Лас-Пальмас сьогодні в прямому ефірі: гучна перемога (0-4) над Канарськими островами вдома

Кінець матчу, Малага ФК 0, Лас-Пальмас 4.90'+4'Закінчився другий тайм, Малага ФК 0, Лас-Пальмас 4.90'+1'Лорен Суньїга (Малага ФК) отримав фол на половині поля суперника.90'+1 Фол, Ерік Курбело (Лас-Пальмас).

90'Беніто Рамірес (Лас-Пальмас) порушує правила в зоні захисту.90'Фол робить Жонас Рамальо (Малага). 90 Рубен Кастро (Малага) б'є правою ногою з-за меж штрафного.

88'Jonás Ramalho (Малага) зазнав фолу в зоні захисту.87'Гооооол! Малага 0, Лас-Пальмас 4. Марвін Парк (Лас-Пальмас) правою ногою зі складного кута справа 86'Поза грою, Малага. Фран Вільяльба спробував навести пас, але Рубен Яньєс опинився в офсайді 85 Альваро Лемос (Лас-Пальмас) порушує правила.

85′ Алейкс Фебас (Малага) програє в зоні захисту 85′ Марвін Парк (Лас-Пальмас) програє на правому фланзі 85′ Фол робить Віктор Олмо (Малага) 84′ Фабіо Гонсалес (Лас-Пальмас) отримує Фол на правому фланзі.

84′ Рамон Енрікес (Малага), фол, фол. 82′ Заміна у Лас-Пальмас, Марвін Парк виходить на поле замість Альберто Молейро. 81′ Альваро Лемос (Лас-Пальмас) порушує правила в зоні захисту. 81′ Алейкс Фебас порушує правила. (Малага ФК).

80′ Оменуке Мфулу (Лас-Пальмас) порушує правила в зоні захисту. 80′ Фол робить Фран Соль (Малага). 78′ Альберто Молейро (Лас-Пальмас) порушує правила на протилежній половині поля. 78′ Фол робить Фран Вільялба (Малага).

77'Фол робить Віктор Олмо (Малага).77'Енцо Лойодіс (Лас-Пальмас) зазнав фолу на половині поля.76'Удар відбитий. Лорен Суньїга ("Малага") б'є головою з центру штрафного 76' Удар відбитий в нижній лівий кут. Лорен Суньїга (ФК Малага) б'є правою ногою з центру штрафного. Допомагав Алейкс Фебас.

76 Спроба не вдалася. Алейкс Фебас (Малага) пробив правою ногою з-за меж штрафного, був дуже близький до лівої стійки, але трохи минув. За допомогою Франа Сола.75'Заміна в Лас-Пальмасі, Фабіо Гонсалес вийшов на поле, щоб замінити Альваро Хіменеса.73'Удар відбитий біля правого флангу воріт. Альваро Хіменес (Лас-Пальмас) пробив лівою ногою з-за меж штрафного. Асист віддав Альваро Лемос.73'Спроба заблокована Енцо Лойодіс (Лас-Пальмас) пробив лівою ногою з-за меж штрафного. Асистував Альваро Лемос.

70'Гоооооол! Малага 0, Лас-Пальмас 3. Альваро Хіменес (Лас-Пальмас) б'є правою ногою з центру 69′ Заміна у Малаги, Лорен Суньїга виходить на поле замість Алекса Галлара Рамон Енрікес на полі замість Хенаро Родрігеса. 69′ Унаї Бустінца (Малага) порушує правила в зоні захисту.

69' Беніто Рамірес (Лас-Пальмас), фол, 68' Спроба заблокована Беніто Рамірес (Лас-Пальмас) пробиває правою ногою з лівого флангу. Асистував Альберто Молейро. 67 Поза грою, Лас-Пальмас. Альваро Валлес спробував навести м'яч, але Марк Кардона опинився в офсайді. 65 Спроба не вдалася. Асистував Беніто Рамірес.

64 Фол, Фран Соль (Малага).64 Ерік Курбело (Лас-Пальмас) порушує правила в зоні захисту. поле замість Оскара Пінчі.

61'Дію зупинили під палицями на рівні землі. Фран Соль (Малага) б'є правою ногою з правого флангу штрафного. Голосову передачу віддав Алейкс Фебас.58' Фол робить Фран Соль (ФК "Малага").58'Оменуке Мфулу ("Лас-Пальмас") порушує правила в зоні захисту. 57'Заміна, ФК "Малага", Фран Вільялба замінює Луїса Муньоса.

56'Гоооооол! ФК «Малага» 0, «Лас-Пальмас» 2. Марк Кардона («Лас-Пальмас») пробиває лівою ногою з центру штрафного. 54'Фол робить Хуанде («Малага») 54'Марк Кардона («Лас-Пальмас») зазнав фолу на правому фланзі .53 "Спроба промахнулась. Енцо Лойодіс ("Лас-Пальмас") пробив лівою ногою з-за меж штрафної дуже близько до лівої стійки, але пройшов трохи мимо. Асистував Альваро Хіменес.

51′ Кутовий, Малага. Кутовий виконав Сауль Коко.50'Спроба не вдалася.Алекс Галлар («Малага») пробив лівою ногою з правого боку штрафного.48'Поза грою, Лас-Пальмас. Сідні намагається навести м'яч, але Марк Кардона опинився в офсайді. 47′ Хенаро Родрігес (Малага) отримує жовту картку за небезпечну гру.

47′ Генаро Родрігес (Малага), фол, фол. 47′ Альберто Молейро (Лас-Пальмас) порушує правила в зоні захисту. Лівий ключ, але він пройшов трохи не у ворота. 45' Заміна в Малазі, Фран Соль вийшов на поле, замінивши Йозабед .

45'Заміна в Лас-Пальмасі, Альваро Лемос виходить на поле замість Алекса Суареса. Розпочався другий тайм Малага 0, Лас-Пальмас 1.45'+3'Закінчився перший тайм, Малага 0, Лас-Пальмас 1.45'+1'Сергі Кардона (Лас-Пальмас) зазнав фолу в зоні захисту.

45'+1'Луїс Муньос (ФК "Малага"), фол, фол 45'Удар відбитий просто в лівий верхній кут. Рубен Кастро (Малага) б'є головою з центру штрафного. Асистував Алекс Галлар. 44′ Гол! Малага 0, Лас-Пальмас 1. Оскар Пінчі (Лас-Пальмас) б'є з центру штрафної. 43 Хуанфран (Малага) отримує жовту картку.

40' Спроба не вдалася Марк Кардона (Лас-Пальмас) пробив правою ногою з-за меж штрафного. Асист віддав Альваро Хіменес.37'Поза грою, ФК Малага. Алейкс Фебас спробував навести м'яч, але Рубен Кастро опинився в офсайді 37' Спроба заблокована Енцо Лойодіс (Лас-Пальмас) пробиває лівою ногою з-за меж штрафного майданчика 37' Оменуке Мфулу (Лас-Пальмас) заробляє фол на протилежному полі.

33'Спроба заблокована. Марк Кардона (Лас-Пальмас) пробив правою ногою з правого флангу.37'Фол, зроблений Йозабедом (Малага).33'Спроба відбита справа від воріт. Альберто Молейро ("Лас-Пальмас") пробив правою ногою з дуже складного кута справа. Асист віддав Альваро Хіменес.33'Спроба заблокована.Альваро Хіменес ("Лас-Пальмас") пробив правою ногою з правого флангу. Асистував Оскар Пінчі.

32′ Рубен Кастро (ФК Малага) заробляє штрафний удар у зоні захисту 32' Фол робить Серхі Кардона (Лас-Пальмас). Жонас Рамальо подає кутовий 32' Спроба заблокована Серхі Кардона (Лас-Пальмас) пробиває лівою ногою з-за меж штрафного. За допомогою Енцо Лойодіце.

28′ Поза грою, Малага. Луїс Муньос спробував навести пас, але Рубен Кастро потрапив в офсайд.26'Альваро Хіменес ("Лас-Пальмас") зазнав фолу на правому фланзі.26'Фол зробив Хенаро Родрігес ("Малага").25'Алекс Суарес ("Лас-Пальмас") має отримав жовту картку за небезпечну гру.

25′ Алекс Суарес (Лас-Пальмас), фол, фол. 25′ Алейкс Фебас (Малага) порушує правила в зоні захисту. Асистував Марк Кардона. 23′ Енцо Лойодіс (Лас-Пальмас), фол.

23'Алейкс Фебас (Малага) отримує фол на лівому фланзі.20'Спроба заблокована. Алейкс Фебас (Малага) пробиває лівою ногою з-за меж штрафного.18'Фол робить Енцо Лойодіс (Лас-Пальмас).18' Алейкс Фебас (Малага) зазнав фолу в зоні захисту.

18 ' Удар стоячи поруч з правим флангом воріт. Альберто Молейро (Лас-Пальмас) пробиває лівою ногою з-за меж штрафного. 16'Енцо Лойодіс (Лас-Пальмас) порушує правила в зоні захисту. 16'Фол робить Хенаро Родрігес (Малага).15'Поза грою, Малага. Хуанде зробив глибокий пас, але Віктор Ольмо опинився в офсайді.

14'Спроба заблокована Алейкс Фебас (Малага) удар правою ногою з-за меж штрафного майданчика блокований. Передачу віддав Жозабед.13'Енцо Лойодіс (Лас-Пальмас) порушує правила в зоні захисту.13'Луїс Муньос (Малага) фол.11'Заміна в Малазі, Йонас Рамальо виходить на поле замість Естебана Бургоса через травму

8' Невдала спроба Сауль Коко (Лас-Пальмас) б'є правою ногою з центру штрафного, але не влучає у поперечину. Асист віддав Альваро Хіменес, навісивши в штрафну після подачі з кутового.7'Кутовий, Лас-Пальмас. Кутовий виконав Естебан Бургос. Кутовий 7', Лас-Пальмас. Естебан Бургос подає кутовий 4' Оскар Пінчі ("Лас-Пальмас") - фол.

4'Унаї Бустінца (Малага) порушує правила в зоні захисту. Альберто Молейро намагається навести м'яч, але Марк Кардона потрапив у офсайд 4' Жозабед (Малага) порушує правила 3' Оменуке Мфулу (Лас-Пальмас) порушує правила в зоні захисту.

1′ Алекс Суарес (Лас-Пальмас), фол, фол. 1′ Алейкс Фебас (Малага) порушує правила в зоні захисту. Головні герої вистрибують на поле, щоб почати розминку