Еспаньйол перехоплює подих і гіркий дебют Бордаласа з Хетафе

значокКінець матчу, Еспаньйол 1, Хетафе 0,90'+7'значокОстаннє коло, Еспаньйол 1, Хетафе 0,90'+5'значокЗаміна в Хетафе, Хайме Мата вийшов на поле замість Гонсало Вільяра.90'+4'значокХоселу (Еспаньйол) порушує правила.

90 '+ 4'значокДаміан Суарес (Хетафе) порушує правила в зоні захисту. 90'+4'значокХуанмі Латаса (Хетафе) не влучив, удар головою з центру штрафного. 90'+3'значокБраян Оліван (Еспаньол) порушує правила в зоні захисту. 90'+3'значокХуанмі Латаса (Хетафе) порушує правила.

90 '+ 1'значокПоза грою, Еспаньйол. Алейш Відаль зробив глибокий пас, але Хоселу опинився в офсайді. 90'+1'значокАлейш Відаль (Еспаньйол) отримує жовту картку.90'+1'значокКуточок, іспанська. Кутовий виконано Порту.90′значокКуточок, іспанська. Фабріціо Ангілері виконав кутовий.

89 'значокЗавершіть стоячи під палицями на рівні землі. Хав'єр Пуадо (Еспаньол) б'є з правої ноги з центру штрафного. Асист віддав Серхі Дардер.89′значокХуанмі Латаса (Хетафе), фол, фол. 88′значокФернандо Калеро (Еспаньол) порушує штрафний удар у зоні захисту.

87'Гра поновлена.86'значокЗаміна в «Еспаньйолі», Алейш Відаль виходить на поле замість Оскара Гіла.86′значокЗаміна, Еспаньол Хав'єр Пуадо виходить на поле замість Мартіна Брейтуейта 84' Гра зупинена (Еспаньол).

84 ′ Гра зупинена (Хетафе). 84 ′значокСпроба не вдалася. Асист віддав Мунір Ель-Хаддаді, виконавши навіс у штрафну після виконання штрафного удару.83′значокСерхі Дардер (Еспаньол), фол, 83′значокНеманья Максимович (Хетафе) порушує правила протилежного поля.

83 'значокЛеандро Кабрера (Еспаньол) порушує правила в зоні захисту. 83′значокВтрата Борха Майораля (Хетафе).81′значокХуанмі Латаса (Хетафе) отримав жовту картку за небезпечну гру.81′значокСерхі Гомес (Еспаньол) порушує правила в зоні захисту.

81 'значокХуанмі Латаса (Хетафе), фол, фол. 81′значокЗаміна в Хетафе, Фабріціо Ангілері вийшов на поле замість Гастона Альвареса.81′значокЗаміна в Хетафе, Стефан Мітровіч вийшов на поле замість Омара Алдерете.80'значокЗаміна у Хетафе, Хуанмі Латаса вийшов на поле замість Енеса Унала.

80 'значокЗавершіть стоячи під палицями на рівні землі. Хоселу (Еспаньол) пробив правою ногою з лівого флангу. Асист віддав Серхі Дардер.77′значокФернандо Калеро (Еспаньол), фол, 77'значокДавід Сорія (Хетафе) порушує правила. 77'значокЗавершіть стоячи під палицями на рівні землі. Мартін Брейтуейт (Еспаньол) б'є з правої ноги з центру штрафного. Асистував Сергі Дардер, навісивши в зону.

76 'значокКуточок, іспанська. Кутовий виконав Даміан Суарес.75′значокХоселу (Еспаньол), фол, 75'значокГастон Альварес (Хетафе) порушує правила. 74'значокФернандо Калеро (Еспаньол) ударом головою з центру штрафного не влучає зліва. Асистував Леандро Кабрера після стандартної ситуації.

74 'значокЛеандро Кабрера (Еспаньол) промахнувся, пробив лівою ногою з центру штрафного, після удару зі штрафного м’яч проминув у правий бік воріт.74′значокЗміна в Еспаньйолі, Браян Оліван виходить на поле замість Адріа Педроси.73′значокГонсало Вільяр (Хетафе) отримав жовту картку за небезпечну гру.73′значокВінісіус Соуза (Еспаньол) порушує правила.

73 'значокГонсало Вільяр (Хетафе), фол, 71'значокНіколас Меламед (Еспаньол) отримав жовту картку за небезпечну гру.71′значокНіколас Меламед (Еспаньол), фол, 71′значокМунір Ель-Хаддаді (Хетафе) порушує правила в зоні захисту.

70 'значокЛеандро Кабрера (Еспаньол) порушує правила в зоні захисту. 70′значокГонсало Вільяр (Хетафе), фол, 70'значокГонсало Вільяр (Хетафе) пробив правою ногою з правого флангу, заблокував спробу. 68'значокАдріа Педроса (Еспаньол) виконує штрафний удар.

68 'значокПорту (Хетафе) порушує правила. 68'значокЗміна в «Еспаньйолі», Вінісіус Соуза вийшов на поле замість Деніса Суареса. 67′значокПоза грою, Хетафе. Енес Унал спробував навести м'яч, але Борха Майораль опинився в офсайді.67′значокЗупинений постріл. Ніколас Меламед (Еспаньол) б'є з правої ноги з центру штрафного.

66 'значокУдар зупинився біля правого краю воріт. Енес Унал (Хетафе) пробив лівою ногою з центру штрафного. 64'значокАдріа Педроса (Еспаньол) лівою ногою з-за меж штрафного майданчика не влучає зліва. Асистував Ніколас Меламед.64′значокЗміна в Хетафе, Мунір Ель-Хаддаді увійшов до Кампо замість Карлеса Аленьї. 63′значокСерхі Дардер (Еспаньол) порушує правила.

63 'значокВтрата Борха Майораля (Хетафе).62′значокУдар зупинився біля правого краю воріт. Енес Унал (Хетафе) пробив правою ногою з-за меж штрафного. Асистував Неманья Максимович. 61′значокКуточок, іспанська. Кутовий виконав Омар Альдерете.60′значокЕнес Унал (Хетафе) пробив правою ногою з-за меж штрафного майданчика зі штрафного.

59 'значокСерхі Дардер (Еспаньол), фол, 59′значокЕнес Унал (Хетафе) порушує правила. 58'значокСпроба не вдалася Мартін Брейтуейт (Еспаньол) б'є правою ногою з-за меж штрафного, не влучає вправо. Асистував Деніс Суарес головою. 57′значокНеманья Максимович ("Хетафе") отримав жовту картку за небезпечну гру.

57 'значокМартін Брейтуейт (Еспаньол) порушує правила в зоні захисту. 57′значокНеманья Максимович (Хетафе), фол, 53'значокДомінгос Дуарте (Хетафе) не влучив у штрафний удар головою з центру штрафного. 53'значокФернандо Калеро (Еспаньйол) порушує правила.

53 'значокЕнес Унал (Хетафе) порушує правила на лівому фланзі. 52′значокНіколас Меламед (Еспаньйол) промахнувся. Удар правою ногою з-за меж штрафного, який не влучив зліва після прямого штрафного. 51'значокДомінгос Дуарте (Хетафе) отримує жовту картку. 51′значокВідсутність Домінгоса Дуарте (Хетафе).

51 'значокМартін Брейтуейт (Еспаньол) порушує правила протилежного поля. 50'значокФернандо Пачеко (Еспаньол) порушує правила. 50'значокГастон Альварес (Хетафе), фол, 50′значокКорнер, Хетафе. Кутовий виконав Леандро Кабрера.

48 'значокСпроба заблокована Ніколас Меламед (Еспаньйол) пробив правою ногою з центру штрафного. Асист віддав Хоселу.48′значокМартін Брейтуейт (Еспаньол) порушує правила протилежного поля. 48'значокГастон Альварес (Хетафе), фол, 47′значокКорнер, Хетафе. Кутовий виконав Фернандо Пачеко.

47 'значокАльваро Фернандес (Еспаньол) отримує жовту картку. 45'+3'значокОстанній перший матч, Еспаньйол 1, Хетафе 0.значокРозпочався другий тайм Еспаньйол 1, Хетафе 0,45'+2'значокФернандо Пачеко (Еспаньол) порушує правила в зоні захисту.

45 '+ 2'значокВідсутність Енеса Унала (Хетафе).43′значокНеудачна спроба Неманья Максимович (Хетафе) ударом головою з центру штрафного не влучає у правий фланг. Асистував Гонсало Вільяр, навісивши в зону. 42′значокМартін Брейтуейт (Еспаньол) отримав жовту картку за небезпечну гру.42′значокМартін Брейтуейт (Еспаньол) порушує правила.

42 'значокЕнес Унал (Хетафе) порушує правила. 42'значокСпробу заблокував Мартін Брейтуейт (Еспаньол), удар правою ногою з-за меж штрафного. 41'значокНіколас Меламед (Еспаньол) порушує правила протилежного поля. 41′значокДаміан Суарес (Хетафе) порушує правила.

39 'значокМ’яч рукою Домінгос Дуарте (Хетафе). 39′значокХоселу (Еспаньол) порушує правила. 38′значокгооооол! Еспаньйол 1, Хетафе 0. Хоселу (Еспаньол) реалізує пенальті правою ногою.37′значокКарлес Аленья (Хетафе) отримав жовту картку за те, що перевів м'яч рукою.

37'Гра поновлена.35'Рішення VAR: пенальті Еспаньйол.34'значокБорха Майораль (Хетафе) порушує правила в зоні захисту. 34'Пенальті реалізує Карлес Аленья (Хетафе) ударом рукою у штрафному майданчику.

34 'значокПрограв Оскар Гіл (Еспаньол). 34′значокСпробу заблокував Мартін Брейтуейт (Еспаньол) головою з центру штрафного. Асистував Адріа Педроса з центру в зону.33′значокЛеандро Кабрера (Еспаньол) порушує правила в зоні захисту. 33′значокЕнес Унал (Хетафе) порушує правила.

32 'значокЛеандро Кабрера (Еспаньол) порушує правила в зоні захисту. 32′значокВідсутність Енеса Унала (Хетафе).30′значокНіколас Меламед (Еспаньол) порушує правила. 30'значокПоразка Гастона Альвареса (Хетафе).

28 'значокПоза грою, Еспаньйол. Леандро Кабрера спробував навести м'яч, але Хоселу потрапив у офсайд. 25′значокОскар Гіл (Еспаньол) порушує правила. 25'значокВідсутність Енеса Унала (Хетафе).24′значокЗавершіть стоячи під палицями на рівні землі. Ніколас Меламед ("Еспаньол") пробив правою ногою з широкого кута справа.

24 'значокПоза грою, Еспаньйол. Серхі Дардер спробував навести пас, але Ніколас Меламед потрапив у офсайд. 24′значокУдар зупинився високо і по центру воріт. Мартін Брейтуейт (Еспаньол) б'є з правої ноги з центру штрафного. 23'значокПоза грою, Хетафе. Гастон Альварес спробував навести м'яч, але Енес Унал опинився в офсайді. 22′значокСерхі Дардер (Еспаньол) порушує правила.

22 'значокГонсало Вільяр (Хетафе) порушує правила протилежного поля. 18'значокЛеандро Кабрера (Еспаньол) порушує правила в зоні захисту. 18′значокВідсутність Енеса Унала (Хетафе).18′значокКорнер, Хетафе. Кутовий виконав Фернандо Калеро.

17 'значокАдріа Педроса (Еспаньол), фол, фол. 17′значокПорту (Хетафе) порушує правила. 14'значокПрограв Оскар Гіл (Еспаньол). 14′значокГастон Альварес (Хетафе) порушує правила в зоні захисту.

13 'значокНіколас Меламед (Еспаньол) промахнувся, але удар правою ногою з меж штрафного майданчика пройшов надто високо зі штрафного. 12'значокГонсало Вільяр (Хетафе), фол, 12'значокХоселу (Еспаньол) порушує правила. 9'значокКуточок, іспанська. Кутовий виконав Девід Сорія.

9 'значокПостріл зупинився низько ліворуч. Ніколас Меламед (Еспаньол) б'є з правої ноги за межі штрафного. Асист віддав Серхі Гомес.7′значокКуточок, іспанська. Кутовий виконав Гастон Альварес.6′значокНіколас Меламед (Еспаньол) порушує правила протилежного поля. 6′значокГонсало Вільяр (Хетафе) порушує правила.

2 'значокШтрафний удар – Порту (Хетафе).2′значокАдріа Педроса (Еспаньол) порушує правила. Гра поновлена. Гра поновлена.

1'Гра зупинена (Хетафе).1'Гра зупинена (Еспаньол).значокСтарти матимуть пріоритет.значокСклади, підтверджені обома командами, які виходять на поле, щоб розпочати розминку