Celta 2 – Rayo Vallecano 0: Brais Méndez lükkab Celta Euroopa poole

Ajakohastama

Kohtumise lõpp, Celta de Vigo 2, Rayo Vallecano 0. 90'+4′ Teine poolaeg lõppes, Celta de Vigo 2, Rayo Vallecano 0'+90′ Vahetus, Celta de Vigo, Denis Suarezi asemel tuleb väljakule Néstor Araújo. 2′ Brais Méndezi (Celta de Vigo) viga.

90′ Santiago Comesaña (Rayo Vallecano) on saanud vastasväljakul vea. 90′ Augusto Solari (Celta de Vigo) viga. 90′ Álvaro García (Rayo Vallecano) on vasakul äärel vea saanud. 89 ′ Denis Suárez (Celta de Vigo) viga. 89′ Óscar Trejo (Rayo Vallecano) on saanud vastasväljakul vea.

89′ Iván Balliu (Rayo Vallecano) on saanud kaitsetsoonis vea. 88′ Vahetus Celta de Vigos, Augusto Solari astus väljakule Franco Cervi asemel. 88′ Vahetus Celta de Vigos, Nolito astub väljakule Iago Aspase asemel. 88′ Vahetus Celta de Vigos, Thiago Galhardo astub väljakule Fran Beltráni asemel. 87′ Hugo Mallo (Celta de Vigo) viga.

87′ Kévin Rodrigues (Rayo Vallecano) on saanud kaitsetsoonis vea. 86 ′ Isi Palazóni (Rayo Vallecano) löögi tõrjus vasaku jalaga väljastpoolt ala. 85′ Renato Tapia (Celta de Vigo) viga. 85′ Isi Palazón (Rayo Vallecano) on saanud vastasväljakul vea. 85′ Hugo Mallo (Celta de Vigo) viga.

85′ Isi Palazón (Rayo Vallecano) on saanud kaitsetsoonis vea. 84′ Kévin Rodriguesi (Rayo Vallecano) löögi tõrjus vasaku jalaga kasti väljast. 84 ′ Sergi Guardiola (Rayo Vallecano) tabab paremat posti, peaga lähedalt paremalt äärelt. Abis Radamel Falcao tsenderdusega kasti. 83′ Joseph Aidoo (Celta de Vigo) viga. 83′ Radamel Falcao (Rayo Vallecano) on saanud vastasväljakul vea.

82′ Vahetus Celta de Vigos, Renato Tapia astub väljakule Santi Mina poolt. 82′ Vahetus Rayo Vallecanos, Sergi Guardiola astub väljakule Esteban Saveljichi asemel. 81′ Värav! Celta de Vigo 2, Rayo Vallecano 0. Brais Méndez (Celta de Vigo) vasaku jalaga löök kasti vasakust servast paremasse alumisse nurka. Abis Denis Suárez nurgalöögi järel tsenderdusega. 80 ′ Nurk, Celta de Vigo. Nurga võttis Alejandro Catena. 80′ Denis Suárez (Celta de Vigo) löögi tõrjus vasaku jalaga väljastpoolt ala. Abistab Brais Mendez.

79′ Santi Mina (Celta de Vigo) on saanud kaitsetsoonis vea. 79 ′ Santiago Comesaña (Rayo Vallecano) viga. 78 ′ Nurk, Rayo Vallecano. Nurga võttis Joseph Aidoo. 78 ′ Radamel Falcao (Rayo Vallecano) katse tabas paremalt väga kreeni paremalt, mis läheb vasakule. Abistab Ivan Balliu. 78 ′ Nurk, Rayo Vallecano. Nurga võttis Franco Cervi.

75′ Iago Aspas (Celta de Vigo) viga. 75′ Kévin Rodrigues (Rayo Vallecano) on saanud kaitsetsoonis vea. 72′ Fran Beltrán (Celta de Vigo) viga. 72′ Óscar Trejo (Rayo Vallecano) on saanud kaitsetsoonis vea. 71′ Iago Aspas (Celta de Vigo) on saanud vastasväljakul vea.

71′ Santiago Comesaña (Rayo Vallecano) viga. 68′ Franco Cervi (Celta de Vigo) on saanud kaitsetsoonis vea. 68′ Iván Balliu (Rayo Vallecano) viga. 68 ′ Radamel Falcao (Rayo Vallecano) löögi tõrjus parema jalaga ala seest paremalt poolt. 66 ′ Vahetus Rayo Vallecanos, Óscar Valentín astub väljakule Pathé Cissi eest.

65 ′ Vahetus Rayo Vallecanos, Radamel Falcao astub väljakule Randy Nteka asemel. 65 ′ Vahetus Rayo Vallecanos, Isi Palazón astub väljakule Mamadou Sylla eest. 65′ Santi Mina (Celta de Vigo) löök tabas parema jalaga väljaspool ala, mis läheb kõrgele ja vasakule. Abistab Hugo Mallo. 64′ Carlos Domíngueze (Celta de Vigo) pealöögi katse tabas ala keskelt, mis läheb napilt üle lati. Abistav Iago Aspas nurgalöögi järel tsenderdusega. 63 ′ Nurk, Celta de Vigo. Nurga võttis Stole Dimitrievski.

63 ′ Vasaku väljaku harjamine seistes. Santi Mina (Celta de Vigo) parema jalaga löök raske nurga alt paremalt. Abiks Iago Aspas. 61 ′ Nurk, Celta de Vigo. Nurga võttis Iván Balliu. 59 ′ Santi Mina (Celta de Vigo) viga. 59 ′ Santiago Comesaña (Rayo Vallecano) sai kaitsetsoonis vea. 59 ′ Brais Méndez (Celta de Vigo) viga.

59 ′ Álvaro García (Rayo Vallecano) sai kaitsetsoonis vea. 58′ Katse tabas Álvaro García (Rayo Vallecano) vasaku jalaga löök kastist, mis läheb napilt üle lati. Abis Kévin Rodrigues pärast karistuslööki. 57′ Joseph Aidoo (Celta de Vigo) viga. 57 ′ Santiago Comesaña (Rayo Vallecano) sai vastasväljakul vea. 54 ′ Nurk, Celta de Vigo. Nurga võttis Mamadou Sylla.

54 ′ Nurk, Celta de Vigo. Nurga võttis Kévin Rodrigues. 53′ Javi Galán (Celta de Vigo) on saanud kaitsetsoonis vea. 53′ Mamadou Sylla (Rayo Vallecano) viga. 51′ Santi Mina (Celta de Vigo) löögi tõrjus parema jalaga ala keskelt. Abistab Brais Mendez. 49 ′ Brais Méndezi (Celta de Vigo) löögi lükkas vasaku jalaga väljastpoolt ala. Abiks Iago Aspas.

46′ Katse ebaõnnestus Esteban Saveljich (Rayo Vallecano) parema jalaga löök ala keskelt. 46 ′ Nurk, Rayo Vallecano. Nurga võttis Javi Galán. Teine poolaeg algas Celta de Vigo 1, Rayo Vallecano 0. 45'+3′ Esimene poolaeg lõppes, Celta de Vigo 1, Rayo Vallecano 0. 45'+2′ Katse ebaõnnestus. Kévin Rodrigues (Rayo Vallecano) vasaku jalaga löök väljastpoolt ala kasti, pall läheb värava paremale poolele.

45'+1′ Carlos Domínguezi (Celta de Vigo) viga. 45'+1′ Óscar Trejo (Rayo Vallecano) on kaitsetsoonis viga saanud. 43′ Santi Mina (Celta de Vigo) löögi tõrjus väljastpoolt ala parema jalaga. 43 ′ Nurk, Celta de Vigo. Nurga võttis Alejandro Catena. 41′ Franco Cervi (Celta de Vigo) on saanud paremal äärel vea.

41′ Óscar Trejo (Rayo Vallecano) viga. 40 ′ Iván Balliu (Rayo Vallecano) käsi. 38′ Santi Mina (Celta de Vigo) viga. 38 ′ Santiago Comesaña (Rayo Vallecano) sai kaitsetsoonis vea. 38′ Pathé Ciss (Rayo Vallecano) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.

38′ Vastasväljakul on vea saanud Denis Suárez (Celta de Vigo). 38 ′ Pathé Cissi (Rayo Vallecano) viga. 36 ′ Mamadou Sylla (Rayo Vallecano) löögi tabas ala keskelt õige posti lähedalt, kuid see läks veidi mööda. Iván Balliu abistas piirkonna ristiga. 35 ′ Nurk, Celta de Vigo. Nurga võttis Iván Balliu. 34′ Óscar Trejo (Rayo Vallecano) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.

34′ Fran Beltrán (Celta de Vigo) on saanud kaitsetsoonis vea. 34 ′ Óscar Trejo (Rayo Vallecano) viga. 31′ Fran Beltrán (Celta de Vigo) on saanud kaitsetsoonis vea. 31 ′ Santiago Comesaña (Rayo Vallecano) viga. 30′ Joseph Aidoo (Celta de Vigo) on saanud kaitsetsoonis vea.

30′ Mamadou Sylla (Rayo Vallecano) viga. 28 ′ Brais Méndez (Celta de Vigo) viga. 28′ Óscar Trejo (Rayo Vallecano) on vasakul äärel vea saanud. 27′ Javi Galán (Celta de Vigo) on saanud kaitsetsoonis vea. 27 ′ Viga Randy Nteka (Rayo Vallecano) poolt.

27′ Santi Mina (Celta de Vigo) katse tabas parema jalaga väljastpoolt ala väga lähedalt vasakule postile, kuid otse karistuslöögist läks see veidi mööda. 26 ′ Franco Cervi (Celta de Vigo) sai vastasväljakul vea. 26′ Alejandro Catena (Rayo Vallecano) viga. 25′ Javi Galán (Celta de Vigo) on saanud kaitsetsoonis vea. 25 ′ Randy Nteka (Rayo Vallecano) viga.

24 ′ Denis Suárezi (Celta de Vigo) katse tabas parema jalaga väljaspool ala, mis läheb kõrgele ja kaldus paremale. Abiks Fran Beltran. 22′ Álvaro García (Rayo Vallecano) katse tabas parema jalaga ala keskelt, mis läheb napilt üle lati. 21′ Javi Galán (Celta de Vigo) on saanud kaitsetsoonis vea. 21 ′ Randy Nteka (Rayo Vallecano) viga. 20′ Franco Cervi (Celta de Vigo) löögi tõrjus vasaku jalaga löök väljastpoolt ala.

20 ′ Nurk, Celta de Vigo. Nurga võttis Esteban Saveljich. 16 ′ Franco Cervi (Celta de Vigo) sai vasakul äärel vea. 16′ Iván Balliu (Rayo Vallecano) viga. 14′ Brais Méndez (Celta de Vigo) viga. 14′ Kevin Rodrigues (Rayo Vallecano) on vasakul äärel vea saanud.

13 ′ Vahetus Rayo Vallecanos, Óscar Trejo astub vigastuse tõttu väljakule Unai Lópezi asendama. 12′ Värav! Celta de Vigo 1, Rayo Vallecano 0. Brais Méndez (Celta de Vigo) lõi vasaku jalaga kasti keskelt paremasse alumisse nurka. 8′ Fran Beltrán (Celta de Vigo) on saanud kaitsetsoonis vea. 8′ Santiago Comesaña (Rayo Vallecano) viga. 7′ Brais Méndez (Celta de Vigo) on saanud kaitsetsoonis vea.

7′ Kevin Rodriguesi (Rayo Vallecano) viga. 5′ Hugo Mallo (Celta de Vigo) viga. 5 ′ Álvaro García (Rayo Vallecano) sai vasakul äärel vea. 4′ Fran Beltrán (Celta de Vigo) löögi tõrjus parema jalaga kasti väljast. 2′ Katse ebaõnnestus Mamadou Sylla (Rayo Vallecano) parema jalaga löök kasti keskelt.

Algus on prioriteetne. 0 ′ Mõlemad meeskonnad kinnitasid joondused. Peategelased hüppavad väljakule, et alustada soojendusharjutusi