VAR neizvairās no Rojiblanca sabrukuma

23:03

Līdz ar šo neizšķirtu un pēc Porto zaudējuma ar 0:4 Brigē Atlético izkrīt no Čempionu līgas. Viņš derēja tikai uz Eiropas līgu. Par trešo vietu grupā tiks izspēlēts Porto. Šobrīd Simeones vīriem ir 5 punkti, par vienu vairāk nekā Leverkūzenes komandai, kas pēdējā dienā savā stadionā uzņems raganas.

23:00

Hradecky atvairīja Karrasko 99 metru soda sitienu XNUMX. minūtē, pēc tam noraidījumu panāca Reinildo, kurš ar galvu raidīja to pāri pārliktnim, radot atlētisku nemieru. Rojiblancos mirst krastā.

22:55ikonu

Esiet uzmanīgi, tiesnesis nosvilpa finālu, bet VAR izskatīja iespējamo sodu pret Leverkūzenes Bayer.

22:52

95. minūte, 2-2. Atlético stūris. Dodieties uz Oblaku.

22:51

93. minūte, 2-2. Iešāva Paula Bayer vārtsarga rokās.

22:48ikonu

90. minūte, 2-2. Tiesnesis pievieno 5 minūtes.

22:47ikonu

89. minūte, 2-2. Jauns aizstājējs Bayer. Hlozeks atstāj, iegāja Fosu-Mensah

22:46ikonu

88. minūte, 2-2. Maiņa Atleti: Gimeness izstājās, laukumā devās Žoau Fēlikss.

22:45ikonu

87. minūte, 2-2. Dzeltenā kartīte Kondogbijam par protestu pret pārkāpumu, ko viņš pats izdarīja.

22:42ikonu

Viņš gatavojas iziet pie zaļā Žoau Fēliksa.

22:41

84. minūte, 2-2. Gimenesa atvairīto sitienu ar stūri raidīja De Pols. Izmisušais metropolīts.

22:40

82. minūte, 2-2. Oblaka monumentāls atvairījums pret Paulinju. Glābjoša roka, kas novērsa 2-3.

22:38

81. minūte, 2-2. Grīzmaņa auss paraugs, kas atbaida Hradecky. Pirmā iespēja pēc dažām minūtēm Atlético.

22:37ikonu

79. minūte, 2-2. Dzeltenā kartīte Gimenesam un Hinkapjē pēc abu savstarpējās spēles.

22:33

75. minūte, 2-2. Diabī devās pretuzbrukumā, kurš izgājienā viens pret vienu raidīja bumbu Oblakam pa krūtīm. Ievērojiet Bayer.

22:30

74. minūte, 2-2. Lielisks mačs atkal no Kondogbijas pie ieejas un gaidīšanas. Tā ģenerēto otro atskaņojumu skaits ir atkārtoti uztverams.

22:27

69. minūte, 2-2. Saula augstais sitiens pēc Pola de Pola centrējuma. Ļoti laba ietekme uz spēli abiem pēc pārtraukuma iešanas.

22:24ikonu

67. minūte, 2-2. Vācijas izlasei kārtējā dzeltenā kartīte. Bekkers viņu ieraudzīja pēc piespēles ar Molīnas papēžiem.

22:23ikonu

65. minūte, 2-2. Amarilla liek Hradekijam tērēt laiku.

22:22

64. minūte, 2-2. Ļoti tāls šāviens, kas atstāj Kondogbiju. Atleti sit sitienus tur.

22:20

62. minūte, 2-2. Reinildo meistarīgi nosedza skaidru Bayer iespēju. Mozambikietis Salvadors.

22:20ikonu

61. minūte, 2-2. Pirmā maiņa Leverkūzenes Bayer: Tapsoba atstāj, Tah ienāca.

Atlético Morata aizbēga, un Cunha iekļuva.

22:19ikonu

60. minūte, 2-2. Vēl viens ļoti skaidrs gadījums Atlético. Karrasko izšāva zemu un spēcīgi, un, kad Hradecky tika noraidīts, Grīzmans to noraidīja. Atvainojiet vēlreiz Gallija.

22:16

58. minūte, 2-2. Grīzmaņa sitiens pa centru, kas labi nosedza Hradeki. Atleti arvien vairāk tuvojas 3-2. Angļu gadījums bija skaidrs.

22:14

57. minūte, 2-2. Bottle up Atlético ir auksts Bayer Carrasco kreisajā spārnā, kurš šajā otrajā puslaikā spēlē visu Atlético uzbrūkošo svaru. Ševroni beļģim.

22:11

Cik lielisks kadrs tas bija no Rodrigo de Pola. Pēc liktenīgās sezonas personīgi argentīnietis atdzimst Čempionu līgas karstākajā brīdī.

22:10

Rodžiblankas līdzjutēji dzirdami pēc De Pola izlīdzinājuma. Izklausās, ka "Es tevi mīlu, Atleti" ir atgriezies Metropolitan.

22:09ikonu

Lieliski De Paul vārti panāca izlīdzinājumu

Lielisks sitiens no Argentīnas izlases priekšgala. Atlético spēlē neizšķirti laikā.

50. minūte, 2-2.

22:07

49. minūte, 1-2. Atlético tiek uzskatīts par sāncenšu nometni un pievienojas Carrasco spēlei viens pret vienu. Rojiblancos vajag mazliet vairāk no Grīzmana.

22:03

46. ​​minūte, 1-2. Izmaiņas Atlético: ienāk De Pols un Sauls; Izejiet no Hermoso un Correa.

22:03ikonu

spēle ir atjaunota

Madrides "Atlético" jau uzbrūk, meklējot neizšķirtu.

21:46ikonu

Atpūta Metropolitānā

Sliktākais scenārijs sagrauj Atlético de Madrid valdību. Ar šo 1:2 Simeones vīri būtu ārpus Čempionu līgas.

21:42

43. minūte, 1-2. Korejas vēsā sitiena stūrī iemeta Grīzmans. Hradecky droši apstājās.

21:41ikonu

41. minūte, 1-2. Dzeltenā kartīte Ksabi Alonso par pārāk daudz bumbas mēģinājumu un Kondogbijas ātrā iemetiena novēršanu.

21:39

39. minūte, 1-2. Lieliska iespēja pretuzbrukumā uzbrucējam Diabī. Labi glāba Oblaka tālā kreisā kāja.

21:38Karrasko vārti, kas uz brīdi izlīdzināja dueli | AFPKarrasko vārti, kas uz brīdi izlīdzināja dueli | AFP21:36

34. minūte, 1-2. Bayer turpina traucēt Oblaka vārtiem. Atlético de Madrid spēle kļūst ļoti neglīta.

21:29ikonu

Leverkūzene atkal tiek tālāk. 1-2

21:26

25. minūte, 1-1. Morata prasa sodu pēc sadursmes ar Hincapié. Pēc izlozes iedegas Metropolitan. Čempionu līgas liesma turpina dzīvot sportiskajā klēpī.

21:22

Atlético vārti! Karrasko vārti!

21:21

21. minūte 0-1. Kamēr Atlético neuzbrūk ar briesmām uz Hradecky vārtiem, Ksabi Alonso vīri atturas savā laukumā. Neskatoties uz mērķi, farmācijas komandas tēls ir slikts.

21:18

18. minūte 0-1. Sportiskā izmisuma mirkļi, kas kopš Diabī vārtu guvuma nav spējuši sasniegt Vācijas apgabalu.

21:17ikonu

Atcerēsimies, ka ar šo īslaicīgo sakāvi Atlético grupu turnīra pēdējo dienu sasniegtu ceturtajā un pēdējā pozīcijā. Reālas iespējas arī palikt ārpus Eiropas līgas.

21:14

13. minūte 0-1. Skaidra iespēja Korejai pēc Grīzmana atveseļošanās. Viņš labi atvairīja Hradeki.

21:13ikonu

Ar šo vārtu guvumu un pēc raganu sakāves Atlético izkrita no Čempionu līgas.

21:11ikonu

Bayer vārti, Diaby vārti

Kad Bayer bija labākais, tika gūti pirmie vārti šajā naktī. Grīzmana zaudējums lika Hlozekam filtrēt skaistu bumbu pret Diaby, lai viņš iekļautu viņu izlasē. Lielisks mērķis.

21:09

7. minūte 0:0. Bayer dominē pār bumbu pēc Atlético neveiksmīgā sākuma. Lai gan šobrīd viņi neierodas ar briesmām pāri Oblak vārtiem.

21:06

7. minūte 0:0. Grīzmans ļoti aktīvs šajā startā. Caur viņa zābakiem, kā tas ir ierasts, kopš viņš beidzot pārņēma īpašumtiesības, Simeones vīru baismīgās briesmas pāriet.

21:02

3. minūte 0:0. Atlético šajā spēles sākumā spēcīgi uzbrūk. Šajā izvirtībā ir skaidrs, ka viņam ir vajadzīga uzvara jā vai jā.

21:00ikonu

Spēle sākas Metropolitan

Bumba jau ripo rodžiblanko valdībā šajā saspringtajā Madrides Atlético – Leverkūzenes Bayer, kas izšķirs Simeones vīriešu nākotni Čempionu līgā.

20:54

Piecas minūtes līdz spēles sākumam Metropolitano. Lielās dienas atmosfēra, troksnis un satraukums. Rojiblancos pēc dažiem mirkļiem spēlē svarīgu savas sezonas daļu.

20:52

Pēc "Porto" uzvaras Brigē "Atlético" šodien jāuzvar pret Leverkūzeni, lai paliktu dzīvs Čempionu līgā.

20:35

Savukārt Leverkūzenes Bayer, kas pēdējo reizi tika klasificēta B grupā, ierodas Metropolitan krīzes vidū. Kopš Ksabi Alonso pārņēma viņa soliņu pēc nežēlīgā kampaņas sākuma, farmācijas kompānijas pārstāvji ir izcīnījuši tikai vienu uzvaru, aizvadījuši trīs spēles bez uzvarām no trim un atrodas uz izkrišanas vietām Bundeslīgā.

20:25

Madrides "Atlético" ir bijusi ļoti svarīga spēle pēc tam, kad savā laukumā tika pieveikta "Betis" un tādējādi tika pievienota ceturtā spēle pēc kārtas bez neveiksmēm.

"Spēlētāji ir pieraduši pie šāda veida spēlēm. Viņi zina mūsu vajadzību, tā neatšķiras no tā, kas mums vienmēr ir līgā, kausā vai jebkurā citā vietā, kur mums ir pienākums uzvarēt. Tagad ir jāuzvar un jāmēģina aizvadīt maču, kurā domājam, ka varam nodarīt pāri pretinieku komandai," preses konferencē pirms mača sacīja Djego Pablo Simeone.

20:05

Labdien! Laipni lūdzam Madrides Atlético — Leverkūzenes Bayer atbilst Čempionu līgas B grupas piektajai dienai, kas sāksies pēc mazāk nekā stundas. Tie Simeone, kas bija spiesti uzvarēt, lai turpinātu atkarībā no sevis iekļūt Eiropas augstākās konkurences astotdaļfinālā.