Mbappé dał zespołowi impuls pod koniec ćwierćfinału

ikonaKoniec meczu, Francja 3, Polska 1,90'+10′ikonaOstatnie okrążenie, Francja 3, Polska 1,90'+9'ikonaGooooool! Francja 3, Polska 1. Robert Lewandowski (Polska) wykorzystał rzut karny prawą nogą.90'+6'VAR: Poland Rzut karny.

90'+6′ikonaNarożnik, Polska. Rzut rożny przyznany przez Dayot Upamecano.90'+6'Rzut karny przyznany przez Dayot Upamecano (Francja) podaniem ręką z pola karnego.90'+4′ikonaSpalony, Polska. Robert Lewandowski dostał prostopadłą piłkę, ale Arkadiusz Milik był na pozycji spalonej.90'+4′ikonaPróba zablokowana Robert Lewandowski (Polska) uderza głową ze środka pola karnego. Asystował Kamil Grosicki z dośrodkowaniem w pole karne.

90'+2′ikonaPróba niecelna Robert Lewandowski (Polska) strzał prawą nogą ze środka pola karnego chybia w lewą stronę. Asysta Arkadiusz Milik.90'+2′ikonaZmiana we Francji, Axel Disasi wchodzi na boisko za Julesa Koundé.90'+1′ikonaGooooool! Francja 3, Polska 0. Kylian Mbappé (Francja) strzela prawą nogą z lewej strony pola karnego. 88'ikonaMatty Cash (Polska) ukarany żółtą kartką za niebezpieczny faul.

88 'ikonaMarcus Thuram (Francja) otrzymał faul na lewym skrzydle. 88′ikonaFaul Matty'ego Casha (Polska). 87′ikonaFaul Youssoufa Fofany (Francja). 87′ikonaKrystian Bielik (Polska) został ukarany faulem w polu karnym.

87 'ikonaZmiana w Polsce, Kamil Grosicki wchodzi na boisko za Przemysława Frankowskiego.87′ikonaZmiana w Polsce, Jan Bednarek wszedł na boisko za Jakuba Kiwiora.86′ikonaFaul Kyliana Mbappé (Francja). 86'ikonaNicola Zalewski (Polska) został sfaulowany w strefie obronnej.

82 'ikonaAntoine Griezmann (Francja) został sfaulowany w strefie obronnej. 82′ikonaFaul Roberta Lewandowskiego (Polska). 81′ikonaPróba chybiona przez Theo Hernándeza (Francja) strzał prawą nogą ze środka pola karnego, który idzie wysoko i szeroko w prawo. 81'ikonaMarcus Thuram (Francja) został sfaulowany na lewym skrzydle.

81 'ikonaFaul Nicola Zalewskiego (Polska). 76'ikonaZmiana we Francji, Marcus Thuram wszedł na boisko, aby zastąpić Oliviera Giroud.76′ikonaZmiana we Francji, Kingsley Coman wszedł na boisko, zastępując Ousmane'a Dembélé.74′ikonaGooooool! Francja 2, Polska 0. Kylian Mbappé (Francja) strzela prawą nogą z lewej strony pola karnego po kontrataku.

71 'ikonaPróba chybiona Kamil Glik (Polska) uderza głową z bliskiej odległości z lewej strony wysoko i szeroko w prawo. Asysta Piotra Zielińskiego z dośrodkowaniem w pole karne po wyrównaniu rzutu wolnego.71′ikonaZmiana w Polsce, Krystian Bielik wchodzi na boisko za Grzegorza Krychowiaka.71′ikonaZmiany w Polsce Nicola Zalewski wszedł za Jakuba Kamińskiego. 70′ikonaFaul: Dayot Upamecano (Francja).

70 'ikonaRobert Lewandowski (Polska) otrzymał faul na prawym skrzydle.66'ikonaZmiana we Francji, Youssouf Fofana wszedł do obozu w zastępstwie Auréliena Tchouaméniego.66′ikonaPróba niecelna Olivier Giroud (Francja) strzał lewą nogą z prawej strony pola karnego.66′ikonaSpalony, Francja. Jules Koundé zrobił głęboki krok, ale Olivier Giroud został złapany na pozycji spalonej.

64 'ikonaZmiana w Polsce, Arkadiusz Milik wszedł na boisko za Sebastiana Szymańskiego.64′ikonaSpalony, Francja. Antoine Griezmann otrzymał piłkę prostopadłą, ale Ousmane Dembélé był na pozycji spalonej.64′ikonaBartosz Bereszyński (Polska) otrzymał faul w strefie obronnej.63′ikonaPróba niecelna Kylian Mbappé (Francja) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego chybia w prawą stronę. Asysta Ousmane Dembele.

57 'ikonaFaul Raphaëla Varane'a (Francja). 57′ikonaWojciech Szczęsny (Polska) otrzymał faul w strefie obronnej.56'ikonaNarożnik, Francja. Rzut rożny wykonany przez Grzegorza Krychowiaka.56′ikonaPróba zablokowana Kylian Mbappé (Francja) strzał prawą nogą zza pola karnego. Asysta Antoine'a Griezmanna.

55 'ikonaNarożnik, Francja. Rzut rożny wykonany przez Kamila Glika.48′ikonaNiecelny strzał Theo Hernándeza (Francja) prawą nogą zza pola karnego, piłka po rzucie wolnym nie trafia w prawą stronę bramki.48′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Antoine Griezmann (Francja) strzelił lewą stroną z daleka iz mało prawdopodobnej pozycji.47'ikonaŻółtą kartkę za niebezpieczny faul otrzymał Bartosz Bereszyński (Polska).

47 'ikonaFaul Bartosza Bereszyńskiego (Polska). 47′ikonaOusmane Dembélé (Francja) został sfaulowany na prawym skrzydle.ikonaPoczątek drugiej połowy Francja 1, Polska 0.45'+3'ikonaKoniec pierwszej połowy, Francja 1, Polska 0.

45'+2′ikonaOlivier Giroud (Francja) został ukarany faulem w polu karnym. 45'+2′ikonaRzut wolny wykonał Kamil Glik (Polska). 45'+1′ikonaNarożnik, Polska. Rzut rożny wykonany przez Dayota Upamecano.45'+1′ikonaPróba zablokowana Jakub Kamiński (Polska) strzał prawą nogą ze środka pola karnego. Asystował mu Matty Cash po dośrodkowaniu w pole karne.

44 'ikonaGooooool! Francja 1, Polska 0. Olivier Giroud (Francja) Strzał lewą nogą ze środka pola karnego. 40'ikonaKylian Mbappé (Francja) został ukarany faulem w polu karnym.40'ikonaFaul Grzegorza Krychowiaka (Polska).38′ikonaPróba zablokowana Jakub Kamiński (Polska) strzał prawą nogą ze środka pola karnego.

38 'ikonaPróba zablokowana przez Piotra Zielińskiego (Polska) strzał lewą nogą ze środka pola karnego. 38′ikonaZatrzymany strzał. Piotr Zieliński (Polska) strzela prawą nogą ze środka pola karnego.36'ikonaWojciech Szczęsny (Polska) otrzymał faul w strefie obronnej.36'ikonaFaul: Dayot Upamecano (Francja).

36 'ikonaPróba niecelna Olivier Giroud (Francja) strzał lewą nogą ze środka pola karnego po rzucie rożnym.ikonaPróba zablokowana przez główkę Dayota Upamecano (Francja) ze środka pola karnego. Asysta Antoine'a Griezmanna po dośrodkowaniu w pole karne.35'ikonaNarożnik, Francja. Rzut rożny wykonany przez Wojciecha Szczęsnego.35′ikonaStrzał zatrzymany nisko po lewej stronie. Kylian Mbappé (Francja) strzela lewą nogą z lewej strony pola karnego. Asysta Antoine'a Griezmanna.

34 'ikonaPróba niecelna Matty Cash (Polska) strzał prawą nogą zza pola karnego.33'ikonaPróba zablokowana przez Roberta Lewandowskiego (Polska) strzał prawą nogą zza pola karnego. 31′ikonaAurélien Tchouaméni (Francja) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczne zagranie.31′ikonaRzut wolny: Aurélien Tchouaméni (Francja).

31 'ikonaPrzemysław Frankowski (Polska) został ukarany faulem w polu karnym. 29′ikonaPróba chybiona Olivier Giroud (Francja) strzał lewą nogą z bardzo bliskiej odległości.29′ikonaSpalony, Francja. Antoine Griezmann otrzymał piłkę prostopadłą, ale Ousmane Dembélé był na pozycji spalonej.25′ikonaFaulowany przez Ousmane Dembélé (Francja).

25 'ikonaBartosz Bereszyński (Polska) został sfaulowany na lewym skrzydle. 25′ikonaPróba zablokowana Przemysław Frankowski (Polska) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego. Asysta Roberta Lewandowskiego. 22′ikonaZatrzymany strzał. Jules Koundé (Francja) strzela prawą nogą zza pola karnego.21'ikonaPróba niecelna Robert Lewandowski (Polska) strzał lewą nogą zza pola karnego.

17 'ikonaStrzał zatrzymany nisko po lewej stronie. Ousmane Dembélé (Francja) strzela lewą nogą zza pola karnego.16'ikonaGrzegorz Krychowiak (Polska) otrzymał faul w strefie obronnej.16'ikonaRzut wolny: Adrien Rabiot (Francja). 13′ikonaNarożnik, Francja. Rzut rożny wykonany przez Matty'ego Casha.

13 'ikonaStrzał zatrzymany nisko po lewej stronie. Aurélien Tchouaméni (Francja) przemawia zza pola karnego w imieniu prawicy. Asysta Adriena Rabiota.12′ikonaAurélien Tchouaméni (Francja) został sfaulowany w strefie obronnej.12′ikonaFaul Roberta Lewandowskiego (Polska). 11′ikonaNarożnik, Francja. Rzut rożny wykonany przez Bartosza Bereszyńskiego.

11 'ikonaPróba zablokowana przez Ousmane Dembélé (Francja) strzał prawą nogą z szerokiego kąta z prawej strony. Asysta Kyliana Mbappé z dośrodkowaniem w polu karnym.9′ikonaNarożnik, Francja. Rzut rożny wykonany przez Bartosza Bereszyńskiego.7′ikonaFaul Theo Hernándeza (Francja). 7′ikonaJakub Kamiński (Polska) został sfaulowany w strefie obronnej.

4 'ikonaPróba chybiona Raphaël Varane (Francja) uderza głową z bardzo bliskiej odległości, po czym leci wysoko i daleko w prawo. Asysta Antoine Griezmann po dośrodkowaniu w pole karne po rzucie rożnym.3'ikonaNarożnik, Francja. Rzut rożny wykonany przez Bartosza Bereszyńskiego.1′ikonaAntoine Griezmann (Francja) otrzymał faul na prawym skrzydle.1′ikonaFaul: Bartosz Bereszyński (Polska).

ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę