Napad Ovieda Sardinero

90'+11'Konec drugega polčasa, Racing de Santander 0, Real Oviedo 1. Konec tekme, Racing de Santander 0, Real Oviedo 1.90'+9'Prekršek Kobe Koindredija (Real Oviedo).90'+9'Jordi Mboula (Racing de Santander) je prejel prekršek na nasprotnem polju.

90'+8'Napaka Borje Bastóna (Real Oviedo).90'+8'Jordi Mboula (Racing de Santander) je bil storjen prekršek v obrambnem območju.90'+7'Ubranjen strel izpod prečke na tleh. Cedric Omoigui (Racing de Santander) govori z desne iz središča območja. Pomoč Pequeja po predložku 90'+7'Prekršek Javija Mierja (Real Oviedo).

90'+7'Daniel Fernández (Racing de Santander) je bil storjen prekršek v obrambnem območju.90'+6'Napaka Ángel Montoro (Real Oviedo).90'+5'Napaka Sergi Enrich (Real Oviedo).90 ' +5'Jordi Mboula (Racing de Santander) je bil storjen prekršek v obrambnem območju.

90'+4'Koba Koindredi (Real Oviedo) je storjen prekršek v obrambnem območju.90'+4'Juergen Elitim (Racing de Santander) stori prekršek.90'Borja Sánchez (Real Oviedo) zadene desno vratnico s strelom z desne strani z leve strani kazenskega prostora po protinapadu 89' Prekršek Lucasa Ahijade (Real Oviedo).

89' Rubén González (Racing de Santander) je bil storjen prekršek na levem krilu 87'Kot, Real Oviedo. Kot, izvedel Rubén González 86' Prekršek Sergi Enrich (Real Oviedo) 86' Jordi Mboula (Racing de Santander) je prejel prekršek na desnem krilu.

85′ Menjava v Racing de Santander, Alfon González vstopi na igrišče namesto Iñiga Vicenteja. 85′ Kot, Racing de Santander. Kot izvedel Rodrigo Tarín.80′ Menjava, Real Oviedo vstopi na igrišče. Sergi Enrich je zaradi poškodbe zamenjal Marca Sangallija.79′ Marco Sangalli (Real Oviedo) je bil storjen prekršek v obrambnem območju.

79' Prekršek Juergena Elitima (Racing de Santander). 78' Kot, Racing de Santander. Kot je izvedel Koba Koindredi.78'Zamenjava pri Racing de Santander, Daniel Fernández je vstopil v igrišče namesto Unai Medina.78'Menjava pri Racing de Santander, Peque je vstopil na igrišče namesto Matheusa Aiása.

76'Napaka Koba Koindredi (Real Oviedo).76'Eneko Satrústegui (Racing de Santander) je bil storjen prekršek v obrambnem območju.73'Real Oviedo je v ofsajdu. Lucas Ahijado je sprejel podajo, toda Marco Sangalli je bil ujet v ofsajdu.73'Kot, Racing de Santander. Kot izvedel Tomeu Nadal.

72'Napaka Javija Mierja (Real Oviedo).72'Íñigo Sainz-Maza (Racing de Santander) je bil storjen prekršek v obrambnem območju.71'Kot, Racing de Santander. Kot izvedel Borja Bastón. 71 ′ Iñigo Vicente (Racing de Santander) je zavrnil strel z desne noge z leve strani kazenskega prostora. Pomaga Jordi Mboula.

69'Prekršek Javija Mierja (Real Oviedo).69'Juergen Elitim (Racing de Santander) je prejel prekršek v obrambnem območju.65'Menjava, Real Oviedo, Javi Mier zamenja Marcelo Flores.64'Kot, SantanderRacing. Iz kota je izvedel Rodrigo Tarín.

63′ Menjava pri Racing de Santander, Jordi Mboula vstopi v igrišče namesto Marca Camúsa 62′ Menjava pri Racing de Santander, Cedric Omoigui vstopi v igrišče namesto Fausto Tienza 62′ Poskus zgrešen Juergen Elitim (Racing de Santander) strel z leve noge od zunaj 61' Prekršek, ki ga je storil Borja Sánchez (Real Oviedo).

61 ′ Unai Medina (Racing de Santander) je prejel prekršek na nasprotnem polju. 60′ Prekršek Marcela Floresa (Real Oviedo). 60′ Rubén González (Racing de Santander) je prejel prekršek na nasprotnem polju. 59′ Borja Sánchez (Real Oviedo) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre.

59'Napaka Borje Sáncheza (Real Oviedo).59'Unai Medina (Racing de Santander) je bil storjen prekršek v obrambnem območju.56'Igranje z roko Lucasa Ahijada (Real Oviedo).54'Napaka Daniela Acevesa (Real Oviedo).

54′ Marco Camús (Racing de Santander) je bil storjen prekršek na desnem krilu. Racing de Santander 53, Real Oviedo 0. Borja Bastón (Real Oviedo) zadene enajstmetrovko v porazu. Oviedo.

49′ Enajstmetrovka za Real Oviedo. Rodrigo Tarín izgubi na tem območju. 50′ Zgrešen poskus Rodrigo Tarín (Real Oviedo) je z desne noge streljal s sredine igrišča po izvajanju prostega strela. 49' Íñigo Sainz-Maza (Racing de Santander) je izvedel enajstmetrovko po prekršku v kazenskem prostoru 49' Íñigo Sainz-Maza (Racing de Santander) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre.

49'Marco Sangalli (Real Oviedo) je prejel prosti strel na nasprotnikovi polovici 49' Prekršek Íñiga Sainz-Maze (Racing de Santander) 48' Ubran strel v zgornji levi kot. Koba Koindredi (Real Oviedo) je streljal z levo nogo izven kazenskega prostora. 47′ Marco Sangalli (Real Oviedo) je bil storjen prekršek na nasprotnem polju.

47'Napaka Eneka Satrústeguija (Racing de Santander).46'Napaka Marca Sangallija (Real Oviedo).46'Eneko Satrústegui (Racing de Santander) je prejel prekršek v obrambnem območju. Začetek drugega polčasa Racing de Santander 0, Real Oviedo 0.

45'Zamenjava v Real Oviedu, Ángel Montoro vstopi na igrišče namesto Huga Rame.45'Zamenjava v Tra Real Oviedu, Koba Koindredi vstopi na igrišče namesto Jimmyja Suáreza.45'Menjava v Tra Real Oviedo, Borja Sánchez vstopi na igrišče namesto Abela Bretonesa . 45'+4'Konec prve tekme, Racing de Santander 0, Real Oviedo 0.

45'+3'Abel Bretones (Real Oviedo) je bil storjen prekršek v obrambnem območju. 45'+3'Napaka Pola Morena (Racing de Santander).45'+1'Rokomet Daniel Aceves (Real Oviedo).44 ' Rodrigo Tarín (Real Oviedo) je prejel rumeni karton.

44'Fausto Tienza (Racing de Santander) je prejel rumeni karton. 43'Kot, Real Oviedo. Iz kota je izvedel Marco Camús.43'Marcelo Flores (Real Oviedo) je bil storjen prekršek v obrambnem območju.43'Prekršek, ki ga je naredil Íñigo Sainz-Maza (Racing de Santander).

41' Kot, Racing de Santander. Kot je izvedel Dani Calvo 40' Strel je zastal pod vratnicama na tleh. Abel Bretones (Real Oviedo) strel z glavo s sredine kazenskega prostora. Podaja Borja Bastón 40' Zgrešen poskus Borja Bastón (Real Oviedo) z glavo s sredine kazenskega prostora zgreši levo. Pomoč Lucasa Ahijade s podajo v prostor. 40'Íñigo Sainz-Maza (Racing de Santander) je bil storjen prekršek na polovici nasprotnika.

40'Prekršek Abela Bretonesa (Real Oviedo).39'Íñigo Sainz-Maza (Racing de Santander) je bil storjen prekršek na nasprotnikovi polovici.38'Prekršek Borje Bastóna (Real Oviedo).38'Unai Medina (Racing de Santander) je bil storjen prekršek na desnem krilu.

36' Zgrešen poskus. Iñigo Vicente (Racing de Santander) strel z desne noge z leve strani kazenskega prostora gre tik mimo zgornjega desnega kota. Pomaga Fausto Tienza.34'Offside, Racing de Santander. Íñigo Sainz-Maza poskuša s predložkom, toda Matheus Aiás je ujel v ofsajdu. 34′ levo. Pomoč Iñiga Vicenteja s predložkom v kazenski prostor.31'Poskus zgrešen.Juergen Elitim (Racing de Santander) je z leve strani streljal previsoko. Pomaga Marco Camus.

28' Zgrešen strel Borje Bastóna (Real Oviedo) z glavo iz sredine kazenskega prostora, ki je šel previsoko. Pomoč Jimmyja Suáreza. 24' Dani Calvo (Real Oviedo) je prejel prekršek v obrambnem območju. 24' Prekršek Matheusa Aiása (Racing de Santander). 23' Prekršek Daniela Acevesa (Real Oviedo).

23'Íñigo Sainz-Maza (Racing de Santander) je prejel prekršek na desnem krilu. 23' Poskus blokiran. Iñigo Vicente (Racing de Santander) z desno nogo izven kazenskega prostora je blokiran. Pomoč Eneka Satrústeguija 20' Prekršek Borje Bastóna (Real Oviedo) 20' Unai Medina (Racing de Santander) je bil storjen prekršek na desnem krilu.

19'Napaka Abela Bretonesa (Real Oviedo).19'Unai Medina (Racing de Santander) je bil storjen prekršek v obrambni coni.18'Poskus je bil zgrešen. Borja Bastón (Real Oviedo) z desno nogo, strel iz desnega kota prostora izgubljen levo. Pomoč Lucasa Godsona 14′ Kot, Real Oviedo. Iz kota je izvedel Eneko Satrústegui.

14'Action se je prenehal dotikati levega kota. Rodrigo Tarín (Real Oviedo) z glavo iz zelo blizu. Pomoč Abela Bretonesa s podajo v polje. Kot 13', Real Oviedo. Kot izvedel Rubén González 13'Kot, Real Oviedo. Fausto Tienza izvaja kot.

9'Dani Calvo (Real Oviedo) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre.9'Juergen Elitim (Racing de Santander) je bil storjen prekršek na nasprotnikovi polovici.9'Prekršek Danija Calva (Real Oviedo).8'Poskus blokiran Iñigo Vicente (Racing de Santander) strel z desne noge z leve strani kazenskega prostora. Pomaga Juergen Elitim.

7'Iñigo Vicente (Racing de Santander) je prejel prekršek v obrambnem območju. 7' Marcelo Flores (Real Oviedo) prekršek. 6' Zgrešen poskus. Daniel Aceves (Real Oviedo) je z levo nogo streljal iz notranjega levega kota prostora, je izgubljen na levi 5'Akcija ustavljena od spodaj levo. Matheus Aiás (Racing de Santander) s strelom iz sredine kazenskega prostora. Pomoč Juergena Elitima s podajo v polje.

5. ovinek, Racing de Santander. Kot, ki ga je izvedel Lucas Ahijado.4'Poskus blokiran.Juergen Elitim (Racing de Santander) strel z desne noge izven kazenskega prostora je blokiran. Pomagal je Iñigo Vicente.1'Napaka Abela Bretonesa (Real Oviedo).1'Unai Medina (Racing de Santander) je bil storjen prekršek v obrambnem območju.

Začenja se prvi del, obe ekipi sta potrdili postavitvi. Protagonista skočita na igrišče, da začneta z ogrevalnimi vajami