Kahe punktiga pääseb Albacete allahindluses Barça tütarettevõtte vastu

Albacete Balompié kogus juba punkte ja külastas Barça tütarettevõtet matšis, mis hakkas kaotama, tuli tagasi, viigistas ja oleks võinud võita juba viimases mängus. La Mancha meeskonna võit oli väga oluline, kuid järgmisel nädalal võtavad nad Carlos Belmontes vastu esimese RFEF-i II grupi liidrit, Villarreali tütarfirmat ning nüüd on nad edetabelis nelja punktiga teisel kohal. .

Barça rünnaku esimeses mängus oli enne kümmet minutit seis 1:0 Ferràn Jutglà suurepärases isiklikus mängus. Ja varsti pärast seda oli Ilias Akhomach 2:0, kuid Bernabé vältis seda. Pärast vaheaega asus Albacete Balompié viigiseisu otsima ja Manu Fuster oli lähedal selges heads-up matšis punkti saamisele.

Manchegod nõudsid ka karistust Kike Márquezi kaine tabamuse eest, samas kui reservmeeskonnal tühistati Màrmoli värav eelmise tõrjumise eest.

Lõpuks tasus La Mancha olukorra pealehakkamine Rubén Martínezi karistuslöögiga eestpoolt ja Márquezi puutega, mis viis väravavaht Carevici kerge veani. Siit edasi muutub mäng tänavajooksjateks. Nii jõuti 87. minutini, kui Rubén Martínezi Màrmoli ekslik tõrjumine põhjustas kohtuniku penalti määramise. Kike Marquez teeb seisuks 1:2.

Albacete oli võit käes, kuid 95. minutil viis segadus nende alal Lucas de Vega löögini, mis sundis viigiseisu kahele. Viimases mängus, 96. minutil, sooritas Kike Márquez karistuslöögi, mille Djetei pealöögiga lõpetas. Keskkaitsja oli täiesti üksi, kuigi pall läks mööda. Võit oli käes!

– FC Barcelona B: Carevic; Ilias Akhomach (Zacarías, 59. a), Ramos Mingo, Comas (Guillén, 68. a), Mika Mármol; Fabio (Peque Polo, 59), Mattheus, Jandro, Ruiz (Lucas de Vega, m. 59); Diounkou (Peque, m. 90) ja Jutglá.

– Albacete Balompié: Bernabé; Johannsson, Dejetei, Boyomo, Emmanuelle; Sergi García (Kawaya, 83-aastane), Riki, Alberto Jiménez (Eric Montes, 74-aastane), Kike Márquez; Manu Fuster ja Dani González (Rubén Martínez, m. 57).

Kohtunik: Busquets Ferrer. Kollane kohalikele Ruizile, Akhomachile ja Ramos Mingole. Visiidi nimel Alberto Jiménez.

Väravad: 1-0, m. 8: Jutgla; 1-1, m. 72: Ruben Martinez; 1-2, m. 87: Kike Márquez (penalti); 2-2, m. 95: Lucas deVega.

Juhtumid: Esimese RFEF-i II ggrupi 24. mängupäeva matš peeti Johan Cruyffi staadionil umbes 600 pealtvaataja ees. Albacete fännide kohalolek tribüünidel.