Через рік Хетафе перемагає на виїзді

Оновлення

Кінець матчу, Сельта де Віго 0, Хетафе 2.90'+6' Фінальна друга частина, Сельта де Віго 0, Хетафе 2.90'+5'Стефан Мітрович (Хетафе) зазнав фолу в зоні захисту.90'+5'Рука Тьяго Гальхардо (Сельта де Віго).

90'+5'Заміна в Хетафе, Гаразд Йокуслу вийшов на поле, замінивши Флорентіно.90'+3'Жозеф Айду (Сельта де Віго) порушив.90'+3'Енес Унал (Хетафе) фолить на фланзі справа.90 '+2'Гандбол Мауро Арамбаррі (Хетафе).90'+2'Заміна в Хетафе, Карлес Аленя вийшов замість Борха Майорала.

90'+2'Заміна в Хетафе, Сандро Рамірес вийшов на поле замість Оскара Родрігеса.90'+1'Фол на Санті Міну (Сельта де Віго).90'+1'Матіас Олівера (Хетафе) зазнав фолу на протилежному половина .90' Спроба пропущена. Орбелін Пінеда (Сельта де Віго) удар правою ногою з-за меж штрафного був дуже близько до лівої штанги, але пройшов трохи мимо 88' Порушення правил Матіас Олівера (Хетафе).

88'Августо Соларі (Сельта де Віго) отримує фол на правому фланзі.87'Спроба пропущена. Тьяго Галардо (Сельта де Віго) б'є головою з центру.86'Санті Міна (Сельта де Віго) отримує фол у зона захисту.86'Фол Мауро Арамбаррі (Хетафе).86'Гандбол Тьяго Гальхардо (Сельта де Віго).

82′ Заміна, Сельта де Віго, Орбелін Пінеда виходить на поле замість Браїса Мендеса. 82' Удар пропущений. Санті Міна (Сельта де Віго) б'є головою з центру. 80' Фол, Санті Міна (Сельта де Віго) .80 Джене Даконам (Хетафе) порушує правила на правому фланзі. 77'Корнер, Сельта де Віго. Кутовий подав Давид Сорія.

77′ Кутовий, Сельта де Віго. Мауро Арамбаррі подав кутовий. 75' Гандбол виконує Енес Унал (Хетафе). 74' Джейсон Мурільо (Сельта де Віго) отримує жовту картку. 72' Заміна, Сельта де Віго, Тьяго Галхардо виходить на поле замість Деніса Суареса. 72′ Браїс Мендес (Сельта де Віго) відкинув удар лівою ногою з-за меж площі. Асистував Яго Аспас.

70'VAR Огляд: Гол Хетафе (Енес Унал).69'ГОЛ СКАСОВАНО VAR: Енес Унал (Хетафе) забив, але після огляду VAR гол не піднімається.69'Офсайд, Хетафе. Хорхе Куенка спробував пас, але Енес Унал опинився в офсайді 68'Кутовий, Хетафе. Кутовий зробив Матіас Дітуро. 68′ Удар з правого боку воріт. Борха Майорал (Хетафе) пробив правою ногою з центру штрафної. Асистент Енес Юнал.

67'Фол Аугусто Соларі (Сельта де Віго).67'Борха Майорал (Хетафе) отримує фол на лівому фланзі.66'Спроба пропущена. Фран Бельтран (Сельта де Віго) удар правою ногою з-за меж штрафного був пропущений. йде занадто високо. Передача Ноліто після подачі кутового 65'Кутовий, Сельта де Віго. Хорхе Куенка подав кутовий 65′ Аугусто Соларі (Сельта де Віго) отримує жовту картку.

64'Матіас Олівера (Хетафе) отримує жовту картку за небезпечну гру.63'Августо Соларі (Сельта де Віго) порушує правила в зоні захисту.63'Фол Матіаса Олівера (Хетафе).61'Низький удар. збережені палички на рівні землі. Санті Міна (Сельта де Віго) влучає правою ногою з-за межі штрафного. 59 ′ Енес Унал (Хетафе) відкинув удар правою ногою з центру майданчика. За сприяння Борха Майорал.

58′ Ноліто (Сельта де Віго) порушив правила в зоні захисту. 58' Фол Даміан Суарес (Хетафе). 57' Заміна, Сельта де Віго. Аугусто Соларі замінює Кевіна Васкеса. 57' Заміна, Сельта де Віго виходить Кампо Ноліто на заміну Франко Черві 56'Флорентіно (Хетафе) отримав жовту картку за небезпечну гру.

56′ Фран Бельтран (Сельта де Віго) порушує правила на половині суперника 56' Фол Флорентіно (Хетафе) 51' Гол! Сельта де Віго 0, Хетафе 2. Борха Майорал (Хетафе) б'є лівою ногою з лівого боку штрафної 50′ Порушення правил Яго Аспас (Сельта де Віго).

48'Оскар Родрігес (Хетафе) отримує жовту картку.48'Хаві Галан (Сельта де Віго) порушує правила на лівому фланзі.48'Фол Оскар Родрігес (Хетафе).46'Фол Деніс Суарес (Сельта) де Віго) 46'Борха Майорал (Хетафе) порушує правила на лівому фланзі.

Розпочався другий тайм Сельта де Віго 0, Хетафе 1,45'+2'Закінчується перший тайм, Сельта де Віго 0, Хетафе 1,43'Фол Браіс Мендес (Сельта де Віго).43'Борха Майорал (Хетафе) отримав фол зліва 40' Фол заробив Санті Міна (Сельта де Віго).

40'Флорентіно (Хетафе) порушує правила в зоні захисту.38'Борха Майорал (Хетафе) отримує жовту картку за небезпечну гру.38'Брейс Мендес (Сельта де Віго) порушує правила на правому фланзі. 38'Фол Флорентіно (Хетафе) 32'Франко Черві (Сельта де Віго) порушує правила в зоні захисту.

32′ Фол Мауро Арамбаррі (Хетафе) 27′ Офсайд, Сельта де Віго. Нестор Араухо спробував провести перехід, але Браїс Мендес опинився в офсайді. Сельта де Віго 23, Хетафе 0. Борха Майорал (Хетафе) б'є правою ногою з центру зони. 1′ Поразка Деніса Суареса (Сельта де Віго).

16'Енес Унал (Хетафе) отримав фол у зоні захисту. 16'Фол Фран Бельтран (Сельта де Віго).15'Фол Енес Унал (Хетафе).14'Хаві Галан (Сельта де Віго) отримав потрапляють в зону оборони. Асистент від Даміана Суареса з прострілом у штрафну.

13′ Небезпечна гра Браїса Мендеса (Сельта де Віго) Хорхе Куенка (Хетафе) 9 Браіс Мендес (Сельта де Віго) порушує правила на правому фланзі.

7'Пропущений удар. Енес Унал (Хетафе) пробив правою ногою з центру майданчика дуже близько до лівої стійки, але пройшов трохи мимо 5' Франко Черві (Сельта де Віго) отримав фол у зоні захисту .5' Фол Мауро Арамбаррі (Хетафе) 3' Удар відбитий під стійки на рівні землі. Хаві Галан (Сельта де Віго) б'є лівою ногою з-за меж штрафного. Асистент від Нестора Араужо. 2'Спроба заблокована Браіс Мендес (Сельта де Віго) б'є лівою ногою поза межами штрафної. Асистент Кевін Васкес.

2' Браіс Мендес (Сельта де Віго) б'є по лівій штанзі лівою ногою з центру штрафної. Головні герої вискакують на поле, щоб почати розминку