Griezmann annab Atléticole piinava allahindluse võidu

Atlético de Madridi koosseis on juba olemas.

Mängu lõpp, Atlético de Madrid 2, FC Porto 1.90'+12'Teine poolaeg lõppeb, Atlético de Madrid 2, FC Porto 1.90'+11'Goooooal! Atlético de Madrid 2, FC Porto 1. Antoine Griezmann (Atlético de Madrid) peaga väga lähedalt pärast nurgalööki.90'+11' Katse läks mööda. Axel Witsel (Atlético de Madrid) pealöögi ala keskelt väga lähedalt paremale postile, kuid läks veidi maha. Abistav Thomas Lemar tsenderdusega nurgalöögi järel.

90'+10' Corner, Atlético de Madrid. Loobunud João Mário.90'+10'Antoine Griezmann (Atlético de Madrid) on saanud kaitsetsoonis vea.90'+10'Viga Toni Martínezi (FC Porto) poolt.90'+9'Toni Martínezi katse lükkas tagasi. FC Porto) laseb parema jalaga kasti paremalt küljelt. Abistab Joao Mario.

90'+9' Katse blokeeris Ángel Correa (Atlético de Madrid) vasaku jala löögi väljaspool kasti. Abistab Rodrigo de Paul. 90'+6′ Ooooo! Atlético de Madrid 1, FC Porto 1. Mateus Uribe (FC Porto) võidab penalti Mario Hermoso (Atlético de Madrid) kaotusega ala sees käsipalliga.

90'+1'Tore! Atlético de Madrid 1, FC Porto 0. Mario Hermoso (Atlético de Madrid) vasaku jalaga löök kasti keskelt.88'Vahetamine, FC Porto. Gabriel Veron astub väljakule, asendades Galeno.88'Katse läks mööda. Mario Hermoso ( Atlético de Madrid) vasaku jalaga löök väljastpoolt ala. 83' Bruno Costa (FC Porto) sai paremal äärel vea.

83'Koke (Atlético de Madrid) viga.82'Mehdi Taremi (FC Porto) teine ​​kollane kaart.81'Mehdi Taremi (FC Porto) viga.78'FC Porto vahetus. Toni Martínez astub väljakule, asendades Evanilsoni.

77′ Vahetus, FC Porto. Bruno Costa astub väljakule, asendades vigastuse tõttu Otáviot.72′ Otávio (FC Porto) viga.72′ Mario Hermoso (Atlético de Madrid) sai vasakult äärelt karistuslöögi.71′ Vahetus Atlético de Madridis, Ángel Correa astub väljakule João Félixi asemel.

71'Mehdi Taremi (FC Porto) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.71'Mehdi Taremi (FC Porto) viga.71'José Giménez (Atlético de Madrid) sai kaitsetsoonis vea.69'Löök läks mööda. João Mário (FC Porto) paremalt poolt tehtud löök kasti paremalt küljelt, mis läheb paremale kõrgele ja laiali.

69′ Mehdi Taremi (FC Porto) katse tabas mahajätmisega ala keskelt.69′ Otávio (FC Porto) katse tabas parema jalaga lööki ala keskelt, mis läheb vasakule.68 Vahetus Atlético de Madridi Mario Hermoso astus väljakule Álvaro Morata asemel.

67'Mateus Uribe (FC Porto) viga. 67'João Félix (Atlético de Madrid) sai vasakul äärel vea.65'Galeno (FC Porto) pealöögi kasti keskelt tabas katse, mis läks vasakule . Abistav Stephen Eustáquio tsenderdusega nurgalöögi järel kasti. 65′ Otávio (FC Porto) katse tõrjus vasaku jalaga löögi kasti keskelt.

65 ′ Nurk, FC Porto. Nurga lõi Jan Oblak 65′ Löök peatus värava parema ääre kõrval. João Mário (FC Porto) laseb ala keskelt parema jalaga. Abis Mehdi Taremi.64'Katse läks mööda. Stephen Eustáquio (FC Porto) parema jalaga löök väljastpoolt kasti, väga lähedal vasakule postile, kuid läks veidi mööda.62'FC Porto asendamine, João Mário siseneb väljakule, asendades Pepê .

62'Viga tegi Álvaro Morata (Atlético de Madrid).62'Otávio (FC Porto) sai paremalt äärelt karistuslöögi.61'Atlético de Madridi vahetus. Antoine Griezmann astub väljakule, asendades Saúl Ñíguezi.60'Väljas. matš Madridi Atletico. Saúl Ñíguez proovib läbilöögi, kuid Álvaro Morata tabatakse suluseisust.

59 ′ Katse lõi Pepe (FC Porto) pealöögi ala keskelt mööda, mis läks vasakule. Abistav Stephen Eustáquio tsenderduses kasti sees pärast nurgalööki.. 58'Corner, FC Porto. Nurga sooritas Koke.56′ Koke (Atlético de Madrid) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.56′ Galeno (FC Porto) sai vasakul äärel vea.

56'Koke viga (Atlético de Madrid). 55'Corner, FC Porto. Nurga lõi Jan Oblak 54' Löök tõrjuti madalalt vasakult. Stephen Eustáquio (FC Porto) laseb väljastpoolt ala parema jalaga. Abistab Mateus Uribe. 53 ′ Pepê (FC Porto) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.

53'Viga Pepê (FC Porto) poolt.53'João Félix (Atlético de Madrid) sai viga vasakul äärel.52'Otávio (FC Porto) sai viga kaitsetsoonis.52'Viga Saúl Ñíguez (Atletico Madrid) .

52′ Mateus Uribe (FC Porto) viga.52′ Thomas Lemar (Atlético de Madrid) sai kaitsetsoonis karistuslöögi.51′ Stephen Eustáquio (FC Porto) viga.51′ Rodrigo de Paul (Atlético de Madrid) Ta on saanud kaitsetsoonis vea.

50' Offside, Atlético de Madrid. Marcos Llorente proovis läbilöögi, kuid Rodrigo de Paul oli suluseisus.48′ Mateus Uribe (FC Porto) viga.48′ João Félix (Atlético de Madrid) sai vasakul äärel vea.47′ Mehdi Taremi viga. (FC Porto).

47′ Reinildo (Atlético de Madrid) sai viga kaitsetsoonis 46′ Pepê (FC Porto) vigastati kaitsetsoonis 46′ Koke (Atlético de Madrid) viga. Madrid, Rodrigo de Paul astus laagrisse, asendades Nahuel Molina.

Teine poolaeg algab Atlético de Madrid 0, FC Porto 0.45′ Vahetus Atlético de Madridis, Thomas Lemar astub väljakule Yannick Carrasco asemel. 45'+2′ Esimene poolaeg lõppes, Atlético de Madrid 0, FC Porto 0.41′ Pepê (FC Porto) sai paremal äärel vea.

41'Viga João Félix (Atlético de Madrid).39'Galeno (FC Porto) sai vasakul äärel vea.39'Viga José Giménez (Atlético de Madrid).37'Nurga, FC Porto. Nurga võttis Axel Witsel.

37' Galeno (FC Porto) katse blokeeris parema jalaga löögi vasakult kasti äärest. Abis Mehdi Taremi 37' Löök peatati maapinnal keppide all. Koke (Atlético de Madrid) võitleb kasti kaotuse vastu 36′ Võitlus Mateus Uribe (FC Porto) vastu võitleb kasti vastu 36′ Võitlus Mehdi Taremi (FC Porto) vastu väljaspool kasti. Pepe toetus.

34′ Otávio (FC Porto) sai kaitsetsoonis vea. 34′ Yannick Carrasco (Atlético de Madrid) viga. Abistab Koke.32'Corner, Atlético de Madrid. Nurga võttis Stephen Eustáquio.

32′ João Félixi (Atlético de Madrid) katse tõrjus väljastpoolt ala parema jalaga. Abistab Axel Witsel.31'Evanilsoni (FC Porto) viga.31'Reinildo (Atlético de Madrid) sai viga kaitsetsoonis.29'Evanilsoni (FC Porto) katse ebaõnnestus vasaku jala löögist vasakult punktilt tühjalt poolt. parempoolsele postile väga lähedal, kuid läks veidi eemale. Abiks Mehdi Taremi peaga sööduga.

28 ′ Nurk, FC Porto. Saúl Ñíguez nurgalöök 23′ Mateus Uribe (FC Porto) löök parema jalaga väljastpoolt liiga kõrgelt sooritatud lööki ei tabanud. Abis Zaidu Sanusi.22'Pepê (FC Porto) sai paremalt äärelt karistuslöögi.22'Viga Saúl Ñíguezile (Atlético de Madrid).

21′ Evanilson (FC Porto) sai kaitsetsoonis vea. 21′ Saúl Ñíguez (Atlético de Madrid) viga 14′ Corner FC Porto. Nurga lõi Axel Witsel.14'Galeno (FC Porto) katse blokeeris parema jalaga löögi kasti keskelt. Abistab Mateus Uribe.

14 ′ Otávio (FC Porto) on saanud kaitsetsoonis vea. 14 ′ Koke (Atletico Madrid) viga. kaldus paremale. Abis Zaidu Sanusi.8'Katse luhtus Yannick Carrasco (Atlético de Madrid) kastist väljastpoolt tehtud parema jalaga löök läks otse karistuslöögist latti mööda.

7'João Félix (Atlético de Madrid) sai vastasväljakul karistuslöögi.7'Mateus Uribe (FC Porto) viga.6'Nahuel Molina (Atlético de Madrid) katse blokeeris parema jalaga löögi väljastpoolt ala. Abiks Marcos Llorente.5′ Reinildo (Atlético de Madrid) sai vasakul äärel vea.

5′ Otávio (FC Porto) viga. Peategelased hüppavad väljakule, et alustada soojendusharjutusi