Porcinos sarūgtināja Aguero lielisko debiju Karaļa līgā

Pēc veiksmīgās otrās dienas un iepriekšējās 'Borrasca Gerard', kuras pamatā bija paziņojumi un muzikāli joki (Shakira, Casio, Twingo...), Karaļa līga ieslēdza gaismas jaunam šovam. Turnīra trešā nedēļa sākās ar nolikuma maiņu un divām spēlēm kā lielisku stimulu: pirmajā no tām tika demonstrēta divu līdz šim neatrisināmu cīņa par vadību: Saiyans FC vai Ultimate Móstoles ieradās, lai redzētu, kā sērija tika pārtraukta pēc tam. divas uzvaras pēc kārtas, kas ir TheGrefg komanda, kas beidzot izcīnītu uzvaru.

Otrs krustojums ar zvaniņiem un ar vislielāko skatītāju skaitu tika papildināts starp Porcinos un Kunisports, parādoties 'Džokeram', beigās 'Kun' Agüero, kurš izaicināja uzticamākos un aizpildīja gatavošanos mačam. nenoteiktība.tikšanās; un sāncensim, protams: Ibai Llanosam, bijušā argentīniešu futbolista lielajam draugam, ar kuru viņš sadraudzējās pirms karadarbības. Viņš izcīnītu uzvaru Porcinos soda sitienos, tādā veidā pakāpjoties tabulā, apgrūtinot atgriešanos "Kun" zemē un nostiprinot savu titula pretendenta statusu.

Taču tas nebija vienīgais, kas sākās svētdien, kas notika un kā beidzās klasifikācija, uzzini pēc sešām trešās dienas spēlēm.

Jordānija 3

Jimantes FC 3 – 5 1k FC

Duelis, kas atklāja šo aizraujošo trešo dienu, atstāja Jijantes kā pirmo izcili no āķa tabulā. Viņiem neklājas viegli, jo viņi nevar paļauties uz savu sākumsastāva vārtsargu vai labāko spēlētāju 12: Ibai Gómez. Un turklāt viņi saskārās ar tabulas līdzlīderi, kas stingri pamodināja viņu kandidatūru titulam.

Tas viss ir atspoguļots pirmās daļas rezultātos ar absolūtu pārsvaru uz spēles un dažkārt 1K. Futbols ir prāta stāvoklis, un Ikera Kasiljasa vadītajai komandai izdevās izmantot jauno noteikumu priekšrocības, kas noteica laukumā 4×4, un tas bija izšķirošs spēles piespriešanā (0-4).

Otrais puslaiks mums atstāja vismaz vienu no sacensību vārtiem. No sava laukuma viņš izvirzīja Alberto Bueno ar 1:5 ļoti sāpīgā "kurš bija, paturēja" Jijantes komandai, kas sāk grimt tabulā.

spēlētājs 12

Jijantes uz trešo dienu izsauca Pitu Komadevallu, bijušo futbolistu un pašreizējo AFE (Spānijas futbolistu asociācijas) delegātu.

Kamēr 1K FC atkal tika ieskaitīts šajā trešajā dienā ar Alberto Bueno, kurš spēlē Algeciras Club de Fútbol.

slepenie ieroči

37. minūtē Džjantesa komanda izmantoja dubultvārtu wildcard.

39. minūtē 1K FC izvilka savu dubultvārtu slepeno ieroci, to pašu, ko izmantoja Džjantess.

mērķus

Jijantes FC: 1:4 Džonatans Soriano. 22′. 3:5 Lluís 40 'dubultvārti pa burtu.

1K FC: 0-1 Maca (pp). 4'. 0:2 Alberto Bueno. sešpadsmit'. 0:3 Alberto Bueno. divdesmit'. 20:0 Roman Alegre. divdesmitviens'. 4-21 Alberto Bueno. 1′.

Jordānija 3

Barcelona Ray (0) 2 – 2 (3) XBUYER TEAM

Otrajā spēlē tikās ar nepieciešamo XBUYER TEAM pret Rayo de Barcelona, ​​kas bija ģērbusies jaunajā kreklā un vēlējās atkārtot pēdējās dienas sajūtas. Šķita, ka Ise kurss vadīja spēli ar labām un vienīgajām iespējām dzeltenajiem, taču Capi saglabāja "Vārtsargu līgas" izredzes, un Banuls pirms pārtraukuma panāca 0:1.

Pēc atsākšanas izdzīvošanas vingrinājums viesiem, kuri prata ātri atbildēt uz Áleksa izlīdzinājumu (1-1) pēc lieliskas Fouad vārtiem (1-2). Dzeltenā kartīte, slepenā ieroča pielietošana un VAR parādīšanās noveda spēli līdz sodiem (2-2), taču tā bija brāļu pircēju diena un savā pirmajā kārtā viņi guva savu būtisko uzvaru.

Trešo dienu pēc kārtas Rayo de Barcelona spēlēja Didaks Vilā, bijušais RCD Espanyol spēlētājs.

36. minūtē Rayo de Barcelona izņēma divu minūšu soda ieroci un atstāja Xbuyer komandu ar pieciem spēlētājiem laukumā.

41. minūtē XBUYER TEAM ieguva slepeno ieroci, kas saturēja dubultvārtus.

mērķus

Barselonas zibens: 1:1 Álex. 24′. 2:2 Marks Pelazs. 40' XBUYER TEAM: 0:1 Džoels Banuls. 18′. 1-2 Fouad El Amrani. 26′.

soda metiens

Barselonas "Lightning": 0:0 pieveic Marku Pelasu. Mario Reizs zaudēja ar 0:1. 0-2 Frankijs neiztur XBUYER TEAM: 0-1 Frans Kortess. 0:2 Karloss Kastro. 0:3 Džoana Poča.

Jordānija 3

Saiyans FC 5 – 1 Ultimate Mostoles

Trešā līgas spēle un pirmais lielais duelis par vadību. Abi favorīti, abi neuzvarēti. TheGrefg pret DjMariio. Dienas lielā spēle.

Bet ne tā, kā gaidīts, vajadzētu būt labam. Un tā nebija. Viņš sāka bailīgus sajaniešus, pamanīja tāda pasaules čempiona kā Capdevilla zaudēšanu un prata izturēt mazās Huanmas un Rodžera stažēšanās ar Ultimate. Temo vārti pārtraukuma robežās solīja sagraut līdz šim aukstu un pārāk saspringtu spēli (1:0).

Vārtu mudināts, viņš noņēma bailes no sajaniešiem un palielināja savu kontu pēc labiem Džo Ferinu vārtiem (2:0). Tikai beigās, kad Ultimate drosmes dēļ tika gūti vārti, rezultāts bija pārāk apgrūtinošs laukumā redzamajam (5-1).

Sajanieši sedza bijušā spēlētāja Džoana Kapdeviljas zaudējumu ar Krištiana Saldanjas zvanu.

Tikmēr Ultimate Móstoles pēc otrās dienas izlaišanas atgriezās bijušais FC uzbrucējs Serhio Garsija. Barselona.

1 minūtē 40, Saiyans FC izmantoja slepeno ieroci, kas satur normālu soda sitienu.

36. minūtē Ultimate Móstoles no vidējās līnijas izvilka slepeno ieroci, kas saturēja XNUMX metru soda sitienu.

mērķus

Saiyan: 1-0 Baidos. 18 ′, 2-0 Džo Ferinu. 36′. 3-1 Campu 40 ′ soda vārti par slepeno ieroci. 4-1 Saldana. 41′. 5-1 Džo Ferinu, 42'.

Ultimate Mostoles: 2:1 Huanma. 36 ′ Soda vārti par slepeno ieroci.

Jordānija 3

Kunisports (2) 2 – 2 (3) Porcinos FC

19:00, negaidot, sākās dienas lielā spēle. Skanot cirka mūzikai un ģērbies kā klauns, "Džokers" parādījās par prieku izrādei un visiem tiem, kas pēdējo stundu laikā bija spekulējuši par viņa identitāti.

Drīz vien šaubas tika kliedētas: maskās tērptais vīrietis nevarēja būt cits kā “Kun” Agüero, pārsteidzošu speciālistu speciālists, kurš Karaļa līgas vēsturē augstākajā auditorijas virsotnē piesaistīja vairāk nekā 1 miljonu skatītāju.

Tīri futbolā Kunisports šķita sajūsmināts par argentīnieša debiju, un Porčinoss to pilnībā izmantoja: vispirms ar lieliskiem Hugo Fraila vārtiem un neilgi pēc tam ar slepenā ieroča pielietojumu pagarinot distanci (0-2). Daži ieskati par Agüero, kas viņa komandai bija grūts pirmais puslaiks.

Pēc pārtraukuma Kunisports iejutās spēlē ar Gerrero vārtiem (1:2) un ar cerību gaidīja, kas beidzot būs 'Agüero šovs': argentīnietis ar precīzu sitienu ar kreiso kāju, ko atbalstīja Leo, panāca izlīdzinājumu. Mesi un "Topo Gigio" Ibai sejā un nosūtīja spēli uz soda sitieniem. Visbeidzot Porcinos uzvara.

Kunisports izsauca 'Kun' Agüero, kurš pēc pseidonīma 'Džokers' izraisīja lielu interesi šajā dienā.

Tikmēr Ibaja Llanosa vadītā komanda atkārtoja spēli ar Hugo Frailu, spēlētāju, kurš šobrīd spēlē Alcorcón.

22. minūtē Kunisports izmantoja karti, kurā bija iekļauts soda sitiens no vidējās līnijas.

8. minūtē porcinosieši izmantoja pretinieka divu minūšu soda karti.

mērķus

Kunisports: 1:2, Gerero, 30'. 2:2, Aguero, 36'.

Porcinos FC: 0:1 Hugo Freils, 7'. 0:2 Hosē Blanko, 9'.

Kunisports: 1:0 Hidalgo. Zaudējums 1:0 Torrentbó 2:1 Guerrero. 2-2 Corominas neveiksme. 2.2 Omen neizdodas.

Porcinos FC: 1:0 Thorny Fault. 1:1 Gabriels Sičero. 2-2 Hugo Friar. 2-2 Baltais neizdodas. 2:3 Rauls Lao.

Jordānija 3

Los Troncos FC 3 – 2 PIO FC

Šīs trešās dienas priekšpēdējā spēle, kurā pretī stājās Perxitaa un Rivers, abām uzvarām un zaudējumiem pirmajās divās spēlēs un, protams, abās ar sajūtu, ka viņi sacensībās ir pelnījuši vairāk.

Vismaz PIO acīs, kurš sāka labāk un viegli dominēja pirmo daļu, pat uz tablo. Pirmajās minūtēs Carlitos un vēl viens Coquita gūtie vārti deva Riversa komandai pārsvaru (0:2) diezgan komfortabli pirmajā puslaikā.

Pēc atsākšanas Los Troncos sasvēra laukumu un krietni uzlaboja spiedienu, spēli un līdz ar to arī iespējas. Drosmei bija atlīdzība, un PIO liktenis nevarēja būt nežēlīgāks: divi Edgara Alvaro vārti un Verdū soda nauda par kartītes zādzību pēdējā brīdī nodrošināja Perxitaa komandai uzvaru (2:3).

Los Troncos atguva Joanu Verdū, bijušo Barcelona, ​​​​Deportivo de la Coruña un Betis spēlētāju.

Savukārt PIO FC vēlreiz piezvanīja bijušajam Spānijas līgas spēlētājam Javi Markesam.

39. minūtē "Los Troncos FC" izmantoja kārts zādzības slepeno ieroci.

39. minūtē PIO FC komanda izmantoja slepeno ieroci, kas saturēja soda sitienu no vidējās līnijas.

mērķus

The Trunks: 1-2 Edgars Alvaro. 25′. 2-2 Edgars Alvaro. 38′. 3-2 Verdu. 41 ′ Vārti ar slepeno ieroci.

PIO FC: 0:1 Carlitos. 6′. 0-2 Coquita. 9′.

Jordānija 3

El Barrio 1:4 Annihiladores FC

Dienas sestajā un pēdējā mačā tika aizvadīts Adri Kontrerasa un Huana Gvarnizo duelis, kurā vienādās daļās īpaši sadarbojās El Barrio 12. numura spēlētājs un šovmenis PapiGavi.

Annihilatoriem tā bija steidzama tikšanās, un šādā aizsegā viņš devās laukumā. Frans Ernandess novērtēja komandas vērtīgo attieksmi, kas centās labot pagātnes kļūdas un panāca 0:1 uz tablo. El Barrio gribēja ātri atbildēt, un Džeikobo pirmo divdesmit minūšu beigās izlīdzināja rezultātu (1:1).

Un tā ir tā, ka tāda emociju diena kā šodien Huana Gvarnizo puišiem varēja nest tikai pirmo uzvaru sacensībās. Tas prasīja daudz, viņi izturēja rezultātu, pagarināja to, lai izvairītos no jebkādām šaubām, un, visbeidzot, Anniquiladores iekļuva Liga del Rey ar savu pirmo uzvaru trešajā spēļu dienā (1-4).

Trešo dienu El Barrio bija viens no šī brīža ietekmētājiem PapiGavi.

Kamēr Anniquiladores FC izsauca Goku, pussargu, kurš spēlēja CF Motril trešajā RFEF.

31. minūtē El Barrio izmantoja slepeno divu minūšu soda ieroci.

32. minūtē Annihiladores izgājienā izmantoja soda jokera kārti.

mērķus

Apkārtne: 1-1 Jacobo. 14′.

Annihilators FC: 0:1 Frans Ernandess. 8′. 1-2 Goku. 23`. 1-3 Ros (lpp.). 30′. 1-4 gil. sods par slepena ieroča lietošanu. 32′