Valencia cierpi, ale w swoim ligowym debiucie pokonuje Gironę

Gennaro Gattuso był w oficjalnym meczu na ławce rezerwowych Valencii, drużyny, która doświadczyła burzliwego lata i ma wiele ofiar w porównaniu do swojego składu z poprzedniego sezonu. Naprzeciwko będzie Girona, drużyna, która wraca do elity hiszpańskiego futbolu

Koniec meczu, Valencia 1, Girona 0.90'+7'Koniec drugiej połowy, Valencia 1, Girona 0.90'+7'Faul Cristhiana Stuaniego (Girona).90'+7'Hugo Guillamón (Valencia) ukarany faulem w bramce strefie obronnej.

90'+6′ Spalony, Valencia. Nico González próbował długiego podania, ale Maximiliano Gómez był na spalonym.90'+5'Yangel Herrera (Girona) został sfaulowany na przeciwległym polu.90'+5'Faul Yunus Musah (Valencia).90 '+4' Próba niecelna. Valentín Castellanos (Girona) uderza głową ze środka pola karnego po rzucie rożnym.

90'+4'Corner, Girona. Rzut rożny wykonany przez Toni Lato.90'+3'Cristhian Stuani (Girona) otrzymał rzut wolny w strefie obronnej.90'+3'Faul Hugo Guillamón (Valencia).90'+2'Niecelna próba Maximiliano Gómez (Valencia) ) ) strzał prawą nogą zza pola karnego, który poleciał za wysoko z bezpośredniego rzutu wolnego.

90'+1'Faul Aleixa Garcíi (Girona).90'+1'Yunus Musah (Valencia) otrzymał rzut wolny z przeciwnej drużyny.90'Faul Aleixa García (Girona).90'Hugo Guillamón (Valencia) został ukarany faulem po przeciwnej stronie boiska.

88'Cristhian Stuani (Girona) otrzymał faul na lewym skrzydle.88'Faul Mouctar Diakhaby (Valencia).87'Faul Santiago Bueno (Girona).87'Maximiliano Gómez (Valencia) został sfaulowany w obronie obszaru.

85'Aleix García (Girona) otrzymał faul w strefie obronnej.85'Faul popełnił Hugo Guillamón (Valencia).82'Zmiana w Girona, Arnau Martinez wchodzi na boisko za Yan Couto.81'Thierry Correia (Valencia) otrzymał faul w strefie obronnej.

81'Ful Cristhian Stuani (Girona).78'Próba zablokowana przez Maximiliano Gómez (Valencia) Strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego.76'Juanpe (Girona) został sfaulowany w strefie obronnej.76' Faul Maximiliano Gómez (Walencja).

75'Faul Hugo Guillamón (Valencia). 75'Yangel Herrera (Girona) otrzymał faul w strefie obronnej.74'Zmiana w Girona, Yangel Herrera wchodzi na boisko, zastępując Ramón Terrats.74'Zmiana w Valencia, wchodzi na boisko Maximiliano Gómez zastępuje Samuela Lino.

73' Zmiana w Valencia, Toni Lato wchodzi na boisko za Jesús Vázquez. 73' Zmiana w Valencia, Nico González wchodzi na boisko dla Samu Castillejo 71' Rzut rożny, Girona. Rzut rożny wykonany przez Giorgi Mamardashvili 71' Strzał obroniony, dotykając lewego górnego rogu. Aleix García (Girona) uderzył prawą nogą zza pola karnego.

69'Jesús Vázquez (Valencia) ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.69'Faul Jesús Vázquez (Valencia).69'Oscar Ureña (Girona) otrzymał faul w polu karnym.66'Próba niecelna Rodrigo Riquelme ( Girona) strzał lewą nogą zza pola karnego.

64 ′ Niecelny strzał głową Cristhiana Mosquery (Valencia) ze środka pola karnego, który leci za wysoko. Po rzucie rożnym wspomagał go Hugo Guillamón. 64′ Próba zablokowana przez główkę Dimitri Foulquier (Valencia) ze środka pola karnego. Asysta Samu Castillejo po dośrodkowaniu w pole karne. Róg 63', Walencja. Rzut rożny wykonany przez Santiago Bueno. 63′ Zmiana w Valencii, na boisko wszedł Dimitri Foulquier, który zastąpił Carlosa Solera.

62′ Zmiana w Gironie, Miguel Gutiérrez wchodzi na boisko za Valery'ego Fernándeza. 62′ Zmiana w Gironie, Cristhian Stuani wchodzi na boisko za Davidem Lópezem. 61′ Zmiana w Gironie, Oscar Ureña wchodzi na boisko za Samu Sáiz. 61′ Próba zablokowana przez Samu Castillejo (Valencia) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego. Asysta Samuela Lino.

60'Próba niecelna Samu Castillejo (Valencia). Strzał lewą nogą ze środka pola karnego bardzo blisko prawego słupka, ale minął lekko obok bramki. Asysta: Samuel Lino.59'Thierry Correia (Valencia) popełnia faul w strefie obronnej.59'Faul Samu Sáiz (Girona).56'Thierry Correia (Valencia) ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.

56'Faul Thierry Correia (Valencia).56'Samu Sáiz (Girona) został faulowany w polu przeciwnym.53'Zmiana w Valencia, Cristhian Mosquera wchodzi na boisko zastępując Hugo Duro.52'Eray Cömert (Valencia) otrzymał czerwona kartka.

51'VAR Decyzja: Eray Cömert (Valencia) czerwona kartka zostaje cofnięta.51'Ful Eray Cömert (Valencia).51'Valentín Castellanos (Girona) został sfaulowany na boisku przeciwnym.50'Próba strzału niecelna przez Carlos Soler ( Valencia) prawą stopą spoza obszaru, który idzie za wysoko. Asysta Hugo Duro.

48'Hugo Duro (Valencia) został sfaulowany w strefie obronnej.48'Faul Santiago Bueno (Girona).48'Hugo Duro (Valencia) został sfaulowany w strefie obronnej.48'Faul Santiago Bueno (Girona) ) ) ) .

46′ Faul Yunusa Musah (Valencia) 46′ Ramón Terrats (Girona) został ukarany faulem po przeciwnej stronie boiska.

45'+4'Thierry Correia (Valencia) otrzymał faul na prawym skrzydle.45'+4'Faul Aleixa Garcíi (Girona).45'+3'Faul Thierry Correia (Valencia).45'+3'Valery Fernández (Girona) otrzymał faul na lewym skrzydle.

45'+1'Gooooool! Valencia 1, Girona 0. Carlos Soler (Valencia) zdobył rzut karny prawą nogą z prawego boku bramki. 45 ′ Popełnione przez Valery Fernández (Girona) ręką w polu karnym. 45′ Próba zablokowana przez Samu Castillejo (Valencia) strzał lewą nogą zza pola karnego.

44'Ramón Terrats (Girona) ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.44'Eray Cömert (Valencia) ukarany faulem w przeciwległym polu.44'Faul Samu Sáiz (Girona).43'Samuel niecelny strzał. Lino (Valencia) uderzył prawą nogą zza pola karnego, które idzie wysoko i zbacza w prawo. Asystował mu Hugo Guillamón.

40 ′ Róg, Walencja. Rzut rożny wykonany przez Davida Lópeza.40'Próba zablokowana przez Samu Castillejo (Valencia) strzał lewą nogą zza pola karnego.38'Próba zablokowana przez Jesús Vázquez (Valencia) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego.39' Próba niecelna. Hugo Duro (Valencia) uderza lewą nogą z lewej strony pola karnego, ale nie trafia w lewy górny róg. Asysta Carlosa Solera.

38′ Próba zablokowana przez Yunusa Musah (Valencia) strzał prawą nogą ze środka pola karnego. 38 ′ Róg, Walencja. Rzut rożny wykonany przez Rodrigo Riquelme 36′ Strzał obroniony. Carlos Soler (Valencia) strzela prawą nogą zza pola karnego 35'Hugo Guillamón (Valencia) został ukarany faulem w przeciwległym polu.

35'Faul Aleix García (Girona).28'Faul Samu Castillejo (Valencia).28'Samu Sáiz (Girona) otrzymał faul w strefie obronnej.24'Rzut rożny, Valencia. Rzut rożny wykonany przez Davida Lópeza.

23'Samuel Lino (Valencia) nie trafia w strefę obronną 23'Faul Yan Couto (Girona) 20'David López (Girona) nie trafia w strefę obronną.Valencia) strzał prawą nogą zza pola karnego, która nie trafia w lewą . Asystował mu Hugo Guillamón.

17 ′ Spalony, Girona. Juanpe próbował głębokiego podania, ale Valentín Castellanos był na spalonym.16'Valentín Castellanos (Girona) został sfaulowany w strefie obronnej.16'Faul Mouctar Diakhaby (Valencia).15'David López (Girona) Otrzymał faul w strefie obronnej.

15'Faul Carlos Soler (Valencia).14'Yan Couto (Girona) ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.14'Faul Yan Couto (Girona).14'Carlos Soler (Valencia) otrzymał faul na strefie obronnej.

14'Próba zablokowana przez strzał prawą nogą zza pola karnego Yana Couto (Girona). Asysta: Valery Fernández.13'Corner, Girona. Rzut rożny wykonany przez Mouctar Diakhaby.13'Próba zablokowana przez Valentín Castellanos (Girona), strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego.12'Faul Yunus Musah (Valencia).

12 ′ Aleix García (Girona) został sfaulowany w strefie obronnej. 12′ Próba odrzucona przez Jesúsa Vázqueza (Valencia) strzał lewą nogą zza pola karnego. 7' Faul Yunusa Musaha (Valencia).

6'Thierry Correia (Valencia) jest faulowany w przeciwległym polu 5'Spalony, Girona. Samu Sáiz zrobił głęboki krok, ale Rodrigo Riquelme był na spalonym. 4'Corner, Girona. Rzut rożny wykonany przez Eray Cömert 3'Rodrigo Riquelme (Girona) został sfaulowany w polu karnym.

3'Faul Mouctar Diakhaby (Valencia).2'Valentín Castellanos (Girona) został sfaulowany w strefie obronnej.2'Faul Eray Cömert (Valencia).Rozpoczyna się pierwsza połowa.

Potwierdzone składy w obu drużynach. Bohaterowie wyskakują na boisko, aby rozpocząć ćwiczenia rozgrzewkowe