Porcinos valmistas Agüero suurepärase debüüdi Kuninglikus liigas pettumuse

Pärast edukat teist päeva ja eelmist "Borrasca Gerardi", mis põhines teadaannetel ja muusikalistel naljadel (Shakira, Casio, Twingo...), lülitas Kuningliiga tuled uueks etenduseks. Kolmas turniirinädal algas määrustiku muudatuse ja kahe mänguga, mis oli suureks stiimuliks: esimene neist näitas kahe tänaseks rasket võitlust liidri eest: Saiyans FC või Ultimate Móstoles tulid pärast seda, et näha oma seeria katkemist. kaks järjestikust võitu, olles TheGrefgi meeskond, kes lõpuks võidu võttis.

Teist, kellade ja kõrgeima publiku tipuga ülesõitu maitsestas Porcinose ja Kunisportsi vahel "Joker", lõpuks "Kun" Agüero, kes esitas väljakutse kõige ustavamatele ja täitis matšile eeljooksu. ebakindlus.kohtumine; ja rivaali jaoks muidugi: Ibai Llanos, endise Argentina jalgpalluri suur sõber, kellega ta enne sõjategevust omaks pidas. Ta võttis võidu Porcinose penaltites, tõustes sel viisil tabelisse, kibestades naasmist "Kuni" maadele ja tugevdades oma tiitlipretendendi staatust.

Kuid see polnud ainus, mis pühapäeval alguse sai, uuri kolmanda päeva kuue mängu järel, mis juhtus ja kuidas klassifikatsioon lõppes.

Jordaania 3

Jimantes FC 3 – 5 1k FC

Põneva kolmanda päeva avanud duell jättis Jijantese tabeli esimese suurepärasena konksust välja. Neil ei ole mingil juhul kerge, sest nad ei saa loota oma algväravavahile ega oma parimale mängijale 12: Ibai Gómezile. Ja lisaks seisid nad vastamisi tabeli kaasliidriga, kes nende tiitlile kandideerimise kindlalt äratas.

Kõik see kajastub esimese osa skooris, kus kaalul on absoluutne domineerimine ja mõnikord 1K. Jalgpall on meeleseisund ja Iker Casillase juhitud meeskond suutis ära kasutada uusi regulatsioone, mis pani väljakule 4×4 ja mis sai kohtumise karistuse määramisel otsustavaks (0-4).

Teine poolaeg jättis meile vähemalt ühe võistluse väravatest. Ta asetas omal väljakult Alberto Bueno seisuga 1:5 väga valusasse "kellel oli, jäi" Jijantese meeskonna jaoks, mis hakkab tabelisse vajuma.

mängija 12

Jijantes kutsus kolmandaks päevaks endise jalgpalluri ja AFE (Hispaania jalgpallurite liidu) praeguse delegaadi Pitu Comadevalli.

Samal ajal kui 1K FC luges taas kolmandaks päevaks Alberto Buenoga, kes mängib Algecirase Club de Fútbolis.

salarelvad

37. minutil kasutas Jijantese meeskond topeltvärava wildcardi.

39. minutil tõmbas 1K FC välja oma topeltvärava salarelva, sama, mida kasutas Jijantes.

eesmärgid

Jijantes FC: 1:4 Jonathan Soriano. 22′. 3:5 Lluís 40 'kaksikvärav kirja teel.

1K FC: 0-1 Maca (pp). 4'. 0:2 Alberto Bueno. kuusteist'. 0:3 Alberto Bueno. kakskümmend'. 20:0 Roman Alegre. kakskümmend üks'. 4-21 Alberto Bueno. 1′.

Jordaania 3

Barcelona Ray (0) 2 – 2 (3) XBUYER TEAM

Teises mängus kohtus vajalik XBUYER TEAM Rayo de Barcelona vastu, kes kandis oma uut särki ja soovis korrata viimase päeva sensatsioone. Paistis, et Ise muidugi juhib mängu heade - ja ainsa - kollaste võimalustega, kuid Capi säilitas "väravavahtide liiga" oma ja Bañuls tegi enne vaheaega ootamatult 0:1.

Pärast taasstarti ellujäämisharjutus külalistele, kes teadsid kiiresti reageerida Álexi viigiväravale (1-1) pärast Fouadi suurepärast lööki (1-2). Kollane kaart, salarelva kasutamine ja VAR-i ilmumine viisid mängu penaltiteni (2-2), kuid käes oli vendade ostjate päev ja esimeses voorus saavutati oluline võit.

mängija 12

Kolmandat päeva järjest oli Rayo de Barcelonas Didac Vilà, endine RCD Espanyoli mängija.

salarelvad

36. minutil võttis Rayo de Barcelona välja kahe minuti karistusrelva ja jättis viie mängijaga Xbuyeri meeskonna platsile.

41. minutil sai XBUYER TEAM salarelva, mis sisaldas topeltväravat.

eesmärgid

Barcelona välk: 1:1 Álex. 24′. 2-2 Marc Pélaz. 40' XBUYER TEAM: 0:1 Joel Banuls. 18′. 1-2 Fouad El Amrani. 26′.

karistuslöök

Barcelona välk: 0:0 ebaõnnestub Marc Pelaz. Mario Reyes kaotas 0:1. 0:2 Francky ebaõnnestub XBUYER TEAM: 0:1 Fran Cortés. 0:2 Carlos Castro. 0:3 Joan Poch.

Jordaania 3

Saiyans FC 5 – 1 Ultimate Mostoles

Liiga kolmas mäng ja esimene suurem duell eduseisu eest. Mõlemad lemmikud, mõlemad võitmatud. TheGrefg DjMariio vastu. Päeva suur mäng.

Kuid mitte ootuspärane peaks olema hea. Ja ei olnudki. Ta alustas arglikke saiyanlasi, märkas sellise maailmameistri nagu Capdevilla kaotust ja teadis, kuidas taluda Juanma ja Rogeri väikest praktikat Ultimate poolt. Temo värav vaheaja serval tõotas murda seni külma ja liiga pingelise mängu (1:0).

Väravast kannustatuna võttis ta Saiyani hirmu maha ja suurendas oma kontot pärast Gio Ferinu head väravat (2:0). Alles lõpus, kui Ultimate julguse tõttu saabusid väravad, andis platsil nähtu jaoks liiga kogukas tulemus (5-1).

mängija 12

Saiyanid katsid endise mängija Joan Capdevilla kaotuse Cristian Saldaña calliga.

Vahepeal naasis Ultimate Móstolesis pärast teise päeva vahelejätmist endine FC ründaja Sergio García. Barcelona.

salarelvad

1. minutil 40 kasutas Saiyans FC salarelva, mis sisaldas tavalist karistust.

36. minutil tõmbas Ultimate Móstoles keskväljalt penaltit sisaldava salarelva välja.

eesmärgid

Saiyan: 1-0 ma kardan. 18 ′, 2:0 Gio Ferinu. 36′. 3-1 Campu 40 ′ penaltivärav salarelva eest. 4-1 Saldana. 41′. 5-1 Gio Ferinu, 42'.

Ultimate Mostoles: 2-1 Juanma. 36 ′ Penaltis salarelva eest.

Jordaania 3

Kunisports (2) 2 – 2 (3) Porcinos FC

Kell 19 algas ootuspäraselt päeva suur mäng. Tsirkusemuusika saatel ja klouniks riietatud "Joker" ilmus etenduse ja kõigi nende inimeste rõõmuks, kes olid viimastel tundidel tema identiteedi üle spekuleerinud.

Kahtlus hajus peagi: maskiga mees ei saanud olla muu kui 'Kun' Agüero, üllatamise spetsialist, kes kogus Kuningliiga ajaloo kõrgeima vaatajaskonna tipus üle 1 miljoni vaataja.

Puhtalt jalgpallis tundus Kunisports argentiinlase debüüdist elevil ja Porcinos võttis sellest maksimumi: esmalt Hugo Fraile suurepärase väravaga ja veidi hiljem salarelva kasutamisega distantsi pikendamisega (0-2). Mõned pilgud Agüerost, mis oli tema meeskonna jaoks raske esimene poolaeg.

Pärast vaheaega pääses Kunisports mängu Guerrero väravaga (1:2) ja ootas lootusrikkalt, milline saab lõpuks olema "Agüero show": argentiinlane viigistas kohtumise täpse vasaku jala löögiga, mida toetas Leo. Messi ja 'Topo Gigio' Ibai näkku ning saatis mängu penaltisse. Lõpuks võitis Porcinos.

mängija 12

Kunisports kutsus välja 'Kun' Agüero, kes pseudonüümi 'Joker' järgi äratas päeval suurt huvi.

Vahepeal kordas Ibai Llanose juhitud meeskond Hugo Fraile'iga, praegu Alcorcónis mängiva mängijaga.

salarelvad

22. minutil kasutas Kunisports kaarti, mis hõlmas keskväljalt saadud penaltit.

8. minutil kasutasid Porcinod vastase kaheminutilise karistuskaardi.

eesmärgid

Kunisports: 1-2, Guerrero, 30'. 2-2, Aguero, 36'.

Porcinos FC: 0:1 Hugo Fraile, 7'. 0:2 Jose Blanco, 9'.

Kunisports: 1:0 Hidalgo. Kaotas 1:0 Torrentbó 2:1 Guerrero. 2-2 Coromina ebaõnnestumine. 2.2 Omen ebaõnnestub.

Porcinos FC: 1:0 Thorny Fault. 1-1 Gabriel Cichero. 2-2 Hugo Friar. 2-2 Valge ebaõnnestub. 2-3 Raul Lao.

Jordaania 3

Los Troncos FC 3 – 2 PIO FC

Selle kolmanda päeva eelviimane mäng, kus vastamisi Perxitaa ja Riversiga, nii võit kui ka kaotus kahes esimeses mängus ja kindlasti mõlemas tundega, et nad väärivad konkurentsis rohkem.

Vähemalt PIO silmis, kes alustas paremini ja domineeris esimest osa kergelt isegi tablool. Esimestel minutitel löödud Carlitos ja teine ​​Coquita värav andsid Riversi meeskonnale eduseisu (0:2) üsna mugaval esimesel poolajal.

Pärast taasstarti kallutas Los Troncos väljaku viltu ning parandas palju survet, mängu ja seega ka võimalusi. Julgusel oli tasu ja saatus ei saanud PIO jaoks olla julmem: Edgar Álvaro kaks väravat ja Verdú penalti viimasel hetkel kaardivarguse eest andsid Perxitaa meeskonnale võidu (2-3).

mängija 12

Los Troncos taastas teiste hulgas Barcelona, ​​Deportivo de la Coruña ja Betise endise mängija Joan Verdú.

PIO FC omalt poolt helistas taas kord endise Hispaania liiga mängija Javi Márquezile.

salarelvad

39. minutil kasutas Los Troncos FC salarelva kaardi varastades.

39. minutil kasutas PIO FC meeskond keskväljalt saadud penaltit sisaldavat salarelva.

eesmärgid

Trunks: 1-2 Edgar Alvaro. 25′. 2-2 Edgar Alvaro. 38′. 3-2 Verdu. 41 ′ Värav salarelvaga.

PIO FC: 0:1 Carlitos. 6′. 0-2 Coquita. 9′.

Jordaania 3

El Barrio 1:4 Annihiladores FC

Päeva kuuendas ja viimases matšis peeti Adri Contrerase ja Juan Guarnizo duelli, kus erilises koostöös PapiGavi, El Barrio number 12 mängija ja showmees võrdsetes osades.

Annihilaatorite jaoks oli see kiireloomuline koosolek ja selle varjus asus ta väljakule. Fran Hernández tunnustas varasemaid vigu parandada püüdnud meeskonna väärtuslikku suhtumist ja tegi tablool seisuks 0:1. El Barrio tahtis kiiresti vastata ja Jacobo viigistas esimese paarikümne minuti lõpuks seisu (1:1).

Ja just see, et tänane emotsioonide päev võis Juan Guarnizo poistele tuua vaid esimese võistlusvõidu. See võttis palju, nad talusid tulemust, pikendasid seda, et vältida kahtlusi ja lõpuks pääses Anniquiladores oma esimese võiduga kolmandal mängupäeval Liga del Reysse (1-4).

mängija 12

El Barriol oli selleks kolmandaks päevaks PapiGavi, üks hetke mõjutajaid.

Samal ajal kui Anniquiladores FC kutsus välja poolkaitsja Goku, kes mängis CF Motrilis kolmandas RFEFis.

salarelvad

31. minutil kasutas El Barrio kaheminutilise penalti salarelva.

32. minutil kasutas Annihiladores penalti jokkeri kaarti seadistuseks.

eesmärgid

Naabruskond: 1-1 Jacobo. 14′.

Annihilators FC: 0:1 Fran Hernández. 8′. 1-2 Goku. 23`. 1-3 Ros (lk). 30′. 1-4 gil. karistus salarelva kasutamise eest. 32′

Jordaania 3

See on klassifikatsioon

Käes on Kings League'i kolmas päev, järgmine kohtumine peetakse pühapäeval, 22. jaanuaril.