fillim

onvio

ONVIO, një platformë ideale për kontabilistët e së ardhmes.

Platforma të mëdha si ONVIO që në nivel arsimor dhe pune ofrojnë përfitime të mëdha për kontabilistët e ardhshëm, ka faqe të tjera arsimore...
Leer Más
Mësoj falas

Platforma arsimore Aprendo Libre: Një alternativë e shkëlqyer për të rritur nivelin arsimor të vendit.

Aktualisht, ka platforma ueb si Aprendo Libre që instalohen vazhdimisht në institucionet arsimore me qëllim...
Leer Más
Zgjidhja e matematikës 2 Eso Anaya

Zgjidhja e matematikës 2 Eso Anaya: Një alternativë për të matur njohuritë matematikore.

Është e zakonshme që adoleshentët të krijojnë dyshime në lidhje me njohuritë e marra, dhe aq më tepër nëse është ...
Leer Más
Moodle qendron Sevilja

Moodle Centros Sevilla, duke hyrë në arsimin në distancë në një nivel kombëtar.

Ashtu si në vende të tjera, Moodle Centros Sevilla ka hyrë në fushën e arsimit brenda këtij lokacioni me ...
Leer Más
qendrat moodle Cordoba

Moodle Centros Córdoba si një mjet arsimor që inkurajon edukimin në distancë.

Moodle Centros Córdoba është një platformë shumë e kualifikuar që është zbatuar në të gjithë qytetin ...
Leer Más
DataSoft

DataSoft; një propozim i pabesueshëm për përfshirje teknologjike në institucionet arsimore.

Si një alternativë efektive për të centralizuar proceset akademike, DatoSoft vjen në treg, një sistem ueb që lejon menaxhim më të mirë ...
Leer Más
platforma integron casd

Platforma integron Casd, modalitetin e studimit në internet.

Platforma Integra Casd ka mbërritur në institucionet arsimore me qëllim promovimin e përdorimit të teknologjisë ...
Leer Más
PC Akademik

PC Akademik, një alternativë elektronike për të centralizuar proceset akademike në institucione.

Ndërsa institucionet arsimore kanë dashur të zgjidhin arsimin në distancë, krijimin e PC Akademike dhe mundësinë e ...
Leer Más
Paketa Sisnotas.net

Sisnotas: Platforma më e mirë për akademitë arsimore.

Sisnotas ka qenë një mjet i shkëlqyeshëm për të kontribuar në prezantimin në botën dixhitale që ka nisur evolucionin e ...
Leer Más

Tabela e zezë në institucionet kolumbiane: Mësoni se si funksionon dhe përfitimet e saj kur e përdorni.

Nuk është sekret për askënd që me ardhjen e pandemisë në botë, institucionet u detyruan të...
Leer Más
Marta Lopez

Mësoni më shumë për Marta López

Marta López është një bashkëpunëtore e bukur televizive, 1,62 metra e gjatë, e cila ka lindur më 14 janar, ...
Leer Más
Himar Gonzalez

Mësoni më shumë për Himar González

Bëhet fjalë për meteorologun e shumëanshëm të Antena 3, Himar González. Lindur më 1 qershor 1976 në Las...
Leer Más
Jairo alonso

Kush është Jairo Alonso?

Jairo Alonso është një burrë i lindur dhe rritur në Madrid, i cili filloi jetën e tij profesionale duke punuar si stilist dhe parukier...
Leer Más
Sandra goditje

Kush është Sandra Golpe?

Sandra Coup Cantalejo është një gazetare me origjinë spanjolle, e cila ka lindur më 19 qershor 1974 në San ...
Leer Más
Isabel Rubago

Di gjithçka për Isabel Rábago

Emri i saj i plotë është María Isabel Rábago Ríos, ajo është gazetare dhe kontribuese në televizionin spanjoll. Ai ka lindur në Ferrror,...
Leer Más
Laura Matamoros

Mësoni më shumë për Laura Matamoros

Laura Matamoros Flores është një konkurrente dhe bashkëpunëtore spanjolle e reality show-t, si dhe një modele dhe biznesmene e njohur...
Leer Más
andrea taksë

Njihuni me Andrea Levy

Andrea Levy Soler është një avokat dhe politikan me origjinë spanjolle, që i përket Partisë Popullore Spanjolle. I lindur në Barcelonë në...
Leer Más
Sosoles ganega

Sosoles ganega

Sonsoles Ónega Salcedo është një gazetare, prezantuese televizive dhe shkrimtare me origjinë spanjolle. E cila ka lindur në Madrid,...
Leer Más

Esperanza Aguirre: Një zonjë në shërbim të politikës

Emri i saj i plotë është Esperanza Aguirre Gil de Biedma, ajo ka lindur më 3 janar 1952, në qytetin e...
Leer Más
Kiko Hernandez

Mësoni më shumë për Kiko Hernández

Kiko Hernández njihet artistikisht si bashkëpunëtore televizive dhe prezantuese me origjinë spanjolle. Gjithashtu, ai njihet edhe për...
Leer Más
Lucia Dominguín

Kush është Lucía Dominguín?

Lucía Dominguín është një biznesmene dhe aktore spanjolle, anëtare e një sage të famshme të interpretuesve baskë të njohur ndërkombëtarisht. Një...
Leer Más
patricia Montero

Kush është Patricia Montero?

Patricia është një grua e re që punon si modele dhe aktore profesioniste në kanale të ndryshme televizive të njohura spanjolle...
Leer Más
rafa mora

Mësoni më shumë për Rafa Mora

Rafa Mora është një personazh që para se të arrinte në syrin e kamerave, ishte polic në territorin e Valencias. Por,...
Leer Más
Alexandra Rubio

Dëshironi të dini më shumë për Alejandra Rubio?

Alejandra Rubio është një artiste e re, modele dhe prezantuese e lindur në Spanjë në vitin 2000. Aktualisht...
Leer Más
Karlota Boza

Kush është Carlota Boza?

Carlota është një grua e re në moshë shumë të re, e cila ka një trajektore të dukshme në karrierën e saj e cila qëndron në...
Leer Más
Carlota Rrëshqitje

Mësoni më shumë për Carlota Corredera

Emri i saj i plotë është Elisa Carlota Corredera Llauger, e njohur më mirë si Carlota Corredera. Ajo është prezantuese, regjisore, bashkëpunëtore televizive...
Leer Más
silvia pantoja

Njihuni me Silvia Pantoja

Silvia Pantoja njihet artistikisht me emrin Sylvia Pantoja, dhe karakterizohet si një këngëtare e njohur dhe ...
Leer Más
Yolanda Ramos

Kush është Yolanda Ramos?

Yolanda Ramos është një aktore, prezantuese dhe humoriste Vedette me origjinë spanjolle, e njohur për paraqitjet e saj të shumta në emisione televizive.
Leer Más
Dani Martinez

Mësoni më shumë për Dani Martínez

Emri i tij i plotë është Daniel Martínez Villadangos, ai ka lindur më 25 dhjetor 1982 në qytetin e Astorga, ...
Leer Más
Susana griso

Gjithçka për Susana Griso

Lady Griso është një personazh i njohur në sferën publike që shquhet si prezantuese në televizionin spanjoll...
Leer Más
Duke u ngarkuar ...