Sevilla uratowała punkt przeciwko Villarrealowi, który bardziej to docenia

Koniec meczu, Villarreal 1, Sevilla 1,90'+6'Druga połowa kończy się, Villarreal 1, Sevilla 1,90'+6′ Asysta Alex Telles dośrodkowaniem w pole karne po wykonaniu rzutu wolnego.90'+5'Isco ( Sevilla) został sfaulowany na lewym skrzydle.

90'+5'Ful Daniela Parejo (Villarreal).90'+4'Strzał obroniony w lewym dolnym rogu. José Morales (Villarreal) strzela prawą nogą ze środka pola. Asystowana przez Daniela Parejo.90'+3'Corner, Villarreal. Rzut rożny wykonany przez Marko Dmitrovic.90'+3'Strzał uratowany wysoko i do środka bramki. José Morales (Villarreal) strzela prawą nogą z prawej strony wnętrza pola. Wspomagany przez Daniela Parejo.

90'+2'Narożnik, Villarreal. Rzut rożny wykonany przez Nemanję Gudelj.90'+1'Próba nietrafiona Arnaut Danjuma (Villarreal) strzał prawą nogą z bardzo bliskiej odległości był zbyt wysoki. Wspomagany przez Yeremi Pino dośrodkowaniem w pole karne.90'Suso (Sevilla) został sfaulowany na prawym skrzydle.90'Álex Baena (Villarreal) sfaulowany.

89 ′ Na spalonym, Sewilla. Kike Salas próbuje piłkę, ale Isco jest złapany na spalonym 88' Próba niecelna Papu Gómez (Sevilla) Strzał prawą nogą zza pola karnego jest wysoko i szeroko na prawo 86' Faul Joan Jordán (Sevilla) 86′ Etienne Capoue (Villarreal) został faulowany w strefie defensywnej.

85 ′ Na spalonym, Sewilla. Jesús Navas próbuje piłkę, ale Rafa Mir zostaje złapany na spalonym.84'Nemanja Gudelj (Sevilla) zostaje faulowany na lewym skrzydle.84'Yeremi Pino (Villarreal) fauluje.84'Próba nieudana. Strzał Papu Gómez (Sevilla) prawo poza obszarem, który idzie zbyt wysoko. Wsparcie Suso.

83′ Zmiana w Sewilli, Papu Gómez wchodzi na boisko za Ólivera Torresa 82′ Zmiana w Tra Villarreal, Johan Mojica wchodzi na boisko za Alfonso Pedraza 82′ Zmiana w Tra Villarreal, José Morales wchodzi na boisko za Nicolasa Jacksona. 82′ Recenzja VAR: Kara Villarreal.

80'Kara popełniona przez Alexa Tellesa (Sevilla) po faulu w polu karnym 80'Kara na korzyść Villarreal. Strata w rejonie Yeremi Pino. 80′ spalony, Villarreal. Kiko Femenía spróbował podania, ale Yeremi Pino został złapany na spalonym 79' Suso (Sevilla) strzał lewą nogą spoza pola karnego jest zablokowany. Wspomagany przez Jezusa Navas.

73' Narożnik, Villarreal. Rzut rożny wykonany przez Jesús Navas 73' Próba zablokowana Alfonso Pedraza (Villarreal) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego. Asystowana przez Pau Torres.73'Ful: Alex Telles (Sevilla).73'Álex Baena (Villarreal) został sfaulowany w strefie defensywnej.

72 ′ Corner, Sewilla. Rzut rożny wykonany przez Pau Torresa 71′ Strzał z wysokości i przez środek bramki. Daniel Parejo (Villarreal) strzela prawą nogą spoza pola karnego.69'Alex Telles (Sevilla) ma skrzydłowego, który zostaje ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.69'Alex Telles (Sevilla) fauluje.

69'Nicolas Jackson (Villarreal) został sfaulowany w połowie przeciwnika.69'Zmiana w Sewilli, Alex Telles wchodzi na boisko zastępując Marcosa Acuña.69'Zmiana w Sewilli, Suso wchodzi na boisko zastępując José Ángel Carmona.68' Finisz nie trafiony przez Jesúsa Navasa (Sevilla) lewą nogą strzał z prawej strony pola karnego, które idzie wysoko i na lewą stronę. Wspomagany przez Ólivera Torresa z krzyżem do okolicy.

67'Róg, Villarreal. Rzut rożny wykonany przez Nemanja Gudelj.66'Nemanja Gudelj (Sevilla) został sfaulowany w strefie obronnej.66'Alfonso Pedraza (Villarreal) fauluje.65'Spalony, Sevilla. Marko Dmitrovic otrzymał piłkę poprzez podanie, ale Rafa Mir został złapany na spalonym.

65'Nietrafiony strzał Etienne Capoue (Villarreal) strzał prawą nogą spoza obszaru, który unosi się zbyt wysoko. 65'Alex Baena (Villarreal) strzela prawą nogą z lewej strony pudła. Asystowana przez Arnaut Danjuma.63'Ful: Marcos Acuña (Sevilla).63'Yeremi Pino (Villarreal) został sfaulowany w strefie obronnej.

62'Jesús Navas (Sevilla) fauluje prawe skrzydło.62'Alfonso Pedraza (Villarreal) fauluje.61'Próba zablokowana.Alfonso Pedraza (Villarreal) lewy strzał spoza pola karnego.60'José Ángel Carmona (Sevilla) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczną grę.

60'Ful José Ángel Carmona (Sevilla).60'Arnaut Danjuma (Villarreal) fauluje lewe skrzydło.60'Substitution, Villarreal. Arnaut Danjuma wchodzi na boisko, zastępując Francisa Coquelina.59'Substitution, Villarreal, wchodzi na boisko Yeremi Pino w zastępstwie Samuela Chukwueze.

56′ Próba chybiona przez Nemanję Gudelja (Sevilla) strzelił prawą nogą spoza pola, które idzie wysoko i w lewo. Wspomagany przez Joana Jordána 55'Nietrafiony strzał Isco (Sevilla) głową ze środka pola bardzo blisko prawego słupka, ale lekko zaboczny. Asystowana przez Marcos Acuña.55'José Ángel Carmona (Sevilla) został sfaulowany na prawym skrzydle.55'Ful od Pau Torres (Villarreal).

51'Gooooo! Villarreal 1, Sevilla 1. Álex Baena (Villarreal) strzał prawą nogą ze środka pola karnego 51'Atak obroniony z niskiego słupka. Álex Baena (Villarreal) strzela prawą nogą ze środka obszaru. Wspomagany przez Francisa Coquelina po głębokiej jeździe. Asysta Kiko Femenía 47′ Ręka Nicolás Jackson (Villarreal).

46' Spalony, Sewilla. Óliver Torres próbuje podać piłkę, ale Rafa Mir zostaje złapany na spalonym, a Fernando zastępuje Tanguy Nianzou.

45'+4'Ful by Rafa Mir (Sevilla).45'+4'Pierwsza połowa kończy, Villarreal 0, Sevilla 1.45'+4'Pau Torres (Villarreal) został sfaulowany w strefie obronnej.45'+1′ Marcos Acuña (Sevilla) został sfaulowany w strefie defensywnej.

45'+1'Ful Samuel Chukwueze (Villarreal).45'Nemanja Gudelj (Sevilla) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.45'Ful Nemanja Gudelj (Sevilla).45'Nicolas Jackson (Villarreal) otrzymał żółtą kartkę brak żółtej kartki na lewym skrzydle.

44′ Faul Ólivera Torresa (Sevilla) 44′ Etienne Capoue (Villarreal) został sfaulowany w strefie defensywnej. Wspomagany przez Etienne Capoue po kontrataku.42'Spalone, Sevilla. Nemanja Gudelj próbuje podać piłkę, ale Oliver Torres zostaje złapany na spalonym.

41'Álex Baena (Villarreal) został ukarany żółtą kartką.41' Álex Baena (Villarreal) jest sfaulowany.41'Isco (Sevilla) został faulowany na prawym skrzydle.40'Alfonso Pedraza (Villarreal) jest faulowany.

40'Jesús Navas (Sevilla) jest faulowany na prawym skrzydle 39'Corner, Villarreal. Rzut rożny wykonany przez José Ángel Carmona.38'Marcos Acuña (Sevilla) został ukarany żółtą kartką za niebezpieczną grę.38'Samuel Chukwueze (Villarreal) został sfaulowany na prawe skrzydło.

38'Ful przez Marcos Acuña (Sevilla).38'Spalone, Sewilla. Isco próbuje piłkę przelotową, ale Rafa Mir zostaje złapany na spalonym. 37' Corner, Villarreal. Rzut wykonany przez Nemanja Gudelj.33'Foul przez Marcos Acuña (Sevilla).

33'Samuel Chukwueze (Villarreal) został sfaulowany na prawym skrzydle.33'Skip zapisany w lewym dolnym rogu. Alfonso Pedraza (Villarreal) główką z lewej strony pudełka. Wspomagany przez Kiko Femenía.31'Zmiana w Villarreal, Álex Baena wszedł na boisko, aby zastąpić Giovani Lo Celso.31'Marcos Acuña (Sevilla) został faulowany na lewym skrzydle.

31′ Faul Kiko Femenii (Villarreal) 30′ Corner, Sewilla. Róg wykonany przez Nicolasa Jacksona. 29 ′ Narożnik, Sewilla. Róg wykonany przez Raúla Albiola. 28 ′ Corner, Sewilla. Róg wykonany przez Pau Torresa.

28 ′ Strzał odrzucony przez Ólivera Torresa (Sevilla) strzał prawą nogą spoza pola. Wspomagany przez Rafę Mir.27'Daniel Parejo (Villarreal) trafia w poprzeczkę strzałem prawą nogą spoza pola karnego. Asystowana przez Samuela Chukwueze.26'Bono (Sevilla) ukarany żółtą kartką.26'Próba nietrafiona Alfonso Pedraza (Villarreal) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego nie trafia w lewą stronę. Wspomagany przez Samuela Chukwueze.

23′ Giovani Lo Celso (Villarreal) przegrywa 23' Marcos Acuña (Sevilla) fauluje w polu obrony 23' Faul Etienne Capoue (Villarreal) 22' Óliver Torres (Sevilla) zostaje faulowany w polu obrony.

22′ Samuel Chukwueze (Villarreal) został faulowany w strefie defensywnej 22′ Marcos Acuña (Sevilla) sfaulowany. Asysta: Isco.19'Próba zablokowana Marcos Acuña (Sevilla) strzał lewą nogą spoza pola karnego. Wspomagana przez Joan Jordan.

18'Ful José Ángel Carmona (Sevilla).18'Francis Coquelin (Villarreal) został sfaulowany w połowie przeciwnika.16'Próba nieudana. Nicolas Jackson (Villarreal) strzał prawym nożnym z prawej strony pola karnego.10 Pau Torres (Villarreal).

10'Jesús Navas (Sevilla) został sfaulowany w strefie obronnej. Villarreal 8, Sevilla 0. Óliver Torres (Sevilla) strzela lewą nogą ze środka pola karnego. Asystowany przez Ólivera Torresa.1'Isco (Sevilla) został sfaulowany na lewym skrzydle.

5'Ful Etienne Capoue (Villarreal) 5'Próba chybiona Giovani Lo Celso (Villarreal) strzał lewą nogą spoza pola karnego. Bohaterowie wyskakują na boisko, aby rozpocząć ćwiczenia rozgrzewkowe