Sevilla może rozpocząć pastę tylko od Elche

ikonaKoniec meczu, Elche 1, Sewilla 1,90'+4′ikonaOstatnie okrążenie, Elche 1, Sewilla 1,90'+3'ikonaŻółtą kartkę zobaczył Bryan Gil (Sevilla).90'+2′ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Główka Pere Milla (Elche) z bardzo szerokiego kąta z prawej strony. Asysta Tete Morente po dośrodkowaniu w pole karne.

90'+1′ikonaNarożnik, Elche. Rzut rożny wykonany przez Gonzalo Montiela.90′ikonaSpalony, Sewilla. Bryan Giló zrobił głęboki krok, ale Rafa Mir był na pozycji spalonej.89′ikonaSpalony, Elche. Pedro Bigas próbował podania prostopadłego, ale Ezequiel Ponce był na pozycji spalonej. 88′ikonaTete Morente (Elche) został sfaulowany w strefie obronnej.

88 'ikonaFaul Gonzalo Montiela (Sewilla) 87′ikonaFaul Pol Liroli (Elche). 87′ikonaBryan Gil (Sevilla) został ukarany faulem w strefie obronnej. 84′ikonaZatrzymany strzał ocierający się o lewy róg. Nagłówek Pere Milla (Elche) z prawej strony pudełka. Asystował Álex Collado po dośrodkowaniu w pole karne.

83 'ikonaÁlex Collado (Elche) został sfaulowany na lewym skrzydle. 83′ikonaFaul Nemanji Gudelja (Sevilla). 83′ikonaPedro Bigas (Elche) otrzymał faul w strefie obronnej.83'ikonaFaul Rafy Mira (Sevilla).

82 'ikonaSpalony, Elche. John Donald próbował podania prostopadłego, ale Pere Milla został złapany na pozycji spalonej. 82′ikonaPróba zablokowana przez Raúla Guti (Elche) strzał prawą nogą zza pola karnego. Wspomagany przez Tete Morente.81′ikonaNiecelny strzał Gumbau (Elche) lewą nogą zza pola karnego, który leci za wysoko. Asysta Álexa Collado po rzucie rożnym. 81′ikonaNarożnik, Elche. Rzut rożny wykonany przez Alexa Tellesa.

79 'ikonaSpalony, Sewilla. Alex Telles otrzymał piłkę prostopadłą, ale Bryan Gil był na pozycji spalonej. 79′ikonaZmiana w Sewilli, na boisko wszedł Bryan Gil, który zastąpił Youssefa En-Nesyriego.79′ikonaZmiana w Elche, Pol Lirola wszedł na boisko za Josana.79'ikonaZmiana w Sevilli, Rafa Mir wszedł na boisko, zastępując Marcosa Acuñę.

78 'ikonaŻółtą kartkę zobaczył Pere Milla (Elche). 78′ikonaBrak Pedro Bigasa (Elche). 78'ikonaMarcos Acuña (Sevilla) otrzymał faul w strefie obronnej.75'ikonaRaúl Guti (Elche) został sfaulowany w strefie obronnej.

75 'ikonaFaul Lucasa Ocamposa (Sevilla). 74′ikonaPróba niecelna.Ezequiel Ponce (Elche) główką ze środka pola karnego chybia w prawą stronę bramki. Asysta Gumbau po dośrodkowaniu w pole karne po wyrównaniu rzutu wolnego. 73′ikonaLoïc Badé (Sevilla) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 73′ikonaPere Milla (Elche) został ukarany faulem w polu karnym.

73 'ikonaFaul Loïca Badé (Sevilla). 72'ikonaZmiana w Elche, Raúl Guti wszedł na boisko, by zastąpić Fidela.71′ikonaNiecelny strzał głową Youssefa En-Nesyri (Sevilla) z centrum pola karnego. 71'ikonaZmiana w Sevilli, Gonzalo Montiel wszedł na boisko, by zastąpić Jesúsa Navasa.

70 'ikonaZmiana w Sevilli, Ivan Rakitić wszedł na boisko, by zastąpić Fernando. 70′ikonaSpalony, Elche. Josan próbował podania prostopadłego, ale Fidel był na pozycji spalonej.68′ikonaNiecelny strzał Ezequiela Ponce'a (Elche) z bliskiej odległości z prawej strony po rzucie rożnym.68′ikonaNarożnik, Elche. Rzut rożny wykonany przez Karima Rekika.

68 'ikonaPróba zablokowana przez Pere Milla (Elche) strzał prawą nogą zza pola karnego. Wspomagany przez Tete Morente.66′ikonaZmiana w Elche, Ezequiel Ponce wszedł na boisko i zastąpił Randy'ego Ntekę.66'ikonaZmiana w Elche, na boisko wszedł Pere Milla, który zastąpił Lucasa Boyé. 65′ikonaNiecelny strzał Fidela (Elche) strzał lewą nogą ze środka pola karnego, który idzie wysoko i szeroko w prawo. Asysta Alex Collado.

Sześćdziesiąt pięć'ikonaPróba zablokowana przez główkę Pedro Bigasa (Elche) ze środka pola karnego. Z asystą Gumbau dośrodkowaniem w pole karne. 63'ikonaJesús Navas (Sevilla) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.63′ikonaTete Morente (Elche) otrzymał faul na lewym skrzydle.63'ikonaFaul: Jesús Navas (Sevilla).

63 'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Lucas Ocampos (Sevilla) strzela lewą nogą zza pola karnego. Wspomagany przez Youssefa En-Nesyri.60′ikonaFernando (Sevilla) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.60′ikonaBrak Fernando (Sewilla). 60'ikonaTete Morente (Elche) otrzymał faul na lewym skrzydle.

59 'ikonaPróba niecelna Alex Telles (Sevilla) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego chybia w prawą stronę. Asysta Marcos Acuna. 58′ikonaBrak Clerc (Elche). 58 'ikonaLucas Ocampos (Sevilla) otrzymał faul w strefie obronnej.56'ikonaUsterka Gumbau (Elche).

56 'ikonaNemanja Gudelj (Sevilla) został faulowany w strefie defensywnej.55′ikonaZmiana w Sevilli, Nemanja Gudelj wszedł na boisko i zastąpił Erika Lamelę. 54′ikonaPróba niecelna Lucas Ocampos (Sevilla) strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego leci za wysoko. Wspomagany przez Youssefa En-Nesyri.53′ikonaNiecelny strzał Álexa Collado (Elche) strzał lewą nogą zza pola karnego, bardzo blisko lewego słupka, ale minął nieco obok bramki. wsparcie Jose.

50 'ikonaPróba niecelna John Donald (Elche) strzał prawą nogą ze środka pola karnego.50'ikonaNarożnik, Elche. Rzut rożny wykonany przez Lucasa Ocamposa.50′ikonaÁlex Collado (Elche) strzał lewą nogą zza pola karnego jest zablokowany. Wsparcie Gumbau.49′ikonaNarożnik, Elche. Rzut rożny wykonany przez Karima Rekika.

48 'ikonaSpalony, Elche. Gumbau próbował głębokiego podania, ale Josan był na pozycji spalonej. 45'ikonaZmiana w Elche, Álex Collado wszedł na boisko i zastąpił Nicolása Fernándeza Mercau.ikonaPoczątek drugiej części Elche 1, Sewilla 1,45'+3'ikonaPierwszy mecz finału, Elche 1, Sevilla 1.

45'+2′ikonaNarożnik, Sewilla. Rzut rożny wykonany przez Edgara Badię.45'+1′ikonaPiłka ręczna: Nicolás Fernández Mercau (Elche). 45′ikonaNiecelny strzał głową Lucasa Boyé (Elche) ze środka pola karnego, który chybia z lewej strony. Z asystą Nicolása Fernándeza Mercau dośrodkowaniem w pole karne. 45′ikonaZatrzymany strzał. Cabeza Morente (Elche) uderzył prawą nogą zza pola karnego.

44 'ikonaSpalony, Sewilla. Lucas Ocampos próbował podania prostopadłego, ale Youssef En-Nesyri został złapany na pozycji spalonej. 43′ikonaBrak Nicolása Fernándeza Mercau (Elche).42′ikonaPróba niecelna Lucasa Boyé (Elche) głową ze środka pola karnego nie trafia w prawą stronę bramki. Wspomagany przez Gumbau po dośrodkowaniu w pole karne po rzucie rożnym. 42'ikonaNarożnik, Elche. Rzut rożny wykonany przez Loïca Badé.

39 'ikonaNarożnik, Sewilla. Rzut rożny wykonany przez Pedro Bigasa. 35′ikonaNarożnik, Sewilla. Rzut rożny wykonany przez Pedro Bigasa. 33′ikonaJosan (Elche) został faulowany w strefie obronnej. 33'ikonaFaul Erika Lameli (Sevilla).

28 'ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Erik Lamela (Sevilla) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. Asysta Karim Rekik. 27′ikonaNarożnik, Elche. Rzut rożny wykonany przez Marko Dmitrovicia. 27′ikonaZatrzymany strzał. Tete Morente (Elche) strzela prawą nogą z lewej strony pola karnego. 26'ikonaSpalony, Sewilla. Karim Rekik przeszedł, ale Youssef En-Nesyri został złapany na spalonym.

25 'ikonaGooooool! Elche 1, Sevilla 1. Tete Morente (Elche) strzałem ze środka pola.24′ikonaBrak Nicolása Fernándeza Mercau (Elche).24′ikonaMarcos Acuña (Sevilla) otrzymał faul na lewym skrzydle.23′ikonaSpalony, Elche. Clerc wziął piłkę prostopadłą, ale Tete Morente został złapany na spalonym.

23 'ikonaSpalony, Elche. Randy Nteka próbował głębokiego podania, ale Tete Morente był na pozycji spalonej. 22′ikonaBrak Lucasa Boyé (Elche). 22′ikonaErik Lamela (Sevilla) ukarany faulem w strefie obronnej. 21′ikonaNarożnik, Elche. Rzut rożny wykonany przez Loïca Badé.

21 'ikonaPróba chybiona Youssef En-Nesyri (Sevilla) strzał lewą nogą z ponad 30 metrów jest wysoki i szeroki z prawej strony. Asysta Lucas Ocampos po kontrataku.20'Wznów grę.20'Wznów grę.18'Gra została zatrzymana z powodu kontuzji Lucas Boyé (Elche).

18 'ikonaPape Gueye (Sevilla) zobaczył czerwoną kartkę.18′ikonaLucas Boyé (Elche) otrzymał rzut wolny z przeciwnego pola.18′ikonaBrak Pape Gueye (Sewilla). 16'ikonaBrak Clerc (Elche).

szesnaście'ikonaLucas Ocampos (Sevilla) został faulowany na boisku przeciwnym. 15'ikonaNiecelna próba strzału głową Loïca Badé (Sevilla) ze środka pola karnego, bardzo blisko prawego słupka, ale nieco niecelna. Z asystą Marcosa Acuña dośrodkowaniem w pole karne po rzucie rożnym. 15′ikonaNarożnik, Sewilla. Rzut rożny wykonany przez Johna Donalda. 14′ikonaSpalony, Sewilla. Marko Dmitrovic zrobił głęboki krok, ale Youssef En-Nesyri został złapany na pozycji spalonej.

14 'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Gumbau (Elche) uderzył prawą nogą zza pola karnego. Wspomagany przez Josana.13′ikonaNarożnik, Elche. Rzut rożny wykonany przez Jesúsa Navasa. 12′ikonaPróba zablokowana przez Lucasa Boyé (Elche) strzał prawą nogą zza pola karnego. 10'ikonaGooooool! Elche 0, Sevilla 1. Erik Lamela (Sevilla) uderza lewą nogą ze środka pola karnego.

10 'ikonaBrak Randy'ego Nteki (Elche). 10'ikonaFernando (Sevilla) otrzymał faul w strefie obronnej.7′ikonaNicolás Fernández Mercau (Elche) został sfaulowany na prawym skrzydle.7′ikonaFaul Erika Lameli (Sevilla).

5 'ikonaStrzał zatrzymał się wysoko i przez środek bramki. Tete Morente (Elche) strzał lewą nogą z prawej strony pola karnego.4'ikonaNarożnik, Sewilla. Rzut rożny wykonany przez Clerc.3′ikonaPróba niecelna Youssef En-Nesyri (Sevilla) głową ze środka pola karnego chybia z prawej strony bramki. Asysta Jesúsa Navasa przy dośrodkowaniu w pole karne.2′ikonaPape Gueye (Sevilla) został ukarany faulem w polu karnym.

2 'ikonaBrak Nicolása Fernándeza Mercau (Elche).1′ikonaLucas Ocampos (Sevilla) otrzymał faul w strefie obronnej.1'ikonaFaul Randy'ego Nteki (Elche).ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.

ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę