Toledo väljalangemise müük nõrga Tomelloso arvelt

CD Toledo naasis pühapäeva hommikul pärast Atlético Tomelloso 4:1 alistamist võiduteele. Roheline meeskond lisas võidu, mis võimaldas neil väljalangemistsooni Preferredile määrida, samas kui Tomellosero meeskond jääb klassifikatsiooni kaevu ankrusse. Toledo alustas rünnakut hävitavalt, esimese 10 mänguminutiga löödi kaks väravat, kuid teisel poolajal läksid nad 49. minutil külaliste väravaga närvi. Juba lõpusirgel lubas toledalaste parem kvaliteet karistuse määrata. lahing veel kahe väravaga tema kasuks.

6. minutil tuli paremalt äärelt tsenderdus, mille Mamau lõpetas pealöögiga, alistades veteran Kike Reguero 1:0. Reaktsiooniaega, üheksandal minutil, tõi vastase võrku järjekordse külgmise tsenderduse, antud juhul Camacho poolt, Cristo Ocañost hea pealöögiga lähiposti juurest. Siit matš viigistati ja Toledo kaotas oma kõrge mängurongi veidi. Nii jõuti esimese poolaja viimase viie minutini, mil Atlético Tomelloso ehmatas rünnakul Dani Lozano kahe ohtliku löögiga, kuigi lõpliku eduta.

Pärast vaheaega ja juba 49. minutil lõi külalismeeskond kiirelt ahelviset proovides ja Toledo kaitse keskpunktist läbi Gallego värava. Greenide närvid jõudsid kohale, kuid ilma suurema ahastuseta. 60. minutil kukkus Cristo Reguero vastu kõlavas üks-ühele mängus.

74. minutil sai karistuse aga argentiinlase Fontanello pealöögist pärast palli postist ära andmist. Roheliste neljas värav oli kunstiteos pärast Angelito Auñóni kiiret sööstu, mis lõppes matemaatilise tsenderdusega, mille Cristo tõukas palli vägivaldselt kaugema posti juurest külaliste punasesse. See 4-1, sest see juba määris natuke maad rohelises särgis meeskonna silmapiiril.

-CD Toledo: Jony; Yeray (Del Campo, s. 63), Varo, Luis Enrique, Carmona; Camacho (Angelito Auñón, 70. s.), Fontanello, Mamau (Mario Gómez, 70. a.), Juárez (Kupen, 46. a.); Christ ja Iván Bueno (Arturo Segado, m, 63).

– Atlético Tomelloso: Kike Reguero; Soria (Rafa, 82. a), Franco (Agustín, 73. a.), Yeison, Johan (Moratalla, 82. a.); Morales (Joaquín, 65. a), Loren Molinero, Lozano (Rober, 82. a), Nico; Galicia ja Aabraham.

Kohtunik: David Tercero Campos. Albacete delegatsioon. Kollased kaardid kohalikele Yerayle ja Mario Gómezile. Aabrahami külastades

Väravad: 1-0, m. 6: ema; 2-0, m. 9: Kristus; 2-1, m. 49: Galicia; 3-1, m. 74: Fontanello; 4-1, m, 86: Kristus.

Juhtumid: Tercera RFEF-i XVIII grupi 12. päeva hommikul mängiti Salto del Caballo staadionil umbes 1.200 pealtvaataja ees. Mõlemal meeskonnal oli silt "Sport seksistliku vägivalla vastu". Külm hommik, udu ja kerge vihmaga.