Malo Manchega je puno za ovaj Toledo

Prognoza se ispunila. CD Toledo je u Ciudad Realu izgubio 2-0 od CD Manchega, koji je najbolja momčad. Zeleni (u ovoj utakmici u ružičastom) ne mogu pobijediti protivnika koji je trenutno lider na ljestvici nakon XNUMX-XNUMX remija Illescasa protiv Conquensea. Dva izvrsna pogotka napadača Javija Verdúa odlučila su neravnopravnu borbu dviju momčadi s vrlo različitom dinamikom i aspiracijama. Treba imati na umu da je Toledo još uvijek u padu s još jednom utakmicom do završetka prvog kola.

U 2. minuti, udarac iz kuta koji je izveo Nacho Ruiz podigao je loptu do ruba prostora gdje je Javi Verdú bio samo označen. Pokušana je igra u kojoj je igrač iz Alicantea uputio non-stop udarac koji je bio smrtonosan za 1-0. S rezultatom protiv tako brzo, Toledo je pronašao pretjerano visoku planinu da trpi moral i igru ​​kakva jest.

Da stvar bude gora, prije odmora duga lopta preko Javija Verdúa pogodovala je laganih 2-0 nakon Kupenove neodlučnosti u pokušaju izbijanja. Tu je sve završilo, istina je da je Cristo imao 1-1 na izlasku iz kornera, ali je naletio na dobru intervenciju s domaćeg gola.

Ostao je drugi dio, a Manchego je i pored toga na početku vodio 3:0. Bio je to udarac Nacha Huertasa koji je otišao do mreže i matirao Kupena, uz pitanje je li to učinio rukom ili ne. Dvije minute kasnije Nacho Ruiz je dobrim udarcem odnio loptu pored vratnice Toleda. A već u završnici susreta ponovno Cristo nailazi na vratara Mena i spašava gotovo siguran pogodak.

– CD Manchego Ciudad Real: Mena; Durán, Álex Jiménez, Venturini, Ross, Nacho Ruiz; Nacho Huertas, Crespo, Gonzalo Saiz (Fitz, m. 70); Javi Verdú (Saha, m. 83) i Calin (Sanjuan, m. 87).

-CD Toledo: Jony; Varo (Angelito, m. 63), Luis Enrique, Fontanello, Kupen; Camacho, Arturo, Escudero, Fuentes (Juárez, m. 63); Krist i Iván Bueno (Mario Gómez, m. 82).

Sudac: Carrasco Hervas. Žuti za posjetitelja Cristo.

Golovi: 1-0 m. 2: Javi Verdu; 2-0, m, 40: Javi Verdu.

Incidenti: utakmica 14. dana Tercera RFEF-a odigrana je kasno ove subote na stadionu 'Rey Juan Carlos I' u Ciudad Realu pred oko 1.400 gledatelja.