Valencia cieš, bet savā līgas debijā pārspēj Girona

Dženaro Gatuso oficiālā mačā laukumā devās uz Valensijas rezervistu soliņa – komanda, kas piedzīvojusi nemierīgu vasaru un piedzīvojusi daudz upuru, salīdzinot ar pagājušās sezonas sastāvu. Pretī būs "Girona" komanda, kas atgriežas Spānijas futbola elitē

Spēles beigas, Valencia 1, Girona 0.90'+7'Otrais puslaiks, Valencia 1, Girona 0.90'+7'Kristiana Stjuani (Girona) pārkāpums.90'+7'Hugo Gijamons (Valencia) ir saņēmis pārkāpumu aizsardzības zona.

90'+6′ Offside, Valencia. Niko Gonsaless mēģināja izsist cauri bumbu, bet Maksimiliano Gomess tika noķerts ārpus malas.90'+5'Jangels Herrera (Girona) tika pārkāpts pretinieka puslaikā.90'+5'Junuss Musahs (Valensija) pārkāpa pārkāpumu.90'+4'Mēģinājums tika garām. Valentín Castellanos (Girona) ar galvu no laukuma centra pēc stūra sitiena.

90'+4'stūris, Žirona. Stūri realizē Toni Lato.90'+3'Kristians Stjuani (Girona) saņem pārkāpumu aizsardzības zonā.90'+3'Hugo Gijamons (Valensija) pārkāpj.90'+2'Mēģinājums garām. Maksimiliano Gomess (Valencia) ) sitiens ar labo kāju ārpus zonas, kas ir pārāk augsts no tiešā brīvsitiena.

90'+1'Aleix García (Girona) pārkāpums.90'+1'Junuss Musahs (Valensija) saņem pārkāpumu pretinieka puslaikā.90'Pārkāpums no Aleix Garsía (Girona).90'Hugo Guillamón (Valencia) saņem bumbu. pārkāpj pārkāpumu pretējā laukumā.

88'Kristians Stuani (Girona) ir saņēmis pārkāpumu kreisajā flangā.88'Mouktara Diahabija (Valencia) pārkāpums.87'Santiago Bueno (Girona) pārkāpums.87'Maksimiljano Gomess (Valencia) ir saņēmis pārkāpumu šajā zonā. aizsardzības.

85'Aleix García (Girona) saņēmis pārkāpumu aizsardzības zonā. 85'Hugo Guillamón (Valencia) pārkāpj. 82'Maiņa Žironā, Arnau Martiness aizstāj Janu Kuto. 81'Tjerī Koreja (Valencia) saņēma pārkāpumu aizsardzībā zonā.

81 Gómez (Valensija).

75'Pārkāpums Hugo Gijamonam (Valensija).75'Jangels Herrera (Girona) ir saņēmis pārkāpumu aizsardzības zonā.74'Maiņa, Žirona, Jangels Herrera stājas laukumā, aizstājot Ramonu Terrats.74'Maiņa, Valensija, ienāk laukumā. laukums Maksimiliano Gomess, aizstājot Samuelu Lino.

73'Maiņa Valensijā, Toni Lato dodas laukumā Jesús Vázquez. 73'Maiņa Valensijā, Niko Gonsaless dodas laukumā Samu Castillejo.71'Stūris, Žirona. Stūri realizēja Giorgi Mamardašvili.71'Sitiens atvairīja tikai pieskaroties augšējam kreisajam stūrim. Aleix García (Girona) sitiens ar labo kāju no ārpuses.

69' Jesús Vázquez (Valencia) saņem dzelteno kartīti par bīstamu spēli. 69' Jesús Vázquez (Valencia) pārkāpums. 69' Oskars Urenja (Girona) ir pārkāpts pretinieka laukuma pusē. 66' Metiens netrāpīja. Rodrigo Riquelme ( Girona) sitiens ar kreiso malu no laukuma ārpuses.

64 ′ Metienu nerealizēja Krištiana Moskēra (Valencia) ar galvu no zonas centra, kas ir pārāk augsts. Asistēja Hugo Guillamón pēc stūra sitiena. 64 ′ Metienu no laukuma centra atvairīja Dimitrijs Foulkjē (Valencia) ar galvu. Asistēja Samu Castillejo ar krustu apgabalā. Stūris 63′, Valensija. Stūri paņēma Santjago Bueno. 63′ Maiņa Valensijā, laukumā devās Dimitrijs Foulkjē, aizstājot Karlosu Soleru.

62 ′ Maiņa Žironā, Migels Gutjeress dodas laukumā Valērija Fernandesa labā. 62 ′ Maiņa Žironā, Deivida Lopesa labā laukumā dodas Krištians Stuani. 61 ′ Maiņa Žironā, Oskars Urenja dodas laukumā Samu Saiz. 61′ Atvairīja Samu Castillejo (Valensija) sitienu ar kreiso malu no laukuma iekšpuses. Asistēja Samuels Lino.

60' Mēģinājums neizdevās. Samu Castillejo (Valencia) ar kreiso kāju sitienu no laukuma centra ļoti tuvu labajam vārtu stabam, taču nedaudz sita garām. Asistēja Semjuels Lino.59'Tjerī Koreja (Valensija) ir saņēmis pārkāpumu aizsardzības zonā.59'Pārkāpums pret Samu Sāiz (Girona).56'Thierry Correia (Valensija) saņēma dzelteno kartīti par bīstamu spēli.

56'Pārkāpums no Thierry Correia (Valensija).56'Samu Saizs (Girona) ir saņēmis pārkāpumu pretinieka puslaikā.53'Maiņa Valensijā, Krištians Moskēra aizstāj Hugo Duro.52'Eray Cömert (Valencia) ir saņēmis sarkano kartīti. .

51'VAR Lēmums: Eray Cömert (Valensija) sarkanā kartīte atsaukta. 51'Eray Cömert (Valencia) pārkāpa pārkāpumu. 51'Valentīns Kastelanss (Girona) saņēma pārkāpumu pretinieka puslaikā. 50'Mēģinājumu netrāpīja Karloss Solers (Valensija) metiens ar pa labi no ārpuses, kas iet pārāk augstu. Asistēja Hugo Duro.

48'Hugo Duro (Valencia) ir saņēmis pārkāpumu aizsardzības zonā.48'Pārkāpums pret Santjago Bueno (Girona).48'Hugo Duro (Valencia) ir saņēmis pārkāpumu aizsardzības zonā.48'Pārkāpums pret Santjago Bueno (Girona). ) ) ).

46′ Pārkāpumu izdarīja Junuss Musahs (Valensija) 46′ Ramons Terrats (Girona) ir saņēmis pārkāpumu pretējā laukumā.

45'+4'Tjerī Koreja (Valensija) ir saņēmis pārkāpumu labajā spārnā.45'+4'Aleiksa Garsijas (Girona) pārkāpums.45'+3'Tjerī Korreijas (Valensija) pārkāpums.45'+3' Kreisajā malā pārkāpts Valērijs Fernandess ("Girona").

45'+1'Oooooo! Valencia 1, Girona 0. Karloss Solers (Valencia) realizēja 45 metru soda sitienu ar labo kāju vārtu labajā pusē. 45 ′ Izdarīja Valērijs Fernandess (Girona) ar roku laukumā. XNUMX ′ Samu Castillejo (Valensija) noraidīto metienu ar kreiso kāju no laukuma ārpuses.

44'Ramón Terrats (Girona) saņēma dzelteno kartīti par bīstamu spēli.44'Eray Cömert (Valencia) ir saņēmis pārkāpumu pretinieka laukuma pusē.44'Samu Sáiz (Girona) pārkāpa pārkāpumu.43'Mēģinājums neizdevās. Samuels Lino ( Valencia) šāviens ar labo no ārpuses, kas iet augstu un novirzās pa labi. Asistēja Hugo Gijamons.

40 ′ Stūris, Valensija. Stūri realizē Deivids Lopess. 40' Atvairīja Samu Castillejo (Valensija) sitienu ar kreiso kāju no ārpuses. 38' Atvairīja Jesús Vázquez (Valensija) sitienu ar labo kāju no laukuma kreisās malas. 39′ Mēģinājums garām. Hugo Duro (Valencia) sitiens ar kreiso kāju no laukuma kreisās malas iet garām augšējam kreisajam stūrim. Asistēja Karloss Solers.

38′ Atvairīja Junusa Musa (Valensija) metienu ar labo kāju no laukuma centra. 38 ′ Stūris, Valensija. Stūri realizēja Rodrigo Riquelme.36′ Metiens apturēts. Karloss Solers (Valencia) izšauj ar labo kāju no ārpuses. 35'Hugo Guillamón (Valencia) ir saņēmis pārkāpumu pretinieka laukuma pusē.

35'Pārkāpums pret Aleix García (Girona).28'Nepietiekams Samu Castillejo (Valencia).28'Samu Sáiz (Girona) saņēmis pārkāpumu aizsardzības zonā.24'Stūris, Valensija. Stūri ieņēma Deivids Lopess.

23'Samuels Lino (Valencia) netrāpa aizsardzības zonā 23'Jans Kuto (Girona) pārkāpj pārkāpumu. 20'Deivids Lopess (Girona) netrāpa aizsardzības zonā. Valencia) sitiens ar labo kāju no laukuma ārpuses, kas netrāpa pa kreiso. Asistēja Hugo Gijamons.

17 ′ Offside, Žirona. Huanpe mēģināja caursist bumbu, bet Valentīns Kastelanss tika noķerts ārpus malas.16'Valentins Kastelans (Girona) ir saņēmis pārkāpumu aizsardzības zonā.16'Mouctar Diakhaby (Valensija) pārkāpj.15'Deivids Lopess (Girona) ir saņēmis pārkāpumu aizsardzības zona.

15'Pārkāpums Karlosam Soleram (Valensija).14'Janam Kuto (Girona) tika parādīta dzeltenā kartīte par bīstamu spēli.14'Pārkāpums no Jana Kuto (Girona).14'Kārloss Solers (Valencia) ir saņēmis pārkāpumu. aizsardzības zona.

14' Mēģinājums bloķēts. Jana Kuto (Girona) sitiens ar labo kāju no laukuma ārpuses. Asistēja Valērijs Fernandess.13'Corner, Girona. Mouctar Diakhaby paņēma stūri.13'Mēģinājumu bloķēja Valentín Castellanos (Girona) sitiens ar labo kāju no laukuma labās puses.12'Kļūda pret Junusu Musahu (Valensija).

12 ′ Aleikss Garsija (Girona) saņēmis pārkāpumu aizsardzības zonā. 12 ′ Metienu atvairīja Jesús Vázquez (Valencia) ir metiens ar kreiso kāju no ārpuses. .7'Kļūda Junuss Musahs (Valensija).

6'Tjerī Koreja (Valencia) ir pieļauts pretinieku puslaikā. 5'Offside, Girona. Samu Saizs spēra dziļu soli, bet Rodrigo Rikelme tika pieķerts off.4'Corner, Girona. Stūri izdarīja Eray Cömert.3'Rodrigo Riquelme (Girona) ir saņēmis pārkāpumu pretējā laukumā.

3'Nepietiekams Mouctar Diakhaby (Valencia).2'Valentín Castellanos (Girona) ir saņēmis pārkāpumu aizsardzības zonā.2'Pārkāpums pret Eray Cömert (Valencia). Sākas pirmais puslaiks.

Apstiprināts abu komandu sastāvs. Varoņi lec laukā, lai sāktu iesildīšanās vingrinājumus