Підсумок і цілі Алькоркон 2

Оновлення

Кінець матчу, Алькоркон 2, Понферрадіна 2. 90'+9′ Закінчується другий тайм, Алькоркон 2, Понферрадіна 2. 90'+5' Удар зупинився під стійками на рівні землі. Борха Валле (Алькоркон) прострілив правою ногою з дуже близької відстані. 90'+7′ VAR Рішення: без голу Алькоркон 3-2 Понферрадіна.

90'+5′ ГОЛ СКАСОВАНО VAR: Борха Валле (Алькоркон) забив, але після перегляду VAR гол не відображається на табло. 90'+5' Офсайд, Алькоркон. Борха Валле спробував перекинути м'яч, але Хосе Анхель Хурадо опинився в офсайді. 90'+5' Еммануель Апе (Алькоркон) б'є головою у поперечину з центру штрафної. Асистував Уго Фрайле, пробив у зону після кутового. 90'+4' Кутовий, Алькоркон. Адріан Кастеллано подав кутовий. 90'+3' Гол! Алькоркон 2, Понферрадіна 2. Борха Валле (Алькоркон) реалізував пенальті правою ногою у правий бік воріт.

90'+1' Пенальті. Адріан Кастеллано (Понферрадіна) за фол у штрафній. 90'+1′ Пенальті на користь Алькоркона. Еммануель Апех постраждав у цьому районі. 89 ′ Фол Уго Фрайле (Алькоркон). 89′ Хуан Ернандес (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту. 88′ Борха Валле (Алькоркон) відкинув удар правою ногою поза межами майданчика.

88′ Кутовий, Алькоркон. Кутовий подав Крістіан Родрігес. 87′ Ізраїль Гарсія (Алькоркон) пробив головою з центру майданчика дуже близько до лівої стійки, але він пройшов трохи вшир. Асистував Оскар Рівас, зробивши пас головою. 86 ′ Ізраїль Гарсія (Алькоркон) порушує правила в зоні захисту. 86 ′ Фол заробив Сауль Креспо (Понферрадіна). 85′ Зміна в Понферрадіні, Хуан Ернандес виходить на поле замість Хосе Наранхо.

84 ′ Зміна в Алькорконі, Уго Фрайле виходить на поле замість Давида Фернандеса. 84 ′ Зміна в Алькорконі, Давид Форнієс виходить на поле замість Роберто Олабе. 84 ′ Зміна в Алькорконі, Ізраїль Гарсія виходить на поле замість Джоеля Валенсії. 81′ Удар Роберто Олабе (Алькоркон) пробив лівою ногою з центру майданчика дуже близько до лівої стійки, але пройшов трохи мимо. Допомагає Еммануель Апех. 80′ Фол Оскар Аррібас (Алькоркон).

80′ Крістіан Родрігес (Понферрадіна) порушив правила в зоні захисту. 79 ′ Фол Джованні Сарфіно (Алькоркон). 79′ Серджі Енріх (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту. 78′ Фол: Хосе Наранхо (Понферрадіна). 78 ′ Жоель Валенсія (Алькоркон) порушує правила в зоні захисту.

75 ′ Зміна в Понферрадіні, на поле виходить Сауль Креспо замість Едуардо Еспіау. 75′ Зміна в Понферрадіні, Мігель Баеса виходить на поле замість Агуса Медіна. 74′ Спроба пропущена Едуардо Еспіау (Понферрадіна). Удар лівою ногою з лівого боку усередині площі м'яч не влучив у правий бік воріт. Допомагає Дані Оджеда після глибокої їзди. 72′ Зупинений удар. Борха Валле (Алькоркон) пробив правою ногою з лівого крила. 71′ Роберто Олабе (Алькоркон) заробляє штрафний удар на лівому фланзі.

71′ Фол Хосе Марія Амо (Понферрадіна). 69′ Агус Медіна (Понферрадіна) отримує жовту картку за небезпечну гру. 69 ′ Борха Валле (Алькоркон) заробляє штрафний удар у протилежному полі. 69 ′ Фол Агуса Медіна (Понферрадіна). 68′ Роберто Олабе (Алькоркон) порушує правила в зоні захисту.

68 ′ Фол Дані Охеда (Понферрадіна). 68 ′ Зміна в Алькорконі, Борха Валле виходить на поле замість Івана Калеро. 66 ′ Ріос Рейна (Понферрадіна) влучає в перекладину, пробиває лівою ногою здалеку і в невірогідну позицію після кутового. 65′ Кутовий, Понферрадіна. Давид Фернандес подав кутовий. 64 ′ Зміна в Понферрадіні, на поле виходить Крістіан Родрігес замість Юрія.

64 ′ Зміна в Понферрадіні, Сержі Енріх виходить на поле Поль-Віорел Антон. 64′ Промах Дані Охеда (Понферрадіна) пробив правою ногою з правого боку усередині майданчика. 62 ′ Зміна в Алькорконі, Оскар Аррібас виходить на поле за Алекса Мула. 60′ Рука Паріс Адот (Понферрадіна). 56′ Джованні Сарфіно (Алькоркон) отримує жовту картку.

56 ′ Фол Віктор Гарсія (Алькоркон). 54′ Хосе Анхель Хурадо (Алькоркон) отримує жовту картку за небезпечну гру. 56′ Ріос Рейна (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту. 53′ Фол: Хосе Анхель Хурадо (Алькоркон). 53′ Едуардо Еспіау (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту.

51′ Алекс Мула (Алькоркон) пропустив спробу дуже далеко вліво прострілив правою і у складній позиції, яка йде занадто високо після прямого штрафного удару. 50′ Поль-Віорел Антон (Понферрадіна) отримав жовту картку за небезпечну гру. 50′ Фол: Поль-Віорел Антон (Понферрадіна). 50′ Джованні Сарфіно (Алькоркон) порушує правила на лівому фланзі. 50′ Кутовий, Алькоркон. Кутовий подав Дані Охеда.

49 ′ Алекс Мула (Алькоркон) прострілив правим ударом дуже далеко вліво і у складній позиції був відхилений. 49′ Рука Хосе Марія Амо (Понферрадіна). 46′ Гол! Алькоркон 1, Понферрадіна 2. Джованні Зарфіно (Алькоркон) б'є правою ногою з центру зони. Другий тайм починається Алькоркон 0, Понферрадіна 2. 45'+1′ Закінчується перший тайм, Алькоркон 0, Понферрадіна 2.

45′ Спроба пропущена. Хосе Анхель Хурадо (Алькоркон) б'є лівою ногою з центру штрафної, не влучив у правий бік воріт. Асистент: Джоель Валенсія. 45′ Еммануель Апе (Алькоркон) пробив головою з центру площі, який пропустив зліва. Асистент від Джованні Зарфіно з прострілом у штрафну. 43′ Гол! Алькоркон 0, Понферрадіна 2. Ріос Рейна (Понферрадіна) удар лівою ногою з далекої відстані та у малоймовірній позиції після подачі кутового. 42′ Хосе Наранхо (Понферрадіна) заблокував удар правою ногою з центру майданчика. 42′ Кутовий, Понферрадіна. Іван Калеро подав кутовий.

41′ Кутовий, Алькоркон. Адріан Кастеллано подав кутовий. 39′ Гол! Алькоркон 0, Понферрадіна 1. Едуардо Еспіау (Понферрадіна) забиває головою з центру штрафної. 38 ′ Фол Агуса Медіна (Понферрадіна). 38′ Роберто Олабе (Алькоркон) порушує правила в зоні захисту. 35′ Кутовий, Понферрадіна. Кутовий подав Віктор Гарсія.

35′ Удар стоячи біля правого боку воріт. Еммануель Апе (Алькоркон) стріляє правою ногою з-за межі штрафної. 34′ Хосе Марія Амо (Понферрадіна) промахнувся головою з центру штрафної. Адріан Кастеллано асистував після виконання штрафного удару. 34′ Спроба пропущена. Адріан Кастеллано (Понферрадіна) пробив лівою ногою з-за меж штрафного майданчика, після штрафного удару м'яч не влучив у правий бік воріт. 33′ Юрій (Понферрадіна) порушує правила на лівому фланзі. 33′ Фол: Оскар Рівас (Алькоркон).

30′ Хосе Анхель Хурадо (Алькоркон) порушує правила в зоні захисту. 30′ Фол Хосе Наранхо (Понферрадіна). 28′ Ріос Рейна (Понферрадіна) промахнувся лівою ногою з-за меж штрафного зі штрафного. 27′ Юрій (Понферрадіна) заробляє штрафний удар у протилежному полі. 27 ′ Фол заробив Хосе Анхель Хурадо (Алькоркон).

25 ′ Роберто Олабе (Алькоркон) заробляє штрафний удар у протилежному полі. 25′ Фол Агуса Медіна (Понферрадіна). 23 ′ Фол Джованні Сарфіно (Алькоркон). 23′ Агус Медіна (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту. 22′ Кутовий, Понферрадіна. Давид Фернандес подав кутовий.

21 ′ Фол Роберто Олабе (Алькоркон). 21′ Едуардо Еспіау (Понферрадіна) порушив правила в зоні захисту. 21 ′ Удар стоячи під палицями на рівні землі. Еммануель Апе (Алькоркон) б'є головою з центру. Асистував Хосе Анхель Хурадо, натиснувши на поле. 20 ′ Алекс Мула (Алькоркон) заробляє штрафний удар на правому фланзі. 20 ′ Фол Поль-Віорел Антон (Понферрадіна).

19 ′ Фол Роберто Олабе (Алькоркон). 19′ Едуардо Еспіау (Понферрадіна) порушує правила в зоні захисту. 19 ′ Еммануель Апе (Алькоркон) порушує правила в зоні захисту. 19 ′ Фол Хосе Марія Амо (Понферрадіна). 17′ Удар стоячи. Джованні Зарфіно (Алькоркон) удар лівою ногою з правого боку штрафної.

12′ Фол Роберто Олабе (Алькоркон). 12′ Едуардо Еспіау (Понферрадіна) заробляє штрафний удар на правому фланзі. 11′ Алекс Мула (Алькоркон) відкинув удар правою ногою поза межами майданчика. 11′ Алекс Мула (Алькоркон) відкинув удар правою ногою поза межами майданчика. 10′ Іван Калеро (Алькоркон) заробляє штрафний удар у протилежному полі.

10 ′ Фол Хосе Марія Амо (Понферрадіна). 2′ Спроба Еммануель Апе (Алькоркон) промахнувся правою ногою з-за межі майданчика, м'яч не влучив у правий бік воріт. Жоель Валенсія передав передачу головою. 2′ Удар стоячи. Юрій (Понферрадіна) пробив правою ногою з-за меж штрафного. Початок матиме пріоритет. 0 ′ Підтверджені розклади обома командами. Головні герої вискакують на поле, щоб почати розминку