Atlético na żywo dzisiaj: mecz Copa del Rey

ikonaKoniec meczu, Arenteiro 1, Atlético Madryt 3.90'+4′ikonaOstatnie okrążenie, Arenteiro 1, Atlético de Madrid 3,90'+4'ikonaÁlex Fernández (Arenteiro) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczne zagranie.90'+4′ikonaPablo Barrios (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej.

90'+4′ikonaFaul Álexa Fernándeza (Arenteiro). 90'+1'ikonaGooooool! Arenteiro 1, Atlético de Madrid 3. Yannick Carrasco (Atlético de Madrid) strzela lewą nogą ze środka pola karnego po kontrataku. 89′ikonaAdrián Cruz (Arenteiro) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.88′ikonaMarcos Llorente (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej.

88 'ikonaPrzegrana przez Adriána Cruza (Arenteiro). 87′ikonaFaul Marcosa Llorente (Atletico Madryt). 87'ikonaJosé Carlos Márquez (Arenteiro) otrzymał rzut wolny z lewej flanki.87′ikonaZmiana w Arenteiro, Damián Bardelas wszedł na boisko, zastępując Manina Gonzagę.

86 'ikonaAntón Escobar (Arenteiro) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczne zagranie.86′ikonaFaul Antóna Escobara (Arenteiro) 86′ikonaPablo Barrios (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej. 85′ikonaManuel Romay (Arenteiro) został sfaulowany w strefie obronnej.

85 'ikonaFaul Pablo Barriosa (Atletico Madryt) 84′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Álvaro Morata (Atlético Madryt) strzał prawą nogą z bliskiej odległości z lewej strony. Wspomagany przez Yannicka Carrasco.83′ikonaSpalony, Arenteiro. Álex Fernández próbował głębokiego podania, ale Manuel Romay był na pozycji spalonej. 81′ikonaZmiana w Atlético Madryt, Geoffrey Kondogbia wszedł na boisko, zastępując Thomasa Lemara.

80 'ikonaZmiana w Arenteiro, Rafa Mella wszedł na boisko i zastąpił Curro Rivelotta. 80′ikonaReinildo (Atlético de Madrid) został sfaulowany w strefie defensywnej.80'ikonaFaul Álexa Fernándeza (Arenteiro). 79′ikonaPróba niecelna Adrián Cruz (Arenteiro) strzał prawą nogą ze środka pola karnego chybia w prawą stronę. Asysta Curro Rivelotta.

79 'ikonaZmiana w Arenteiro, Adrián Cruz wszedł na boisko, wprowadzając Marquitos. 78′ikonaZmiana w Arenteiro, Manuel Romay wszedł na boisko i zastąpił Germána Novoa. 78′ikonaZmiana w Arenteiro, Jordan Sánchez wszedł na boisko, zastępując Kid.76'ikonaGooooool! Arenteiro 1, Atlético de Madrid 2. Pablo Barrios (Atlético de Madrid) strzał lewą nogą zza pola karnego.

75 'ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Diego Garcíę.75′ikonaStrzał zatrzymany nisko po lewej stronie. Álvaro Morata (Atlético Madryt) strzał lewą nogą z bliskiej odległości z lewej strony. Wspomagany przez Reinildo.74′ikonaGermán Novoa (Arenteiro) został sfaulowany w strefie obronnej.73′ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Marcos Llorente (Atlético Madryt) strzela prawą nogą z bliskiej odległości z prawej strony. Asystował Yannick Carrasco po dośrodkowaniu w pole karne.

71 'ikonaMarquitos (Arenteiro) otrzymał faul w strefie obronnej.71′ikonaFaul Pablo Barriosa (Atletico Madryt) 70′ikonaZmiana w Atlético Madryt, Reinildo wszedł na boisko, aby zastąpić Mario Hermoso.69′ikonaZmiana w Atlético Madryt, Alberto Moreno wszedł na boisko, aby zastąpić Koke.

67 'ikonaThomas Lemar (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej.67′ikonaFaul Antóna Escobara (Arenteiro) 66′ikonaSpalony, Arenteiro. Álex Fernández próbował podania prostopadłego, ale Marquitos był na pozycji spalonej.64′ikonaFaul Stefana Savicia (Atletico Madryt).

64 'ikonaManin Gonzaga (Arenteiro) został sfaulowany na prawym skrzydle.59′ikonaThomas Lemar (Atlético Madryt) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.59′ikonaFaul Thomasa Lemara (Atletico Madryt). 59'ikonaGermán Novoa (Arenteiro) został sfaulowany w strefie obronnej.

59'Rzut karny niecelny!Álvaro Morata (Atlético de Madrid) stracił znikomą szansę na przegraną, strzał prawą stopą zatrzymał się nisko w lewo.58'Rzut karny na korzyść Atlético de Madrid. Faul Yannicka Carrasco w polu karnym. 58′ Rzut karny popełniony przez Vitrę (Arenteiro) po faulu w polu karnym. 57′ikonaFaul Yannicka Carrasco (Atletico Madryt).

57 'ikonaKid (Arenteiro) otrzymał faul na prawym skrzydle. 56'ikonaÁlvaro Morata (Atlético Madryt) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczne zagranie. 56′ikonaFaul Álvaro Moraty (Atletico Madryt). 56'ikonaKid (Arenteiro) został ukarany faulem w strefie obronnej.

52 'ikonaPablo Barrios (Atlético Madryt) został ukarany faulem w polu karnym. 52′ikonaFaul Curro Rivelotta (Arenteiro). 50′ikonaÁlvaro Morata (Atlético de Madrid) został faulowany w drugiej połowie.50′ikonaBrak dziecka (Arenteiro).

49 'ikonaMario Hermoso (Atlético Madryt) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz. 49′ikonaFaul Mario Hermoso (Atletico Madryt). 49′ikonaKid (Arenteiro) otrzymał faul na prawym skrzydle. 48'ikonaDokończ stanie pod patykami na poziomie gruntu. Pablo Barrios (Atlético Madryt) strzał prawą nogą ze środka pola karnego. Asysta Alvaro Morata.

47 'ikonaAxel Witsel (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej. 47′ikonaFaul Manina Gonzagi (Arenteiro).ikonaPoczątek drugiej połowy Arenteiro 1, Atlético de Madrid 1.45'+2'ikonaKoniec pierwszej połowy, Arenteiro 1, Atlético Madryt 1.

45'+1′ikonaGooooool! Arenteiro 1, Atlético Madryt 1. Yannick Carrasco (Atlético Madryt) zdobył rzut karny po porażce. Cztery pięć'ikonaPol Bueso (Arenteiro) widziany żółtą kartką.45′ Álex Fernández (Arenteiro) rzut karny po faulu w polu karnym.44′ Rzut karny na korzyść Atlético de Madrid. José Giménez ucierpiał w okolicy.

43 'ikonaBłąd Marquitos (Arenteiro). 43′ikonaMarcos Llorente (Atlético Madryt) został sfaulowany na prawym skrzydle. 42′ikonaGooooool! Arenteiro 1, Atlético de Madrid 0. Marquitos (Arenteiro) strzał prawą nogą ze środka pola karnego. 41′ikonaFaul Antona Escobara (Arenteiro).

41 'ikonaAxel Witsel (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej. 40′ikonaNiecelny strzał Álvaro Moraty (Atlético Madryt) prawą nogą ze środka pola karnego. 39′ikonaSpalony, Atlético Madryt. Pablo Barrios próbował podania prostopadłego, ale Marcos Llorente był na pozycji spalonej. 35′ikonaPróba niecelna Pablo Barrios (Atlético Madryt) strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego.

34′ Mecz został wznowiony. 34′ Mecz został wznowiony. 34′ Mecz z Antónem Escobarem (Arenteiro) został przełożony.

33 'ikonaStrzał zatrzymany nisko po lewej stronie. Antón Escobar (Arenteiro) strzela prawą nogą ze środka pola karnego. Pomoc Marquitosa. 31′ikonaNarożnik, Arenteiro. Rzut rożny wykonany przez Stefana Savicia. 29′ikonaFaul José Giméneza (Athletic Madrid) 29 'ikonaPol Bueso (Arenteiro) został sfaulowany w strefie obronnej.

29 'ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Germána Novoa.29′ikonaPróba zablokowana przez Yannick Carrasco (Atlético de Madrid) strzał lewą nogą z lewej strony pola karnego. 26'ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Vitrę.26′ikonaSpalony, Arenteiro. Diego García zrobił głęboki krok, ale Antón Escobar był na pozycji spalonej.

25 'ikonaNiecelny strzał Antóna Escobara (Arenteiro) strzał prawą nogą z prawej strony pola karnego, który chybia w lewą stronę. 24′ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez Marquitos. 23′ikonaRzut rożny, Atletico Madryt. Rzut rożny wykonany przez José Carlosa Márqueza. 23′ikonaStrzał zatrzymał się wysoko i przez środek bramki. Álvaro Morata (Atlético Madryt) uderza głową z bardzo bliskiej odległości. Asysta Mario Hermoso z dośrodkowaniem w pole karne.

21 'ikonaAxel Witsel (Atlético Madryt) został sfaulowany w strefie obronnej. 21′ikonaRzut wolny Manina Gonzagi (Arenteiro). 20′ikonaStrzał zatrzymany nisko po lewej stronie. Koke (Atlético Madryt) strzał prawą nogą ze środka pola karnego. Asysta Thomasa Lemara z centrum w pole karne. 19'ikonaNiecelny strzał Pibe (Arenteiro) lewą nogą zza pola karnego, który chybia w lewo po rzucie wolnym.

19 'ikonaPibe (Arenteiro) strzał lewą nogą spoza pola karnego zostaje odrzucony. 18′ikonaPol Bueso (Arenteiro) otrzymał faul w polu karnym. 18'ikonaJosé Giménez (Atlético Madryt) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczny mecz.17′ikonaFaul José Giméneza (Atletico Madryt).

szesnaście'ikonaFaul Pablo Barriosa (Atletico Madryt) 16′ikonaAntón Escobar (Arenteiro) otrzymał faul w polu karnym. 15'ikonaSpalony, Arenteiro. Diego García próbował podania prostopadłego, ale Manin Gonzaga był na pozycji spalonej. 14′ikonaFaul Axela Witsela (Atletico Madryt).

14 'ikonaCurro Rivelott (Arenteiro) otrzymał faul w strefie obronnej. 13'ikonaFaul José Carlosa Márqueza (Arenteiro). 13′ikonaAxel Witsel (Atlético Madryt) został ukarany faulem w polu karnym.9′ikonaSpalony, Atlético Madryt. Thomas Lemar zrobił głęboki krok, ale Yannick Carrasco był na pozycji spalonej.

8 'ikonaPróba zablokowana przez Pibe (Arenteiro) strzał lewą nogą z prawej strony pola karnego. Wspomagana przez niemiecką Novoa.7′ikonaPróba niecelna Thomas Lemar (Atlético Madryt) strzał prawą nogą zza pola karnego.ikonaStart będzie miał pierwszeństwo.ikonaPotwierdzone składy obu drużyn, które wychodzą na boisko, aby rozpocząć rozgrzewkę