je Kunisports izkoristil zemljevid, ki je vključeval enajstmetrovko s sredine igrišča.

V 8. minuti so Porcino izkoristili dve minuti enajstmetrovke za nasprotnika.

cilji

Kunisports: 1-2, Guerrero, 30'. 2-2, Aguero, 36'.

Porcinos FC: 0-1 Hugo Fraile, 7'. 0-2 Jose Blanco, 9'.

Kunisports: 1-0 Hidalgo. Izgubil 1-0 Torrentbó 2-1 Guerrero. 2-2 Corominas neuspeh. 2.2 Omen spodleti.

Porcinos FC: 1-0 Thorny Fault. 1-1 Gabriel Cichero. 2-2 Hugo Friar. 2-2 Beli ne uspe. 2-3 Raul Lao.

Jordanija 3

Los Troncos FC 3 – 2 PIO FC

Predzadnja tekma tega tretjega dne, v kateri sta se pomerila Perxitaa in Rivers, oba z zmago in porazom v prvih dveh tekmah in zagotovo oba z občutkom, da si zaslužita več v tekmovanju.

Vsaj v očeh PIO, ki je bolje začel in prvi del zlahka prevladoval tudi na semaforju. Zadetek Carlitosa in še en gol Coquite v prvih minutah sta Riversovi ekipi prinesla prednost (0:2) v dokaj udobnem prvem polčasu.

Po ponovnem zagonu so Los Troncos nagnili igrišče in močno izboljšali pritisk, igro in s tem priložnosti. Pogum je bil nagrajen in usoda za PIO ne bi mogla biti bolj okrutna: dva zadetka Edgarja Álvara in enajstmetrovka Verdúja zaradi kraje kartona v zadnjem trenutku sta ekipi Perxitaa prinesla zmago (2-3).

igralec 12

Los Troncos je med drugim dobil Joana Verdúja, nekdanjega igralca Barcelone, Deportiva de la Coruñe in Betisa.

PIO FC pa je znova poklical Javija Márqueza, nekdanjega igralca španske lige.

V 39. minuti je Los Troncos FC uporabil skrivno orožje za krajo kartice.

V 39. minuti je ekipa PIO FC uporabila skrivno orožje, v katerem je bila enajstmetrovka s sredine igrišča.

cilji

Trunks: 1-2 Edgar Alvaro. 25′. 2-2 Edgar Alvaro. 38′. 3-2 Verdu. 41′ Gol s skrivnim orožjem.

PIO FC: 0-1 Carlitos. 6′. 0-2 Coquita. 9′.

Jordanija 3

El Barrio 1 – 4 Annihiladores FC

Šesta in zadnja tekma dneva je postregla z dvobojem med Adrijem Contrerasom in Juanom Guarnizom, s posebnim sodelovanjem PapiGavija, 12. igralca El Barria in showmana v enakih delih.

To je bil nujen sestanek za Annihilatorje in pod to krinko je stopil na teren. Fran Hernández je nagradil dragocen odnos ekipe, ki je želela popraviti pretekle napake in na semaforju dosegla 0-1. El Barrio je želel hitro odgovoriti, Jacobo pa je ob koncu prvih dvajsetih minut izenačil (1:1).

In dan čustev, kot je današnji, bi fantom Juana Guarniza lahko prinesel le prvo zmago v tekmovanju. Bilo je potrebno veliko, zdržali so rezultat, ga podaljšali, da bi se izognili kakršnemu koli dvomu, in končno so Anniquiladores vstopili v Ligo del Rey s svojo prvo zmago na tretji tekmi (1-4).

igralec 12

El Barrio je ta tretji dan imel PapiGavija, enega od vplivnežev tega trenutka.

Medtem ko je Anniquiladores FC poklical Gokuja, vezista, ki je igral za CF Motril v tretjem RFEF.

V 31. minuti je El Barrio uporabil skrivno orožje dvominutne kazni.

V 32. minuti je Annihiladores izkoristil joker karton za enajstmetrovko kot postavitev.

cilji

Soseska: 1-1 Jacobo. 14′.

Annihilators FC: 0-1 Fran Hernández. 8′. 1-2 Goku. 23`. 1-3 Ros (str.). 30′. 1-4 gil. kazen za uporabo tajnega orožja. 32′