Za dużo Villarreal dla Cádiz

ikonaKoniec meczu, Villarreal 2, Cádiz 0,90'+4′ikonaOstatnie okrążenie, Villarreal 2, Cádiz 0,90′ikonaRóg, Villarreal. Rzut rożny wykonany przez Jorge Meré. 89′ikonaJohan Mojica (Villarreal) został sfaulowany w strefie obronnej.

89 'ikonaFaul Ivána Alejo (Cádiz) 88′ikonaNiecelny strzał Rubéna Sobrino (Cádiz) prawą nogą ze środka pola karnego. 88′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. José Mari (Cádiz) strzela prawą nogą z prawego pola karnego. 87'ikonaZmiana w Villarreal, Jorge Pascual wszedł na boisko, zastępując Nicolása Jacksona.

87 'ikonaZmiana w Villarreal, Álex Baena wchodzi na boisko i zastępuje Yeremy'ego Pino.86′ikonaPorażka Ramóna Terratsa (Villarreal) 86′ikonaJosé Antonio de la Rosa (Cádiz) został sfaulowany w strefie obronnej.82′ikonaZmiana w Cádiz, José Mari wszedł na boisko i zastąpił Gonzalo Escalante.

82 'ikonaPróba niecelna Alfonso Espino (Cádiz) strzał lewą nogą zza pola karnego chybia w lewą stronę. Asysta Rubena Sobrino.80′ikonaNiecelny strzał głową Gonzalo Escalante (Cádiz) ze środka pola karnego, który chybia z lewej strony. Asysta Rubena Sobrino.79′ikonaFaul Yeremy'ego Pino (Villarreal). 79′ikonaIván Alejo (Cádiz) jest faulowany na prawym skrzydle.

78 'ikonaJohan Mojica (Villarreal) otrzymał faul na lewym skrzydle.78'ikonaFaul Ivána Alejo (Cádiz) 77′ikonaNiecelny strzał Samuela Chukwueze (Villarreal) strzał lewą nogą ze środka pola karnego, bardzo blisko prawego słupka, ale minął nieco obok bramki. Wspomagany przez Nicolása Jacksona.76′ikonaFaul Samuela Chukwueze (Villarreal).

76 'ikonaJosé Antonio de la Rosa (Cádiz) jest faulowany lewym skrzydłem.76'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Gonzalo Escalante (Cádiz) strzela prawą nogą z lewego skrzydła. Asysta Álvaro Negredo po podaniu prostopadłym. 75′ikonaFaul Yeremy'ego Pino (Villarreal). 75′ikonaIván Alejo (Cádiz) jest faulowany na prawym skrzydle.

72 'ikonaPróba zablokowana przez Álvaro Negredo (Cádiz) strzał lewą nogą ze środka pola karnego. 72′ikonaIván Alejo (Cádiz) został sfaulowany w strefie obronnej.72′ikonaFaul Yeremy'ego Pino (Villarreal). 70′ikonaZmiana w Cádiz, Francisco Mwepu wszedł za Théo Bongondę.

70 'ikonaZmiana w Cádiz, Álvaro Negredo wszedł na boisko, by zastąpić Sergiego Guardiolę. 69′ikonaZmiana w Villarreal, na boisku pojawił się Ramón Terrats, który zastąpił Giovaniego Lo Celso.69′ikonaZmiana w Villarreal, Samuel Chukwueze wszedł na boisko i zastąpił Gerarda Moreno.69′ikonaZmiana w Villarreal, Johan Mojica wszedł na boisko za Alberto Moreno.

68 'ikonaRóg, Villarreal. Rzut rożny wykonany przez Gonzalo Escalante.68′ikonaStrzał Manu Trigueros (Villarreal) prawą nogą zza pola karnego zostaje odrzucony. 67′ikonaRubén Alcaraz (Cádiz) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.67′ikonaYeremy Pino (Villarreal) został ukarany faulem w polu karnym.

67 'ikonaBrak Rubéna Alcaraza (Cádiz).66'ikonaFaul Gerarda Moreno (Villarreal). 66'ikonaGonzalo Escalante (Cádiz) otrzymał faul na prawym skrzydle.65'ikonaFaul Nicolása Jacksona (Villarreal).

Sześćdziesiąt pięć'ikonaJorge Meré (Cádiz) jest faulowany w strefie obronnej.65'ikonaNicolas Jackson (Villarreal) został ukarany faulem w polu karnym.65'ikonaBrak Luisa Hernándeza (Cádiz).64'ikonaZmiana w Cádiz. José Antonio de la Rosa wszedł na boisko, zastępując Izę Carcelén z powodu kontuzji.

63 'ikonaAlberto Moreno (Villarreal) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.63′ikonaBrak Alberto Moreno (Villarreal). 63'ikonaIván Alejo (Cádiz) został sfaulowany w strefie obronnej.63′ikonaPróba zablokowana Giovani Lo Celso (Villarreal) Strzał lewą nogą ze środka pola karnego jest zablokowany. Asysta Jeremy Pino.

62 'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Alberto Moreno (Villarreal) strzela lewą nogą z lewej strony pola karnego. Wspomagany przez Gerarda Moreno.61′ikonaGerard Moreno (Villarreal) otrzymał faul na prawym skrzydle.61'ikonaFaul Alfonso Espino (Cádiz) 57′ikonaStrzał zatrzymał się wysoko i przez środek bramki. Gerard Moreno (Villarreal) uderzył lewą nogą zza pola karnego. Asysta Jeremy Pino.

56 'ikonaCorner, Kadyks. Rzut rożny wykonany przez Giovaniego Lo Celso.56′ikonaPróba zablokowana przez Rubén Sobrino (Cádiz) strzał prawą nogą zza pola karnego. 55'ikonaBrak Nicolása Jacksona (Villarreal). 55'ikonaIza Carcelén (Cádiz) został sfaulowany w strefie obronnej.

54 'ikonaCorner, Kadyks. Rzut rożny wykonany przez Pepe Reinę.54′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Sergi Guardiola (Cádiz) strzela lewą nogą z lewej strony pola karnego. Asysta: Alfonso Espino.52′ikonaNiecelny strzał głową Gonzalo Escalante (Cádiz) ze środka pola karnego, który minął poprzeczkę. Asysta Izy Carcelén z dośrodkowaniem w pole karne po rzucie rożnym. 51′ikonaCorner, Kadyks. Rzut rożny wykonany przez Alberto Moreno.

50 'ikonaRóg, Villarreal. Rzut rożny wykonany przez Luisa Hernándeza. 48′ikonaBrak Manu Triguerosa (Villarreal). 48′ikonaIván Alejo (Cádiz) jest faulowany w strefie obronnej.ikonaDruga część rozpoczyna się Villarreal 2, Cádiz 0.

45'+4′ikonaFinał pierwszego meczu, Villarreal 2, Cádiz 0,45′ikonaZmiana w Cádiz, Rubén Alcaraz wszedł na boisko i zastąpił Fede San Emeterio. 45'+2'ikonaGooooool! Villarreal 2, Cádiz 0. Nicolás Jackson (Villarreal) strzela prawą nogą z prawej strony pola karnego. 45'+1'ikonaFaul Daniela Parejo (Villarreal).

45'+1′ikonaRubén Sobrino (Cádiz) otrzymał faul w strefie obronnej.45'+1′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Gerard Moreno (Villarreal) strzela lewą nogą z prawej strony pola karnego. Asysta: Nicolas Jackson.45'Gra została wznowiona.44'VAR: gol Villarreal (Manu Trigueros).

42 'ikonaFaul Yeremy Pino (Villarreal). 42′ BRAMKA USUNIĘTA PRZEZ VAR: Manu Trigueros (Villarreal) zdobył bramkę, ale po weryfikacji VAR bramka nie pojawia się na tablicy wyników. 42′ikonaIza Carcelén (Cádiz) został sfaulowany w strefie obronnej.42′ikonaPróba niecelna Jorge Meré (Cádiz) strzał prawą nogą ze środka pola karnego po rzucie rożnym leci za wysoko.

41 'ikonaCorner, Kadyks. Rzut rożny wykonany przez Pepe Reinę.40′ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Iván Alejo (Cádiz) strzał lewą nogą zza pola karnego. Wspomagany przez Alfonso Espino z centrum w okolicy.39′ikonaRóg, Villarreal. Rzut rożny wykonany przez Jorge Meré 37' Gra została wznowiona.

37'Gra została wznowiona.36'ikonaFede San Emeterio (Cádiz) otrzymał żółtą kartkę.35'Gra została zatrzymana (Villarreal).34'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Iván Alejo (Cádiz) strzał lewą nogą zza pola karnego. Asysta Sergiego Guardioli.

32 'ikonaRóg, Villarreal. Rzut rożny wykonany przez Fede San Emeterio.32′ikonaPróba zablokowana przez Giovani Lo Celso (Villarreal) strzał lewą nogą zza pola karnego. 31'ikonaGiovani Lo Celso (Villarreal) został ukarany faulem w polu karnym. 31′ikonaFaul Fede San Emeterio (Cádiz).

30 'ikonaZatrzymany strzał. Sergi Guardiola (Cádiz) uderza głową ze środka pola karnego. 29′ikonaNiecelna próba strzału prawą nogą Manu Triguerosa (Villarreal) zza pola karnego, który ominął poprzeczkę.25'ikonaSpalony, Villarreal. Giovani Lo Celso próbował głębokiego podania, ale Gerard Moreno był na pozycji spalonej. 25′ikonaStrzał zatrzymany obok prawej strony bramki. Giovani Lo Celso (Villarreal) strzela lewą nogą zza pola karnego. Asysta Daniel Parejo.

25 'ikonaRóg, Villarreal. Rzut rożny wykonany przez Luisa Hernándeza. 23′ikonaCorner, Kadyks. Rzut rożny wykonany przez Kiko Femenía.22′ikonaFaul Yeremy'ego Pino (Villarreal). 22′ikonaIván Alejo (Cádiz) jest faulowany na prawym skrzydle.

20 'ikonaGooooool! Villarreal 1, Cádiz 0. Nicolás Jackson (Villarreal) strzela prawą nogą z bardzo bliskiej odległości. 19′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Daniel Parejo (Villarreal) strzela prawą nogą zza pola karnego. 18'ikonaGerard Moreno (Villarreal) został ukarany faulem w polu karnym. 18'ikonaFaulował Rubén Sobrino (Cádiz).

15 'ikonaManu Trigueros (Villarreal) otrzymał faul w strefie obronnej. 15'ikonaFaul Alfonso Espino (Cádiz) 13′ikonaNiecelny strzał Gerarda Moreno (Villarreal) strzał lewą nogą z prawej strony pola karnego, bardzo blisko lewego słupka, ale nieco niecelny. Asysta: Yeremy Pino.10′ikonaStrzał zatrzymany nisko po lewej stronie. Rubén Sobrino (Cádiz) uderzył prawą nogą z lewej strony pola karnego. Asysta Fede San Emeterio.

10 'ikonaBrak Manu Triguerosa (Villarreal). 10′ikonaRubén Sobrino (Cádiz) został sfaulowany w strefie obronnej.8′ikonaRóg, Villarreal. Rzut rożny wykonany przez Izę Carcelén.4′ikonaSpalony, Kadyks. Rubén Sobrino próbował podania prostopadłego, ale Théo Bononda został złapany na spalonym.

3 'ikonaCorner, Kadyks. Rzut rożny wykonany przez Giovaniego Lo Celso.3′ikonaPróba zablokowana Alfonso Espino (Cádiz) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego. Wspomagany przez Theo Bongondę.1′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Théo Bongonda (Cádiz) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. Asysta Ruben Sobrino.ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.

ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę