45 очок Дончича не потрібні проти найкращої команди НБА

Лука Дончич над «Даллас Маверікс» відступив від «Санз» (121-114), незважаючи на те, що словенська база виступала одним з найкращих гравців сезону (45 очок). Зі свого боку, «Маямі Хіт» та «Фінікс Санз» цього понеділка завдали серйозних ударів, зумівши здобути перемоги на початку відповідних півфіналів Конференції в плей-офф НБА.

На чолі з Деандре Айтоном і Девіном Букером «Санз» перемогли «Маверікс» у півфіналі Західної конференції. Айтон і Букер набрали 25 очок і підбирань і 23 рази, нові скидки і подачі для рахунку, відповідно, затьмаривши відмінну гру словенця Дончича.

Дончич, який набрав колосальні 45 очок, 12 підбирань і вісім передач, спробує покращити свою удачу цієї середи знову на протилежному майданчику, щоб спробувати зрівняти серію з найкращими з семи ігор.

У перші хвилини «Санс» вели рахунком 9-0 і рідко відпускали газ. Вони кидали 50,5% з поля, також продавши підбирання 51-36 і перемогли Маверікс в XNUMX-й раз поспіль, враховуючи ігри регулярного сезону.

Це вперше за чотирирічну кар'єру Дончича в НБА "Даллас" вийшов у другий раунд після сезону.

Дончич і Максі Клебер, здавалося, були готові до цього виклику, але решта Mavs не зробили багато, поки не стало занадто пізно. Клебер фінішував із 19 очками.

Букер, який дуже швидко пропустив під час перемоги Фінікса в першому раунді, тверезий від Пеліканс через напруження правого підколінного сухожилля, повернувся сьогодні, але виглядав трохи обережніше, ніж зазвичай, щодо стабілізації здоров’я.

Ці вагання повільно зникли в першій чверті в понеділок, коли він набрав 13 очок і додав шість підбирань і чотири результативні передачі. Зі свого боку, Айтон домінував у фарбах та середніх частотах, наближаючись до його звичайного різноманіття ударів та кидків.

Розыгрыш-ветеран Кріс Пол додав 19 очок, а Кем Джонсон набрав 17 на лавці запасних у "Санз". Усі п'ять гравців "Санз" забили двозначні результати.

Сіксери падають без Ембііда

У «Капітал дель Соль» із Тайлером Ерро та Бамом Адебайо у воротах «Хіт» провели свій перший матч у півфіналі Східної конференції проти «Філадельфія 76ers», обігравши їх з рахунком 106-92.

Ерро та Адебайо набрали 25 очок та 24 передач, 12 очки та XNUMX підбирань відповідно, щоб отримати перше очко Маямі. Друга гра цієї серії відбудеться в середу в Маямі.

«Хіт», який займає перше місце на Сході, грав без зіркового охоронця Кайла Лоурі, який отримав травму підколінного сухожилля.

Зі свого боку, у «Сіксерс» не було свого зіркового камерунського бомбардира Джоеля Ембііда, який вибув на невизначений термін через перелом орбіти, який він отримав в останній грі серії першого раунду, коли вони перемогли Торонто Репторс (4-2).

Джиммі Батлер додав 15 очок у Майамі, який також мав по 10 очок у Гейба Вінсента та форварда Пі Джея Такера.

У 76ers не було Ембііда, фіналіста MVP регулярного сезону, який навіть не перебуває в Маямі, коли відновлюється після травми.

Ніхто не очікує, що камерунець зіграє в другій грі цієї серії в середу. І, як і очікувалося, його не вистачало.

У складі «Сіксерс» Тобіас Харріс набрав 27 очок, а другий був Тайріз Максі з 19 і Джеймс Харден з 16 коробками, дев'ятьма мішками і п'ятьма передачами.

Маямі провалився агресивно на початку, вигравши Такера над Харденом і очікував, що він захистить його у справі, подібній до тієї, яку він використав проти Трея Янга в попередній серії проти Атланта Хокс.

Місцеві жителі досягли переваги до 12 очок у першій чверті після серії 10-2 за вісім голів Ерро, який розпочав гру на лавці запасних. У середині другого після чергового кошика Ерро відрив залишався комфортним (46-36).

У другій чверті стрибун Хардена за 28 секунд до кінця перевів головну перевагу 76ers з рахунком 51-50, що стало їх першим лідерством за ніч.

Однак Адебайо отримав пас від Такера за данк, який привів Маямі до 62-61 у третьому, і це була б остаточна зміна переваги в грі.

Наприкінці третього періоду пробіжка з рахунком 10-0 створила хорошу подушку, а потім ще одна серія 13-2 на початку четвертої чверті підштовхнула «Хіт» до 98-77.