Прощання з CF Talavera новою поразкою від Racing de Ferrol

Ранній гол Ману Хусто на четвертій хвилині вирішив боротьбу між лідером і командою, що посідає останнє місце в групі I Primera RFEF. Гол був зроблений після удару Чакона, який був відбитий місцевим голкіпером і впав на Хусто, який не пробачив рахунок 0-1, який зрештою став остаточним.

Ця перемога варта того, щоб Racing Club de Ferrol продовжував покладатися на себе, щоб страждати від Другого дивізіону. Галісійська команда вела важку боротьбу з AD Alcorcón за пряме підвищення. Зі свого боку, CF Talavera попрощався зі своєю аудиторією новою поразкою, і все, що залишилося, це завершити процес їхньої поїздки до Леона, де на них чекає культурна необхідність.

У першому таймі Алекс Лопес мав можливість двічі збільшити різницю в рахунку команди на чолі з Крістобалем Паррало. Крім того, арбітр анулював гол за зелених Ману Хусто через попередній фол. Після перезапуску Талавера почав сильно. Занеллі та Парра могли зрівняти рахунок, як і Ескудеро, ударом головою, який змусив голкіпера Гаццанігу зробити чисте втручання.

– К. Ф. Талавера: Рабанільо; Парра, Дані Рамос, Нейдер, Еду Галлардо (Саланович, м. 79); Альваро Хуан, Занеллі (Луку, м. 79), Регера, Хаві Буено; Ескудеро (Buenacasa, m. 69) і Rementería (Sito Riera, m. 35).

– Racing Club de Ferrol: Gazzaniga; Форнос, Джон Гарсія, Девід Кастро, Брайс Мартінес; Карлос Вісенте, Алекс Лопес (Дель Посо, м. 80), Фран Мансанаро, Хебер Пенья (Берналь, м. 62); Ману Хусто (Манель, м. 52) і Луїс Чакон (Хауме Жарді, м. 83).

Арбітр: Таррега Лахара. Місцеві жителі Нейдер і Хаві Буено жовті.

Гол: 0-1, м. 4: Мануель Хусто.

Інциденти: матч 37-го дня, передостанній у групі I Прімери RFEF, зіграний у муніципальному «Ель-Прадо» перед 3.078 глядачами (офіційна цифра). Близько тисячі фоловерів Ферроля на трибунах. Перед початком гри відбулося вшанування жіночої команди «Талавера».