Porcinos udaremnił wspaniały debiut Agüero w King's League

Po udanym drugim dniu i poprzednim „Borrasca Gerard” opartym na zapowiedziach i muzycznych żartach (Shakira, Casio, Twingo...), King's League włączyła światła na nowy show. Trzeci tydzień turnieju rozpoczął się od zmiany regulaminu i dwóch meczów jako zachęty: pierwszy z nich pokazywał walkę dwóch nieustępliwych do tej pory o prowadzenie: Saiyans FC czy Ultimate Móstoles, którzy po przerwie przybyli na mecz dwa kolejne zwycięstwa, będąc drużyną TheGrefg, która ostatecznie odniesie zwycięstwo.

Drugie skrzyżowanie, z dzwoneczkami i najwyższą oglądalnością, zaprawiono między Porcinos i Kunisports pojawieniem się „Jokera”, w końcu „Kuna” Agüero, który rzucił wyzwanie najwierniejszym i wypełnił rozgrzewkę meczem niepewność spotkanie; i oczywiście dla rywala: Ibai Llanos, wielki przyjaciel byłego argentyńskiego piłkarza, z którym całował się przed działaniami wojennymi. Odniósłby zwycięstwo w rzutach karnych Porcinos, pnąc się w ten sposób w tabeli, gorycząc powrót na ziemie „Kun” i wzmacniając swój status pretendenta do tytułu.

Ale to nie jedyna rzecz, która zaczęła się w niedzielę, dowiedz się, co się stało i jak zakończyła się klasyfikacja po sześciu meczach trzeciego dnia.

Jordania 3

Jimantes FC 3 – 5 1 tys. FC

Pojedynek, który rozpoczął ten ekscytujący trzeci dzień, sprawił, że Jijantes jako pierwszy odpadł z tabeli. W żaden sposób nie mają łatwo, ponieważ nie mogą liczyć na swojego pierwszego bramkarza ani swojego najlepszego gracza 12: Ibai Gómez. A na dodatek zmierzyli się ze współliderem tabeli, który mocno rozbudzał ich kandydaturę do tytułu.

Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w punktacji pierwszej części z absolutną dominacją i okazjami do 1K. Futbol to stan umysłu, a drużyna pod przewodnictwem Ikera Casillasa wykorzystała nowe przepisy, które postawiły na boisku 4×4 i to zadecydowało o werdykcie meczu (0-4).

Druga połowa pozostawiła nam przynajmniej jedną z bramek w rozgrywkach. Z własnego boiska umieścił Alberto Bueno na 1-5 w bardzo bolesnym „kto miał, zachował” dla drużyny Jijantes, która zaczyna tonąć w tabeli.

gracz 12

Jijantes wezwał Pitu Comadevalla, byłego piłkarza i obecnego delegata AFE (Stowarzyszenie Hiszpańskich Piłkarzy), na trzeci dzień.

Podczas gdy 1K FC ponownie liczyło trzeci dzień z Alberto Bueno, który gra w Algeciras Club de Fútbol.

tajna broń

W 37. minucie drużyna Jijantesa wykorzystała dziką kartę podwójnego gola.

W 39. minucie 1K FC wyciągnął swoją tajną broń do podwójnych bramek, tę samą, której używał Jijantes.

cele

Jijantes FC: 1-4 Jonathan Soriano. 22′. 3-5 Lluís 40 'podwójny gol po literze.

1K FC: 0-1 Maca (pp). 4'. 0-2 Alberto Bueno. szesnaście'. 0-3 Alberto Bueno. 20'. 0-4 Roman Alegre. dwadzieścia jeden'. 21-1 Alberto Bueno. 5′.

Jordania 3

Barcelona Ray (0) 2 – 2 (3) ZESPÓŁ XKUPUJĄCY

Drugi mecz spotkał się z niezbędnym XBUYER TEAM przeciwko Rayo de Barcelona, ​​​​​​który miał na sobie nową koszulkę i chciał powtórzyć sensację z ostatniego dnia. Wydawało się, że Ise prowadzi mecz z dobrymi – i jedynymi – szansami dla żółtych, ale Capi podtrzymał bramkę Ligi Bramkarzy, a Bañuls strzelił przed przerwą nieoczekiwany wynik 0:1.

Po wznowieniu gry, próba przetrwania dla gości, którzy potrafili szybko zareagować na wyrównanie Álexa (1-1) po świetnym golu z woleja Fouada (1-2). Żółta kartka, użycie tajnej broni i pojawienie się VAR doprowadziły mecz do rzutów karnych (2:2), ale był to dzień braci Kupców iw pierwszej rundzie odnieśli zasadnicze zwycięstwo.

gracz 12

Trzeci dzień z rzędu Rayo de Barcelona miał Didaca Vilà, byłego zawodnika RCD Espanyol.

tajna broń

W 36. minucie Rayo de Barcelona wyciągnął dwuminutową broń karną i zostawił drużynę Xbuyera z pięcioma zawodnikami na boisku.

W 41. minucie XBUYER TEAM zdobył tajną broń, która zawierała podwójną bramkę.

cele

Błyskawica Barcelony: 1-1 Álex. 24′. 2-2 Marc Pélaz. 40' ZESPÓŁ XBUYER: 0-1 Joel Banuls. 18′. 1-2 Fouad El Amrani. 26′.

rzut karny

Błyskawica Barcelony: 0:0 porażka Marca Pelaza. Mario Reyes przegrał 0-1. 0-2 Francky zawodzi ZESPÓŁ XKUPUJĄCY: 0-1 Fran Cortés. 0-2 Carlosa Castro. 0-3 Joan Poch.

Jordania 3

Saiyans FC 5 – 1 Ultimate Mostole

Trzeci mecz ligi i pierwszy poważny pojedynek o prowadzenie. Obaj faworyci, obaj niepokonani. TheGrefg kontra DjMariio. Wielki mecz dnia.

Ale nie zgodnie z oczekiwaniami powinno być dobrze. I tak nie było. Zaczął nieśmiałych Saiyanów, zauważył stratę mistrza świata jakim jest Capdevilla i wiedział jak znieść małe staże Juanmy i Rogera przez Ultimate. Gol Temo na skraju przerwy zapowiadał przerwanie gry, która do tej pory była zimna i zbyt napięta (1-0).

Zachęcony bramką, pozbył się strachu przed Saiyanem i przedłużył konto po dobrej bramce Gio Ferinu (2-0). Dopiero pod koniec, dzięki odwadze Ultimate, padły gole, które przyniosły wynik, który był zbyt obszerny jak na to, co widzieliśmy na boisku (5-1).

gracz 12

Saiyanie pokryli utratę byłego gracza Joana Capdevilla wezwaniem Cristiana Saldañy.

Tymczasem w Ultimate Móstoles, po opuszczeniu drugiego dnia, wrócił były napastnik FC Sergio García. Barcelona.

tajna broń

W 1 minucie 40 Saiyans FC użył tajnej broni zawierającej normalną karę na korzyść.

W 36. minucie Ultimate Móstoles wyciągnął z pomocy tajną broń zawierającą rzut karny.

cele

Saiyan: 1-0, obawiam się. 18′, 2-0 Gio Ferinu. 36′. 3-1 Campu 40′ bramka karna za tajną broń. 4-1 Saldana. 41′. 5-1 Gio Ferinu, 42'.

Ostateczny Mostoles: 2-1 Juanma. 36′ Rzut karny za tajną broń.

Jordania 3

Kunisports (2) 2 – 2 (3) Porcinos FC

O godzinie 19:00 rozpoczął się wielki mecz dnia, nieoczekiwanie. Przy cyrkowej muzyce i przebrany za klauna „Joker” pojawił się ku uciesze show i wszystkich, którzy spekulowali na temat jego tożsamości w ciągu ostatnich kilku godzin.

Wątpliwości szybko zostały rozwiane: zamaskowanym mężczyzną nie mógł być nikt inny jak „Kun” Agüero, specjalista od zaskakiwania, który zgromadził na najwyższym szczycie oglądalności w historii King`s League ponad milion widzów.

Z czysto piłkarskiego punktu widzenia Kunisports wydawał się podekscytowany debiutem Argentyńczyka i Porcinos wykorzystał go jak najlepiej: najpierw kapitalnym golem Hugo Fraile, a chwilę później powiększył dystans z użyciem tajnej broni (0-2). Kilka przebłysków Agüero w trudnej pierwszej połowie dla jego drużyny.

Po przerwie Kunisports przystąpiło do gry po bramce Guerrero (1:2) i z nadzieją czekało na to, co ostatecznie będzie „pokazem Agüero”: Argentyńczyk wyrównał mecz precyzyjnym strzałem z lewej nogi, wspierany przez Leo Messi i „Topo Gigio” w twarz Ibai i skazali grę na rzuty karne. Wreszcie zwycięstwo Porcinos.

gracz 12

Kunisports powołał „Kuna” Agüero, który po pseudonimie „Joker” wzbudził tego dnia ogromne zainteresowanie.

Tymczasem zespół pod przewodnictwem Ibai Llanosa powtórzył z Hugo Fraile, zawodnikiem grającym obecnie w Alcorcón.

tajna broń

W 22. minucie Kunisports wykorzystał mapę z rzutem karnym z pomocy.

W 8. minucie Porcinos wykorzystali dwuminutową kartę karną dla przeciwnika.

cele

Kunisports: 1-2, Guerrero, 30'. 2-2, Aguero, 36'.

Porcinos FC: 0-1 Hugo Fraile, 7 min. 0-2 José Blanco, 9'.

rzut karny

Kunisports: 1-0 Hidalgo. Przegrana 1-0 Torrentbo 2-1 Guerrero. Awaria 2-2 Corominas. 2.2 Omen zawodzi.

Porcinos FC: 1:0 Cierniowa wina. 1-1 Gabriel Cichero. 2-2 Brat Hugo. 2-2 białe przegrywają. 2-3 Raul Lao.

Jordania 3

Los Troncos FC 3 – 2 PIO FC

Przedostatni mecz trzeciego dnia, w którym zmierzyli się Perxitaa i Rivers, obaj wygrali i przegrali w pierwszych dwóch meczach iz pewnością obaj z poczuciem, że zasłużyli na więcej w rozgrywkach.

Przynajmniej w oczach PIO, który zaczął lepiej iz łatwością zdominował pierwszą część, nawet na tablicy wyników. Gol Carlitosa i kolejny gol Coquity w pierwszych minutach dał drużynie Rivers przewagę (0-2) w dość komfortowej pierwszej połowie.

Po wznowieniu gry Los Troncos przechyliło boisko i znacznie poprawiło presję, grę, a co za tym idzie, szanse. Odwaga została nagrodzona, a los nie mógł być bardziej okrutny dla PIO: dwa gole Edgara Álvaro i rzut karny Verdú za kradzież karty w ostatniej chwili dały drużynie Perxitaa zwycięstwo (2-3).

gracz 12

Los Troncos odzyskał między innymi Joana Verdú, byłego zawodnika Barcelony, Deportivo de la Coruña i Betis.

Ze swojej strony PIO FC po raz kolejny wezwał Javiego Márqueza, byłego zawodnika ligi hiszpańskiej.

tajna broń

W 39. minucie Los Troncos FC wykorzystał kartkę kradnąc tajną broń.

W 39. minucie zespół PIO FC użył tajnej broni zawierającej rzut karny z pomocy.

cele

Pnie: 1-2 Edgar Alvaro. 25′. 2-2 Edgara Alvaro. 38′. 3-2 Verdu. 41′ Gol z tajnej broni.

PIO FC: 0-1 Carlitos. 6′. 0-2 Coquita. 9′.

Jordania 3

El Barrio 1 – 4 Annihiladores FC

W szóstym i ostatnim meczu dnia odbył się pojedynek pomiędzy Adri Contreras i Juanem Guarnizo, przy specjalnej współpracy PapiGaviego, gracza numer 12 El Barrio i showmana w równych częściach.

To było pilne spotkanie dla Annihilatorów i pod tym przebraniem wyruszył w pole. Fran Hernández nagrodził wartościową postawę zespołu, który starał się naprawić błędy z przeszłości i wpisał się na listę 0:1. El Barrio chciał szybko odpowiedzieć i Jacobo wyrównał wynik pod koniec pierwszych dwudziestu minut (1-1).

I to właśnie taki dzień emocji jak dzisiejszy mógł przynieść tylko pierwsze zwycięstwo w konkursie chłopakom Juana Guarnizo. Wiele to kosztowało, znieśli wynik, przedłużyli go, aby uniknąć jakichkolwiek wątpliwości iw końcu Anniquiladores weszli do Liga del Rey z pierwszym zwycięstwem w trzeciej kolejce (1-4).

gracz 12

El Barrio miał PapiGavi, jednego z obecnie wpływowych twórców, na trzeci dzień.

Podczas gdy Anniquiladores FC wezwał Goku, pomocnika, który grał dla CF Motril w trzecim RFEF.

tajna broń

W 31. minucie El Barrio użył tajnej broni dwuminutowej kary.

W 32. minucie Annihiladores wykorzystał karną kartę jokera jako ustawienie.

cele

Okolica: 1-1 Jacobo. 14′.

Annihilators FC: 0-1 Fran Hernández. 8′. 1-2 Goku. 23`. 1-3 Ros (s.). 30′. 1-4 gil. kara za użycie tajnej broni. 32′