Valencia kannatab, kuid võidab liigadebüüdil Gironat

Gennaro Gattuso osales ametlikus mängus Valencia pingil. See meeskond on kogenud tormilist suve ja kellel on võrreldes eelmise hooaja meeskonnaga palju kaotusi. Vastaseks on Hispaania jalgpalli eliiti naasev meeskond Girona

Mängu lõpp, Valencia 1, Girona 0.90'+7'Teine poolaeg, Valencia 1, Girona 0.90'+7' Viga Cristhian Stuani (Girona) poolt.90'+7'Hugo Guillamón (Valencia) sai mängus vea kaitsetsoon.

90'+6′ Offside, Valencia. Nico González proovis pikka söötu, kuid Maximiliano Gómez oli suluseisus.90'+5'Yangel Herrera (Girona) sai viga vastasväljal.90'+5'Viga Yunus Musah'lt (Valencia).90'+4' Katse luhtus Valentín Castellanos (Girona) pealöögi kasti keskelt pärast nurka.

90'+4' Corner, Girona. Nurga lõi Toni Lato.90'+3'Cristhian Stuani (Girona) sai kaitsetsoonis karistuslöögi.90'+3'Viga Hugo Guillamóni (Valencia) poolt.90'+2'Maximiiliano Gómezi (Valencia) katse ebaõnnestus ) ) löök parema jalaga väljastpoolt ala, mis läheb otse vabalöögist liiga kõrgele.

Aleix García (Girona) viga 90'+1'.90'+1'Yunus Musah (Valencia) sai vastasväljakul karistuslöögi. 90'Viga Aleix García (Girona) poolt.90'Hugo Guillamón (Valencia) on saanud vastasväljal vea.

88'Cristhian Stuani (Girona) sai vasakul äärel vea. 88'Mouctar Diakhaby (Valencia) viga.87'Santiago Bueno (Girona) viga.87'Maximiliano Gómez (Valencia) sai alakaitses vea.

85'Aleix García (Girona) sai kaitsetsoonis vea.85'Hugo Guillamóni (Valencia) viga.82'Gironas vahetab Arnau Martinez väljakule Yan Couto asemel.81'Thierry Correia (Valencia) viga kaitsetsoonis.

81'Viga Cristhian Stuani (Girona) poolt.78'Maximiiliano Gómezi (Valencia) katse blokeeris parema jalaga löögi ala vasakust servast.76'Juanpe (Girona) sai viga kaitsetsoonis.76′ Maximiliano Gómezi viga. (Valencia).

75'Viga Hugo Guillamónilt (Valencia). 75'Yangel Herrera (Girona) sai kaitsetsoonis vea.74'Vahetus Gironas, Yangel Herrera astub väljakule, asendades Ramón Terratsi.74'Vahetus Valencias. Maximiliano Gómez asendab Samuel Linot.

73' Vahetus Valencias, Toni Lato astub väljakule Jesús Vázquezi asemel. 73' Vahetus Valencias, Nico González astub väljakule Samu Castillejo asemel. 71' Nurk, Girona. Nurga lõi Giorgi Mamardašvili 71' Tõrjutud löök puudutas vasakut ülanurka. Aleix García (Girona) tulistas väljastpoolt parema jalaga.

69'Jesús Vázquez (Valencia) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.69'Jesús Vázquezi (Valencia) viga.69'Oscar Ureña (Girona) sai vastasväljakul vea.66'Rodrigo Riquelme (Rodrigo Riquelme) katse ebaõnnestus Girona) vasaku jalaga löök väljastpoolt piirkonda.

64 ′ Katse tabas Cristhian Mosquera (Valencia) pealöögi ala keskelt, mis läheb liiga kõrgele. Abis Hugo Guillamón nurgalöögi järel. 64 ′ Katse tõrjus Dimitri Foulquier (Valencia) pealöögiga ala keskelt. Abis Samu Castillejo tsenderdusega kasti. Corner 63 ', Valencia. Nurga võttis Santiago Bueno. 63 ′ Vahetus Valencias, Dimitri Foulquier astus väljakule Carlos Soleri asemel.

62 ′ Vahetus Gironas, Miguel Gutiérrez astub Valery Fernándeze eest väljakule. 62 ′ Vahetus Gironas, David Lópezi eest astub väljakule Cristhian Stuani. 61 ′ Vahetus Gironas, Oscar Ureña astub väljakule Samu Sáiz. 61′ Samu Castillejo (Valencia) katse tõrjus vasaku jala löögi vasakult äärelt. Abiks Samuel Lino.

60' Samu Castillejo (Valencia) katse tabas vasaku jalaga löögi kasti keskelt väga lähedalt paremale postile, kuid läks veidi mööda. Abistab Samuel Lino.59'Thierry Correia (Valencia) sai kaitsetsoonis vea.59'Samu Sáiz (Girona) viga.56'Thierry Correia (Valencia) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.

56'Viga Thierry Correia (Valencia) poolt.56'Samu Sáiz (Girona) sai vastasväljakul vea.53'Vahetus Valencias, Cristhian Mosquera astub väljakule, asendades Hugo Duro.52'Eray Cömert (Valencia) on saanud punane kaart.

51'VAR Otsus: Eray Cömert (Valencia) punane kaart tühistatakse.51'Eray Cömert (Valencia) viga.51'Valentín Castellanos (Girona) sai viga vastasväljakul.50'Katse eksis Carlos Soleri (Valencia) löök parema jalaga väljastpoolt ala, mis läheb liiga kõrgele. Abiks Hugo Duro.

48'Hugo Duro (Valencia) sai viga kaitsetsoonis.48'Viga Santiago Bueno (Girona) poolt.48'Hugo Duro (Valencia) sai viga kaitsetsoonis.48'Viga Santiago Bueno (Girona) poolt ) ) ) .

46′ Yunus Musah (Valencia) viga 46′ Ramón Terrats (Girona) sai vastasväljakul vea.

45'+4'Thierry Correia (Valencia) sai paremal äärel vea.45'+4'Aleix García (Girona) viga.45'+3'Thierry Correia (Valencia) viga.45'+3' Valery Fernández (Girona) on saanud vasakul äärel vea.

45'+1'Tore! Valencia 1, Girona 0. Carlos Soler (Valencia) realiseeris värava paremalt äärelt parema jalaga penalti. 45 ′ Panustas Valery Fernández (Girona) käega ala sees. 45 ′ Samu Castillejo (Valencia) katse blokeeris vasaku jalaga löögi väljastpoolt ala.

44'Ramón Terrats (Girona) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.44'Eray Cömert (Valencia) sai vastasväljakul vea.44'Samu Sáizi (Girona) viga.43'Samuel ebaõnnestus. Lino (Valencia) tulistas parema jalaga väljastpoolt ala, mis läheb kõrgele ja kaldub paremale. Abistab Hugo Guillamón.

40 ′ Corner, Valencia. Nurga lõi David López.40'Katse blokeeris Samu Castillejo (Valencia) vasaku jala löögi väljaspool kasti.38'Jesús Vázquezi (Valencia) katse blokeeris parema jalaga löögi kasti vasakust servast.39' Katse läks mööda. Hugo Duro (Valencia) vasaku jalaga löök kasti vasakust servast läheb mööda vasakust ülanurgast. Abistav Carlos Soler.

38 ′ Yunus Musah (Valencia) katse blokeeris parema jalaga ala keskelt. 38 ′ Nurk, Valencia. Nurga lõi Rodrigo Riquelme 36 ′ Tabatud löök. Carlos Soler (Valencia) tulistab parema jalaga väljastpoolt ala. 35'Hugo Guillamón (Valencia) sai vastasväljakul vea.

35'Viga Aleix García (Girona) poolt.28'Samu Castillejo (Valencia) viga.28'Samu Sáiz (Girona) sai kaitsetsoonis vea.24'Nurk, Valencia. Nurga võttis David López.

23'Samuel Lino (Valencia) eksib kaitsetsoonis 23'Yan Couto (Girona) viga. 20'David López (Girona) eksib kaitsetsoonis. Valencia lööb parema jalaga väljastpoolt ala, mis eksib vasakult . Abistab Hugo Guillamón.

17 ′ Offside, Girona. Juanpe proovis sügavat söötu, kuid Valentín Castellanos oli suluseisus.16'Valentín Castellanos (Girona) sai viga kaitsetsoonis.16'Viga Mouctar Diakhaby (Valencia) poolt.15'David López (Girona) Ta on saanud vea. kaitsetsoonis.

15'Viga Carlos Solerilt (Valencia).14'Yan Couto (Girona) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.14'Yan Couto (Girona) viga.14'Carlos Soler (Valencia) sai vea kaitsetsoon.

14' Katse blokeeris Yan Couto (Girona) parema jalaga löögi väljastpoolt kasti. Abistab Valery Fernández.13'Corner, Girona. Nurga lõi Mouctar Diakhaby.13'Valentín Castellanose (Girona) katse blokeeris parema jalaga löögi ala paremalt küljelt.12'Viga Yunus Musah'lt (Valencia).

12 ′ Aleix García (Girona) on saanud kaitsetsoonis vea. 12 ′ Jesús Vázquezi (Valencia) katse lükkas vasaku jalaga löögi väljastpoolt ala. .7'Viga Yunus Musah (Valencia) poolt.

6'Thierry Correia (Valencia) sai vastasväljakul vea. 5'Offside, Girona. Samu Sáiz tegi sügava sammu, kuid Rodrigo Riquelme oli suluseisus.4'Corner, Girona. Nurga lõi Eray Cömert 3'Rodrigo Riquelme (Girona) sai vastasväljakul vea.

3'Viga Mouctar Diakhaby (Valencia) poolt.2'Valentín Castellanos (Girona) sai viga kaitsetsoonis.2'Eray Cömert (Valencia) viga. Algab esimene poolaeg.

Kinnitatud koosseisud mõlemas meeskonnas. Peategelased hüppavad väljakule, et alustada soojendusharjutusi