Taani otse-eetris: Marta Cardona kinnitab viimasel minutil pääsu veerandfinaali

Kaotamine võimsa Saksamaa koondise vastu sunnib Hispaaniat mängima edasipääsu naiste eurokarikasarja veerandfinaali Taani vastu. Kuna B-grupis on kaks meeskonda kolme punktiga jagamas, on Jorge Vilda meeskonnale pätt, et pääseda turniiri järgmisesse ringi.

22:56

Hüvasti!

Suur aitäh, et olete minuga selle mängu loos kaasas käinud, naaseme kolmapäeval, 20. juulil, et sellest meeskonnast edasi unistada, tere!

22:54

Vilda meeskond unistab jätkuvalt, et otsustavatel minutitel sai mäng kinni, kannatas Taani vastu, kellel oli mängu jooksul palju väravaid lüüa.

22:52

Hispaania võidab esimest korda ajaloos alagrupifaasis kaks mängu, lõpetades seitsme punktiga, jäädes alla Saksamaale, kes saavutas järjekordse võidu Soomega, lõpetades üheksa punktiga.

22:52

Kolmapäeval, 20. juulil läheb Hispaania üliraskes kohtumises veerandfinaalis vastamisi Inglismaaga.

Mäng on läbi, Hispaania on veerandfinaalis!

Lõpuvile ja Hispaania, kes võidab Taani valiku 1:0

22:50

min 90 | Klassifikatsioon sulgub kohtumise lõpus, Hispaania 7 punktiga pääseb veerandfinaali Inglismaa vastu, nüüd on jäänud mängida kaks minutit

Hispaania värav, 1:0 ja lõpetab klassifikatsiooni!

min 90 | Carmona tsenderdus ja Marta Cardona pealöök, mis paneb ta nurka! Christensen ei saa midagi teha

22:37

min 76 | Pañose tõrje, Nadimi löök, mis oleks Taanist napilt mööda saanud!

22:32

min 75 | Nurgalöök Hispaania kasuks

22:28

min 70 | Kakskümmend minutit lõpuvileni ja selle tulemusega pääseb Hispaania veerandfinaali

22:25

min 67 | Hispaania surub nüüd, alistades Taani oma poolel väljakul

22:20

min 63 | Hispaania jaoks huvitava positsiooni kaotus. Valik komplektide hulgast

22:20

min 61 | Jälgige mängu ilma eriliste emotsioonideta, palju palli puudutamata, kuid ilma hammustusteta

22:12

min 54 | Võimalus Carmona jaoks! Cardona tsenter ja teiselt poolt Carmona lööb palliga, mis jõuab võrgu välisküljele

22:08

min 49 | Nurgakott Taani meeskonnale

22:06

min 46 | Carmona sees González Rodríguez, Cardona, Leila, García ja García Gómez lahkuvad

22:03

Teise osa puhul muudatused Hispaanias!

Kolm muudatust Hispaanias

21:48

Esimene osa on läbi!

min 45 | Esimesel poolajal väravateta viik. Vaheajale lähevad meeskonnad lahtise mänguga, kõike võib juhtuda. Seni oli kõige selgem Taani, muudatused võivad duelli suunda muuta.

21:44

min 44 | Nurgalöök, viimane võimalus Hispaaniale...

21:44

min 43 | Vaheaeg läheneb, Taanil on seni olnud selgeimad võimalused, kuid mäng jääb lahtiseks

21:41

min 41 | Athenea lööb pärast vasturünnakut väljast, kuid Taani väravat ei ohusta

21:38

min 38 | Nurgalöök Hispaania kasuks

21:36

min 36 | Christensen ei tõrju palli Sheila keskpunktist, kuid Athenea ei suuda esimesena väravat lüüa, võimalused juba sumbuvad...

21:33

min 33 | Hispaania selgeim Mariona, kes lõpetas penaltist, kuid Christensen saabub!

21:30

min 31 | Kollane kaart sai Leila García, kes viitsib palli vabatahtlikult eemale

21:28

min 27 | Taani saadab veel ühe hoiatuse, Harder paneb risti, kuid nad ei saa lõpetada... olge taanlasest ründaja eest.

21:25

min 24 | Võimalus Hispaaniale! Athenea ei suuda Sheila tsenderdust sooritada ja annab palli Christensenile

21:21

min 20 | Esimene võimalus Hispaaniale, Mariona saadab pealöögiga välja

21:19

min 20 | Järjekordne hirm Hispaania jaoks! Taani meeskond saabub äärtele ja see muutub nüüd väga ohtlikuks

21:18

min 18 | Suurimad võimalused on seni olnud Põhjamaade koondisel. Hispaania sellepärast, et keegi ei leia kiiret mängu, on palju palli puudutamist, kuid tulemuseta

21:15

min 16 | Vasturünnak Taanist, Harder tulistab, kuid Paños ei lase end petta ja jääb seisma!

21:14

min 13 | Taani võimalus! Paños väljub ja Harderi löök, mis lõpeb väljas. Pärast tegevust on kontakt, kuid mitte midagi olulist

21:05

min 05 | Palju Hispaania mängujuhtimist, mis puudutab palli mitu korda, ilma et oleks võimalik jõuga rivaali alale siseneda

21:03

min 02 | Aitana Bonmatí saab tagasi tähtsa palli, mida Hispaania ohtlikul juhul ei suuda saavutada

21:02

min 02 | Taani mängu esimene viga

Algab matš!

Saca Hispaania alustab grupi viimast vastasseisu, mis loob veerandfinaalis Inglismaa rivaali

Hümnid kõlavad sel ajal, kui Infantad on tribüünil, et matši külastada

20:52

Tänaõhtuse kohtumise alguseni on jäänud kümme minutit, mis saab määravaks rahvusmeeskonna teele turniiri lõppfaasi.

Hispaania mängib valge meeskonnaga

20:39

Taani on uhke Pernille Harderi üle, kes võitis UEFA parima 2018. ja 2020. aastal ning on Taani kõigi aegade parim väravakütt 69 mänguga 136 korral.

20:36

Hispaania meeskond peab mängu algosas olema väga ettevaatlik. See mängufaas on Vilda meeskonnale seni olnud surmav. Soome lõi värava juba esimesel minutil, Saksamaa aga kasutas vea ära kolmandal minutil

Meeskonnad saabuvad staadionile

20:22

See vastasseis on absoluutne kolmas. Aasta tagasi ristusid meeskondade teed sõprusmängus, mis lõppes 3:0 Hispaania poolt. Kuigi esimene mäng pärineb 2013. aastast, kui teises sõprusmängus viigistati kahega. Kas see on esimene asi, mis rahvusvahelisel võistlusel kokku põrkavad?

20:12

Tänane mäng on otsustav, et selgitada välja, kes pääsevad Euroopa 8 parima meeskonna hulka. Hispaania võitleb vigastuste eesmärgi saavutamise nimel, mis on sellele meeskonnale lisaväärtusi toonud

20:04

Taani jõudis finaali viimati 2017. aastal. Viimases vaatuses sai Taani meeskond Hollandi vastu raske kaotuse 4:2.

19:51

Tänase mängu võitja läheb vastamisi hirmuäratava Inglismaaga, kes 8:0 võiduga Norra vastu oli juba kindlustanud koha veerandfinaalis. Rivaal on üks halvimaid, kuid peame keskenduma tänasele mängule, et minna samm-sammult võidu poole...

Hispaania joondumine on juba teada!

19:39

Hispaania viimastel mängudel jõuti alati veerandfinaali ja enne kaotust Saksamaa vastu tuli meeskond sellele võistlusele 24 mänguga, ilma järjestikuste kaotusteta.

19:35

Vilda meeskond kohtub kolmapäeval, 20. juulil Taanis, et kindlustada koht veerandfinaalis. Viigiga läheb Hispaania edasi, samas kui Taani kombaini võit mõistaks Hispaania ootamatu väljalangemise