Talavera kokkuvarisemine ja traumaatiline laskumine

Kahjuks kulutas CF Talavera sel laupäeval oma matemaatilise väljalangemise teise RFEF-i pärast 0:5 kaotust Cultural Leonesa vastu. El Prado vallas peetud matš oli keraamikameeskonnale nende järgijate heidutuse tõttu tõeline matus.

See kopsakas kaotus langes kokku Atlhetic Clubi tütarfirma võiduga Racing de Santanderi vastu 2:1, mis ei aidanud kaasa ka Talavera meeskonna päästmiskatsetele, seda siis, kui meistrivõistluste finaalini on jäänud vaid üks päev.

Vaata kogu galeriid (7 pilti)

Fakt on see, et CF Talavera alustas mängu väga tugevalt ja suutis mängu esimesel minutil juhtima asuda tänu Añóni pealöögile, mille väravavaht Edu Frías imekombel päästis.

Talaverani domineerimine jätkus ja selle tulemusena olid nii Rodrigo kui ka Góngora ja Toño Calvo vastavalt 1., 0. ja 13. minutil lähedal 23:32-le.

Külalismeeskond viis aga tabloole 34. minutil juhtima, kui Jony Álamo laenas Aarón Piñáni edu Sousa võitmiseks. See oli kahtlemata keraamika jaoks külma vee kann.

Nagu sellest veel vähe oleks, tegi Obolskii teise poolaja esimesel minutil pidurdamatu löögiga seisuks 0:2. Pärast matši lõppu nägi CF Talavera tõelist katsumust vastase vastu, kes saavutas "väikese käe" – väravad said Aarón Piñán, Angong ja David López vastavalt 61., 67. ja 89. minutil.

Tehniline leht

CF Talavera: Edu Sousa; Pablo Monroy, Bourdal, Victor Ruiz, Góngora; Vicente, Ceberio, Toño Calvo, Dani Pichín; Rodrigo ja Añon.

Kultuuriline Leonesa: Edu Frías; Percan, Gaztañaga, Escobar, Empis; Jony Alamo, Aaron, Jorge, Angong; Obolskii ja Alvaro Juan

Kohtunik: Alberto Gomez Lameiro. Galicia komitee. Kollased kaardid kohalikele Vicentele, Bourdalile ja Víctor Ruizile. Külastuse raames Embis, Gaztañaga ja Aarón Piñán.

Väravad: 0-1, m. 34: Aaron Pinan, 0-2, m. 46: Obolskii; 0-3, m. 61: Aaron Pinan; 0-4, m. 67: Angong; 0-5, m. 89: David Lopez

Juhtumid: Esimese RFEF-i I grupi 37. mängupäeva mäng peeti umbes kahe tuhande pealtvaataja ees. Enne avalööki astusid väljakule naiskond, noorte võistkond ja sinivalgete noormeeskond, keda tunnustati hea hooaja eest. Niisutuspausiks tehti kaks peatust.